Grote antieke koperen petroleum stalamp, later geëlektrificeerd. Circa: 1900. Afmeting: 178 x 46 cm. In goede staat.
Tinnen theeset van Chris van der Hoeff. Vier-delig op bakeliet dienblad. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 37 cm. In goede staat.
Zeven oude houtgesneden grote Indonesische figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 42 cm. In goede staat.
Twee maal oud Japans lakwerk. Eén maal fotolijst. Eén maal antiek fotoalbum met parelmoer-inleg en binnenin handbeschilderd. Afmeting: 34 x 26 cm en 27 x 35 x 6 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke eikenhouten kruisbeelden. Eén met bisquit porselein corpus. Eén met polychrome gipsen corpus. Circa: 1900. Afmeting: 60 - 80 cm. In goede staat.
19e Eeuws petit point borduurwerk in mahoniehouten lijst met afbeelding van figuren in landschap. Anno 1874. Afmeting: 76 x 73 cm. In goede staat.
Drie maal Indonesisch houtsnijwerk. Eén altaarstuk met figuren in het bos. Eén omarmende figuur. Eén danser. Afmeting: 23 - 51 cm. In goede staat.
Vier oude Japanse cloisonne vazen met florale, vlinders en vogels decor. Twee sets. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 27 cm. In goede staat.
Oude wandelstok met uurwerk in messing bol. 21e Eeuw. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
Antieke messing vergulde dekseldoos met miniatuur damesportret. Circa: 1900. Gesigneerd Adrian. Vochtvlekken. Afmeting: 4 x 11 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke eikenhouten kinder-schooltas met snijwerk. 19e Eeuw. Afmeting: 40 x 19 x 8 cm. In goede staat.
Afrikaanse wandelstok van ebbenhout met ingelegde benen stippen. 20e Eeuw. Afmeting: 84 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgesneden wandelstok met Chinese figuren decors. Circa: 1900. Afmeting: 86 cm. In goede staat.
Antieke wandelstok. Zwart gepolychromeerd met houtgesneden gems in heft. Stukje af. Circa: 1900. Afmeting: 85 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke tassen. Eén Art Deco kralentas. Eén beurs van kralen. Eén velours buideltas met kralen. Afmeting: 16 - 35 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Oosterse houtgesneden figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.
Drie oude Oosterse bewerkte metalen schalen. Eén maal plated. Eén maal emaille beschildering. Eén maal koper. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 34,5 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten schrijfkist. Slotplaatje mist. Afmeting: 15 x 41 x 25 cm. In goede staat.
Grote antieke historisme inktstel met roccailles. Circa: 1880. Afmeting: 17 x 37 x 28 cm. In goede staat.
Groot antiek kruideniers thee-voorraadblik met Chinese decors. Circa: 1900. Afmeting: 38 x 24 x 24 cm. In goede staat.
Twee oude Italiaanse houtgestoken vergulde Louis Seize-stijl wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x 28 x 18 cm. In goede staat.
Antiek Hollands inktstel, gemaakt van messing. Ontwerp Jan Eisenloeffel. Circa: 1920. Afmeting: 10 x 15 x 27 cm. In goede staat.
Oude/antieke houten lokeend met originele polychromie. Afmeting: 18 x 29 x 16 cm. In goede staat.
Antieke smeedijzeren kapstok. Circa: 1920. Afmeting: 47 x 80 x 15 cm. In goede staat.
Twee Oosterse benen brieven-openers. 20e Eeuw. Afmeting: 21 -27 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek plated Barok-stijl koffieservies. Gemerkt 'L. Jungh'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 30 cm. In goede staat.
Hollandse messing theelicht + ketel. In de stijl van Eissenloeffel. Circa: 1920. Afmeting: 26 x 20 x 16 cm ø. In goede staat.
Acht maal oude Oosterse snijwerken/figuren/dekseldozen. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 27 cm. In goede staat.
Antiek Duits notenhouten snijwerk juwelenkistje met bloemen. Circa: 1900. Afmeting: 10 x 21 x 13 cm. In goede staat.
Twee oude Russische lakwerk doosjes. Afbeelding van: Kat bij vogels in boom en vrouw in wolken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.
Antiek messing horlogemakers gereedschap in origineel foudraal. Circa: 1900. In goede staat.
Grote Engelse antieke eikenhouten gestoken barometer met herdenkingsplaatje 1902. Keramieken wijzerplaat. Afmeting: 87 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse messing barometer met plated wijzerplaat. Gemerkt P.B.H.N. Afmeting: 5 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee oude Indonesische Djati houten maskers. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Klein scheepsstuurwiel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 57 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse W.M.F. Ikora plated schaal met Venetiaan in boot voorstelling. 1960. Afmeting: 27 x 27 x 3 cm. In goede staat.
Antiek klein gietijzeren potkacheltje op drie poten. Circa: 1900. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Antieke volkskunst, kerfsnede van een zeldzaam palmhouten mannenbreischede met initialen, anno 1813. 20 cm, In goede staat
Antieke kralen buideltas. Jugendstil. Circa: 1915. Zijden binnenvoering iets beschadigd. Afmeting: 29 x 18 cm. In goede staat.
Antieke schilpad visitekaartenhouder. Kleine beschadiging. Circa: 1920. Afmeting: 10,5 x 7 x 1 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke schildpad voorwerpen. 19e Eeuw. Eén maal klein dekseldoosje. Eén maal visitenkaartenhouder met koper-inleg. Afmeting: 7,5 - 9,5 cm. In goede staat.
Twee oude Tibetaanse plated koperen reis-tempeltjes in handgestikte tassen. 20e Eeuw. Afmeting: 9 -14 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese kompassen. Twee van hout, rood lakwerk. Eén van compositie metaal met vleermuizen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten met wortelnoten theekist met twee vakken en deksels. Circa: 1900. Afmeting: 11 x 24 x 12 cm. In goede staat.
Chinese plaquette met boedha en een flacon met metalen versieringen. 5,5x10 cm en 9x13 cm.
Groene gietijzeren etage, naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: 68 x 26 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese bronzen lampenvoet met salamander en druivenranken. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 47 cm. In goede staat.