Groene gietijzeren etage, naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: 68 x 26 cm ø. In goede staat.
Oude wortelnoten likeurkelder met putti intarsia, karaffen en glazen. Tweede helft 20e eeuw. Beschadigingen glas mogelijk. Afmeting: 36 x 27 x 28 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten likeurkelder in Louis Quinze-stijl. Commode stijl. Tweede helft 20e eeuw. Beschadigingen glas mogelijk. Afmeting: 34 x 40 x 30 cm. In goede staat.
Italiaanse vergulde houten barok-stijl stalamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Drie-delige antieke kopergeslagen kerkelijke set. Bestaande uit: Heilig kruis en twee grote kaarskandelaren. Afmeting: 41 - 52 cm. In goede staat.
Twee kleine antieke bronzen kandelaren met honden en restvergulding. Circa 1880. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Antiek koperen tantalus-set met twee kristallen karaffen, slot en sleutel. Circa: 1900. Afmeting: 38 x 24 x 12 cm. In goede staat.
Jugendstil groen glazen bloemenvaasje met bronzen/glazen basement, vogel op tak (chips glazen basement) Afmeting: 18,8 cm. In redelijke staat.
Hollandse messing theelicht + ketel. In de stijl van Eissenloeffel. Circa: 1920. Afmeting: 26 x 20 x 16 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil tinnen visschaal met vissen decor. Gemerkt Orivit. Circa: 1910. Afmeting: 53 x 24,5 x 5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese bronzen lampenvoet met salamander en druivenranken. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Compositie metalen Jugendstil dekseldoos met rozen decor. Circa: 1915. Afmeting: 15 x 15 x 13 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese bronzen lampenvoeten met salamander etc. Later geëlektrificeerd. Circa: 1880. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Jugendstil tafel menagiere (messing/vernikkeld). Gemerkt. Circa 1910. Afmeting: 21 x 14,5 x 10 cm. In goede staat.
Antiek Hollands messing bureau-fotolijstje met schip. Circa: 1900. Afmeting: 25 x 16 x 1 cm. In goede staat.
Alessi citruspers in aluminium. Ontwerp Philippe Starck. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29,5 cm. In goede staat.
Vier maal oud boeddhistisch brons. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee figuren te paard. Eén plaquette, 4-armige boeddha. Eén erotische boeddha. Afmeting: 11 - 21 cm. In goede staat.
Vijf maal oude/antieke Chinese figuren. Eén maal natuurstenen vaas met bloem. Eén maal roodlak ? figuur. Eén maal boeddha, kunststof. Eén maal musicerende figuur, brons. Eén maal marmeren boeddha. Afm...
18e Eeuws Chinees ijzeren trekpot op ijzeren stoof met drakenkoppen. Bodemvondst. Oxydatie. Afmeting: 25 x 25 cm ø. In goede staat.
Oud Nigeriaans bronzen masker. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 17 x 13 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese Quang Yins. Eén maal houtgesneden. Eén maal brons. Afmeting: 19 - 20 cm. In goede staat.
Oude Chinese gemerkte bronzen wierookbrander met rondom draken. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 12 cm ø. In goede staat.
Drie oude/antieke gesigneerde Japanse houtgesneden netsuke's. Vissen, kikkers en muis. 20e Eeuw. In goede staat.
Vijf maal oude/antieke Chinese natuurstenen plaquettes. 1. Vogels + tekens. 2. Haan. 3. Wijsheer. 4. Draken. 5. Tijgers. Afmeting: 3,5 - 9,5 cm. In goede staat.
Acht maal oude Oosterse snijwerken/figuren/dekseldozen. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 27 cm. In goede staat.
Antieke Japanse cloisonne trekpot met slang op deksel en florale decors. Circa: 1880. Afmeting: 8,5 x13 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese messing vazen met draken. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13,5 x 13 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen wierrookbrander + vaas. Circa: 1900. Wierrookbrander met figuren, tekens, Foo hond en olifanten-koppen. Messing vaas met bloesemtak en vogel decor. Afmeting: 18 - 26 cm. In goe...
Twee zware bronzen Louis Seize-stijl wandkandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 20 x 16 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse onyx kaarskandelaren. Circa: 1880. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Twee grote antieke messing Barok-stijl penkandelaren. Circa: 1900. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Zes stuks antieke messing kaarskandelaren. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 53 cm. In redelijk/goede staat.
Twee bronzen 2-lichts wandkandelaren in Louis Seize-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 17 x 25 x 22 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing kerkelijke kaarskandelaar met wijnranken en portret-medaillons. Afmeting: 77 cm. In goede staat.
Vijf oude messing kaarskandelaren sets, naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 40 cm. In goede staat.
Twee stuks Louis Seize-stijl plated kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Notenhouten miniatuur modelcommode, met op het blad mozaïk intarsia en bandintarsia. Circa: 1900. Afmeting: 27 x 33 x 19 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws fragment van een bronzen Charles Dix kaarskandelaar met drie duiven. Afmeting: 9 x 11 cm ø. In goede staat.
Twee antieke 19e eeuwse Engelse messing kaarskandelaren met glazen lekrand + pegels. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen Joodse kandelaar. 7-Armig. David-ster afgebroken. Afmeting: 29 x 24 x 18 cm. In redelijke staat.
Voor-oorlogse vergulde dekseldoos met ivoor. Dekseldoos heeft miniatuur portretschilderijtje op deksel. Verkocht bij 'Umberto Baldissera AL Jesu Roma'. Mooie kwaliteit. Afmeting: 4 x 8 cm ø. In goede...
19e Eeuwse Franse boulle dekseldoos. Eén stukje koper-inleg mist. Verder in goede staat. Afmeting: 13 x 34 x 25 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse grote mahoniehouten theekist met twee theecompartimenten en melange glas (later). Kist heeft bronzen klauwpootjes, bronzen beslag + slot. Sleutel mist. Afmeting: 20 x 30 x 15 cm. In g...
Antieke octagonale Chinese/Tibetaanse kist. Hout met leder bekleed en messing beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 26 x 26 cm. In goede staat.
Antieke palissanderhouten reisschrijfkist. Slotplaatje mist, plated sierlijst mist. Afmeting: 15 x 38 x 26 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse mahoniehouten theekist met slot en sleutel. Slotplaatje mist. Afmeting: 12 x 13 x 9,5 cm. In goede staat.
Antiek Duits notenhouten snijwerk juwelenkistje met bloemen. Circa: 1900. Afmeting: 10 x 21 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse theekist met porseleinen houders. Middelste houder beschadigd. Koper-inleg, stukje weg. Afmeting: 12 x 22 x 11 cm. In redelijke staat.