Collier van agaatkralen, langwerpig driekantig, met zilveren tonsluiting. Lengte 45 cm. breedte 11 mm.
Duitse gerestaureerde gepolitoerde notenhouten Barok secretaire met bandintarsia. Circa: 1780. Sloten en beslag vervangen. Afmeting: 106 x 130 x 63 cm. In zéér goede staat.
Schitterende 19e eeuwse Louis Seize wortelnoten vitrine opzetkast met guirlandes, Korintische capitellen en floraal snijwerk, vazen etc. Met bronzen beslag. Afmeting: 248 x 164 x 50 cm. In zeer goede ...
Twee delen antiek keramiek. Circa: 1900. Eén maal handbeschilderde Villeroy en Boch, Bonn schenkkan. Eén maal grote Engelse vaas met goud en florale decors. Maddocks Lamberton Works. Afmeting: 35 - 60...
Geelgouden ring, 585/000, bezet met een rechthoekig gefacetteerde robijn, 11,5x9,5mm, Gezet in een fraai uitgewerkte zetkast. ø53 ca 3,3 gram. In goede staat.
Antieke zilveren strooilepel, 835/000, met rechthoekige ajour gezaagde bak met diverse figuren en spitse steel met dubbele filetrand. Mr. A. Kruijt, Schoonhoven. jl.:U: 1829. Afmeting: 15,5 cm. Gewich...
Twee oude Chinees porseleinen opium-pijpen met bewerkte metalen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen penselen-legger. Gemerkt, 'Cheng Long'. Met blauwe glazuur, landschap- en goud decor. Afmeting: 8,3 x 5 x 1,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Philippe boulle pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa: 1870. Stukje messing bovenin klok weg en goudkleurig ingekleurd. Afmeting: 44,5 cm. In redelijk/...
Mooi groot antiek Frans klokkenstel Par Bouchon, met putti en 3-lichts kandelaars en rood marmeren basement. Compositie metaal. Eén arm zit los van kandelaar. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-sla...
Vroeg 19e eeuwse Franse Lyra Empire pendule met mahonie fineer en emaille wijzerplaat. Basement fineer af. Beschadigd uurwerk heeft reiniging nodig. Verder in goede staat. Afmeting: 50,5 cm. In redeli...
Antieke Duitse porseleinen 'Burggrup' pop, nr. 169. Voor Simon - Hofmeister. Circa 1930. Met vijf-delig papier maché lichaam, mohair pruik en oude kleertjes. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen 'Armand Marseille' pop, Nr. 390. Circa 1900. Pop heeft pruik van echt haar, met hoed en kleding. Geleed lichaam. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse Duitse 'Heubach Koppelsdorf' porseleinen meisjespop. Nr.: 320/5. Circa 1920. Pop heeft papier maché lichaam, kleertjes en mohair pruik. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
32 Diverse oude meccano speelgoed dinky toys + atlas dinky. Diverse modellen. Bespeeld. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse 'Carl Hartman' porseleinen pop. Nr.: 3.30. Circa 1910. Pop heeft geleed lijf, kleertjes en pruik van echt haar. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Philatisch album met Duitse eerste dag enveloppen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 24 x 15 cm. In goede staat.
Kavel met diverse wereldmunten in verschillende condities.
Duits Bavaria Eschenbach porseleinen mokkaservies met bloemen decor, op bakeliet dienblad. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 47 cm. In goede staat.
Antieke hartsvanger met houten heft en kopernagels. Circa: 1900. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Drie oude militaire infanterie landkaarten. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere: Rhenen 1939. Nijmegen en Nijmegen 1934. Van 11e Regiment commandant 38. Afmeting: 11 x 25,5 x 0,5 cm. (dicht).
Drie oude messing miniatuur kanonnen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Antieke Franse bajonet met messing heft voor 'Lebel' geweer Nr. B 294. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
19e Eeuws hagelgeweer (18 mm.), type 1867. Geweer heeft speciaal slagmechanisme. Gesigneerd 'A. Francotte A. Liege'. Afmeting: 128 cm. In goede staat.