Zeer grote vergulde bronzen empire pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa: 1830. Pendule heeft mooie vergulding. Afmeting: 65 x 49 x 16 cm. In goede staat.
Prachtige vuurvergulde bronzen empire lectura pendule in goede complete originele staat. Deukje in zijkant klokkast. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Circa: 1820. Afmeting: 43 x 28 ...
Antieke Duitse eikenhouten tafelklok met geslepen glas. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Gemerkt B in halve maan. Circa: 1920. Afmeting: 36,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met harpslinger + datum. Incompleet. Deurtjes missen, bel mist. Afmeting: 40 x 25 x 15 cm. In redelijke staat.
Kleine antieke eikenhouten Pfeilkreuz wandregulateur. Circa: 1920. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse gewichten regulateur. Circa: 1900. F.J. Kaupp Liskeard. Klok heeft achtdaags-uurwerk. Stukje fineer zijkant af. Afmeting: 65 x 40 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vintage Seiko Transistor Wall Clock striking Day-Date Calender STC 028 (dag + datum). Met batterij functie. Klokkast overgeschilderd. Afmeting: 32,5 x 23,5 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Franse vroeg 19e eeuwse geëboniseerde gewichten wandklok. Achtdaag-uurwerk (?), halfuur-slag op bel, met touwtjesslinger. Wijzerplaat bijgeschilderd. Afmeting: 27,5 x 22 x 14 cm. In redelijk/goede sta...
19e Eeuwse Duitse Schwarzwald schilderijklok met kroon. Zoldervondst. Functies niet getest. Afmeting: 60 cm. In redelijke staat.
Antieke Weense notenhouten met brons Josephien pendule. Circa: 1920. Pendule heeft stil uurwerk, zonder slagwerk en papieren wijzerplaat. Afmeting: 30 x 20 x 9 cm. In goede staat.
Kleine antieke notenhouten regulateur. Duitsland. Circa: 1890. Afmeting: 74 cm. In zéér goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten tafelklok met bandintarsia. Circa: 1920. Gemerkt W.K. Slagwerk op gongspiraal. Afmeting: 27 x 20 x 14 cm. In goede staat.
Art Deco pendule van tweekleurig marmer ca. 1920, aan de zijkanten met herten, 51x25x11cm. In redelijk tot goede staat
Oude mahoniehouten Friese Schippertjes-klok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 79 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit regulateur. Twee tollen missen. Circa: 1890. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Antieke Friese eikenhouten Schippertjes-klok. Circa: 1900. Afmeting: 75 x 24 x 18 cm. In goede originele staat.
Oude wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen ornamenten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse tafelklok met messing uurwerk op marmeren en notenhouten basement. Circa: 1860. Klok heeft achtdaags-uurwerk, bovenliggende balans, zonder slagwerk. Afmeting: 19 x 13 x 11 cm. In goe...
Zeer grote 19e eeuwse schoolklok met halfuur-slag uurwerk, origineel beschilderde wijzerplaat met (Duitse) landschappen en eiken omlijsting. Circa: 1880. Afmeting: 18 x 60 cm ø. In goede staat.
Twee antieke wandklokken. Circa: 1900. Eén maal achtkantig notenhout stil uurwerk. Eén maal Schwarzwalder schoolklok met twee gewichten en slagwerk op bel. Afmeting: 23 - 29 cm. In redelijk/goede staa...
Antieke Duitse notenhouten tafelklok van Junghans. Circa: 1910. Afmeting: 38 x 25 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Seize comtoise met spillegang en vouwslinger. Kleine beschadiging wijzerplaat. Circa: 1820. Afmeting: 40 x 17 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten schoolklok 'Rigaud a Gien'. Klok heeft achtdaags-uurwerk en halfuur-slag op gongveer. Afmeting: 13 x 35 cm ø. In goede staat
Kleine wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 79 cm. In goede staat.