Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem met restvergulding. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Met onduidelijk merkteken verso. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Antiek albasten figuur. 'Jongen haakt vis'. Circa: 1900. Chips. Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.
Twee vergulde broches, één versierd met parel en blauwe steentjes en één versierd met een roze steentje. 40-45 mm.
Geelgouden ring, 585/000, met bloedkoraal. Ring bezet met een bolle ovaal cabouchon geslepen bloedkoraal met bewerkte gouden rand. MT.: H.A.Adamse Utrecht, 1931-1949. ø 53 ca 4,8 gram. In goede staat.
Lot met zilver, bestaande uit: Borrelglaasje met zilveren montuur, met gezaagde voorstelling van figuren, 833/000, 1923, 33x50x45mm. Een zilveren strooier, Engels, 925/000, cilindervormig model met bo...
Lot met diverse sieraden uit wit- en geelmetaal met o.a. oorknoppen, colliers en broche
Geelgouden kapspelden, 585/000, met een zoetwaterparel, ø 6 mm. Lengte 11,5 gram. Totaal ca 3,8 gram. In goede staat
Twee zilveren kandelaars, 835/000. Eén lage kandelaar met ronde opstaande voet voorzien van rand versierd met bloemen en krullen, ø6x7cm, en één kandelaar op achtkantige voet met een toelopende achtka...
Collier van agaatkralen, langwerpig driekantig, met zilveren tonsluiting. Lengte 45 cm. breedte 11 mm.
Geelgouden ring, 585/000, bezet met een rechthoekig gefacetteerde robijn, 11,5x9,5mm, Gezet in een fraai uitgewerkte zetkast. ø53 ca 3,3 gram. In goede staat.
Antieke zilveren strooilepel, 835/000, met rechthoekige ajour gezaagde bak met diverse figuren en spitse steel met dubbele filetrand. Mr. A. Kruijt, Schoonhoven. jl.:U: 1829. Afmeting: 15,5 cm. Gewich...
Bronzen golfspeler op green. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 23 x 19 cm. In goede staat.
Antieke koud beschilderde gipsen tijger. Nr. 19. Brons-kleurig gepatineerd. Circa: 1910. Afmeting: 20 x 50 x 17 cm. In goede staat.
Bronzen engel met pijl op zwart marmeren basement. Onduidelijk gesigneerd. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 27 x 19 cm. In goede staat.
Horloge Jean Déve', bicolour met vierkante kast, 3x3cm, en rode enzwarte wijzers. Saffier glas, Quarts. nummer;09.24.65 001 1000.
Zilveren zakhorloge, Engels 925/000, met chatelaine, 833/000. Zakhorloge met zilverkleurige plaat voorzien van opgelegde cijfers en versiering. ø 51 mm. London jl.: q:1871. Aan het horloge zit een ch...
Zeldzaam antiek zilveren ei-vormig doosje, 835/000, voor rozenkrans, voorzien van scherpe florale graveringen. MT.: C.A. Haast, Steenbergen. Circa: 1885. Gewicht: ca. 20 gr. Afmeting: 4,5 x 3,5 x 3,5 ...
Duits Bavaria Eschenbach porseleinen mokkaservies met bloemen decor, op bakeliet dienblad. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 47 cm. In goede staat.
Antieke hartsvanger met houten heft en kopernagels. Circa: 1900. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Drie oude militaire infanterie landkaarten. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere: Rhenen 1939. Nijmegen en Nijmegen 1934. Van 11e Regiment commandant 38. Afmeting: 11 x 25,5 x 0,5 cm. (dicht).
Drie oude messing miniatuur kanonnen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Antieke Franse bajonet met messing heft voor 'Lebel' geweer Nr. B 294. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
19e Eeuws hagelgeweer (18 mm.), type 1867. Geweer heeft speciaal slagmechanisme. Gesigneerd 'A. Francotte A. Liege'. Afmeting: 128 cm. In goede staat.