Lot sieraden-display met velours. Afmeting: 10 - 37 cm. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil plated visschaal met snoek decor. Circa: 1915. Gemerkt 'F.W.J.' in pijlkruis. Afmeting: 55 x 23 cm. In goede staat.
Vijf rode Chinese compositie figuren. Twee boeddha's en drie wijsheren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9,5 - 19 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren wandplaquette met annotatie 1563. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 23 x 5,5 cm. In goede staat.
Vier maal Chinese figuren. Eén jade medaillon. Eén houten kleine boeddha (netsuke). Eén netsuke wit (imitatie). Eén composiet boeddha. Afmeting: 5 - 10 cm. Tweede helft 20e eeuw. In goede staat.
Tibetaanse bronzen bel met boeddha's. Belt niet. Twee-kleurig. Tweede helft 21e eeuw. Afmeting: 15,5 x 11 cm ø. In goede staat.