Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee antieke Perzische vazen
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Perzische vazen. Eén maal bewerkt koper vertint. Eén maal koperen koffiekan. Gebruikssporen. Afmeting: 34 - 42 cm. In goede staat.

4x Chinese Boeddha
Resultaat: 50 EUR

Vier oude Chinese boeddha's. Drie maal van natuursteen, en één maal van glas. Afmeting: 3 - 9 cm. In goede staat.

3 Delen antiek cloisonne
Startprijs 30 EUR

Drie delen antiek cloisonne. Eén sigarettenhouder met draken decor, sluiting kapot. Twee kommen met florale decors, goed. Afmeting: 8,5 - 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Chinees zijde kunstwerk, 135 x 55 cm.
Resultaat: 75 EUR

Groot oud Chinees zijde borduurwerk met vogels, vlinder en bloesemtakken decor. 20e Eeuw. Afmeting: 135 x 55 cm. In goede staat.

Wandkleed, 190 x 57 cm.
Resultaat: 100 EUR

Groot antiek zijde geborduurd wandkleed met goudrand, figuren etc. Gesigneerd. Circa: 1900. Afmeting: 190 x 57 cm. In goede staat.

2x Chinees brons
Startprijs 200 EUR

Twee maal gesigneerd Chinees brons. 20e Eeuw. Eén wierookbrander met perzik decor rondom. Eén vaas met draken. Afmeting: 8 x 17 x 13 cm ø. en 26 x 12 cm ø. In goede staat.

4 Delen agaat boekensteunen
Startprijs 40 EUR

Vier delen agaat boekensteunen. Twee figuratieve boekensteunen. Twee deels geslepen boekensteunen. Afmeting: 10,5 - 18 cm. In goede staat.

2x Lakdozen, Russisch + Japans
Resultaat: 50 EUR

Twee oude lakwerkdozen. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal grote gesigneerde Russische met winterlandschap. Eén maal Japans met parelmoer. Afmeting: 18 - 19,5 cm. In goede staat.

Lot porselein (Peterselie) + 2 rekjes
Resultaat: 80 EUR

Lot divers antiek Peterselie porselein (Europees met Chinees decor). Minimale chip mogelijk. Bestaande uit: Theekan, melk + suiker, één-en-twintig kop + schotels, schalen, dekselpot. Met daarbij twe...

Antiek Duitse viool
Resultaat: 225 EUR

Antieke Duitse viool in koffer, met etiket Jacobus Steiner. Circa: 1900 of ouder. Afmeting: 56 x 18 x 7 cm. In goede staat.

Bijbelstandaard
Resultaat: 180 EUR

Oude neo-renaissance deels vergulde bijbelstandaard met gravering. Circa: 1900. Afmeting: 15 x 35 x 32 cm. In goede staat.

Bijbelstandaard
Resultaat: 130 EUR

Oude vergulde neo-renaissance messing bijbelstandaard met graveringen en cloisonne medaillon. Circa: 1900. Afmeting: 12 x 27 x 30 cm. In goede staat.

Bijbelstandaard
Resultaat: 140 EUR

Oude vergulde neo-renaissance messing bijbelstandaard of console/basement. Circa: 1900. Afmeting: 13 x 34 x 34 cm. In goede staat.

Bijbelstandaard
Resultaat: 160 EUR

Oude kerkelijke neo-gotische vergulde messing bijbelstandaard met gravering. 20e Eeuw. Afmeting: 15 x 36 x 36 cm. In goede staat.

Bijbelstandaard
Resultaat: 280 EUR

Grote oude vergulde messing neo-renaissance bijbelstandaard met graveringen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 31 x 30 cm. In goede staat.

Horlogemakers gereedschap.
Startprijs 70 EUR

Antiek messing horlogemakers gereedschap in origineel foudraal. Circa: 1900. In goede staat.

Kodak camera, 1916
Resultaat: 145 EUR

1916 Kodak Vestzak camera. Eastman Kodak Company. Patent 1910. Rochester N.Y. USA. In zeer goede functionerende staat. Afmeting: 12 x 6,3 x 2,5 cm. In goede staat.

Philips luidspreker, 30-er Jaren
Resultaat: 65 EUR

Goed onderhouden jaren '30 Philips notenhouten luidspreker. Functionerend, type 2130. In uitstekende staat. Afmeting: 34 x 38 x 16 cm. In goede staat.

Antieke gehoor-hoorn, 19e eeuw.
Resultaat: 50 EUR

Antieke metalen gehoor-hoorn voor slechthorende. 19e Eeuw. Afmeting: 35,5 cm. In goede staat.

4x Benen snijwerk
Resultaat: 50 EUR

Vier maal antiek Oosters benen snijwerk met maskers en botisava. Eerste helft 20e eeuw. (beschadigingen). Afmeting: 24-27 cm. In redelijk/goede staat.

Ingelegde knipmuts met broche
Resultaat: 65 EUR

Een knipmuts met streekgesp en broche met filigrain en knoppen. Fraai ingelijst in een blauwe lijst. 54x54cm.

2 Chinees ivoren wijsheren beelden.
Resultaat: 1.150 EUR

Twee grote antieke Chinese ivoren wijsheren beelden met polychromy, tekst en signatuur. Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites

Benen of ivoren naaldenkoker, 19e eeuw.
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse benen of ivoren bewerkte Chinese naaldenkoker met draken en vlinder decor. Afmeting: 15 x 2,2 cm ø. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites

Ivoren beeld
Resultaat: 225 EUR

Antiek gesigneerd Chinees ivoren beeld, wijsheer met staf, hert etc. Afmeting: 20 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites

Groot Chinees ivoren Geisha figuur, ca. 1900
Resultaat: 850 EUR

Grote antieke Chinese ivoren Geisha figuur met mand, lotusbloemen en paradijsvogel. Circa: 1900. Afmeting: 39 - 44,4 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites

Japanse ivoren Geisha met bloementak, 19e eeuw
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuwse Japanse ivoren Geisha met bloementak. Afmeting: 23 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites

Ivoren Geisha met waaier, 19e eeuw.
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuwse Japanse of Chinese ivoren Geisha met waaier. Hand en voet gelijmd. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat. Met certificaat ten behoeve van cites

Ivoren Magic Ball, circa 1900
Startprijs 300 EUR

Antieke Chinese ivoren geluksbal met geisha en draken decors. Acht lagen. Circa: 1900. Afmeting: 28 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites

2x Ivoren figuren, ca. 1930
Startprijs 500 EUR

Twee oude/antieke Afrikaanse ivoren figuren. Circa: 1930. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites

Zeldzame Japanse benen kandelaar
Startprijs 275 EUR

Zeldzame antieke Japanse benen kaarskandelaar met figuren decor op houten basement. Bovenkant iets verbrand. Afmeting: 40 x 12 cm ø. In redelijk/goede staat.

Ivoren beeld, Handwerker
Resultaat: 325 EUR

Grote 19e eeuwse gesigneerde Japanse of Chinese ivoren figuur. Handwerker. Afmeting: 30 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites

Japans ivoren met houten figuur, circa 1900
Resultaat: 225 EUR

Antieke gesigneerde Japans ivoren met houten figuur. Man met stok, trommel op zijn rug en callebas. Circa: 1900. Afmeting: 20 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites

2x Ivoren Maria beelden
Startprijs 180 EUR

Twee antieke ivoren Art Deco Maria beelden. Circa: 1930. Afmeting: 16 - 22 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites

2x Benen brief-opener, 20e eeuw
Startprijs 65 EUR

Twee Oosterse benen brieven-openers. 20e Eeuw. Afmeting: 21 -27 cm. In goede staat.

Barometer (modern)
Resultaat: 35 EUR

Moderne PVC kwikbarometer met Hollandse tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 102 x 8 x 3 cm. In goede staat.

Voor-oorlogse stickbarometer
Resultaat: 60 EUR

Voor-oorlogse eikenhouten kwik stickbarometer met Hollandse tekst. Afmeting: 94 x 13 x 9 cm. In goede staat.

Antieke Duitse barograaf
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse metalen barograaf. 'Wilhelm Lambrecht + Co. Leipzig D.R.P. 2858'. Functies niet getest. Afmeting: 23 x 39 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

2x Stickbarometers, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse stickbarometers met kwik. Eén maal met Duits-Hollandse opdruk. Eén maal met Duitse opdruk. Afmeting: 100 - 101 cm. In redelijke staat.

Engelse barometer
Startprijs 70 EUR

Grote Engelse antieke eikenhouten gestoken barometer met herdenkingsplaatje 1902. Keramieken wijzerplaat. Afmeting: 87 cm. In goede staat.

Voor-oorlogse messing barometer
Startprijs 70 EUR

Voor-oorlogse messing barometer met plated wijzerplaat. Gemerkt P.B.H.N. Afmeting: 5 x 13 cm ø. In goede staat.

Wortelnoten wolhouder, 19e eeuw
Resultaat: 95 EUR

19e Eeuwse wortelnoten wolhouder met intarsia. Afmeting: 29 x 34 x 24 cm. In goede staat.

2 x Barometer, kwik.
Resultaat: 45 EUR

Twee grote oude kwikbarometers van hout. Engels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 - 107 cm. In goede staat.

Antieke Duitse Busch microscoop
Resultaat: 110 EUR

Antieke Duitse Busch microscoop in houten opbergkist van messing en ijzer. Rathenon Nr. 25337. Afmeting: 23 x 32 x 18 cm. In goede staat.

2x Schildpad-doosjes, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR

Twee antieke schildpad voorwerpen. 19e Eeuw. Eén maal klein dekseldoosje. Eén maal visitenkaartenhouder met koper-inleg. Afmeting: 7,5 - 9,5 cm. In goede staat.

Kavel met 4 oude boeken
Startprijs 50 EUR

Kavel met 4 oude boeken: 1x "In honderd jaren 1840-1940" door Broeder Hyancinthus B.D.O., 1x "Liber Usualis Missae et Officii pro Dominicis et festis", Desclée & Socii 1937, 1x "Pouvour du Pape au moy...

Keramieken dienblad, Zwiebelmuster
Resultaat: 40 EUR

Antiek keramieken dienblad met vernikkelde omranding en Zwiebelmuster-decor. Circa: 1900. Duitsland. Afmeting: 6 x 25 x 35 cm. In goede staat.

Antiek keramieken dienblad, 1915.
Startprijs 25 EUR

Antiek keramieken dienblad met florale decors. Jugendstil. Circa: 1915. Handvat geknapt, pootjes eraf. Afmeting: 54 x 36 x 4 cm. In redelijke staat.

Bronzen vaas met drakenkoppen
Startprijs 100 EUR

Antieke Chinese bronzen oorvaas met Foo honden en drakenkoppen. Circa: 1900. Afmeting: 24 x 12 cm ø. In goede staat.

Art Deco marmeren schaal, ca. 1930
Startprijs 180 EUR

Art Deco marmeren schaal met drie bronzen eenden. Circa: 1930. Afmeting: 10 x 25 cm ø. In goede staat.

2 Houten wijnvaten, 18e eeuw.
Resultaat: 70 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse eikenhouten taverne wijnvaten met wandbevestiging en originele polychromie. Afmeting: 22,5 x 8,5 x 21 cm. In goede staat.

2 x Dokterstas
Resultaat: 25 EUR

Twee oude lederen dokterstassen. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 32 - 40 cm. In goede staat.

Beschilderd Oosters altaarstuk
Resultaat: 100 EUR

Groot houtgestoken Oosters altaarstuk met originele polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: 57 x 115 x 4 cm. In goede staat.

Heilig kruis, 19e eeuw.
Resultaat: 95 EUR

Zeldzaam 19e eeuws koperen heilig kruis met heilighart en slang. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

4x Wandelstokken
Startprijs 40 EUR

Vier oude wandelstokken. Onder andere met messing grepen. 21e Eeuw. Afmeting: 86 - 92 cm. In goede staat.

7x Diverse houten Indonesische figuren.
Startprijs 60 EUR

Zeven oude houtgesneden grote Indonesische figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 42 cm. In goede staat.

2x Boekensteun, Boeddha.
Startprijs 80 EUR

Twee oude Oosterse marmeren boekensteunen met boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 11 x 6,5 cm. In goede staat.

2x Japans lakwerk, Fotoalbum + fotolijst met kinderfoto.
Startprijs 60 EUR

Twee maal oud Japans lakwerk. Eén maal fotolijst. Eén maal antiek fotoalbum met parelmoer-inleg en binnenin handbeschilderd. Afmeting: 34 x 26 cm en 27 x 35 x 6 cm. In redelijk/goede staat.

3x religieus, Circa 1900.
Resultaat: 40 EUR

Drie maal religieus. Circa: 1900. Eén maal groot heilig beeld, polychrome gips. Twee maal eikenhouten heilig kruis, waarvan één maal met messing corpus en één maal met compositie metalen corpus. Afmet...

2x Antiek eikenhouten kruisbeeld
Startprijs 60 EUR

Twee antieke eikenhouten kruisbeelden. Eén met bisquit porselein corpus. Eén met polychrome gipsen corpus. Circa: 1900. Afmeting: 60 - 80 cm. In goede staat.

Lot fotolijstjes
Resultaat: 30 EUR

Lot met zeven plated fotolijstjes, met o.a. een gladde, een getorste en een opengewerkte rand met bloemenranken. 9x14cm, 11x15,5cm, 13x18cm en 20x25,5cm.

2x Penkaarskandelaren, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Twee grote 19e eeuwse messing neo gotische penkaarskandelaren. Afmeting: 66 cm. In goede staat.

Heilig beeld altaar, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse houtgestoken heilig beeld altaar met originele polychromie. Afmeting: 107 x 38 x 22 cm. In goede staat.

Lot diversen religie voorwerpen
Resultaat: 110 EUR

Interessant lot diverse oude/antieke religieuse voorwerpen. Onder andere: Heilig kruizen, kandelaren, wierookbrander etc etc.. Afmeting: 7 - 40 cm. In goede staat.

Lot religieus koperwerk (5x)
Resultaat: 100 EUR

Lot religieus koperwerk. 19e - 20e Eeuw. Drie kerkelijke heilige kruizen. Eén kopergeslagen in lijst. Eén standaard met Latijns blad. Afmeting: 41 - 60 cm. In goede staat.

Ingelijst kistje met brons
Startprijs 125 EUR

Grote 19e eeuwse Franse boulle-stijl dekseldoos met intarsia, rozenhout, palissander en vergulde messing monturen. Afmeting: 9 x 28,5 x 21 cm. In goede staat.

WMF vaas, Plated.
Resultaat: 40 EUR

Grote Duitse Art Deco plated 'W.M.F.' vaas met parelmoer effect, plated en zwarte lijnen. Paar kleine krasjes. Afmeting: 31 x 16 cm ø. In goede staat.

Borduurwerk in lijst, 1874.
Startprijs 60 EUR

19e Eeuws petit point borduurwerk in mahoniehouten lijst met afbeelding van figuren in landschap. Anno 1874. Afmeting: 76 x 73 cm. In goede staat.

6x Divers, o.a. Japan
Resultaat: 50 EUR

Zes maal divers. Onder andere: Japan. 20e Eeuw. Vier grote Japanse benen figuren. Eén Japans lakwerk dienblad. Eén veilinghamer. Afmeting: 24 - 53 cm. In goede staat.

3 Indonesische houten snijwerken
Startprijs 60 EUR

Drie maal Indonesisch houtsnijwerk. Eén altaarstuk met figuren in het bos. Eén omarmende figuur. Eén danser. Afmeting: 23 - 51 cm. In goede staat.

9x Diverse Japanse snuffbottles
Resultaat: 100 EUR

Negen diverse oude Japanse snuffbottles. Onder andere: Glas, porselein etc. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 4 - 10 cm. In goede staat.

2 Tibetaanse reis-tempeltjes
Startprijs 75 EUR

Twee oude Tibetaanse plated koperen reis-tempeltjes in handgestikte tassen. 20e Eeuw. Afmeting: 9 -14 cm. In goede staat.

Tibetaanse bronzen bel met boeddha's
Startprijs 30 EUR

Tibetaanse bronzen bel met boeddha's. Belt niet. Twee-kleurig. Tweede helft 21e eeuw. Afmeting: 15,5 x 11 cm ø. In goede staat.

Chinees gestoken sculptuur
Resultaat: 70 EUR

Houtgestoken grote Chinese keizer figuur op wolk met zwaard en pagode. 20e Eeuw. Afmeting: 33,5 cm. In goede staat.

2 Polychrome beschilderde Javaanse bruidsbeelden
Startprijs 85 EUR

Twee oude polychrome beschilderde Javaanse bruidsbeelden. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 29 cm. In goede staat.

4x Chinese figuren
Startprijs 30 EUR

Vier maal Chinese figuren. Eén jade medaillon. Eén houten kleine boeddha (netsuke). Eén netsuke wit (imitatie). Eén composiet boeddha. Afmeting: 5 - 10 cm. Tweede helft 20e eeuw. In goede staat.

2 Djati houtgestoken wandmaskers
Startprijs 70 EUR

Twee oude Indonesische Djati houten maskers. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Chinese theetegel
Resultaat: 75 EUR

Oude Chinese teabrick (geconcentreerde thee). Werd in het verre Oosten ook als betaalmiddel gebruikt. Afmeting: 24 x 19 x 2,5 cm. In goede staat.

Chinees bronzen vaas, ingelegd met cloisonne.
Resultaat: 40 EUR

Antieke Chinese bronzen vaas met cloisonne. Circa: 1900. Afmeting: 30,5 x 21 cm ø. In goede staat.

Chinees juwelenkistje met jade plaquettes
Resultaat: 80 EUR

Oud Chinees hardhouten sierradenkistje met jade plaquettes en slotje. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 15 x 14 cm. In goede staat.

Tegel, 'Tourneé du chat noir'.
Resultaat: 30 EUR

Grote oude keramieken plaquette, Frankrijk. Tourneé du chat noir avec Rudolphe Salis. Afmeting: 28 x 35 x 1 cm. In goede staat.

Chinees natuurstenen snijstuk
Resultaat: 80 EUR

Groot antiek Chinees natuurstenen gestoken figuur. 2-Delig. Oude wijsheer onder boom met hert. Circa: 1900. Afmeting: 33 x 14 x 7 cm. In goede staat.

Antieke Chinese/Tibetaanse kist
Resultaat: 110 EUR

Antieke Chinese/Tibetaanse kist met vergulde messing versieringen. Houten kist met bruin leder. Circa: 1900. Afmeting: 21 x 37 x 21 cm. In goede staat.

3x Staande lampen, Modern.
Startprijs 35 EUR

Drie maal staande lampen. Modern. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 130 - 170 cm. In goede staat.

2x Metalen leeslamp
Resultaat: 30 EUR

Twee maal metalen leeslampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 115 - 130 cm. In redelijk/goede staat.

2 Antieke dienbladen
Startprijs 40 EUR

Twee antieke dienbladen. Circa: 1900. Eén maal Oosters, achter-glas-schildering. Eén maal met metalen monturen en goud brocaat handwerk. Afmeting: 45 x 28 x 3 cm. + 39 x 30 x 3 cm. In goede staat.

Friese tabak-dekselpot
Startprijs 50 EUR

Antieke Friese kopergeslagen tabak-dekselpot met Fries landschap. Klaas Dijkstra - Sneek. Circa: 1900. Afmeting: 8 x 12 x 8 cm. In goede staat.

2x Japanse cloisonne dekselpotten
Startprijs 120 EUR

Twee oude/antieke Japanse cloisonne dekselpotten met florale decor. Eén deksel van gemberpot iets ingedeukt. Afmeting: 18 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

WMF Schaal, 1x emaille schaal
Resultaat: 20 EUR

Duitse WMF Ikora cloisonne schaal en één antieke geëmailleerde schaal met florale decors (iets randschade). Afmeting: 27 - 37 cm. In redelijk/goede staat.

3x Japans cloisonne
Resultaat: 40 EUR

Drie maal Japans cloisonne. 20e Eeuw. Eén maal dekseldoos. Eén maal gecontourneerde schaal. Eén maal laag schaaltje. Afmeting: 11 - 21 cm. In goede staat.

4x Japanse cloisonne vazen (2 sets)
Startprijs 60 EUR

Vier oude Japanse cloisonne vazen met florale, vlinders en vogels decor. Twee sets. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 27 cm. In goede staat.

Chinees ivoren penselen beker.
Resultaat: 1.100 EUR

Antiek fijn gegraveerd Chinese ivoren penselenbeker. Circa 1900. Landschap met dieren, rotsen en mensen decor. Afmeting: 11,5 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Ci...

3 Chinese kompassen
Startprijs 75 EUR

Drie oude Chinese kompassen. Twee van hout, rood lakwerk. Eén van compositie metaal met vleermuizen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.

Grote bel met ophanging
Startprijs 260 EUR

Grote antieke bronzen bel uit 1827, met latere ophanging. My Faite F.A. Gaullard. Afmeting: 31 x 22 cm ø. In goede staat.

Aluminium 4-lichts kaarskandelaar
Startprijs 40 EUR

Grote aluminium 4-lichts kaarskandelaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 42 x 22 cm. In goede staat.

4 Houten olifanten
Resultaat: 40 EUR

Vier oude/antieke houtgesneden olifanten. Eén maal groot, circa 1900, andere drie later. Eén olifant beschadigd. Eén olifant mist tanden. Afmeting: 18 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

2 Gietijzeren deurstoppers
Resultaat: 60 EUR

Twee beschilderde gietijzeren deurstoppers met haan en kippen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 29 x 25 x 8 cm. In goede staat.