Oude Deense Jydsk telefoon. Gelakt metaal + bakeliet. Afmeting: 32 x 25 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp. Circa: 1915. Glazen kap beschadigd. Verder in goede staat. Afmeting: 65 x 37 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse keramieken petroleumlampen met bloemen en goud decor + gebloemde gematteerde glazen kappen. Compositie metalen voet. Historisme. Circa: 1890. Afmeting: 59 x 20 cm ø. In goede staat...
Drie oude/antieke olielampen met glazen reservoirs. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 54 cm. In goede staat.
Antieke olielamp met albast en amandel-geslepen glazen reservoir. Circa: 1900. Afmeting: 52 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee oude bronzen Jugendstil-stijl vazen op wit marmeren basement. Chips. Man en vrouw op vaas met boeren decors. 20e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse kerkelijke vergulde messing heilig kruis, neo-renaissance. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Chinees koperwerk van hoge kwaliteit. Eén maal kopergeslagen kom. Eén maal kopergeslagen ghendi met gravering en fijne zwaluwstaart verbinding. Afmeting: 9 x 18,5 cm ø + 21 x 18 x 16...
Oude neo-renaissance deels vergulde bijbelstandaard met graveringen. Circa: 1900. Afmeting: 16 x 28 x 32 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws antiek. Eén maal ijzeren grote ketel, twee maal beddepan, één maal melkbus. Afmeting: 38 - 115 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse kopergeslagen beddepan met originele steel. Antieke reparaties onderbak. Afmeting: 107 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.
Lot diverse oude/antieke metalen bellen, messing etc. Circa: 1900 en later. Afmeting: 7 - 20 cm. In goede staat.
Vijf diverse oude/antieke houten dekseldozen. Eén met bronzen kip. Twee met inleg. Circa: 1900 en later. Afmeting: 12 - 26,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse theekist met porseleinen houders. Middelste houder beschadigd. Koper-inleg, stukje weg. Afmeting: 12 x 22 x 11 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuwse grote mahoniehouten theekist met twee theecompartimenten en melange glas (later). Kist heeft bronzen klauwpootjes, bronzen beslag + slot. Sleutel mist. Afmeting: 20 x 30 x 15 cm. In g...
19e Eeuwse Franse boulle dekseldoos. Eén stukje koper-inleg mist. Verder in goede staat. Afmeting: 13 x 34 x 25 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse vergulde dekseldoos met ivoor. Dekseldoos heeft miniatuur portretschilderijtje op deksel. Verkocht bij 'Umberto Baldissera AL Jesu Roma'. Mooie kwaliteit. Afmeting: 4 x 8 cm ø. In goede...
19e Eeuwse bronzen Joodse kandelaar. 7-Armig. David-ster afgebroken. Afmeting: 29 x 24 x 18 cm. In redelijke staat.
Twee antieke 19e eeuwse Engelse messing kaarskandelaren met glazen lekrand + pegels. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Notenhouten miniatuur modelcommode, met op het blad mozaïk intarsia en bandintarsia. Circa: 1900. Afmeting: 27 x 33 x 19 cm. In goede staat.
Vijf oude messing kaarskandelaren sets, naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing kerkelijke kaarskandelaar met wijnranken en portret-medaillons. Afmeting: 77 cm. In goede staat.
Twee bronzen 2-lichts wandkandelaren in Louis Seize-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 17 x 25 x 22 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen wierrookbrander + vaas. Circa: 1900. Wierrookbrander met figuren, tekens, Foo hond en olifanten-koppen. Messing vaas met bloesemtak en vogel decor. Afmeting: 18 - 26 cm. In goe...