Mahoniehouten Westminster staande klok met kwartierslag-uurwerk. Paar kleine beschadigingen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 216 x 44 x 27 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met achtdaags-uurwerk en messing gegraveerde wijzerplaat. Bonral Seven Oaks gesigneerd. Afmeting: 204 cm. In zéér goede staat.
Twee antieke Franse klokken. Eén maal Art Nouveau marmeren klokkenstel met origineel achtdaags-uurwerk. Circa: 1915. Eén maal compositie metalen pendule met vrouw (beschilderd). Pendule heeft originee...
Kleine antieke notenhouten regulateur. Duitsland. Circa: 1890. Afmeting: 74 cm. In zéér goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse schoolklok met halfuur-slag uurwerk, origineel beschilderde wijzerplaat met (Duitse) landschappen en eiken omlijsting. Circa: 1880. Afmeting: 18 x 60 cm ø. In goede staat.
Antieke Franse kalenderklok in houten kast. Circa: 1900. Functie niet getest. Afmeting: 34 x 26 x 14 cm. In redelijke staat.
Aparte antieke 19e eeuwse (scheeps)wandklok met verzegeld opwindgat + wijzers. Uurwerk + slinger achter glas. Achtdaags-uurwerk of langer. Functies niet getest. Afmeting: 13 x 24 x 17 cm. In goede sta...
Zeldzame Duitse Biedermeier mahonie lyra speelwerk staande klok met slagwerk op zes bellen en datum aanduiding en trekrepetitie. Circa 1820. Afmeting: 237 x 60 x 42 cm. In goede staat.
Antieke Weense notenhouten met brons Josephien pendule. Circa: 1920. Pendule heeft stil uurwerk, zonder slagwerk en papieren wijzerplaat. Afmeting: 30 x 20 x 9 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Schippertjes-klok met spillegang en mooie gave beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 78 x 25 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule. Circa: 1880. Onyx met compositie metalen figuur. 'La Rose par Bruchon'. Met origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 63 x 28 x 15 cm. In goede staat.
Antieke tafelklok voor de Chinese markt. Circa: 1920. Met centrale secondenwijzer en bovenliggend balans. Messing bewerkte wijzerplaat en achterplatine. Twee opvulgaten achter. Slagwerk op bel. Wijzer...
Zeldzame antieke eikenhouten Friese staartklok met apart origineel beschilderde latoenkoperen feuille en bruidskrans. Originele patina. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 143 cm. In goede staat.
Antieke Franse groene onyx portaal klok met messing. Circa: 1880. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Minimale chips. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Friese gesigneerde staartklok met bruidskrans door L.D. Tasma-Gordijk. Originele kleur en gave beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 150 x 36 x 22 cm. In goede staat.
Antieke Engelse staande klok met 18e eeuws uurwerk. Achtdaags-uurwerk met datum aanduiding en halfuur-slag. Klokkast drie-delig en latere beschildering. Slinger mist. Afmeting: H. 212 cm. In goede sta...
Twee-delige Engelse messing horizontaal tafelklok + bel. Mechanisch. Gemerkt Sinclair Hardings & Co. A083 England. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 11 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten pubklok met snek-uurwerk. Scheur in zijkant, verder in goede staat. Afmeting: 17 x 38 cm ø. In redelijk/goede staat.
Art Deco pendule van tweekleurig marmer ca. 1920, aan de zijkanten met herten, 51x25x11cm. In redelijk tot goede staat
Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met volle zuilen en grote gegraveerde plated wijzerplaat. Gesigneerd Tho Rea Walton. Achtdaags-uurwerk, met seconden en dag-aanduiding. Ongerestaureerd. Afme...
Antiek Franse houtgestoken Louis Seize staande klok, omstreeks 1800, minimale beschadigingen, 230cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuwse Weense schilderijklok omstreeks 1820, halfuurslag met touwtjesslinger, figuren bij kampvuur in bos, olieverf op linnen 76x78cm. Cond:R/G
19e Eeuwse Franse tafelklok met messing uurwerk op marmeren en notenhouten basement. Circa: 1860. Klok heeft achtdaags-uurwerk, bovenliggende balans, zonder slagwerk. Afmeting: 19 x 13 x 11 cm. In goe...
Antieke eikenhouten Duitse staande klok. Gemerkt Dufa. Circa 1920. Klok heeft slagwerk met vijf gongstaven. Afmeting: 206 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit vrijslinger. Gemerkt 'B'. Circa 1890. Met pronkslinger. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
Zuid Duitse goud kleurige portaal pendule van mahoniehout. Circa 1800. Uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Achterdeksel is nieuw. Wijzerplaat heeft twee chips. Afmeting: 62 x 27 x 15 cm. In r...
Vroeg 19e eeuwse zwarte Weense portaal pendule in zwarte vitrinekast met albast zuilen. Pendule heeft halfuur-slag uurwerk en touwtjesslinger. Afmeting: 42 x 28 x 14 cm. en 61 x 39 x 20 cm. In goede s...
Duitse eikenhouten Barok staande klok met afneembare klokkop. Circa 1800. Klok heeft een acht-daags uurslagwerk (Bergisch?) Mogelijk huwelijk. Klok heeft haarscheuren in de emaille wijzerplaat. Functi...
Grote 18e eeuwse Neuchattel pendule met wekker, spillegang, en slagwerk met drie hamers op twee bellen. 'George Krantz a Kitzingen'. Frontglas mist, wijzerplaat bijgeschilderd. Uurwerk loopt. Afmeting...
Zeldzame notenhouten koekoeks-tafelklok met groot uurwerk, ketting-aandrijving en dubbele snek. Klok is versierd met gesneden druivenranken. Circa 1880. Afmeting: 45 x 38 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde messing Charles Dix pendule. Circa 1835. Vrouw op canapé, en roofvogels met druivenranken. Met origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 22 x ...
19e Eeuws Franse thermometer-pendule met florale intarsia in palissander klokkast. Pendule heeft verzilverde thermometerplaat, achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Chips bij sleutelgat. Afm...
Antieke Art Deco glaspendule met marmer en windhond. Circa: 1930. 'Barbe Le Havre'. Achtdaags uurwerk met halfuur-slag op gongveer. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Originele Duits notenhouten Lenzkirch tafelklok met messing versieringen. Klok heeft een achtdaags-uurwerk, stil uurwerk. 'Lenzkirch, 1 Million 184218'. Afmeting: 31 cm. In goede originele staat.
Antieke Duitse staande klok met klassistische vormgeving. Klok heeft een halfuur-slag op vier gongstaven. Circa 1920. Gemerkt Peerles. Afmeting: 212 x 46 x 22 cm. In goede staat.
Zuid Duitse antiek klassistisch vormgegeven staande klok met halfuur-slag op gongspiraal en ankergang. Circa 1820. Afmeting: 200 x 53 x 30 cm. In goede staat.
Antiek Duitse 'Weimar Lenzkirch' porseleinen tafelklok in Weense stijl. Circa: 1900. 'Kunstgewerbe-Uhren-Werkstätten Weimar 263'. Klok heeft stil achtdaags origineel uurwerk, bovenliggende veerbalans....
Antieke Franse bronzen pendule met wit carrera-marmer, verguld brons met Amor, en gave emaille wijzerplaat. Circa: 1870. Gesigneerd 'Boucheron'. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veersl...
Grote antieke Franse compositie metalen pendule met grote Amor op houten basement, emaille cartouches. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 53 x 14 x 55 cm. In goede st...
Zakhorloge met erotische voorstelling. Groot witmetalen zakhorloge met bewerkte rand en achterplaat. Op de wijzerplaat voorzien van een erotische afbeelding. ø 7 cm. Functie niet getest. In goede staa...
Zwitserse messing bureauklok met erotische voorstelling. Circa: 1930. Klok heeft achtdaags dubbelzijdig uurwerk, en bij één zijde een mechanische erotische voorstelling. Uurwerk behoeft reiniging. Afm...
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten Weense empire pendule. Circa 1800. Pendule heeft touwtjesslinger en afgevlakt uurwerk, circa 1780-1800. Mahoniehouten klokkast is overgeschilderd. Afmeting: 38 x 26 x 13,...
Miniatuur antiek staand notenhouten horloge met bronzen beslag. Circa: 1880. Met achtdaags stil uurwerk, kroontje + slinger mist. Afmeting: 38 x 16 x 11 cm. In goede staat.
Mooie gave Franse antieke mahoniehouten tafelpendule met koper inleg en brons. Achtdaags, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Zeldzame bronzen directoire pendule met verdekte sleutel-opdraaigat. Circa: 1820. Klokkast door truc/foefje te openen. Waarschijnlijk achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Slinger mist. Vergulde applica...
Antieke Duitse notenhouten schoolklok. Circa: 1900. Gemerkt 'H. Steinbach - Offenburg'. Met Kienzle uurwerk. Afmeting: 12 x 37 cm ø. In goede staat.
Bronzen olifant pendule. Tweede helft 20e eeuw. Twee-kleurig gepatineerd met emaille cartouches. Pendule heeft achtdaags- F.H.S. uurwerk met halfuur-slag op dubbele bel. Afmeting: 40 x 30 x 17 cm. In ...
19e Eeuws Duits Schwarzwald porseleinen klokje met wekkerfunctie. Zonder gewichten, zonder slinger. Plaat gerestaureerd. Afmeting: 29 x 18 x 11 cm. In matige staat.