Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Gietijzeren etage, 21e eeuw
Startprijs 80 EUR

Groene gietijzeren etage, naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: 68 x 26 cm ø. In goede staat.

Likeurkelder met glazen
Resultaat: 175 EUR

Oude wortelnoten likeurkelder met putti intarsia, karaffen en glazen. Tweede helft 20e eeuw. Beschadigingen glas mogelijk. Afmeting: 36 x 27 x 28 cm. In goede staat.

Likeurkelder met glazen
Resultaat: 170 EUR

Oude wortelnoten likeurkelder in Louis Quinze-stijl. Commode stijl. Tweede helft 20e eeuw. Beschadigingen glas mogelijk. Afmeting: 34 x 40 x 30 cm. In goede staat.

Italiaanse vergulde houten stalamp
Startprijs 175 EUR

Italiaanse vergulde houten barok-stijl stalamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

3-Delige kerkelijke set
Resultaat: 75 EUR

Drie-delige antieke kopergeslagen kerkelijke set. Bestaande uit: Heilig kruis en twee grote kaarskandelaren. Afmeting: 41 - 52 cm. In goede staat.

2x Bronzen kandelaren, ca. 1880
Startprijs 125 EUR

Twee kleine antieke bronzen kandelaren met honden en restvergulding. Circa 1880. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

Antieke tantalus-set, ca. 1900
Resultaat: 130 EUR

Antiek koperen tantalus-set met twee kristallen karaffen, slot en sleutel. Circa: 1900. Afmeting: 38 x 24 x 12 cm. In goede staat.

Glazen tafelstukje
Resultaat: 25 EUR

Jugendstil groen glazen bloemenvaasje met bronzen/glazen basement, vogel op tak (chips glazen basement) Afmeting: 18,8 cm. In redelijke staat.

Theeketel + theelicht (stijl van J. Eisenloeffel)
Startprijs 70 EUR

Hollandse messing theelicht + ketel. In de stijl van Eissenloeffel. Circa: 1920. Afmeting: 26 x 20 x 16 cm ø. In goede staat.

Antieke tinnen visschaal, ca. 1910
Startprijs 100 EUR

Grote antieke Jugendstil tinnen visschaal met vissen decor. Gemerkt Orivit. Circa: 1910. Afmeting: 53 x 24,5 x 5 cm. In goede staat.

Chinese bronzen lampenvoet met hagedis
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Chinese bronzen lampenvoet met salamander en druivenranken. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Jugendstil doosje, ca. 1915
Resultaat: 30 EUR

Compositie metalen Jugendstil dekseldoos met rozen decor. Circa: 1915. Afmeting: 15 x 15 x 13 cm. In goede staat.

Een grote schinese lampenvoet met salamander
Startprijs 90 EUR

Grote antieke Chinese bronzen lampenvoeten met salamander etc. Later geëlektrificeerd. Circa: 1880. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Tafel menagiere, Jugendstil.
Resultaat: 20 EUR

Jugendstil tafel menagiere (messing/vernikkeld). Gemerkt. Circa 1910. Afmeting: 21 x 14,5 x 10 cm. In goede staat.

Antiek messing fotolijstje
Startprijs 50 EUR

Antiek Hollands messing bureau-fotolijstje met schip. Circa: 1900. Afmeting: 25 x 16 x 1 cm. In goede staat.

Alessi citruspers, ontwerp Phillipe Starck.
Startprijs 60 EUR

Alessi citruspers in aluminium. Ontwerp Philippe Starck. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29,5 cm. In goede staat.

4x Boeddhistisch brons
Resultaat: 80 EUR

Vier maal oud boeddhistisch brons. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee figuren te paard. Eén plaquette, 4-armige boeddha. Eén erotische boeddha. Afmeting: 11 - 21 cm. In goede staat.

Lot oude/antieke Chinese figuren.
Resultaat: 50 EUR

Vijf maal oude/antieke Chinese figuren. Eén maal natuurstenen vaas met bloem. Eén maal roodlak ? figuur. Eén maal boeddha, kunststof. Eén maal musicerende figuur, brons. Eén maal marmeren boeddha. Afm...

Chinees gietijzeren trekpotje op stoof
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuws Chinees ijzeren trekpot op ijzeren stoof met drakenkoppen. Bodemvondst. Oxydatie. Afmeting: 25 x 25 cm ø. In goede staat.

Nigeriaans bronzen masker
Resultaat: 60 EUR

Oud Nigeriaans bronzen masker. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 17 x 13 cm. In goede staat.

Bronzen en houten Quang Yin
Resultaat: 80 EUR

Twee oude/antieke Chinese Quang Yins. Eén maal houtgesneden. Eén maal brons. Afmeting: 19 - 20 cm. In goede staat.

Bronzen wierookpot
Startprijs 90 EUR

Oude Chinese gemerkte bronzen wierookbrander met rondom draken. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 12 cm ø. In goede staat.

Drie netsuke's
Startprijs 100 EUR

Drie oude/antieke gesigneerde Japanse houtgesneden netsuke's. Vissen, kikkers en muis. 20e Eeuw. In goede staat.

5x Chinese medaillons
Resultaat: 50 EUR

Vijf maal oude/antieke Chinese natuurstenen plaquettes. 1. Vogels + tekens. 2. Haan. 3. Wijsheer. 4. Draken. 5. Tijgers. Afmeting: 3,5 - 9,5 cm. In goede staat.

8x Oosters snijwerk.
Startprijs 70 EUR

Acht maal oude Oosterse snijwerken/figuren/dekseldozen. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 27 cm. In goede staat.

Cloisonne theepot
Startprijs 100 EUR

Antieke Japanse cloisonne trekpot met slang op deksel en florale decors. Circa: 1880. Afmeting: 8,5 x13 x 8,5 cm ø. In goede staat.

2 Antieke Chinees bronzen vazen
Resultaat: 80 EUR

Twee oude/antieke Chinese messing vazen met draken. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13,5 x 13 cm ø. In goede staat.

Chinese wierrookbrander + vaas
Resultaat: 80 EUR

Antieke Chinese bronzen wierrookbrander + vaas. Circa: 1900. Wierrookbrander met figuren, tekens, Foo hond en olifanten-koppen. Messing vaas met bloesemtak en vogel decor. Afmeting: 18 - 26 cm. In goe...

2 Bronzen wandkandelaren
Resultaat: 50 EUR

Twee zware bronzen Louis Seize-stijl wandkandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 20 x 16 cm. In goede staat.

2x Franse kandelaar, 19e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Twee 19e eeuwse Franse onyx kaarskandelaren. Circa: 1880. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

2 x Penkandelaar.
Startprijs 280 EUR

Twee grote antieke messing Barok-stijl penkandelaren. Circa: 1900. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

6x Antieke messing kaarskandelaren
Resultaat: 80 EUR

Zes stuks antieke messing kaarskandelaren. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 53 cm. In redelijk/goede staat.

2x Bronzen wandkandelaren, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Twee bronzen 2-lichts wandkandelaren in Louis Seize-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 17 x 25 x 22 cm. In goede staat.

Messing kerk kandelaar, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse messing kerkelijke kaarskandelaar met wijnranken en portret-medaillons. Afmeting: 77 cm. In goede staat.

5x Messing kandelaren sets
Resultaat: 60 EUR

Vijf oude messing kaarskandelaren sets, naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 40 cm. In goede staat.

2x Plated kandelaren, Louis Seize-stijl
Resultaat: 30 EUR

Twee stuks Louis Seize-stijl plated kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Noten miniatuur model commode
Resultaat: 150 EUR

Notenhouten miniatuur modelcommode, met op het blad mozaïk intarsia en bandintarsia. Circa: 1900. Afmeting: 27 x 33 x 19 cm. In goede staat.

Bronzen Charles Dix kandelaar
Resultaat: 30 EUR

Vroeg 19e eeuws fragment van een bronzen Charles Dix kaarskandelaar met drie duiven. Afmeting: 9 x 11 cm ø. In goede staat.

2x Engelse messing kaarskandelaar.
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke 19e eeuwse Engelse messing kaarskandelaren met glazen lekrand + pegels. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Bronzen Joodse kandelaar, 19e eeuw
Resultaat: 20 EUR

19e Eeuwse bronzen Joodse kandelaar. 7-Armig. David-ster afgebroken. Afmeting: 29 x 24 x 18 cm. In redelijke staat.

Voor-oorlogse dekseldoos met miniatuur-portret.
Resultaat: 110 EUR

Voor-oorlogse vergulde dekseldoos met ivoor. Dekseldoos heeft miniatuur portretschilderijtje op deksel. Verkocht bij 'Umberto Baldissera AL Jesu Roma'. Mooie kwaliteit. Afmeting: 4 x 8 cm ø. In goede...

Kistje met boulle inlegwerk
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Franse boulle dekseldoos. Eén stukje koper-inleg mist. Verder in goede staat. Afmeting: 13 x 34 x 25 cm. In goede staat.

Notenhouten theekist op klauwpootjes
Resultaat: 55 EUR

Vroeg 19e eeuwse grote mahoniehouten theekist met twee theecompartimenten en melange glas (later). Kist heeft bronzen klauwpootjes, bronzen beslag + slot. Sleutel mist. Afmeting: 20 x 30 x 15 cm. In g...

Antieke Chinese/Tibetaanse kist
Startprijs 100 EUR

Antieke octagonale Chinese/Tibetaanse kist. Hout met leder bekleed en messing beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 26 x 26 cm. In goede staat.

Antieke reisschrijfkist
Startprijs 60 EUR

Antieke palissanderhouten reisschrijfkist. Slotplaatje mist, plated sierlijst mist. Afmeting: 15 x 38 x 26 cm. In redelijke staat.

Mahonie theekistje, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten theekist met slot en sleutel. Slotplaatje mist. Afmeting: 12 x 13 x 9,5 cm. In goede staat.

Kistje met snijwerk, ca. 1900
Startprijs 70 EUR

Antiek Duits notenhouten snijwerk juwelenkistje met bloemen. Circa: 1900. Afmeting: 10 x 21 x 13 cm. In goede staat.

Theekistje met flacons
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Franse theekist met porseleinen houders. Middelste houder beschadigd. Koper-inleg, stukje weg. Afmeting: 12 x 22 x 11 cm. In redelijke staat.