Zes maal divers. Onder andere: Japan. 20e Eeuw. Vier grote Japanse benen figuren. Eén Japans lakwerk dienblad. Eén veilinghamer. Afmeting: 24 - 53 cm. In goede staat.
Vijf rood beklede juweliers verdeelbakken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 4 x 17 x 17 cm. In goede staat.
Lot diverse onderdelen petroleumlampen. Onder andere: Zes lampenkappen, drie petroleumlamp-houders en één walmvanger. Afmeting: 8 - 33 cm. In goede staat.
Antieke plated fotolijst, mooi rond model met bewerkte rand en strik. geplaatst op 2 poten gemaakt uit cherubijnen. Grootte 24 cm. Barst in glas.
Vijf boeken over klokken. Brittens Clock + Watches. Antieke klokken, Richard Muhle. Zakhorloges, Reinhard Meis. Beobachtungsuhre, Norbert Eder. Beauty of Clocks, Michael Pearson. Afmeting: 27 - 33 cm....
Lot divers antiek koperwerk. Onder andere: Chinese gesigneerde rookverdrijver, snotneus, appelketel + waterketel, hengselbak etc. Afmeting: 10 - 36 cm. In goede staat.
Kavel met 3 oude boeken: 1x "Missale Romanum" in goede staat, 1x "Historia, feu Notitia Episcopatus Harlemensis" in slechte staat en 1x "Historia, feu Notitia Episcopatus Ultrajectensis", in slechte s...
Missale Romanum 1858, Mechelen H. Dessain succesor P.J. Hanicq, boek is in redelijk tot goede staat 37x26,5x6cm.
Lot plated fotolijstjes, ø 4cm, 5x4cm, 6x6cm, 6,5x9,5cm, 9x13cm, 10x15cm en 13x18 cm. In redelijk goede staat
Antieke bronzen 'Grape' hengselpot. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 14 x 15 cm ø. In goede staat.
Oude Hollandse mahoniehouten Huygens barometer met chroom. 20e Eeuw. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
19e Eeuws messing tondeldoos en kleine kolentang voor aan de Friese staartklok. Afmeting: 8 -28 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuws eikenhout gestoken zuil/piedestal met rondom vrouwen in klederdracht. Te gebruiken als kaarskandelaar. Afmeting: 174 cm. In goede staat.
Oude Chinese hertshoornen drinkbeker met figuren in landschap decor. 20e Eeuw. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse brievenbus van gietijzer, met slot. Circa 1900. Afmeting: 62 x 36 x 38 cm. In goede staat.
Drie maal oud/antiek houtsnijwerk. Eén maal antieke Schwarzwald lijst, circa 1900. Eén maal verguld houten ornament, één maal lambrisering verguld. Afmeting: 90 x 80 cm., 108 x 25 cm. en 116 x 35 cm. ...
Oosters houten sierradenkastje met messing beslag, jade en snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 21 x 15 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse onyx kaarskandelaren. Circa: 1880. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Drie maal antiek plated/vernikkeld. Eén maal Jugendstil keramieken presenteertablet. Eén maal W.M.F. dekseldoos. Eén maal theecomfoor. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.
Graduale Romanum, volgens het Roomsche misboek. Tot gebruik der Roomsch-Catholyke kerken in de Nederlandsche zending, laatste uitgave, Wed. F.J. van Tetroode 1808. Boek is in gebruikte staat, kaft mis...
Twee grote oude kwikbarometers van hout. Engels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 - 107 cm. In goede staat.
Drie grote vergrootglazen. Twee maal met hoorn grip. Eén maal kunststof . Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Lips kluis met sleutels. Functioneert goed. Buitenkant oxyde. Afmeting: 35 x 50 x 45 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse beschilderde vurenhouten wandconsole met goudverf. Afmeting: 45 x 43 x 30 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek. Onder andere: Tinnen po, dekseldoos, houten boeddha, etsplaat, Oosterse dekseldoos. Afmeting: 10 - 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse boulle reiskist met koper-inleg. Circa 1870, Napoleon III. In originele ongerestaureerde staat. Koperwerk intact, minimale beschadigingen houten kist. Afmeting: 15 x 29 x 22 cm. In r...
Lot bestaande uit zilveren en plated, met onder andere: Zilveren roomlepel, 5 messen en vorken met zilveren gecontourneerd heft en een gebroken theezeef, 2 zilver en 7 plated longdrinklepels en divers...
Antieke messing Jugendstil bureaulamp met florale graveringen en drie glazen gekleurde stenen. Circa: 1915. Afmeting: 35 x 24 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Russische lakwerk tabaksdoos met arreslee en figuren decor op deksel. (binnen-in deksel gestempeld). Circa 1880. Afmeting: 9,5 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Groot lot verguld houtsnijwerk. Waaronder kwasten, stoffering. 19e - 20e eeuw. Afmeting: 28 x 55 x 40 cm. In goede staat.
Drie kistjes 19e eeuw. Eén mahoniehouten theekist, één notenhouten tabakspot, één eikenhouten Barok-stijl kistje met metalen beslag (stukjes eraf). Afmeting: 15 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Deense Jydsk telefoon. Gelakt metaal + bakeliet. Afmeting: 32 x 25 x 13 cm. In goede staat.
Grote antieke messing scheepsbrander. Gemerkt Sievert Original. Afmeting: 43 x 31 x 14 cm. In goede staat.
Drie maal antiek tin. Eén maal zeldzame originele beschilderde tinnen kraantjeskan. Circa: 1800. Eén maal tinnen theekan. 19e Eeuw. Eén maal tinnen fruitschaal. Circa: 1900. Tiel. Afmeting: 11 - 45 cm...
Twee 19e eeuwse stickbarometers met kwik. Eén maal met Duits-Hollandse opdruk. Eén maal met Duitse opdruk. Afmeting: 100 - 101 cm. In redelijke staat.
Antiek keramieken dienblad met vernikkelde omranding en Zwiebelmuster-decor. Circa: 1900. Duitsland. Afmeting: 6 x 25 x 35 cm. In goede staat.
Drie maal religieus. Circa: 1900. Eén maal groot heilig beeld, polychrome gips. Twee maal eikenhouten heilig kruis, waarvan één maal met messing corpus en één maal met compositie metalen corpus. Afmet...
Grote Duitse Art Deco plated 'W.M.F.' vaas met parelmoer effect, plated en zwarte lijnen. Paar kleine krasjes. Afmeting: 31 x 16 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen vaas met cloisonne. Circa: 1900. Afmeting: 30,5 x 21 cm ø. In goede staat.
Drie maal Japans cloisonne. 20e Eeuw. Eén maal dekseldoos. Eén maal gecontourneerde schaal. Eén maal laag schaaltje. Afmeting: 11 - 21 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke houtgesneden olifanten. Eén maal groot, circa 1900, andere drie later. Eén olifant beschadigd. Eén olifant mist tanden. Afmeting: 18 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van zes stuks oud Indonesisch snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 35 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen dekseldoos in boekvorm. Met musicerende Renaissance figuren voorstelling. Gesigneerd M. Le Verrier, 1891 - 1973. Afmeting: 14,5 x 10,5 x 3 cm. In goede staat.
Oude loep met benen heft met daarop een zeemeermin gegraveerd. 21e Eeuw. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.
Drie maal 19e eeuws. Eén messing gegraveerde tabaksdoos, mogelijk Hebreeuws. Eén keramieken comfoor, groene glazuur (Oud Holland). Eén beschilderde kraantjeskan, bovenrand vervormd. Afmeting: 12 - 43 ...
Antieke merklap in mahoniehouten lijst. Circa: 1820. Afmeting: 37 x 30 cm. In goede staat.
Duitse tachometer in foudraal. G. Schlieper Remscheid. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 18 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten emmer met messing hengsel + binnenbak. Afmeting: 33 x 30 cm ø. In goede staat.