Grote vroeg 19e eeuwse beschilderde kraantjeskan deels met parelmoer belijmd (vogels). Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Drie maal antiek tin. Eén maal zeldzame originele beschilderde tinnen kraantjeskan. Circa: 1800. Eén maal tinnen theekan. 19e Eeuw. Eén maal tinnen fruitschaal. Circa: 1900. Tiel. Afmeting: 11 - 45 cm...
Tinnen theeset van Chris van der Hoeff. Vier-delig op bakeliet dienblad. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 37 cm. In goede staat.
Twee oude Russische lakwerk doosjes. Afbeelding van: Kat bij vogels in boom en vrouw in wolken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.
Antieke Latijnse bijbel 1649. Homiliae Quadragesimales reverendissini Hieronaymibaptistae Delanuza. In lederen band, zonder slotbeugels. Afmeting: 10 x 24 x 38 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Hollandse bijbel in lederen band, zonder slotbeugel. Oude en nieuwe testament Staten Generaal Amsterdam. H. Brandt, D. Onder de Linden. D. Schouten etc.. Afmeting: 12 x 24 x 29 cm. In redel...
Lot van zes maal tin. Circa: 1800 - 1900. Eén beschilderde kraantjeskan, circa: 1830. Eén tinnen koffie-theeset, Engels, circa: 1870 - 1900. Afmeting: 11 - 43 cm. In goede staat.
Antieke schilpad visitekaartenhouder. Kleine beschadiging. Circa: 1920. Afmeting: 10,5 x 7 x 1 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke schildpad visitekaartenhouder. Circa: 1920. Afmeting: 9,5 x 6,5 x 0,8 cm. In goede staat.
Chanoine Crampon, La Sainte Bible Ancien et Nouveau Testament , 1960/1969. Fraaie bijbel, metaal beslagen band op hardcover kaft met voorop afbeeldingen van de apostelen. In goede staat 30x23x7cm.
Twee boeken: 1x Missale Romanum. Ex decreto Sacrosancti Concilii Tridentini restitutum S. PII V Pontificis Maximi jussu editum aliorum pontificum cura recognitum A Pio X Reformatum et Benedicti XV Auc...
Richard Charles Louis, Analyse des conciles généraux et particuliers Partie Seconde, 1773. Band in slechte staat 27x21,5x7,5cm.
Dertig antiquarische boeken. J. van Vondel. Uitgegeven door M.J. van Lennep Leiden. A.W. Sijthof. Afmeting: 18 x 12 x 1,5 cm. In goede staat.
Graduale Romanum, volgens het Roomsche misboek. Tot gebruik der Roomsch-Catholyke kerken in de Nederlandsche zending, laatste uitgave, Wed. F.J. van Tetroode 1808. Boek is in gebruikte staat, kaft mis...
Neerlandica Catholica het katholiek Nederland. Ter herinnering aan het Gouden Priesterfeest van Z.H. Paus Leo XIII onder goedkeuring van ZZ DD HH den aartsbisschop ende bisschoppen van Nederland. Uitg...
Wilhelm Heinrich Matthias, Über Posten- und Post-Regale in Hinsicht auf Volksgeschichte, Statistik, Archäologie und Erdkunde 1832. Twee delen in 1 band, kaft in gebruikte staat, bladen in redelijke st...
Veertien antiquarische boeken. Dertien maal 'Van Lennep', romantische werken. Eén maal 'Jules Verne', Michael Strogoff, Koerier van de czaar. Afmeting: Circa 19 x 13 x 2,5 cm. In redelijk/goede staat.
Complete 13-delige serie: Joannes Jacobus Bourassé; Summa aurea de laudibus Beatissimae Virginis Mariae, dei genitricis sine labe conceptae 1862. Complete serie van dertien boeken in redelijk tot goed...
Twee 19e eeuwse heilig kruizen. Eén maal notenhout met metalen Corpus Christi. Eén maal met schelpen belijmd en benen Corpus Christi. Afmeting: 35 - 37 cm. In redelijk/goede staat.
Kavel met diverse jaargangen van "De Katholiek, godsdienstig, geschied- en letterkundig maandschrift", totaal 25 boeken met jaargangen tussen 1842 en 1870. Boeken zijn over het algemeen in redelijk to...
Grote Tiffany-stijl glazen plafondlamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 47 cm ø. In goede staat.
Oude Venetiaanse glazen kroonluchter. 20e Eeuw. Afmeting: 62 x 55 cm ø. In goede staat.
Oude bronzen tafellamp met ibis, verguld. 20e Eeuw. Afmeting: 68 x 30 cm ø. In goede staat.
Grote empire-stijl lamp met kristal-glazen reservoir. Brons kleurig metaal basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 96 x 43 cm. In goede staat.
Messing hallamp met grote glazen bol. Circa: 1920. Afmeting: L 100 x 32 cm ø. In goede staat.
Antieke Oosterse hallamp van plated metaal en robijnrood glas. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Zwart metalen bureaulamp, 50-er / 60-er jaren. Met chroom, buigzame stijl. Afmeting: 41 x 34 x 26 cm ø. In goede staat.
Hollandse antieke messing kroonluchter naar 17e eeuws voorbeeld. Circa: 1800. Afmeting: 45 x 47 cm ø. In goede staat.
Antieke plafonniere met prismen-glas. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 16 cm ø. In goede staat.
Twee Russische boeken. 18e Eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In matige toestand.
Gipsen metalen pianolamp met chrome bol. Giso 404. Ontwerp J.J. Pieter Oud. Afmeting: 29 x 20 x 12 cm. In goede staat.
Smeedijzeren Art Nouveau-stijl tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 x 22 cm ø. In goede staat.
Antiek koperen aker met hengsel. Circa: 1800. Afmeting: 30 x 52 x 41 cm. In goede staat.
19e Eeuwse 7-delige haardset met vuurbokken. Afmeting: 20 - 71 cm. In redelijk/goede staat.
Mahoniehouten theestoof met messing ketel. 19e Eeuw. Afmeting: 33 x 28 cm ø. In goede staat.
Prachtige antieke Engelse mahoniehouten kolenkit met messing plaquettes en schep. Circa: 1900. Afmeting: 47 x 35 x 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wit geëmailleerde gietijzeren kolenkit. Afmeting: 28 x 55 x 31 cm. In goede staat.
Antiek Duits compositie metalen figuur op messing basement en houder van metaal + glazen binnenbak. Gemerkt W + G + adelaar. Circa: 1900. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen haard-vuurbokken met vrouwelijke bustes. Afmeting: 35 x 21 x 47 cm. In goede staat.
Twee antieke ijzeren haardplaten. 17e - 18e Eeuw. Eén maal Barok (putti). Eén maal Renaissande (figuur met edelhert). Afmeting: 65 - 86 cm. In goede staat.
Antieke Amsterdamse School-stijl koperen gaskachel. Gemerkt. Circa: 1930. Afmeting: 70 x 35 x 60 cm. In zeer goede staat.
18e - 19e Eeuwse rood koperen aker (hengselbak) met zwaluwstaartverbinding en bewerkte hengsel. Afmeting: 35 x 45 cm ø. In goede staat.
Antieke smeedijzeren kapstok. Circa: 1920. Afmeting: 47 x 80 x 15 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten paraplubak met getorste stijlen en lekbak. Circa: 1900. Afmeting: 63 x 37 x 30 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten paraplu-standaard met lekbak. Circa: 1920. Afmeting: 57 x 67 x 25 cm. In goede staat.
Antieke Oosterse bronzen wijnbeker met tekens. Chinese oudheid. Afmeting: 16 x 13 x 6 cm. In goede staat.
Tien kleine cloisonne vazen/dekseldoos. Japan. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 - 11,5 cm. In goede staat.
Oosterse bewerkte wrattenzwijntand op houtgestoken basement. Tand is bewerkt met afbeeldingen van bomen, huizen en figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 14 x 5 cm. In goede staat.