19e Eeuwse mahoniehouten theekist met slot en sleutel. Slotplaatje mist. Afmeting: 12 x 13 x 9,5 cm. In goede staat.
Antieke octagonale Chinese/Tibetaanse kist. Hout met leder bekleed en messing beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 26 x 26 cm. In goede staat.
Twee stuks Louis Seize-stijl plated kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Twee zware bronzen Louis Seize-stijl wandkandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 20 x 16 cm. In goede staat.
Acht maal oude Oosterse snijwerken/figuren/dekseldozen. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 27 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke gesigneerde Japanse houtgesneden netsuke's. Vissen, kikkers en muis. 20e Eeuw. In goede staat.
Oude Chinese gemerkte bronzen wierookbrander met rondom draken. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 12 cm ø. In goede staat.
Oud Nigeriaans bronzen masker. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 17 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese bronzen lampenvoet met salamander en druivenranken. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil tinnen visschaal met vissen decor. Gemerkt Orivit. Circa: 1910. Afmeting: 53 x 24,5 x 5 cm. In goede staat.
Italiaanse vergulde houten barok-stijl stalamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 cm. In goede staat.