Eikenhouten met coromandelhouten Art Deco Amsterdamse school tafelklok met metalen wijzerplaat en Pfeilkreuz uurwerk. Met slagwerk op drie gongstaven. Afmeting: 22 x 24 x 12 cm. In goede staat.
Antieke palissanderhouten pubklok met parelmoer-inleg. Veer-uurwerk. Stukjes los hout erbij. Circa: 1900. Afmeting: 67 x 43 x 15 cm. In redelijke staat.
Antieke Engelse mahoniehouten tafelklok met chrome. Circa: 1930. Afmeting: 24 x 31 x 8 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Seize comtoise met spillegang en vouwslinger. Kleine beschadiging wijzerplaat. Circa: 1820. Afmeting: 40 x 17 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met pronkslinger en vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Zonder wekkerfunctie. Afmeting: 47 x 33 x 18 cm. In goede staat.
Prachtige vuurvergulde messing Franse Charles Dix empire pendule. Circa 1830. Recentelijk professioneel gereinigd . Met origineel achtdaags-uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Vrouw staande o...
Antieke Duitse notenhouten tafelklok van Junghans. Circa: 1910. Afmeting: 38 x 25 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Franse Sevres pendule onder stolp. Vrouw drinkt wijn bij druivenranken. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Deels verguld. Circa: 1840. Afmeting: 45 x 42 x 18 cm. In goede...
Antiek zwart marmeren Frans pendule stel met bronzen figurengroep onder palm. Circa: 1870. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Eén arm kandelaar gebroken. Afmeting: 54 x 31 x 17 cm. In...
Grote antieke Franse zwart marmeren pedule stel met vaas + gravures + rood marmer. Circa: 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 59 x 35 x 17 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse rood marmeren pendule stel met vaas en vergulding. Chip hoek. Circa: 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 59 x 34 x 17 cm. In goede staat.
Zeldzame Duitse Schwarzwald damhertengewei-klok met origineel Weens stil uurwerk en touwtjesslinger. Afmeting: 73 x 63 x 12 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans mysterieus uurwerk. Verguld. Gesigneerd Lechner Josef op wijzerplaat en verso. Functies niet getest. Afmeting: 57 cm. In redelijke staat.
Zeldzame 19e eeuwse Franse 'Retour de Egypte Obelisk' pendule van zwart marmer, gebruneerd en verguld brons. Met pharao's, adelaar met bliksem. Klok heeft origineel stil achtdaags-uurwerk, bovenligge...
19e Eeuwse Franse bureauklok, mahonie met intarsia. Achtdaags-uurwerk ( vuil), halfuur-slag (slinger mist). Chips wijzerplaat. Afmeting: 20 x 24 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Groot fragment van een 19e eeuwse Duits houten uurwerk. Incompleet. Afmeting: 66 x 32 x 25 cm. In goede staat.
Kleine antieke Engelse mahoniehouten Balloon tafelklok met intarsia. Circa: 1900. Klok heeft achtdaags stil uurwerk. Kleine fineerschade. Afmeting: 24 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Jugendstil pendule met metaal beslagen en iriserend glas. Pendule heeft halfuur-slag uurwerk op grote bel. Circa: 1915. Afmeting: 38 x 25 x 17 cm. In goede staat.
Art Deco glazen wekker met vogel decors. Circa: 1930. Eén chip. Afmeting: 8 x 7,5 x 5 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Duitse Schwarzwald klokkenverkoper. 20e Eeuw. Compositie metaal met polychromie. Afmeting: 41,5 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Weense reiswekker/koetsiersklok met kwartierslag uurwerk op bel en wekker. Circa: 1820 -1840. Gesigneerd 'Fred. Quinche A. Vienne'. Uurwerk met bovenliggende veerbalans, wijzerplaat b...
Antieke Duitse notenhouten mini regulateur. Circa: 1880. Klein stukje fineer af. Verder in goede staat. Afmeting: 47,4 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen ornamenten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise klok met slagwerk op grote bel. Klok heeft gave emaille wijzerplaat. Afmeting: 49 x 28 x 10 cm. In goede staat.
Antiek Jugendstil keramieken klokkenstel met blauw verlopend glazuur. Circa: 1915. Met wekker-uurwerk. Functies niet getest. Afmeting: 20 x 18 x 7 cm en 19,5 x 7 x 9 cm. In goede staat.
Antiek bisquit porseleinen Jugendstil wekkerklokje met zwanen. Nr. 2280. Circa: 1915. Functies niet getest. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Bronzen vuurvergulde Franse Louis Seize vaaspendule. Circa: 1800. Bruin-groen gepatineerd en vuurverguld brons met leeuwenkoppen. Gave emaille wijzerplaat. Achtdaags stil uurwerk, met touwtjesslinger....
Grote antieke Franse marmeren glaspendule stel met cassolette's, zes zuilen, liggende hond. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en knikslinger. Afmeting: 45 - 58 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwald schilderijklok met kroon. Zoldervondst. Functies niet getest. Afmeting: 60 cm. In redelijke staat.
Antieke Engelse mahoniehouten tafelklok met bandintarsia. Circa: 1920. Gemerkt W.K. Slagwerk op gongspiraal. Afmeting: 27 x 20 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse vergulde bronzen 'Sevres' pendule met putti en steenbok. Circa: 1860. Eén half-ronde plaquette in hout nagemaakt, verder alle porseleinen plaquettes goed. Vergulding goed, wijzerplaa...
19e Eeuwse Franse comtoise met harpslinger + datum. Incompleet. Deurtjes missen, bel mist. Afmeting: 40 x 25 x 15 cm. In redelijke staat.
Franse pendule onder glazen stolp. 19e Eeuw. Stolp achteren gelijmd. Compositie metaal, beschadigingen. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 43 x 36 x 17 cm. In redeli...
Drie antieke klokken. Eén kleine pubklok met secondenwijzer. Wijzerplaat bijgeschilderd. Eén Schwarzwalder porseleinen klok met halfuur-slag uurwerk op gongveer. Porselein heel, deurtjes missen. Eén k...
Vier antieke Friese staartklok wijzerplaten. Afmeting: circa 40 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Schatz + Söhne messing scheepsklok. 8 Day, 7 Jewels. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 5,5 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten tafelklok met geslepen glas. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Gemerkt B in halve maan. Circa: 1920. Afmeting: 36,5 cm. In goede staat.
Lot diverse wekkers. Barometer, uurwerk etc. 20e Eeuw. Niet getest. Afmeting: 6 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Franse metalen Art Nouveau klokkast. Gesigneerd op marmeren basement 'Rochard'. Circa: 1920. Afmeting: 62 x 50 x 15 cm. In goede staat.
Oud Engels messing lantaarn miniklokje. Mechanisch. Smiths England. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17x7,5x7,5 cm. In goede staat.
Mooie gave antieke notenhouten regulateur, Gründerzeit. Circa: 1890. Afmeting: 88 x 38 x 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en vergulde feuille. Lichte craquelé vorming in emaille wijzerplaat. Afmeting: 43 x 28 x 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwald rozenklok met deurtjes en slinger. Afmeting: 21 x 15 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule met één coupe. Circa: 1880. Pendule heeft achtdaags origineel uurwerk, halfuur-slag, en veerslinger. Minimale chips. Afmeting: 23 x 34 x 15 cm. 28 x 17,5 cm ø. In redel...
Grote Duitse notenhouten regulateur. Circa: 1890. Weekloper uurwerk met halfuur-slag. Gemerkt W.A.M.D. Afmeting: 126 x 47 x 19 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten 19e eeuwse staande klok met speelwerk (grote rol). 'Jan Vollert Colberg'. 10 melodieën. Speelwerk speelt op elk vol uur. Klok heeft dag en seconden aanduiding. Bel mist, één...
Antieke Franse messing reiswekker met emaille wijzerplaat. Craquelé. Circa: 1870. Afmeting: 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse tafelklok met chinoiserie beschildering. Circa: 1880. Origineel stil achtdaags-uurwerk met bovenliggende zwevende balans. Uurwerk dient gereinigd. Afmeting: 17,5 x 15,5 x 9 cm. In redel...