Antiek Jugendstil keramieken klokkenstel met blauw verlopend glazuur. Circa: 1915. Met wekker-uurwerk. Functies niet getest. Afmeting: 20 x 18 x 7 cm en 19,5 x 7 x 9 cm. In goede staat.
Antiek bisquit porseleinen Jugendstil wekkerklokje met zwanen. Nr. 2280. Circa: 1915. Functies niet getest. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Bronzen vuurvergulde Franse Louis Seize vaaspendule. Circa: 1800. Bruin-groen gepatineerd en vuurverguld brons met leeuwenkoppen. Gave emaille wijzerplaat. Achtdaags stil uurwerk, met touwtjesslinger....
Grote antieke Franse marmeren glaspendule stel met cassolette's, zes zuilen, liggende hond. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en knikslinger. Afmeting: 45 - 58 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwald schilderijklok met kroon. Zoldervondst. Functies niet getest. Afmeting: 60 cm. In redelijke staat.
Antieke Engelse mahoniehouten tafelklok met bandintarsia. Circa: 1920. Gemerkt W.K. Slagwerk op gongspiraal. Afmeting: 27 x 20 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse vergulde bronzen 'Sevres' pendule met putti en steenbok. Circa: 1860. Eén half-ronde plaquette in hout nagemaakt, verder alle porseleinen plaquettes goed. Vergulding goed, wijzerplaa...
19e Eeuwse Franse comtoise met harpslinger + datum. Incompleet. Deurtjes missen, bel mist. Afmeting: 40 x 25 x 15 cm. In redelijke staat.
Franse pendule onder glazen stolp. 19e Eeuw. Stolp achteren gelijmd. Compositie metaal, beschadigingen. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 43 x 36 x 17 cm. In redeli...
Drie antieke klokken. Eén kleine pubklok met secondenwijzer. Wijzerplaat bijgeschilderd. Eén Schwarzwalder porseleinen klok met halfuur-slag uurwerk op gongveer. Porselein heel, deurtjes missen. Eén k...
Vier antieke Friese staartklok wijzerplaten. Afmeting: circa 40 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Schatz + Söhne messing scheepsklok. 8 Day, 7 Jewels. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 5,5 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten tafelklok met geslepen glas. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Gemerkt B in halve maan. Circa: 1920. Afmeting: 36,5 cm. In goede staat.
Lot diverse wekkers. Barometer, uurwerk etc. 20e Eeuw. Niet getest. Afmeting: 6 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Franse metalen Art Nouveau klokkast. Gesigneerd op marmeren basement 'Rochard'. Circa: 1920. Afmeting: 62 x 50 x 15 cm. In goede staat.
Oud Engels messing lantaarn miniklokje. Mechanisch. Smiths England. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17x7,5x7,5 cm. In goede staat.
Mooie gave antieke notenhouten regulateur, Gründerzeit. Circa: 1890. Afmeting: 88 x 38 x 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en vergulde feuille. Lichte craquelé vorming in emaille wijzerplaat. Afmeting: 43 x 28 x 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwald rozenklok met deurtjes en slinger. Afmeting: 21 x 15 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule met één coupe. Circa: 1880. Pendule heeft achtdaags origineel uurwerk, halfuur-slag, en veerslinger. Minimale chips. Afmeting: 23 x 34 x 15 cm. 28 x 17,5 cm ø. In redel...
Grote Duitse notenhouten regulateur. Circa: 1890. Weekloper uurwerk met halfuur-slag. Gemerkt W.A.M.D. Afmeting: 126 x 47 x 19 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten 19e eeuwse staande klok met speelwerk (grote rol). 'Jan Vollert Colberg'. 10 melodieën. Speelwerk speelt op elk vol uur. Klok heeft dag en seconden aanduiding. Bel mist, één...
Antieke Franse messing reiswekker met emaille wijzerplaat. Craquelé. Circa: 1870. Afmeting: 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse tafelklok met chinoiserie beschildering. Circa: 1880. Origineel stil achtdaags-uurwerk met bovenliggende zwevende balans. Uurwerk dient gereinigd. Afmeting: 17,5 x 15,5 x 9 cm. In redel...