Antieke Franse marmeren pendule met één coupe. Circa: 1880. Pendule heeft achtdaags origineel uurwerk, halfuur-slag, en veerslinger. Minimale chips. Afmeting: 23 x 34 x 15 cm. 28 x 17,5 cm ø. In redel...
19e Eeuwse Duitse Schwarzwald rozenklok met deurtjes en slinger. Afmeting: 21 x 15 x 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en vergulde feuille. Lichte craquelé vorming in emaille wijzerplaat. Afmeting: 43 x 28 x 16 cm. In goede staat.
Mooie gave antieke notenhouten regulateur, Gründerzeit. Circa: 1890. Afmeting: 88 x 38 x 18 cm. In goede staat.
Oud Engels messing lantaarn miniklokje. Mechanisch. Smiths England. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17x7,5x7,5 cm. In goede staat.
Franse metalen Art Nouveau klokkast. Gesigneerd op marmeren basement 'Rochard'. Circa: 1920. Afmeting: 62 x 50 x 15 cm. In goede staat.
Lot diverse wekkers. Barometer, uurwerk etc. 20e Eeuw. Niet getest. Afmeting: 6 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten tafelklok met geslepen glas. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Gemerkt B in halve maan. Circa: 1920. Afmeting: 36,5 cm. In goede staat.
Duitse Schatz + Söhne messing scheepsklok. 8 Day, 7 Jewels. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 5,5 cm ø. In goede staat.
Vier antieke Friese staartklok wijzerplaten. Afmeting: circa 40 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke klokken. Eén kleine pubklok met secondenwijzer. Wijzerplaat bijgeschilderd. Eén Schwarzwalder porseleinen klok met halfuur-slag uurwerk op gongveer. Porselein heel, deurtjes missen. Eén k...
Franse pendule onder glazen stolp. 19e Eeuw. Stolp achteren gelijmd. Compositie metaal, beschadigingen. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 43 x 36 x 17 cm. In redeli...
19e Eeuwse Franse comtoise met harpslinger + datum. Incompleet. Deurtjes missen, bel mist. Afmeting: 40 x 25 x 15 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse vergulde bronzen 'Sevres' pendule met putti en steenbok. Circa: 1860. Eén half-ronde plaquette in hout nagemaakt, verder alle porseleinen plaquettes goed. Vergulding goed, wijzerplaa...
Antieke Engelse mahoniehouten tafelklok met bandintarsia. Circa: 1920. Gemerkt W.K. Slagwerk op gongspiraal. Afmeting: 27 x 20 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwald schilderijklok met kroon. Zoldervondst. Functies niet getest. Afmeting: 60 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Franse marmeren glaspendule stel met cassolette's, zes zuilen, liggende hond. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en knikslinger. Afmeting: 45 - 58 cm. In goede staat.
Bronzen vuurvergulde Franse Louis Seize vaaspendule. Circa: 1800. Bruin-groen gepatineerd en vuurverguld brons met leeuwenkoppen. Gave emaille wijzerplaat. Achtdaags stil uurwerk, met touwtjesslinger....
Antiek bisquit porseleinen Jugendstil wekkerklokje met zwanen. Nr. 2280. Circa: 1915. Functies niet getest. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Antiek Jugendstil keramieken klokkenstel met blauw verlopend glazuur. Circa: 1915. Met wekker-uurwerk. Functies niet getest. Afmeting: 20 x 18 x 7 cm en 19,5 x 7 x 9 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise klok met slagwerk op grote bel. Klok heeft gave emaille wijzerplaat. Afmeting: 49 x 28 x 10 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen ornamenten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten mini regulateur. Circa: 1880. Klein stukje fineer af. Verder in goede staat. Afmeting: 47,4 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Weense reiswekker/koetsiersklok met kwartierslag uurwerk op bel en wekker. Circa: 1820 -1840. Gesigneerd 'Fred. Quinche A. Vienne'. Uurwerk met bovenliggende veerbalans, wijzerplaat b...