Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Engels kistje, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Engels 19e eeuws mahoniehouten kistje met messing en intarsia. Was ooit schrijfkist. Afmeting: 15 x 40 x 24 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse opbergkisten
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse opbergkisten. Eén mahoniehouten brievenkist. Eén palissander theekist met intarsia. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.

5x Diverse houten dekseldoosjes
Resultaat: 60 EUR

Vijf diverse oude/antieke houten dekseldozen. Eén met bronzen kip. Twee met inleg. Circa: 1900 en later. Afmeting: 12 - 26,5 cm. In goede staat.

Burmese lakwerk dekseldoos
Startprijs 60 EUR

Antieke Burmese bewerkte lakwerk dekseldoos met florale en vogel decor. Afmeting: 7 x 18 cm ø. In goede staat.

3 Kistjes met spelletjes, Circa 1920.
Resultaat: 55 EUR

Drie antieke speldozen met kaartspelen en benen chips + ivoor. Circa: 1920. Afmeting: 16 - 27 cm. In goede staat.

Antieke paraplubak + 2 schotels.
Startprijs 50 EUR

Drie maal kopergeslagen. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal paraplubak. Twee maal wandschotels met figuren decors. Afmeting: 37 - 52 cm. In goede staat.

Lot bellen
Resultaat: 55 EUR

Lot diverse oude/antieke metalen bellen, messing etc. Circa: 1900 en later. Afmeting: 7 - 20 cm. In goede staat.

Lot bellen + boekenpers
Resultaat: 70 EUR

Lot diverse oude/antieke metalen bellen, messing etc. Circa: 1900 en later. En een oude antieke boekenpers, circa: 1900. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.

Antieke beddepan
Resultaat: 30 EUR

Grote 18e eeuwse kopergeslagen beddepan met originele steel. Antieke reparaties onderbak. Afmeting: 107 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.

7 Delen antiek koper
Resultaat: 60 EUR

Lot van zeven stuks divers koperwerk. Onder andere: (Appel)ketels, melkkan, doofpot, blaasbalg. 19e Eeuw. Afmeting: circa 17 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

4 Delen antiek, 2x Beddepan, ketel, melkbus
Resultaat: 65 EUR

Vier delen 19e eeuws antiek. Eén maal ijzeren grote ketel, twee maal beddepan, één maal melkbus. Afmeting: 38 - 115 cm. In goede staat.

Lot antiek koper
Resultaat: 55 EUR

Lot antiek koper. Onder andere: Pudding vormen, lepelset, strijkijzer etc.. Afmeting: 12 - 48 cm. In goede staat.

Lot antiek koperwerk
Startprijs 40 EUR

Lot antiek koperwerk. Bestaande uit: Bloempot, ketel, kandelaren, haardset. Afmeting: 10 - 31 cm. In goede staat.

3x Antiek plated/vernikkeld.
Resultaat: 45 EUR

Drie maal antiek plated/vernikkeld. Eén maal Jugendstil keramieken presenteertablet. Eén maal W.M.F. dekseldoos. Eén maal theecomfoor. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.

Bijbelstandaard
Resultaat: 250 EUR

Oude vergulde kerkelijke messing neo-gotische bijbelstandaard met gravering. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 36 x 36 cm. In goede staat.

Bijbelstandaard
Resultaat: 250 EUR

Oude neo-renaissance deels vergulde bijbelstandaard met graveringen. Circa: 1900. Afmeting: 16 x 28 x 32 cm. In goede staat.

2 x Chinees koperwerk
Resultaat: 35 EUR

Twee delen antiek Chinees koperwerk van hoge kwaliteit. Eén maal kopergeslagen kom. Eén maal kopergeslagen ghendi met gravering en fijne zwaluwstaart verbinding. Afmeting: 9 x 18,5 cm ø + 21 x 18 x 16...

2 Antieke tafelschalen, ca. 1900.
Startprijs 50 EUR

Twee antieke vernikkelde tafelschalen met kristallen binnenschalen. Circa: 1900. Bij één schaal mist hengsel. Afmeting: 26 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

4-Delige Oosterse specerijenset
Startprijs 80 EUR

Vier-delige Oosterse kopergeslagen specerijenset. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.

Messing heilig kruis, 19e eeuw
Resultaat: 75 EUR

19e Eeuwse kerkelijke vergulde messing heilig kruis, neo-renaissance. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Antieke messing olielamp
Resultaat: 135 EUR

Antieke messing historisme olielamp met bacchus, ranken en vogel decors. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 92 cm. In goede staat.

2x Bronzen vazen op marmeren basement
Resultaat: 185 EUR

Twee oude bronzen Jugendstil-stijl vazen op wit marmeren basement. Chips. Man en vrouw op vaas met boeren decors. 20e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke olielamp, Circa 1900.
Resultaat: 30 EUR

Antieke olielamp met albast en amandel-geslepen glazen reservoir. Circa: 1900. Afmeting: 52 x 13 cm ø. In goede staat.

Opaline-glazen petroleumlamp
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke opaline-glazen petroleumlamp. Floraal handbeschilderd. Met messing brander, onderrand + tussenstuk. Afmeting: 70 x 27 cm ø. In goede staat.

3x Antieke olielampen
Resultaat: 60 EUR

Drie oude/antieke olielampen met glazen reservoirs. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 54 cm. In goede staat.

1x Olielamp
Startprijs 50 EUR

Mooie antieke olielamp met floraal beschilderd mat glas en compositie metalen voet. Circa: 1880. Afmeting: 55 x 13 cm ø. In goede staat.

2x Petroleumlampen, ca. 1890
Resultaat: 110 EUR

Twee antieke Duitse keramieken petroleumlampen met bloemen en goud decor + gebloemde gematteerde glazen kappen. Compositie metalen voet. Historisme. Circa: 1890. Afmeting: 59 x 20 cm ø. In goede staat...

Antieke staande lamp
Startprijs 60 EUR

Grote antieke koperen petroleum stalamp, later geëlektrificeerd. Circa: 1900. Afmeting: 178 x 46 cm. In goede staat.

2x Wandlampen met putti, ca. 1890
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke wandlampen met putti. Circa: 1890. Drie vleugels missen. Afmeting: 27 x 11 x 24 cm. In redelijke staat.

Majolica petroleum-hanglamp
Resultaat: 50 EUR

Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp. Circa: 1915. Glazen kap beschadigd. Verder in goede staat. Afmeting: 65 x 37 cm. In goede staat.

Oude Deense Jydsk telefoon
Resultaat: 40 EUR

Oude Deense Jydsk telefoon. Gelakt metaal + bakeliet. Afmeting: 32 x 25 x 13 cm. In goede staat.

3x Koperen/messing seinlampen
Resultaat: 50 EUR

Drie oude/antieke koperen/messing seinlampen. 20e Eeuw. Grote roodkoperen is eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 22 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke messing scheepsbrander
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke messing scheepsbrander. Gemerkt Sievert Original. Afmeting: 43 x 31 x 14 cm. In goede staat.

3x Miniatuur
Resultaat: 110 EUR

Drie miniaturen met ivoren lijsten, deels geschilderd op ivoor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 9 - 10 cm. In goede staat.

Wijnfleshouder
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse koperen bewerkte wijnfles-houder met rondom figuren decor. Historisme. Afmeting: 15 x 11,5 cm ø. In goede staat.

4x Wereldbollen
Resultaat: 80 EUR

Vier oude/antieke papieren/metalen wereldbollen. Eerste helft 20e eeuw. Eén Philips 10 Challenge globe. Eén metalen globe (blik 1920) U.S.A. Eén electrische globe op marmeren basement met kalender, Te...

Gobelin wandkleed, 118 x 190 cm.
Resultaat: 60 EUR

Antieke historisme gobelin wandkleed met figuren in landschap decor. Afmeting: 118 x 190 cm. In goede staat.

Fotolijst/Spiegel
Resultaat: 60 EUR

Antieke vergulde messing fotolijst met spiegel. Circa: 1900. Afmeting: 28 x 19 x 1 cm. In goede staat.

3 Delen divers
Startprijs 25 EUR

Drie delen divers. Eén maal 18e -19e eeuwse jachthoorn met koper. Eén terracotta tafelstuk met bloembak en figuur + kandelaar. Circa: 1900. Chips. Eén Italiaanse cherubijn kop met polychrome. Tweede h...

Oude zangvogel-automaat
Resultaat: 85 EUR

Oude zangvogel-automaat met drie bewegende vogels. 20e Eeuw. Blaasbalg lek. Houten omlijsting stukken weg. Afmeting: 37 x 26 x 19 cm. In redelijke staat.

Tabakspot + pijp.
Startprijs 35 EUR

Antieke meerschuim tabakspijp in foudraal met iepenhouten tabakspot. Circa: 1900. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

3x Kerkelijk koperwerk, 20e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Drie maal kerkelijk koperwerk. 20e Eeuw. Eén wierookbrander met Latijnse spreuk (kopergeslagen). En drie kaarskandelaren. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.

Voorraad drankpot + reclame lichtkast
Startprijs 120 EUR

Grote antieke Engelse keramieken voorraad drankpot, Slack + Brownlow Canning Works. En een bakkerij reclame lichtkast voor speculaas. Holland. Lichtkast werkend. Afmeting: 42 - 45 cm. In goede staat.

Lot Engelse maten, 19e eeuw.
Resultaat: 80 EUR

Lot van 13 stuks 19e eeuwse tinnen Engelse maatbekers. Afmeting: 6 - 16 cm. en 7 - 25 cm. In goede staat.

Lot antiek tinnen maatbekers etc.
Resultaat: 80 EUR

Lot antiek tinnen maten, snotneuzen, schaal en twee koperen kannen, totaal 21 delen. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.

Lot antiek tinnen maatklepkannen + lepels
Startprijs 80 EUR

Lot antiek tinnen maatklepkannen, koffiekannen + lepels. Afmeting: 15 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Lot divers tin + koperwerk
Resultaat: 60 EUR

Groot lot divers tin en koperwerk. Bestaande uit onder andere; Presenteerschalen, koffieset, sierborden etc. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Kraantjeskan met 2 messing penkandelaren
Startprijs 90 EUR

Vroeg 19e eeuwse messing kraantjeskan met twee messing penkandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.

Kraantjeskan met parelmoer belijmd
Resultaat: 80 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse beschilderde kraantjeskan deels met parelmoer belijmd (vogels). Afmeting: 51 cm. In goede staat.

3x Antiek tin, Kraantjeskan, theekan, fruitschaal.
Resultaat: 40 EUR

Drie maal antiek tin. Eén maal zeldzame originele beschilderde tinnen kraantjeskan. Circa: 1800. Eén maal tinnen theekan. 19e Eeuw. Eén maal tinnen fruitschaal. Circa: 1900. Tiel. Afmeting: 11 - 45 cm...

Vier-delig tinnen theeservies, Chris van der Hoeff.
Startprijs 60 EUR

Tinnen theeset van Chris van der Hoeff. Vier-delig op bakeliet dienblad. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 37 cm. In goede staat.

2 Russische lakdoosjes, Gesigneerd.
Startprijs 70 EUR

Twee oude Russische lakwerk doosjes. Afbeelding van: Kat bij vogels in boom en vrouw in wolken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.

Antieke Latijnse bijbel 1649
Resultaat: 150 EUR

Antieke Latijnse bijbel 1649. Homiliae Quadragesimales reverendissini Hieronaymibaptistae Delanuza. In lederen band, zonder slotbeugels. Afmeting: 10 x 24 x 38 cm. In redelijke staat.

Hollandse bijbel, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

18e Eeuwse Hollandse bijbel in lederen band, zonder slotbeugel. Oude en nieuwe testament Staten Generaal Amsterdam. H. Brandt, D. Onder de Linden. D. Schouten etc.. Afmeting: 12 x 24 x 29 cm. In redel...

Lot tin
Resultaat: 50 EUR

Lot van zes maal tin. Circa: 1800 - 1900. Eén beschilderde kraantjeskan, circa: 1830. Eén tinnen koffie-theeset, Engels, circa: 1870 - 1900. Afmeting: 11 - 43 cm. In goede staat.

Schilpad visitekaartenhouder
Startprijs 75 EUR

Antieke schilpad visitekaartenhouder. Kleine beschadiging. Circa: 1920. Afmeting: 10,5 x 7 x 1 cm. In redelijk/goede staat.

Schildpad visitekaartenhouder
Resultaat: 75 EUR

Antieke schildpad visitekaartenhouder. Circa: 1920. Afmeting: 9,5 x 6,5 x 0,8 cm. In goede staat.

Chanoine Crampon, La Sainte Bible
Resultaat: 225 EUR

Chanoine Crampon, La Sainte Bible Ancien et Nouveau Testament , 1960/1969. Fraaie bijbel, metaal beslagen band op hardcover kaft met voorop afbeeldingen van de apostelen. In goede staat 30x23x7cm.

2 Boeken: Missale Romanum & Christliche Sitten-Lehr
Resultaat: 100 EUR

Twee boeken: 1x Missale Romanum. Ex decreto Sacrosancti Concilii Tridentini restitutum S. PII V Pontificis Maximi jussu editum aliorum pontificum cura recognitum A Pio X Reformatum et Benedicti XV Auc...

Richard Charles Louis, Analyse des conciles 1773
Startprijs 150 EUR

Richard Charles Louis, Analyse des conciles généraux et particuliers Partie Seconde, 1773. Band in slechte staat 27x21,5x7,5cm.

30 Werken van J. van Vondel in rood vergulde pronkbanden
Resultaat: 65 EUR

Dertig antiquarische boeken. J. van Vondel. Uitgegeven door M.J. van Lennep Leiden. A.W. Sijthof. Afmeting: 18 x 12 x 1,5 cm. In goede staat.

Graduale Romanum
Resultaat: 45 EUR

Graduale Romanum, volgens het Roomsche misboek. Tot gebruik der Roomsch-Catholyke kerken in de Nederlandsche zending, laatste uitgave, Wed. F.J. van Tetroode 1808. Boek is in gebruikte staat, kaft mis...

Neerlandica Catholica het katholiek Nederland
Resultaat: 100 EUR

Neerlandica Catholica het katholiek Nederland. Ter herinnering aan het Gouden Priesterfeest van Z.H. Paus Leo XIII onder goedkeuring van ZZ DD HH den aartsbisschop ende bisschoppen van Nederland. Uitg...

Wilhelm Heinrich Matthias, Über Posten- und Post-Regale
Resultaat: 100 EUR

Wilhelm Heinrich Matthias, Über Posten- und Post-Regale in Hinsicht auf Volksgeschichte, Statistik, Archäologie und Erdkunde 1832. Twee delen in 1 band, kaft in gebruikte staat, bladen in redelijke st...

Antiquarische boeken (14x)
Startprijs 40 EUR

Veertien antiquarische boeken. Dertien maal 'Van Lennep', romantische werken. Eén maal 'Jules Verne', Michael Strogoff, Koerier van de czaar. Afmeting: Circa 19 x 13 x 2,5 cm. In redelijk/goede staat.

J.J. Bourassé, Summa aurea 13 delen
Startprijs 400 EUR

Complete 13-delige serie: Joannes Jacobus Bourassé; Summa aurea de laudibus Beatissimae Virginis Mariae, dei genitricis sine labe conceptae 1862. Complete serie van dertien boeken in redelijk tot goed...

2 Heilig kruizen, 19e eeuw.
Startprijs 80 EUR

Twee 19e eeuwse heilig kruizen. Eén maal notenhout met metalen Corpus Christi. Eén maal met schelpen belijmd en benen Corpus Christi. Afmeting: 35 - 37 cm. In redelijk/goede staat.

De Katholiek maandschrift, vele jaargangen
Startprijs 150 EUR

Kavel met diverse jaargangen van "De Katholiek, godsdienstig, geschied- en letterkundig maandschrift", totaal 25 boeken met jaargangen tussen 1842 en 1870. Boeken zijn over het algemeen in redelijk to...

Tiffany-stijl plafondlamp
Resultaat: 75 EUR

Grote Tiffany-stijl glazen plafondlamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 47 cm ø. In goede staat.

Venetiaanse glazen kroonluchter
Startprijs 150 EUR

Oude Venetiaanse glazen kroonluchter. 20e Eeuw. Afmeting: 62 x 55 cm ø. In goede staat.

Tafellamp met vogel
Resultaat: 100 EUR

Oude bronzen tafellamp met ibis, verguld. 20e Eeuw. Afmeting: 68 x 30 cm ø. In goede staat.

Grote empire-stijl lamp
Resultaat: 60 EUR

Grote empire-stijl lamp met kristal-glazen reservoir. Brons kleurig metaal basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 96 x 43 cm. In goede staat.

Messing hallamp, Circa 1920
Resultaat: 35 EUR

Messing hallamp met grote glazen bol. Circa: 1920. Afmeting: L 100 x 32 cm ø. In goede staat.

Oosterse hallamp
Resultaat: 60 EUR

Antieke Oosterse hallamp van plated metaal en robijnrood glas. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Bureaulamp, 50-er / 60-er jaren.
Startprijs 80 EUR

Zwart metalen bureaulamp, 50-er / 60-er jaren. Met chroom, buigzame stijl. Afmeting: 41 x 34 x 26 cm ø. In goede staat.

Hollandse kroonluchter (messing)
Resultaat: 70 EUR

Hollandse antieke messing kroonluchter naar 17e eeuws voorbeeld. Circa: 1800. Afmeting: 45 x 47 cm ø. In goede staat.

Antieke plafonniere
Resultaat: 60 EUR

Antieke plafonniere met prismen-glas. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 16 cm ø. In goede staat.

2x Russisch boek.
Resultaat: 75 EUR

Twee Russische boeken. 18e Eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In matige toestand.

Pianolamp, Ontwerp: J.J. Pieter Oud
Resultaat: 120 EUR

Gipsen metalen pianolamp met chrome bol. Giso 404. Ontwerp J.J. Pieter Oud. Afmeting: 29 x 20 x 12 cm. In goede staat.

Smeedijzeren Art Nouveau tafellamp
Resultaat: 100 EUR

Smeedijzeren Art Nouveau-stijl tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 x 22 cm ø. In goede staat.

Antiek koperen aker, circa 1800.
Resultaat: 60 EUR

Antiek koperen aker met hengsel. Circa: 1800. Afmeting: 30 x 52 x 41 cm. In goede staat.

Antieke haardset met vuurbokken, 7 delig.
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse 7-delige haardset met vuurbokken. Afmeting: 20 - 71 cm. In redelijk/goede staat.

Stoof met ketel
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten theestoof met messing ketel. 19e Eeuw. Afmeting: 33 x 28 cm ø. In goede staat.

Antieke Engelse kolenkit, circa 1900.
Resultaat: 65 EUR

Prachtige antieke Engelse mahoniehouten kolenkit met messing plaquettes en schep. Circa: 1900. Afmeting: 47 x 35 x 44 cm. In goede staat.

Gietijzeren kolenkit, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse wit geëmailleerde gietijzeren kolenkit. Afmeting: 28 x 55 x 31 cm. In goede staat.

Beeldje, mannetje met glazen bakje
Startprijs 180 EUR

Antiek Duits compositie metalen figuur op messing basement en houder van metaal + glazen binnenbak. Gemerkt W + G + adelaar. Circa: 1900. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.

2x Bronzen haardbokken, 19e eeuw.
Resultaat: 90 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen haard-vuurbokken met vrouwelijke bustes. Afmeting: 35 x 21 x 47 cm. In goede staat.

2x Haardplaat, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke ijzeren haardplaten. 17e - 18e Eeuw. Eén maal Barok (putti). Eén maal Renaissande (figuur met edelhert). Afmeting: 65 - 86 cm. In goede staat.

Gaskacheltje, Amsterdamse School-stijl
Startprijs 100 EUR

Antieke Amsterdamse School-stijl koperen gaskachel. Gemerkt. Circa: 1930. Afmeting: 70 x 35 x 60 cm. In zeer goede staat.

Roodkoperen aker, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

18e - 19e Eeuwse rood koperen aker (hengselbak) met zwaluwstaartverbinding en bewerkte hengsel. Afmeting: 35 x 45 cm ø. In goede staat.

Antieke smeedijzeren kapstok, 1920
Startprijs 65 EUR

Antieke smeedijzeren kapstok. Circa: 1920. Afmeting: 47 x 80 x 15 cm. In goede staat.

Antieke paraplubak
Resultaat: 35 EUR

Antieke eikenhouten paraplubak met getorste stijlen en lekbak. Circa: 1900. Afmeting: 63 x 37 x 30 cm. In goede staat.

Eikenhouten paraplu-standaard met lekbak, circa 1920.
Resultaat: 30 EUR

Antieke eikenhouten paraplu-standaard met lekbak. Circa: 1920. Afmeting: 57 x 67 x 25 cm. In goede staat.

Antieke bronzen wijnbeker
Resultaat: 200 EUR

Antieke Oosterse bronzen wijnbeker met tekens. Chinese oudheid. Afmeting: 16 x 13 x 6 cm. In goede staat.

Lot cloisonne (10x)
Startprijs 45 EUR

Tien kleine cloisonne vazen/dekseldoos. Japan. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 - 11,5 cm. In goede staat.

Oosterse bewerkte zwijnentand
Resultaat: 80 EUR

Oosterse bewerkte wrattenzwijntand op houtgestoken basement. Tand is bewerkt met afbeeldingen van bomen, huizen en figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 14 x 5 cm. In goede staat.