Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot divers tin + koperwerk
Resultaat: 60 EUR

Groot lot divers tin en koperwerk. Bestaande uit onder andere; Presenteerschalen, koffieset, sierborden etc. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Grote empire-stijl lamp
Resultaat: 60 EUR

Grote empire-stijl lamp met kristal-glazen reservoir. Brons kleurig metaal basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 96 x 43 cm. In goede staat.

Oosterse hallamp
Resultaat: 60 EUR

Antieke Oosterse hallamp van plated metaal en robijnrood glas. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Antieke plafonniere
Resultaat: 60 EUR

Antieke plafonniere met prismen-glas. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 16 cm ø. In goede staat.

Antiek koperen aker, circa 1800.
Resultaat: 60 EUR

Antiek koperen aker met hengsel. Circa: 1800. Afmeting: 30 x 52 x 41 cm. In goede staat.

Roodkoperen aker, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

18e - 19e Eeuwse rood koperen aker (hengselbak) met zwaluwstaartverbinding en bewerkte hengsel. Afmeting: 35 x 45 cm ø. In goede staat.

Voor-oorlogse stickbarometer
Resultaat: 60 EUR

Voor-oorlogse eikenhouten kwik stickbarometer met Hollandse tekst. Afmeting: 94 x 13 x 9 cm. In goede staat.

2 Gietijzeren deurstoppers
Resultaat: 60 EUR

Twee beschilderde gietijzeren deurstoppers met haan en kippen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 29 x 25 x 8 cm. In goede staat.

Lederen hoedendoos + hoed
Resultaat: 60 EUR

Antieke bruin lederen hoedendoos met koperen slot + herenhoed. Circa: 1900. Afmeting: 27 x 36 x 32 cm. In goede staat.

3x Antieke Foo-hond/Tempel-hond
Resultaat: 60 EUR

Drie grote antieke Chinese zandstenen Foo honden. Circa: 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 24 - 33 cm. In goede staat.

3x Tinnen kraantjeskannen (Dröppelminna)
Resultaat: 60 EUR

Drie vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskannen (Dröppelminna). Bij één mist de kraanafsluiting. Afmeting: 43 - 47 cm. In goede staat.

2 Zijde borduurwerken in originele lijst.
Resultaat: 60 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse Engelse borduurwerken op zijde in vergulde omlijsting. Landhuis + boerderij. Afmeting: 14 x 21 cm. en 15 x 21 cm. In goede staat.

Notenhouten theestoof
Resultaat: 60 EUR

Zeldzame Louis Seize mahoniehouten theestoof met koperen banden, scheepjes-vorm. Afmeting: 36 x 35 x 28 cm. In goede staat.

Lot antiek metaal, Bodemvondst
Resultaat: 60 EUR

Lot antiek metaal. Bodemvondst. Drie maal brons, speld/ring (Romeins). Twee pijlpunten. Oxydatie. Afmeting: 3 - 14 cm. In goede staat.

Groot ovaal houten vat
Resultaat: 60 EUR

Groot houtgestoken houten vat. Uit één stuk gemaakt. 21e Eeuw. Afmeting: 75 x 75 x 42 cm. In goede staat

Bronzen lemet/speerpunt, handgesmeed
Resultaat: 60 EUR

Antieke bronzen lemet van zwaard of speerpunt. Handgesmeed, mooie patina. Leeftijd ? Afmeting: 58 cm. In goede staat.

4 Delen oud China
Resultaat: 60 EUR

Vier delen oud China. Eén schaaltje met landschap. Eén parelmoerschelp schaaltje + landschap. Eén beeldje lachende boeddha's. Eén bronzen boeddha in lotushouding. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.

Mozaïek lijst
Resultaat: 60 EUR

Jaren '30 mozaïk-lijst van porselein fragmenten. Afmeting: 53 x 64 cm. In goede staat.

Antieke spiegel, ca. 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke eikenhouten spiegel. Circa: 1900. Afmeting: 66 x 38 cm. In goede staat.

Boek 'Bismarck'.
Resultaat: 60 EUR

Antiquarisch Duits boek 'Fürst von Bismarck in Friedrichsruh' von C.W. Allers Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Met vele afbeeldingen. Afmeting: 50 x 37 x 2 cm. In redelijk/goede staat.

Bewerkte kandelaar.
Resultaat: 60 EUR

Oude Duitse smeedijzeren kandelaar met draak, in gotische-stijl. Circa: 1900. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

2x oude schaakspellen
Resultaat: 60 EUR

Twee oude schaakspellen. 20e Eeuw. Eén maal Italië, magnetisch reisschaakspel met polychrome houten stukken. Eén maal notenhout, Duitsland, Selenus-stijl. Figuren uit been gesneden. Afmeting: 20 -40 c...

Gedenkplaquette Napoleon
Resultaat: 60 EUR

Antieke bronzen Napoleon-Waterloo plaquette. Circa: 1900. Afmeting: 2 x 16 cm ø. In goede staat.

2x Cloisonne dekseldozen in vorm van eend
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Japanse cloisonne eenden dekseldozen. Meiji periode. 19e Eeuw. Afmeting: 13,5 x 17 x 8 cm. In goede staat.

2x Chinees snijstuk parelmoer
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Chinese parelmoer snijstukken met houtgestoken consoles (één beschadigd). Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 20 x 4 cm. In redelijke staat.

4 Waaiers
Resultaat: 60 EUR

Vier oude /antieke waaiers. Eén maal Wenen, Gebruder Rodeck Hof-lieferanten, circa 1900. Handbeschilderd floraal + adellijk wapen (verbindingsband kapot). Eén maal Japan, beschilderd zijde. Eén maal w...

Notenhouten theekist op klauwpootjes
Resultaat: 55 EUR

Vroeg 19e eeuwse grote mahoniehouten theekist met twee theecompartimenten en melange glas (later). Kist heeft bronzen klauwpootjes, bronzen beslag + slot. Sleutel mist. Afmeting: 20 x 30 x 15 cm. In g...

3 Kistjes met spelletjes, Circa 1920.
Resultaat: 55 EUR

Drie antieke speldozen met kaartspelen en benen chips + ivoor. Circa: 1920. Afmeting: 16 - 27 cm. In goede staat.

Lot bellen
Resultaat: 55 EUR

Lot diverse oude/antieke metalen bellen, messing etc. Circa: 1900 en later. Afmeting: 7 - 20 cm. In goede staat.

Lot antiek koper
Resultaat: 55 EUR

Lot antiek koper. Onder andere: Pudding vormen, lepelset, strijkijzer etc.. Afmeting: 12 - 48 cm. In goede staat.

Figuurlijke lamp.
Resultaat: 55 EUR

Grote houtgestoken figuurlijke tafellamp. 'Boer met klompen en duiven in zijn hoed'. Circa: 1950. Afmeting: 85 x 46 cm ø. In goede staat.

4 Delen Duits tin.
Resultaat: 55 EUR

Vier delen oud/antiek Duits tin. 19e - 20e Eeuw. Eén keramieken deksel-bierpul. Twee olielampen. Eén schroefschenkkan. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.

2 Gestoken panelen
Resultaat: 55 EUR

Twee 19e eeuwse houtgestoken panelen met naakte figuren. Neo Renaissance. Afmeting: 34 x 53 x 2 cm. In goede staat.

Lot oude/antieke Chinese figuren.
Resultaat: 50 EUR

Vijf maal oude/antieke Chinese figuren. Eén maal natuurstenen vaas met bloem. Eén maal roodlak ? figuur. Eén maal boeddha, kunststof. Eén maal musicerende figuur, brons. Eén maal marmeren boeddha. Afm...

5x Chinese medaillons
Resultaat: 50 EUR

Vijf maal oude/antieke Chinese natuurstenen plaquettes. 1. Vogels + tekens. 2. Haan. 3. Wijsheer. 4. Draken. 5. Tijgers. Afmeting: 3,5 - 9,5 cm. In goede staat.

2 Bronzen wandkandelaren
Resultaat: 50 EUR

Twee zware bronzen Louis Seize-stijl wandkandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 20 x 16 cm. In goede staat.

Kistje met boulle inlegwerk
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Franse boulle dekseldoos. Eén stukje koper-inleg mist. Verder in goede staat. Afmeting: 13 x 34 x 25 cm. In goede staat.

Engels kistje, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Engels 19e eeuws mahoniehouten kistje met messing en intarsia. Was ooit schrijfkist. Afmeting: 15 x 40 x 24 cm. In goede staat.

Majolica petroleum-hanglamp
Resultaat: 50 EUR

Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp. Circa: 1915. Glazen kap beschadigd. Verder in goede staat. Afmeting: 65 x 37 cm. In goede staat.

3x Koperen/messing seinlampen
Resultaat: 50 EUR

Drie oude/antieke koperen/messing seinlampen. 20e Eeuw. Grote roodkoperen is eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 22 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

3x Kerkelijk koperwerk, 20e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Drie maal kerkelijk koperwerk. 20e Eeuw. Eén wierookbrander met Latijnse spreuk (kopergeslagen). En drie kaarskandelaren. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.

Lot tin
Resultaat: 50 EUR

Lot van zes maal tin. Circa: 1800 - 1900. Eén beschilderde kraantjeskan, circa: 1830. Eén tinnen koffie-theeset, Engels, circa: 1870 - 1900. Afmeting: 11 - 43 cm. In goede staat.

Stoof met ketel
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten theestoof met messing ketel. 19e Eeuw. Afmeting: 33 x 28 cm ø. In goede staat.

4x Chinese Boeddha
Resultaat: 50 EUR

Vier oude Chinese boeddha's. Drie maal van natuursteen, en één maal van glas. Afmeting: 3 - 9 cm. In goede staat.

2x Lakdozen, Russisch + Japans
Resultaat: 50 EUR

Twee oude lakwerkdozen. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal grote gesigneerde Russische met winterlandschap. Eén maal Japans met parelmoer. Afmeting: 18 - 19,5 cm. In goede staat.

Antieke gehoor-hoorn, 19e eeuw.
Resultaat: 50 EUR

Antieke metalen gehoor-hoorn voor slechthorende. 19e Eeuw. Afmeting: 35,5 cm. In goede staat.

4x Benen snijwerk
Resultaat: 50 EUR

Vier maal antiek Oosters benen snijwerk met maskers en botisava. Eerste helft 20e eeuw. (beschadigingen). Afmeting: 24-27 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Duitse barograaf
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse metalen barograaf. 'Wilhelm Lambrecht + Co. Leipzig D.R.P. 2858'. Functies niet getest. Afmeting: 23 x 39 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

6x Divers, o.a. Japan
Resultaat: 50 EUR

Zes maal divers. Onder andere: Japan. 20e Eeuw. Vier grote Japanse benen figuren. Eén Japans lakwerk dienblad. Eén veilinghamer. Afmeting: 24 - 53 cm. In goede staat.

5x Juwelen verdeelbakjes
Resultaat: 50 EUR

Vijf rood beklede juweliers verdeelbakken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 4 x 17 x 17 cm. In goede staat.

Lot diverse onderdelen petroleumlampen
Resultaat: 50 EUR

Lot diverse onderdelen petroleumlampen. Onder andere: Zes lampenkappen, drie petroleumlamp-houders en één walmvanger. Afmeting: 8 - 33 cm. In goede staat.

Antieke foto/spiegellijst
Resultaat: 50 EUR

Antieke plated fotolijst, mooi rond model met bewerkte rand en strik. geplaatst op 2 poten gemaakt uit cherubijnen. Grootte 24 cm. Barst in glas.

Lot boeken over klokken (5x)
Resultaat: 50 EUR

Vijf boeken over klokken. Brittens Clock + Watches. Antieke klokken, Richard Muhle. Zakhorloges, Reinhard Meis. Beobachtungsuhre, Norbert Eder. Beauty of Clocks, Michael Pearson. Afmeting: 27 - 33 cm....

Lot koperwerk
Resultaat: 50 EUR

Lot divers antiek koperwerk. Onder andere: Chinese gesigneerde rookverdrijver, snotneus, appelketel + waterketel, hengselbak etc. Afmeting: 10 - 36 cm. In goede staat.

3 Oude boeken
Resultaat: 50 EUR

Kavel met 3 oude boeken: 1x "Missale Romanum" in goede staat, 1x "Historia, feu Notitia Episcopatus Harlemensis" in slechte staat en 1x "Historia, feu Notitia Episcopatus Ultrajectensis", in slechte s...

Missale romanum 1858
Resultaat: 50 EUR

Missale Romanum 1858, Mechelen H. Dessain succesor P.J. Hanicq, boek is in redelijk tot goede staat 37x26,5x6cm.

10x Diverse fotolijstjes
Resultaat: 50 EUR

Lot plated fotolijstjes, ø 4cm, 5x4cm, 6x6cm, 6,5x9,5cm, 9x13cm, 10x15cm en 13x18 cm. In redelijk goede staat

Bronzen 'Grape' hengselpot
Resultaat: 50 EUR

Antieke bronzen 'Grape' hengselpot. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 14 x 15 cm ø. In goede staat.

Hollandse barometer, Huygens
Resultaat: 50 EUR

Oude Hollandse mahoniehouten Huygens barometer met chroom. 20e Eeuw. Afmeting: 105 cm. In goede staat.

Messing tondeldoosje + kolentang
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuws messing tondeldoos en kleine kolentang voor aan de Friese staartklok. Afmeting: 8 -28 cm. In goede staat.

Houten zuil/piedestal met snijwerk.
Resultaat: 50 EUR

Grote 19e eeuws eikenhout gestoken zuil/piedestal met rondom vrouwen in klederdracht. Te gebruiken als kaarskandelaar. Afmeting: 174 cm. In goede staat.

Hertshoorn beker
Resultaat: 50 EUR

Oude Chinese hertshoornen drinkbeker met figuren in landschap decor. 20e Eeuw. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

Brievenbus
Resultaat: 50 EUR

Antieke Hollandse brievenbus van gietijzer, met slot. Circa 1900. Afmeting: 62 x 36 x 38 cm. In goede staat.

3x Houtsnijwerk
Resultaat: 50 EUR

Drie maal oud/antiek houtsnijwerk. Eén maal antieke Schwarzwald lijst, circa 1900. Eén maal verguld houten ornament, één maal lambrisering verguld. Afmeting: 90 x 80 cm., 108 x 25 cm. en 116 x 35 cm. ...

Sieradenkastje, mahonie.
Resultaat: 50 EUR

Oosters houten sierradenkastje met messing beslag, jade en snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 21 x 15 cm. In goede staat.

2x Franse kandelaar, 19e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Twee 19e eeuwse Franse onyx kaarskandelaren. Circa: 1880. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

3x Antiek plated/vernikkeld.
Resultaat: 45 EUR

Drie maal antiek plated/vernikkeld. Eén maal Jugendstil keramieken presenteertablet. Eén maal W.M.F. dekseldoos. Eén maal theecomfoor. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.

Graduale Romanum
Resultaat: 45 EUR

Graduale Romanum, volgens het Roomsche misboek. Tot gebruik der Roomsch-Catholyke kerken in de Nederlandsche zending, laatste uitgave, Wed. F.J. van Tetroode 1808. Boek is in gebruikte staat, kaft mis...

2 x Barometer, kwik.
Resultaat: 45 EUR

Twee grote oude kwikbarometers van hout. Engels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 - 107 cm. In goede staat.

3x Vergrootglazen
Resultaat: 45 EUR

Drie grote vergrootglazen. Twee maal met hoorn grip. Eén maal kunststof . Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.

Lips kluis + sleutels
Resultaat: 45 EUR

Antieke Hollandse Lips kluis met sleutels. Functioneert goed. Buitenkant oxyde. Afmeting: 35 x 50 x 45 cm. In goede staat.

Antieke wandconsole (voor beeld)
Resultaat: 45 EUR

Grote 19e eeuwse beschilderde vurenhouten wandconsole met goudverf. Afmeting: 45 x 43 x 30 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek, divers
Resultaat: 45 EUR

Lot oud/antiek. Onder andere: Tinnen po, dekseldoos, houten boeddha, etsplaat, Oosterse dekseldoos. Afmeting: 10 - 40 cm. In goede staat.

Zwart boulle kistje
Resultaat: 45 EUR

19e Eeuwse Franse boulle reiskist met koper-inleg. Circa 1870, Napoleon III. In originele ongerestaureerde staat. Koperwerk intact, minimale beschadigingen houten kist. Afmeting: 15 x 29 x 22 cm. In r...

Lot divers o.a. zilver, plated
Resultaat: 45 EUR

Lot bestaande uit zilveren en plated, met onder andere: Zilveren roomlepel, 5 messen en vorken met zilveren gecontourneerd heft en een gebroken theezeef, 2 zilver en 7 plated longdrinklepels en divers...

Jugendstil bureaulamp
Resultaat: 45 EUR

Antieke messing Jugendstil bureaulamp met florale graveringen en drie glazen gekleurde stenen. Circa: 1915. Afmeting: 35 x 24 x 15 cm. In goede staat.

Beschilderd dekseldoosje
Resultaat: 45 EUR

Antieke Russische lakwerk tabaksdoos met arreslee en figuren decor op deksel. (binnen-in deksel gestempeld). Circa 1880. Afmeting: 9,5 x 10,5 cm ø. In goede staat.

Doos div., goud verguld.
Resultaat: 45 EUR

Groot lot verguld houtsnijwerk. Waaronder kwasten, stoffering. 19e - 20e eeuw. Afmeting: 28 x 55 x 40 cm. In goede staat.

3 Kistjes, 19e eeuw.
Resultaat: 45 EUR

Drie kistjes 19e eeuw. Eén mahoniehouten theekist, één notenhouten tabakspot, één eikenhouten Barok-stijl kistje met metalen beslag (stukjes eraf). Afmeting: 15 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Deense Jydsk telefoon
Resultaat: 40 EUR

Oude Deense Jydsk telefoon. Gelakt metaal + bakeliet. Afmeting: 32 x 25 x 13 cm. In goede staat.

Antieke messing scheepsbrander
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke messing scheepsbrander. Gemerkt Sievert Original. Afmeting: 43 x 31 x 14 cm. In goede staat.

3x Antiek tin, Kraantjeskan, theekan, fruitschaal.
Resultaat: 40 EUR

Drie maal antiek tin. Eén maal zeldzame originele beschilderde tinnen kraantjeskan. Circa: 1800. Eén maal tinnen theekan. 19e Eeuw. Eén maal tinnen fruitschaal. Circa: 1900. Tiel. Afmeting: 11 - 45 cm...

2x Stickbarometers, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse stickbarometers met kwik. Eén maal met Duits-Hollandse opdruk. Eén maal met Duitse opdruk. Afmeting: 100 - 101 cm. In redelijke staat.

Keramieken dienblad, Zwiebelmuster
Resultaat: 40 EUR

Antiek keramieken dienblad met vernikkelde omranding en Zwiebelmuster-decor. Circa: 1900. Duitsland. Afmeting: 6 x 25 x 35 cm. In goede staat.

3x religieus, Circa 1900.
Resultaat: 40 EUR

Drie maal religieus. Circa: 1900. Eén maal groot heilig beeld, polychrome gips. Twee maal eikenhouten heilig kruis, waarvan één maal met messing corpus en één maal met compositie metalen corpus. Afmet...

WMF vaas, Plated.
Resultaat: 40 EUR

Grote Duitse Art Deco plated 'W.M.F.' vaas met parelmoer effect, plated en zwarte lijnen. Paar kleine krasjes. Afmeting: 31 x 16 cm ø. In goede staat.

Chinees bronzen vaas, ingelegd met cloisonne.
Resultaat: 40 EUR

Antieke Chinese bronzen vaas met cloisonne. Circa: 1900. Afmeting: 30,5 x 21 cm ø. In goede staat.

3x Japans cloisonne
Resultaat: 40 EUR

Drie maal Japans cloisonne. 20e Eeuw. Eén maal dekseldoos. Eén maal gecontourneerde schaal. Eén maal laag schaaltje. Afmeting: 11 - 21 cm. In goede staat.

4 Houten olifanten
Resultaat: 40 EUR

Vier oude/antieke houtgesneden olifanten. Eén maal groot, circa 1900, andere drie later. Eén olifant beschadigd. Eén olifant mist tanden. Afmeting: 18 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Indonesisch houtsnijwerk
Resultaat: 40 EUR

Lot van zes stuks oud Indonesisch snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 35 cm. In goede staat.

Franse bronzen dekseldoos in boekvorm
Resultaat: 40 EUR

Antieke Franse bronzen dekseldoos in boekvorm. Met musicerende Renaissance figuren voorstelling. Gesigneerd M. Le Verrier, 1891 - 1973. Afmeting: 14,5 x 10,5 x 3 cm. In goede staat.

Loep met benen heft
Resultaat: 40 EUR

Oude loep met benen heft met daarop een zeemeermin gegraveerd. 21e Eeuw. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.

Kraankan + comfoor + tabaksdoos
Resultaat: 40 EUR

Drie maal 19e eeuws. Eén messing gegraveerde tabaksdoos, mogelijk Hebreeuws. Eén keramieken comfoor, groene glazuur (Oud Holland). Eén beschilderde kraantjeskan, bovenrand vervormd. Afmeting: 12 - 43 ...

Antieke merklap in lijst
Resultaat: 40 EUR

Antieke merklap in mahoniehouten lijst. Circa: 1820. Afmeting: 37 x 30 cm. In goede staat.

Tachometer in kistje
Resultaat: 40 EUR

Duitse tachometer in foudraal. G. Schlieper Remscheid. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 18 x 10 cm. In goede staat.

Emmer, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse notenhouten emmer met messing hengsel + binnenbak. Afmeting: 33 x 30 cm ø. In goede staat.