Oud verguld Chinees houtgestoken figuur. Lachende Chinese jongens met vleermuis en palmblad. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 20 x 12 cm. In goede staat.
Antieke bronzen 'Grape' hengselpot. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 14 x 15 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse beschilderde vurenhouten wandconsole met goudverf. Afmeting: 45 x 43 x 30 cm. In goede staat.
Vijf rood beklede juweliers verdeelbakken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 4 x 17 x 17 cm. In goede staat.