Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse comtoise
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en vergulde feuille. Lichte craquelé vorming in emaille wijzerplaat. Afmeting: 43 x 28 x 16 cm. In goede staat.

Notenhouten Duitse regulateur
Startprijs 70 EUR

Mooie gave antieke notenhouten regulateur, Gründerzeit. Circa: 1890. Afmeting: 88 x 38 x 18 cm. In goede staat.

Tafelklokje, Warmink
Resultaat: 75 EUR

Wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Engels lantaarn-miniklokje
Resultaat: 80 EUR

Oud Engels messing lantaarn miniklokje. Mechanisch. Smiths England. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17x7,5x7,5 cm. In goede staat.

Franse Art Nouveau klokkast.
Startprijs 80 EUR

Franse metalen Art Nouveau klokkast. Gesigneerd op marmeren basement 'Rochard'. Circa: 1920. Afmeting: 62 x 50 x 15 cm. In goede staat.

Lot diverse wekkers, 20e eeuw.
Startprijs 35 EUR

Lot diverse wekkers. Barometer, uurwerk etc. 20e Eeuw. Niet getest. Afmeting: 6 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Vintage Seiko Transistor Wall Clock
Resultaat: 35 EUR

Vintage Seiko Transistor Wall Clock striking Day-Date Calender STC 028 (dag + datum). Met batterij functie. Klokkast overgeschilderd. Afmeting: 32,5 x 23,5 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

Amerikaanse klok, Circa: 1900.
Resultaat: 35 EUR

Antieke Amerikaanse gewichten regulateur. Circa: 1900. F.J. Kaupp Liskeard. Klok heeft achtdaags-uurwerk. Stukje fineer zijkant af. Afmeting: 65 x 40 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Schoolklok (zwarte lijst), 19e eeuw.
Resultaat: 120 EUR

Zeer grote 19e eeuwse schoolklok met zwarte lijst en glazen wijzerplaat. Klok heeft stil uurwerk. Circa: 1870. Afmeting: 15 x 49 cm ø. In goede staat.

Franse wandklok, vroeg 19e eeuw.
Resultaat: 40 EUR

Franse vroeg 19e eeuwse geëboniseerde gewichten wandklok. Achtdaag-uurwerk (?), halfuur-slag op bel, met touwtjesslinger. Wijzerplaat bijgeschilderd. Afmeting: 27,5 x 22 x 14 cm. In redelijk/goede sta...

Tafelklokje, 20-er jaren.
Resultaat: 30 EUR

Antieke Duitse eikenhouten tafelklok met geslepen glas. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Gemerkt B in halve maan. Circa: 1920. Afmeting: 36,5 cm. In goede staat.

Vuurvergulde pendule 'Vrouw'.
Resultaat: 1.325 EUR

Originele vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule in goede ongereinigde staat. Circa: 1820. Pendule heeft gave wijzerplaat, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 40,5 x 30 x...

Fries Schippertje
Resultaat: 60 EUR

Oude mahoniehouten Friese Schippertjes-klok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 79 cm. In goede staat.

Duitse scheepsklok, Schatz + Söhne
Resultaat: 130 EUR

Duitse Schatz + Söhne messing scheepsklok. 8 Day, 7 Jewels. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 5,5 cm ø. In goede staat.

4 Antieke Friese klok wijzerplaten
Startprijs 150 EUR

Vier antieke Friese staartklok wijzerplaten. Afmeting: circa 40 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

3 Antieke klokken
Startprijs 100 EUR

Drie antieke klokken. Eén kleine pubklok met secondenwijzer. Wijzerplaat bijgeschilderd. Eén Schwarzwalder porseleinen klok met halfuur-slag uurwerk op gongveer. Porselein heel, deurtjes missen. Eén k...

Franse pendule onder stolp, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Franse pendule onder glazen stolp. 19e Eeuw. Stolp achteren gelijmd. Compositie metaal, beschadigingen. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 43 x 36 x 17 cm. In redeli...

Franse comtoise, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met harpslinger + datum. Incompleet. Deurtjes missen, bel mist. Afmeting: 40 x 25 x 15 cm. In redelijke staat.

Klok met porseleinen plaquette.
Startprijs 1.000 EUR

19e Eeuwse Franse vergulde bronzen 'Sevres' pendule met putti en steenbok. Circa: 1860. Eén half-ronde plaquette in hout nagemaakt, verder alle porseleinen plaquettes goed. Vergulding goed, wijzerplaa...

Engels tafelklokje, ca. 1920
Resultaat: 50 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten tafelklok met bandintarsia. Circa: 1920. Gemerkt W.K. Slagwerk op gongspiraal. Afmeting: 27 x 20 x 14 cm. In goede staat.

Friese staartklok, 19e eeuw.
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok. Zoldervondst. Functies niet getest. Afmeting: circa 140 cm. In redelijk/goede staat.

Friese stoelklok, Schippertje.
Resultaat: 60 EUR

Antieke Friese eikenhouten Schippertjes-klok. Circa: 1900. Afmeting: 75 x 24 x 18 cm. In goede originele staat.

Tafelklok, James Smith London.
Resultaat: 75 EUR

Wortelnoten tafelklok met bronzen ornamenten en maanstand. 20e Eeuw. James Smith London. Afmeting: 28 x 20 x 13 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klok
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse Duitse Schwarzwald schilderijklok met kroon. Zoldervondst. Functies niet getest. Afmeting: 60 cm. In redelijke staat.

Charles Dix pendule, ca. 1840
Resultaat: 130 EUR

Antieke Franse Charles Dix pendule met achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Circa: 1840. Marmer beschadigd. Voor onderdelen. Afmeting: 29 x 28 x 15 cm. In redelijke staat.

Gründerzeit koekoeksklokje, ca. 1880
Resultaat: 135 EUR

Antiek klein Duits eikenhouten Gründerzeit koekoeksklokje. Circa: 1880. Functie niet getest. Afmeting: 34 cm. In geode staat.

Frans marmeren glaspendule stel
Startprijs 800 EUR

Grote antieke Franse marmeren glaspendule stel met cassolette's, zes zuilen, liggende hond. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en knikslinger. Afmeting: 45 - 58 cm. In goede staat.

Empire vaaspendule.
Startprijs 950 EUR

Bronzen vuurvergulde Franse Louis Seize vaaspendule. Circa: 1800. Bruin-groen gepatineerd en vuurverguld brons met leeuwenkoppen. Gave emaille wijzerplaat. Achtdaags stil uurwerk, met touwtjesslinger....

Antiek bisquit wekker-klokje, ca. 1915
Startprijs 60 EUR

Antiek bisquit porseleinen Jugendstil wekkerklokje met zwanen. Nr. 2280. Circa: 1915. Functies niet getest. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Keramiek klokkenstelletje, ca. 1915
Startprijs 20 EUR

Antiek Jugendstil keramieken klokkenstel met blauw verlopend glazuur. Circa: 1915. Met wekker-uurwerk. Functies niet getest. Afmeting: 20 x 18 x 7 cm en 19,5 x 7 x 9 cm. In goede staat.

Klein bim-bam klokje
Resultaat: 30 EUR

Kleine antieke eikenhouten Pfeilkreuz wandregulateur. Circa: 1920. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Franse comtoise, 19e eeuw
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise klok met slagwerk op grote bel. Klok heeft gave emaille wijzerplaat. Afmeting: 49 x 28 x 10 cm. In goede staat.

Wortelnoten Warmink klok
Resultaat: 60 EUR

Oude wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen ornamenten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

4x Schwarzwaldklokken + onderdelen
Resultaat: 70 EUR

Vier 19e Eeuwse Schwarzwald klokken + onderdelen + slingers. Onder andere: Comtoise zoldervondst. Functies niet getest. Afmeting: 10 - 110 cm. In redelijke staat.

Mini regulateur, ca. 1880
Startprijs 120 EUR

Antieke Duitse notenhouten mini regulateur. Circa: 1880. Klein stukje fineer af. Verder in goede staat. Afmeting: 47,4 cm. In goede staat.

Weense reiswekker.
Resultaat: 780 EUR

Zeldzame antieke Weense reiswekker/koetsiersklok met kwartierslag uurwerk op bel en wekker. Circa: 1820 -1840. Gesigneerd 'Fred. Quinche A. Vienne'. Uurwerk met bovenliggende veerbalans, wijzerplaat b...

Duitse Schwarzwald klokken verkoper
Startprijs 90 EUR

Oude Duitse Schwarzwald klokkenverkoper. 20e Eeuw. Compositie metaal met polychromie. Afmeting: 41,5 cm. In goede staat.

Art Deco glazen wekker, ca. 1930
Startprijs 80 EUR

Art Deco glazen wekker met vogel decors. Circa: 1930. Eén chip. Afmeting: 8 x 7,5 x 5 cm. In redelijk/goede staat.

Warmink tafelklok
Resultaat: 75 EUR

Wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen monturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Tafelpendule, Jugendstil
Startprijs 200 EUR

Antieke Jugendstil pendule met metaal beslagen en iriserend glas. Pendule heeft halfuur-slag uurwerk op grote bel. Circa: 1915. Afmeting: 38 x 25 x 17 cm. In goede staat.

Wekkerklok, Jugendstil
Startprijs 50 EUR

Antieke Jugendstil wekkerklok. Messing op houten basis. Slinger mist. Functie niet getest. Afmeting: 24 cm. In redelijk/goede staat.

Tafelklok, ca. 1890
Resultaat: 80 EUR

Kleine antieke Duitse Junghans notenhouten tafelklok. Historisme. Circa: 1890. Functie niet getest. Veren goed. Afmeting: 30 cm. In redelijk/goede staat.

Tafel pendule, ca. 1890
Resultaat: 95 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans tafelklok met latoenkoper. Circa: 1890. Historisme. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Balloon tafelklok, ca. 1900
Startprijs 65 EUR

Kleine antieke Engelse mahoniehouten Balloon tafelklok met intarsia. Circa: 1900. Klok heeft achtdaags stil uurwerk. Kleine fineerschade. Afmeting: 24 cm. In redelijk/goede staat.

Houten uurwerk.
Startprijs 30 EUR

Groot fragment van een 19e eeuwse Duits houten uurwerk. Incompleet. Afmeting: 66 x 32 x 25 cm. In goede staat.

Franse bureauklok, 19e eeuw
Startprijs 90 EUR

19e Eeuwse Franse bureauklok, mahonie met intarsia. Achtdaags-uurwerk ( vuil), halfuur-slag (slinger mist). Chips wijzerplaat. Afmeting: 20 x 24 x 9 cm. In redelijk/goede staat.

Pendule, Sphinx.
Startprijs 850 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Franse 'Retour de Egypte Obelisk' pendule van zwart marmer, gebruneerd en verguld brons. Met pharao's, adelaar met bliksem. Klok heeft origineel stil achtdaags-uurwerk, bovenligge...

Frans mysterieus uurwerk, 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuws Frans mysterieus uurwerk. Verguld. Gesigneerd Lechner Josef op wijzerplaat en verso. Functies niet getest. Afmeting: 57 cm. In redelijke staat.

Antieke Franse pendule, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse vergulde Franse pendule met porseleinen putti en vrouwen figuren. Putti beschadigd. Klokkast gesigneerd P.H. Mourey. Achtdaags Frans uurwerk, halfuur-slag. Bel + slinger missen. Afmeting: 4...

Gewei klok.
Startprijs 850 EUR

Zeldzame Duitse Schwarzwald damhertengewei-klok met origineel Weens stil uurwerk en touwtjesslinger. Afmeting: 73 x 63 x 12 cm. In goede staat.

Frans rood marmeren pendule stel, ca. 1870
Startprijs 250 EUR

Grote antieke Franse rood marmeren pendule stel met vaas en vergulding. Chip hoek. Circa: 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 59 x 34 x 17 cm. In goede staat.

Frans pendule stel, ca. 1870
Startprijs 210 EUR

Grote antieke Franse zwart marmeren pedule stel met vaas + gravures + rood marmer. Circa: 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 59 x 35 x 17 cm. In goede staat.

3-Delig Frans pendulestel, ca. 1870
Startprijs 240 EUR

Antiek zwart marmeren Frans pendule stel met bronzen figurengroep onder palm. Circa: 1870. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Eén arm kandelaar gebroken. Afmeting: 54 x 31 x 17 cm. In...

Porseleinen Colenbrander klok
Resultaat: 135 EUR

Hollandse porseleinen klok. Gemerkt Ram Colenbrander. Met antiek uurwerk. Afmeting: 31 x 34 x 10 cm. In goede staat.

Antieke Franse Sevres pendule onder stolp
Startprijs 320 EUR

Antieke Franse Sevres pendule onder stolp. Vrouw drinkt wijn bij druivenranken. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Deels verguld. Circa: 1840. Afmeting: 45 x 42 x 18 cm. In goede...

Duitse tafelklok, 30-er jaren
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten tafelklok van Junghans. Circa: 1910. Afmeting: 38 x 25 x 14 cm. In goede staat.

Wortelnoten tafelklokje
Resultaat: 95 EUR

Oude wortelnoten tafelklok met bronzen monturen, maanstand, achtdaags-uurwerk en met slagwerk op dubbele bel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Vuurvergulde pendule.
Startprijs 750 EUR

Prachtige vuurvergulde messing Franse Charles Dix empire pendule. Circa 1830. Recentelijk professioneel gereinigd . Met origineel achtdaags-uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Vrouw staande o...

Franse comtoise, 19e eeuw.
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met pronkslinger en vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Zonder wekkerfunctie. Afmeting: 47 x 33 x 18 cm. In goede staat.

Franse comtoise, ca. 1820
Resultaat: 60 EUR

Antieke Franse Louis Seize comtoise met spillegang en vouwslinger. Kleine beschadiging wijzerplaat. Circa: 1820. Afmeting: 40 x 17 x 25 cm. In goede staat.

Antieke reiswekker
Resultaat: 120 EUR

Antieke Franse messing reiswekker met geslepen glas. Eén chip. Circa: 1900. Afmeting: 10 x 7 x 5,5 cm. In goede staat.

Regulateur, ca. 1890
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit regulateur. Twee tollen missen. Circa: 1890. Afmeting: 80 cm. In goede staat.

Engels tafelklokje, ca, 1930
Startprijs 70 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten tafelklok met chrome. Circa: 1930. Afmeting: 24 x 31 x 8 cm. In goede staat.

Pubklok met inlegwerk
Startprijs 80 EUR

Antieke palissanderhouten pubklok met parelmoer-inleg. Veer-uurwerk. Stukjes los hout erbij. Circa: 1900. Afmeting: 67 x 43 x 15 cm. In redelijke staat.

Amsterdamse school tafelklok
Resultaat: 70 EUR

Eikenhouten met coromandelhouten Art Deco Amsterdamse school tafelklok met metalen wijzerplaat en Pfeilkreuz uurwerk. Met slagwerk op drie gongstaven. Afmeting: 22 x 24 x 12 cm. In goede staat.

Schwarzwald porseleinen klokje
Startprijs 50 EUR

19e Eeuws Duits Schwarzwald porseleinen klokje met wekkerfunctie. Zonder gewichten, zonder slinger. Plaat gerestaureerd. Afmeting: 29 x 18 x 11 cm. In matige staat.

Bronzen olifant pendule.
Startprijs 450 EUR

Bronzen olifant pendule. Tweede helft 20e eeuw. Twee-kleurig gepatineerd met emaille cartouches. Pendule heeft achtdaags- F.H.S. uurwerk met halfuur-slag op dubbele bel. Afmeting: 40 x 30 x 17 cm. In ...

Duitse schoolklok.
Startprijs 50 EUR

Antieke Duitse notenhouten schoolklok. Circa: 1900. Gemerkt 'H. Steinbach - Offenburg'. Met Kienzle uurwerk. Afmeting: 12 x 37 cm ø. In goede staat.

Bronzen directoire pendule.
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame bronzen directoire pendule met verdekte sleutel-opdraaigat. Circa: 1820. Klokkast door truc/foefje te openen. Waarschijnlijk achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Slinger mist. Vergulde applica...

Tafel pendule
Startprijs 250 EUR

Mooie gave Franse antieke mahoniehouten tafelpendule met koper inleg en brons. Achtdaags, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Miniatuur staand horloge.
Startprijs 220 EUR

Miniatuur antiek staand notenhouten horloge met bronzen beslag. Circa: 1880. Met achtdaags stil uurwerk, kroontje + slinger mist. Afmeting: 38 x 16 x 11 cm. In goede staat.

Duitse tafelklok, ca. 1890.
Resultaat: 80 EUR

Antiek Duitse notenhouten tafelklok met wekkerfunctie. Circa: 1890. 'Grunderzeit', met latoenkoper. Afmeting: 31 x 18 x 12 cm. In zeer goede staat.

Weense pendule, Empire
Startprijs 250 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten Weense empire pendule. Circa 1800. Pendule heeft touwtjesslinger en afgevlakt uurwerk, circa 1780-1800. Mahoniehouten klokkast is overgeschilderd. Afmeting: 38 x 26 x 13,...

Dubbelzijdige bureauklok, erotisch.
Startprijs 500 EUR

Zwitserse messing bureauklok met erotische voorstelling. Circa: 1930. Klok heeft achtdaags dubbelzijdig uurwerk, en bij één zijde een mechanische erotische voorstelling. Uurwerk behoeft reiniging. Afm...

Zakhorloge, erotisch.
Startprijs 200 EUR

Zakhorloge met erotische voorstelling. Groot witmetalen zakhorloge met bewerkte rand en achterplaat. Op de wijzerplaat voorzien van een erotische afbeelding. ø 7 cm. Functie niet getest. In goede staa...

Bronzen pendule met putti.
Resultaat: 700 EUR

Vergulde antieke Franse tafel cartel pendule met florale decor en putti. Circa: 1850. Mooie vergulding. Grote gave emaille wijzerplaat, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Gesigneerd 'Suss...

Klok putti met hond.
Startprijs 450 EUR

Grote antieke Franse compositie metalen pendule met grote Amor op houten basement, emaille cartouches. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 53 x 14 x 55 cm. In goede st...

Klein Frans klokje.
Resultaat: 375 EUR

Antieke Franse bronzen pendule met wit carrera-marmer, verguld brons met Amor, en gave emaille wijzerplaat. Circa: 1870. Gesigneerd 'Boucheron'. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veersl...

Lenzkirch klok van porselein.
Startprijs 300 EUR

Antiek Duitse 'Weimar Lenzkirch' porseleinen tafelklok in Weense stijl. Circa: 1900. 'Kunstgewerbe-Uhren-Werkstätten Weimar 263'. Klok heeft stil achtdaags origineel uurwerk, bovenliggende veerbalans....

Staande klok (Duits)
Startprijs 400 EUR

Zuid Duitse antiek klassistisch vormgegeven staande klok met halfuur-slag op gongspiraal en ankergang. Circa 1820. Afmeting: 200 x 53 x 30 cm. In goede staat.

Staande klok, Duits
Resultaat: 320 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Westminster staande klok met Korintische zuilen. Klok heeft kwartierslag op acht gongstaven. Gemerkt V.H. Circa 1920. Afmeting: 212 x 55 x 32 cm. In goede staat.

Staande klok (2 gewichten)
Startprijs 150 EUR

Antieke Duitse staande klok met klassistische vormgeving. Klok heeft een halfuur-slag op vier gongstaven. Circa 1920. Gemerkt Peerles. Afmeting: 212 x 46 x 22 cm. In goede staat.

Marmeren klokkenstel, zwart
Resultaat: 100 EUR

Antiek Frans marmeren pendule stel. Circa 1880. Pendule heeft achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. (chips marmer). Afmeting: 29 x 54 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

Lenzkirch klokje
Startprijs 280 EUR

Originele Duits notenhouten Lenzkirch tafelklok met messing versieringen. Klok heeft een achtdaags-uurwerk, stil uurwerk. 'Lenzkirch, 1 Million 184218'. Afmeting: 31 cm. In goede originele staat.

Klok, Art Deco
Startprijs 200 EUR

Antieke Art Deco glaspendule met marmer en windhond. Circa: 1930. 'Barbe Le Havre'. Achtdaags uurwerk met halfuur-slag op gongveer. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Thermometer pendule.
Resultaat: 450 EUR

19e Eeuws Franse thermometer-pendule met florale intarsia in palissander klokkast. Pendule heeft verzilverde thermometerplaat, achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Chips bij sleutelgat. Afm...

Schotse staande klok
Resultaat: 250 EUR

Vroeg 19e eeuwse Schotse mahoniehouten staande klok. Achtdaags, met mooie gave beschilderde wijzerplaat. 'W. Alexander Henkam'. Afmeting: 233 x 62 x 25 cm. In goede staat.

Engelse staande klok
Resultaat: 200 EUR

Antieke eikenhouten gestoken Engelse staande klok met florale intarsia in medaillon deurtje. Circa: 1800. (pagode kap). 'Hall Sleaford'. Mooie gave wijzerplaat. Achtdaags + seconden. Afmeting:45x25x 2...

Vuurvergulde pendule, Vrouw.
Startprijs 500 EUR

Antieke Franse vuurvergulde messing Charles Dix pendule. Circa 1835. Vrouw op canapé, en roofvogels met druivenranken. Met origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 22 x ...

Staande klok
Resultaat: 105 EUR

18e Eeuws eikenhouten Barok staande klok, mogelijk huwelijk. Klok met uurwerk, wijzerplaat latere beschildering. Eén-dags uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 220 x 45 x 24 cm. In redelijke staat.

Kleine Friese staartklok, Wortelnoten
Resultaat: 65 EUR

Kleine wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 79 cm. In goede staat.

Friese staartklok, Wortelnoten
Resultaat: 75 EUR

Wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 88 cm. In goede staat.

Friese staartklok, Mahoniehout.
Resultaat: 85 EUR

Mahoniehouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 94 cm. In goede staat.

Friese staartklok, Eikenhout
Resultaat: 80 EUR

Oude eikenhouten Friese staartklok met landschap, molen decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 cm. In goede staat.

Kleine Friese staartklok, Eikenhout
Resultaat: 80 EUR

Kleine eikenhouten Friese staartklok met landschap decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

Friese staartklok, Eikenhout.
Resultaat: 75 EUR

Eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 106 cm. In goede staat.