Twee Oosterse benen brieven-openers. 20e Eeuw. Afmeting: 21 -27 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek plated Barok-stijl koffieservies. Gemerkt 'L. Jungh'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 30 cm. In goede staat.
Twee oude Russische lakwerk doosjes. Afbeelding van: Kat bij vogels in boom en vrouw in wolken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.
Grote Engelse antieke eikenhouten gestoken barometer met herdenkingsplaatje 1902. Keramieken wijzerplaat. Afmeting: 87 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse messing barometer met plated wijzerplaat. Gemerkt P.B.H.N. Afmeting: 5 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee oude Indonesische Djati houten maskers. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Klein scheepsstuurwiel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 57 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse W.M.F. Ikora plated schaal met Venetiaan in boot voorstelling. 1960. Afmeting: 27 x 27 x 3 cm. In goede staat.
Antieke kralen buideltas. Jugendstil. Circa: 1915. Zijden binnenvoering iets beschadigd. Afmeting: 29 x 18 cm. In goede staat.
Antieke schilpad visitekaartenhouder. Kleine beschadiging. Circa: 1920. Afmeting: 10,5 x 7 x 1 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke schildpad voorwerpen. 19e Eeuw. Eén maal klein dekseldoosje. Eén maal visitenkaartenhouder met koper-inleg. Afmeting: 7,5 - 9,5 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese kompassen. Twee van hout, rood lakwerk. Eén van compositie metaal met vleermuizen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.
Groene gietijzeren etage, naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: 68 x 26 cm ø. In goede staat.