Twee antieke Perzische vazen. Eén maal bewerkt koper vertint. Eén maal koperen koffiekan. Gebruikssporen. Afmeting: 34 - 42 cm. In goede staat.
Vier oude Chinese boeddha's. Drie maal van natuursteen, en één maal van glas. Afmeting: 3 - 9 cm. In goede staat.
Drie delen antiek cloisonne. Eén sigarettenhouder met draken decor, sluiting kapot. Twee kommen met florale decors, goed. Afmeting: 8,5 - 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Groot oud Chinees zijde borduurwerk met vogels, vlinder en bloesemtakken decor. 20e Eeuw. Afmeting: 135 x 55 cm. In goede staat.
Groot antiek zijde geborduurd wandkleed met goudrand, figuren etc. Gesigneerd. Circa: 1900. Afmeting: 190 x 57 cm. In goede staat.
Twee maal gesigneerd Chinees brons. 20e Eeuw. Eén wierookbrander met perzik decor rondom. Eén vaas met draken. Afmeting: 8 x 17 x 13 cm ø. en 26 x 12 cm ø. In goede staat.
Vier delen agaat boekensteunen. Twee figuratieve boekensteunen. Twee deels geslepen boekensteunen. Afmeting: 10,5 - 18 cm. In goede staat.
Twee oude lakwerkdozen. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal grote gesigneerde Russische met winterlandschap. Eén maal Japans met parelmoer. Afmeting: 18 - 19,5 cm. In goede staat.
Lot divers antiek Peterselie porselein (Europees met Chinees decor). Minimale chip mogelijk. Bestaande uit: Theekan, melk + suiker, één-en-twintig kop + schotels, schalen, dekselpot. Met daarbij twe...
Antieke Duitse viool in koffer, met etiket Jacobus Steiner. Circa: 1900 of ouder. Afmeting: 56 x 18 x 7 cm. In goede staat.
Oude neo-renaissance deels vergulde bijbelstandaard met gravering. Circa: 1900. Afmeting: 15 x 35 x 32 cm. In goede staat.
Oude vergulde neo-renaissance messing bijbelstandaard met graveringen en cloisonne medaillon. Circa: 1900. Afmeting: 12 x 27 x 30 cm. In goede staat.
Oude vergulde neo-renaissance messing bijbelstandaard of console/basement. Circa: 1900. Afmeting: 13 x 34 x 34 cm. In goede staat.
Oude kerkelijke neo-gotische vergulde messing bijbelstandaard met gravering. 20e Eeuw. Afmeting: 15 x 36 x 36 cm. In goede staat.
Grote oude vergulde messing neo-renaissance bijbelstandaard met graveringen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 31 x 30 cm. In goede staat.
Antiek messing horlogemakers gereedschap in origineel foudraal. Circa: 1900. In goede staat.
1916 Kodak Vestzak camera. Eastman Kodak Company. Patent 1910. Rochester N.Y. USA. In zeer goede functionerende staat. Afmeting: 12 x 6,3 x 2,5 cm. In goede staat.
Goed onderhouden jaren '30 Philips notenhouten luidspreker. Functionerend, type 2130. In uitstekende staat. Afmeting: 34 x 38 x 16 cm. In goede staat.
Antieke metalen gehoor-hoorn voor slechthorende. 19e Eeuw. Afmeting: 35,5 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Oosters benen snijwerk met maskers en botisava. Eerste helft 20e eeuw. (beschadigingen). Afmeting: 24-27 cm. In redelijk/goede staat.
Een knipmuts met streekgesp en broche met filigrain en knoppen. Fraai ingelijst in een blauwe lijst. 54x54cm.
Twee grote antieke Chinese ivoren wijsheren beelden met polychromy, tekst en signatuur. Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
19e Eeuwse benen of ivoren bewerkte Chinese naaldenkoker met draken en vlinder decor. Afmeting: 15 x 2,2 cm ø. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
Antiek gesigneerd Chinees ivoren beeld, wijsheer met staf, hert etc. Afmeting: 20 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
Grote antieke Chinese ivoren Geisha figuur met mand, lotusbloemen en paradijsvogel. Circa: 1900. Afmeting: 39 - 44,4 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
19e Eeuwse Japanse ivoren Geisha met bloementak. Afmeting: 23 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
19e Eeuwse Japanse of Chinese ivoren Geisha met waaier. Hand en voet gelijmd. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat. Met certificaat ten behoeve van cites
Antieke Chinese ivoren geluksbal met geisha en draken decors. Acht lagen. Circa: 1900. Afmeting: 28 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
Twee oude/antieke Afrikaanse ivoren figuren. Circa: 1930. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
Zeldzame antieke Japanse benen kaarskandelaar met figuren decor op houten basement. Bovenkant iets verbrand. Afmeting: 40 x 12 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse gesigneerde Japanse of Chinese ivoren figuur. Handwerker. Afmeting: 30 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
Antieke gesigneerde Japans ivoren met houten figuur. Man met stok, trommel op zijn rug en callebas. Circa: 1900. Afmeting: 20 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
Twee antieke ivoren Art Deco Maria beelden. Circa: 1930. Afmeting: 16 - 22 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
Twee Oosterse benen brieven-openers. 20e Eeuw. Afmeting: 21 -27 cm. In goede staat.
Moderne PVC kwikbarometer met Hollandse tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 102 x 8 x 3 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse eikenhouten kwik stickbarometer met Hollandse tekst. Afmeting: 94 x 13 x 9 cm. In goede staat.
Antieke Duitse metalen barograaf. 'Wilhelm Lambrecht + Co. Leipzig D.R.P. 2858'. Functies niet getest. Afmeting: 23 x 39 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse stickbarometers met kwik. Eén maal met Duits-Hollandse opdruk. Eén maal met Duitse opdruk. Afmeting: 100 - 101 cm. In redelijke staat.
Grote Engelse antieke eikenhouten gestoken barometer met herdenkingsplaatje 1902. Keramieken wijzerplaat. Afmeting: 87 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse messing barometer met plated wijzerplaat. Gemerkt P.B.H.N. Afmeting: 5 x 13 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten wolhouder met intarsia. Afmeting: 29 x 34 x 24 cm. In goede staat.
Twee grote oude kwikbarometers van hout. Engels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 - 107 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Busch microscoop in houten opbergkist van messing en ijzer. Rathenon Nr. 25337. Afmeting: 23 x 32 x 18 cm. In goede staat.
Twee antieke schildpad voorwerpen. 19e Eeuw. Eén maal klein dekseldoosje. Eén maal visitenkaartenhouder met koper-inleg. Afmeting: 7,5 - 9,5 cm. In goede staat.
Kavel met 4 oude boeken: 1x "In honderd jaren 1840-1940" door Broeder Hyancinthus B.D.O., 1x "Liber Usualis Missae et Officii pro Dominicis et festis", Desclée & Socii 1937, 1x "Pouvour du Pape au moy...
Antiek keramieken dienblad met vernikkelde omranding en Zwiebelmuster-decor. Circa: 1900. Duitsland. Afmeting: 6 x 25 x 35 cm. In goede staat.
Antiek keramieken dienblad met florale decors. Jugendstil. Circa: 1915. Handvat geknapt, pootjes eraf. Afmeting: 54 x 36 x 4 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinese bronzen oorvaas met Foo honden en drakenkoppen. Circa: 1900. Afmeting: 24 x 12 cm ø. In goede staat.
Art Deco marmeren schaal met drie bronzen eenden. Circa: 1930. Afmeting: 10 x 25 cm ø. In goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse eikenhouten taverne wijnvaten met wandbevestiging en originele polychromie. Afmeting: 22,5 x 8,5 x 21 cm. In goede staat.
Twee oude lederen dokterstassen. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 32 - 40 cm. In goede staat.
Groot houtgestoken Oosters altaarstuk met originele polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: 57 x 115 x 4 cm. In goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws koperen heilig kruis met heilighart en slang. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Vier oude wandelstokken. Onder andere met messing grepen. 21e Eeuw. Afmeting: 86 - 92 cm. In goede staat.
Zeven oude houtgesneden grote Indonesische figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 42 cm. In goede staat.
Twee oude Oosterse marmeren boekensteunen met boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 11 x 6,5 cm. In goede staat.
Twee maal oud Japans lakwerk. Eén maal fotolijst. Eén maal antiek fotoalbum met parelmoer-inleg en binnenin handbeschilderd. Afmeting: 34 x 26 cm en 27 x 35 x 6 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal religieus. Circa: 1900. Eén maal groot heilig beeld, polychrome gips. Twee maal eikenhouten heilig kruis, waarvan één maal met messing corpus en één maal met compositie metalen corpus. Afmet...
Twee antieke eikenhouten kruisbeelden. Eén met bisquit porselein corpus. Eén met polychrome gipsen corpus. Circa: 1900. Afmeting: 60 - 80 cm. In goede staat.
Lot met zeven plated fotolijstjes, met o.a. een gladde, een getorste en een opengewerkte rand met bloemenranken. 9x14cm, 11x15,5cm, 13x18cm en 20x25,5cm.
Twee grote 19e eeuwse messing neo gotische penkaarskandelaren. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
19e Eeuwse houtgestoken heilig beeld altaar met originele polychromie. Afmeting: 107 x 38 x 22 cm. In goede staat.
Interessant lot diverse oude/antieke religieuse voorwerpen. Onder andere: Heilig kruizen, kandelaren, wierookbrander etc etc.. Afmeting: 7 - 40 cm. In goede staat.
Lot religieus koperwerk. 19e - 20e Eeuw. Drie kerkelijke heilige kruizen. Eén kopergeslagen in lijst. Eén standaard met Latijns blad. Afmeting: 41 - 60 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse boulle-stijl dekseldoos met intarsia, rozenhout, palissander en vergulde messing monturen. Afmeting: 9 x 28,5 x 21 cm. In goede staat.
Grote Duitse Art Deco plated 'W.M.F.' vaas met parelmoer effect, plated en zwarte lijnen. Paar kleine krasjes. Afmeting: 31 x 16 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws petit point borduurwerk in mahoniehouten lijst met afbeelding van figuren in landschap. Anno 1874. Afmeting: 76 x 73 cm. In goede staat.
Zes maal divers. Onder andere: Japan. 20e Eeuw. Vier grote Japanse benen figuren. Eén Japans lakwerk dienblad. Eén veilinghamer. Afmeting: 24 - 53 cm. In goede staat.
Drie maal Indonesisch houtsnijwerk. Eén altaarstuk met figuren in het bos. Eén omarmende figuur. Eén danser. Afmeting: 23 - 51 cm. In goede staat.
Negen diverse oude Japanse snuffbottles. Onder andere: Glas, porselein etc. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 4 - 10 cm. In goede staat.
Twee oude Tibetaanse plated koperen reis-tempeltjes in handgestikte tassen. 20e Eeuw. Afmeting: 9 -14 cm. In goede staat.
Tibetaanse bronzen bel met boeddha's. Belt niet. Twee-kleurig. Tweede helft 21e eeuw. Afmeting: 15,5 x 11 cm ø. In goede staat.
Houtgestoken grote Chinese keizer figuur op wolk met zwaard en pagode. 20e Eeuw. Afmeting: 33,5 cm. In goede staat.
Twee oude polychrome beschilderde Javaanse bruidsbeelden. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 29 cm. In goede staat.
Vier maal Chinese figuren. Eén jade medaillon. Eén houten kleine boeddha (netsuke). Eén netsuke wit (imitatie). Eén composiet boeddha. Afmeting: 5 - 10 cm. Tweede helft 20e eeuw. In goede staat.
Twee oude Indonesische Djati houten maskers. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Oude Chinese teabrick (geconcentreerde thee). Werd in het verre Oosten ook als betaalmiddel gebruikt. Afmeting: 24 x 19 x 2,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen vaas met cloisonne. Circa: 1900. Afmeting: 30,5 x 21 cm ø. In goede staat.
Oud Chinees hardhouten sierradenkistje met jade plaquettes en slotje. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 15 x 14 cm. In goede staat.
Grote oude keramieken plaquette, Frankrijk. Tourneé du chat noir avec Rudolphe Salis. Afmeting: 28 x 35 x 1 cm. In goede staat.
Groot antiek Chinees natuurstenen gestoken figuur. 2-Delig. Oude wijsheer onder boom met hert. Circa: 1900. Afmeting: 33 x 14 x 7 cm. In goede staat.
Antieke Chinese/Tibetaanse kist met vergulde messing versieringen. Houten kist met bruin leder. Circa: 1900. Afmeting: 21 x 37 x 21 cm. In goede staat.
Drie maal staande lampen. Modern. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 130 - 170 cm. In goede staat.
Twee maal metalen leeslampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 115 - 130 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke dienbladen. Circa: 1900. Eén maal Oosters, achter-glas-schildering. Eén maal met metalen monturen en goud brocaat handwerk. Afmeting: 45 x 28 x 3 cm. + 39 x 30 x 3 cm. In goede staat.
Antieke Friese kopergeslagen tabak-dekselpot met Fries landschap. Klaas Dijkstra - Sneek. Circa: 1900. Afmeting: 8 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Japanse cloisonne dekselpotten met florale decor. Eén deksel van gemberpot iets ingedeukt. Afmeting: 18 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse WMF Ikora cloisonne schaal en één antieke geëmailleerde schaal met florale decors (iets randschade). Afmeting: 27 - 37 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal Japans cloisonne. 20e Eeuw. Eén maal dekseldoos. Eén maal gecontourneerde schaal. Eén maal laag schaaltje. Afmeting: 11 - 21 cm. In goede staat.
Vier oude Japanse cloisonne vazen met florale, vlinders en vogels decor. Twee sets. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 27 cm. In goede staat.
Antiek fijn gegraveerd Chinese ivoren penselenbeker. Circa 1900. Landschap met dieren, rotsen en mensen decor. Afmeting: 11,5 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Ci...
Drie oude Chinese kompassen. Twee van hout, rood lakwerk. Eén van compositie metaal met vleermuizen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen bel uit 1827, met latere ophanging. My Faite F.A. Gaullard. Afmeting: 31 x 22 cm ø. In goede staat.
Grote aluminium 4-lichts kaarskandelaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 42 x 22 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke houtgesneden olifanten. Eén maal groot, circa 1900, andere drie later. Eén olifant beschadigd. Eén olifant mist tanden. Afmeting: 18 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Twee beschilderde gietijzeren deurstoppers met haan en kippen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 29 x 25 x 8 cm. In goede staat.