Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Hanglamp met 3 kapjes.
Resultaat: 120 EUR

Antieke plafondlamp met glazen kappen. Circa: 1920. Afmeting: 53 x 52 cm ø. In goede staat.

Mozaïek lijst
Resultaat: 60 EUR

Jaren '30 mozaïk-lijst van porselein fragmenten. Afmeting: 53 x 64 cm. In goede staat.

4 Delen oud China
Resultaat: 60 EUR

Vier delen oud China. Eén schaaltje met landschap. Eén parelmoerschelp schaaltje + landschap. Eén beeldje lachende boeddha's. Eén bronzen boeddha in lotushouding. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.

Bronzen sierstuk met spiegellijst
Resultaat: 65 EUR

Antieke bronzen figuur met rest polychrome en spiegellijst. Waarschijnlijk Amerikaans sierstuk voor automaat of iets dergelijks. Circa: 1920. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

3x Benen bewerkte dekseldoosjes
Resultaat: 75 EUR

Drie antieke Chinese of Japanse benen bewerkte dekseldoosjes. Eén maal groot met kikkers op deksel. Twee maal klein met konijnen op deksels. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.

Zwart boulle kistje
Resultaat: 45 EUR

19e Eeuwse Franse boulle reiskist met koper-inleg. Circa 1870, Napoleon III. In originele ongerestaureerde staat. Koperwerk intact, minimale beschadigingen houten kist. Afmeting: 15 x 29 x 22 cm. In r...

Lot oud/antiek, divers
Resultaat: 45 EUR

Lot oud/antiek. Onder andere: Tinnen po, dekseldoos, houten boeddha, etsplaat, Oosterse dekseldoos. Afmeting: 10 - 40 cm. In goede staat.

Lot divers oud porselein, Vazen/borden etc..
Resultaat: 30 EUR

Lot divers oud/antiek porselein. Onder andere: Vazen, borden, theekannen, kinderstrijkijzer etc... Afmeting: 12 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees houten verguld beeld, 19e eeuw.
Resultaat: 250 EUR

Oud verguld Chinees houtgestoken figuur. Lachende Chinese jongens met vleermuis en palmblad. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 20 x 12 cm. In goede staat.

Lot antiek metaal, Bodemvondst
Resultaat: 60 EUR

Lot antiek metaal. Bodemvondst. Drie maal brons, speld/ring (Romeins). Twee pijlpunten. Oxydatie. Afmeting: 3 - 14 cm. In goede staat.

Volkskunstmes met lederen schede
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuws volkskunstmes in lederen schede, houtgestoken met paarden decor. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Bronzen 'Grape' hengselpot
Resultaat: 50 EUR

Antieke bronzen 'Grape' hengselpot. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 14 x 15 cm ø. In goede staat.

2x Empire kandelaren
Resultaat: 100 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse messing empire kaarskandelaren. Afmeting: 25 cm. In goede originele staat.

Messing hanglamp met prismen glas
Resultaat: 85 EUR

Messing hanglamp met prismen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.

10x Diverse fotolijstjes
Resultaat: 50 EUR

Lot plated fotolijstjes, ø 4cm, 5x4cm, 6x6cm, 6,5x9,5cm, 9x13cm, 10x15cm en 13x18 cm. In redelijk goede staat

Lot divers tin
Resultaat: 35 EUR

Lot divers oud/antiek tin etc. Onder andere: Barok dekseldoos, circa 1800. Kruik, circa 19e eeuw, Winschoten. Gegraveerde lepeldoos, 19e eeuw. Koloniale theepot van koper, gegraveerd. Strooier. Drie t...

Lot boeken over schilderkunst (9x)
Resultaat: 75 EUR

Negen boeken over schilderkunst. Onder andere: Twee maal P.M.J. Jacobs, German Grobe, Klinkenberg, Bosboom, J. Israëls, Frits Goosen. Afmeting: 27 - 32 cm. In goede staat.

Antieke wandconsole (voor beeld)
Resultaat: 45 EUR

Grote 19e eeuwse beschilderde vurenhouten wandconsole met goudverf. Afmeting: 45 x 43 x 30 cm. In goede staat.

2x Antieke koe-bellen
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke koe-bellen aan lederen riemen. Afmeting: 50 - 60 cm. In goede staat.

Antieke foto/spiegellijst
Resultaat: 50 EUR

Antieke plated fotolijst, mooi rond model met bewerkte rand en strik. geplaatst op 2 poten gemaakt uit cherubijnen. Grootte 24 cm. Barst in glas.

4 Schaartjes, 2x Zilveren + 2x antiek metalen.
Resultaat: 95 EUR

Vier antieke scharen, één zilveren schaar met florale bewerking, één schaar met strakke zilveren grepen, één metalen schaar met portretten en een knoopsgatschaar met stelschroef. 12-15 cm. In goede st...

5x Juwelen verdeelbakjes
Resultaat: 50 EUR

Vijf rood beklede juweliers verdeelbakken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 4 x 17 x 17 cm. In goede staat.

3x Vergrootglazen
Resultaat: 45 EUR

Drie grote vergrootglazen. Twee maal met hoorn grip. Eén maal kunststof . Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.

Chocoladekan, ca. 1900
Resultaat: 35 EUR

Antiek vernikkelde chocoladekan en comfort. Circa: 1900. Afmeting: 36 x 22 x 20 cm. In redelijke staat.