Twee 19e eeuwse Franse onyx kaarskandelaren. Circa: 1880. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Drie maal antiek. Circa: 1910. Betreft: Twee schalen Jugendstil, tin en messing. Eén Engelse weegschaal. Afmeting: 30 - 34 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten likeurkelder in Louis Quinze-stijl. Commode stijl. Tweede helft 20e eeuw. Beschadigingen glas mogelijk. Afmeting: 34 x 40 x 30 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten likeurkelder met karaffen en glazen. Eén glas beschadigd. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 23 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote Hollandse antieke barok messing kroonluchter. 18e - 19e Eeuw. Twaalf-armig en uitneembaar. Afmeting: 90 x 84 cm ø. In zéér goede staat.
Een knipmuts met streekgesp en broche met filigrain en knoppen. Fraai ingelijst in een blauwe lijst. 54x54cm.
Oude wortelnoten likeurkelder met putti intarsia, karaffen en glazen. Tweede helft 20e eeuw. Beschadigingen glas mogelijk. Afmeting: 36 x 27 x 28 cm. In goede staat.
Vier delen antiek koperwerk. Bestaande uit: Twee miniatuur doofpotten, gemerkt. Eén pijpkomfoor, 19e eeuw. Eén stoof + pannetje, circa: 1900. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.
Grote antieke gelobte tinnen sierschotel met Latijnse tekst. Gemerkt met vier stempels. Afmeting: ø 45,5 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse brievenbus van gietijzer, met slot. Circa 1900. Afmeting: 62 x 36 x 38 cm. In goede staat.
Drie maal 19e eeuws messing met ijzeren strijkijzers. Twee maal met hartje en monogram P.A. (huwelijkscadeau). Afmeting: 19 - 38 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten kinderkleding-standaards. Circa: 1920. Afmeting: circa 95 cm. In goede staat.
Zes maal oud antiek. Bestaande uit: Vier lederen dekseldozen voor boorden + borstel. Twee Engelse meetlinten met messing. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.
Negen diverse oude Japanse snuffbottles. Onder andere: Glas, porselein etc. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 4 - 10 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Busch microscoop in houten opbergkist van messing en ijzer. Rathenon Nr. 25337. Afmeting: 23 x 32 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Duitse viool in koffer, met etiket Jacobus Steiner. Circa: 1900 of ouder. Afmeting: 56 x 18 x 7 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke koperen/messing seinlampen. 20e Eeuw. Grote roodkoperen is eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 22 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Jugendstil groen glazen bloemenvaasje met bronzen/glazen basement, vogel op tak (chips glazen basement) Afmeting: 18,8 cm. In redelijke staat.
Vier antiek grote eikenhouten drankvaten, zonder deksel. Eén afkomstig uit klooster. Afmeting: 55 - 99 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse tinnen snavelkan en kraantjeskan. Circa: 1900. Afmeting: 32 - 40 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Duits tin. Eén tinnen bierpul met gemonteerde zwaan, circa 1800, (brede basement). Eén zeskantige kruik, circa 1800. Eén vroeg 19e eeuwse theekan. Afmeting: 25 - 28 cm. In redelijk/g...
Drie maal oud/antiek houtsnijwerk. Eén maal antieke Schwarzwald lijst, circa 1900. Eén maal verguld houten ornament, één maal lambrisering verguld. Afmeting: 90 x 80 cm., 108 x 25 cm. en 116 x 35 cm. ...
Groot lot verguld houtsnijwerk. Waaronder kwasten, stoffering. 19e - 20e eeuw. Afmeting: 28 x 55 x 40 cm. In goede staat.
Antiek priester kazuifel gemaakt van gouddraad, zijdedraad etc. Afmeting: 92 x 55 cm. In goede staat.
Oude HALA Zeist busquet bureau-lamp met chrome en wit metalen kap en voet. Afmeting: 52 x 40 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Chinese houtgestoken figuren op houtgestoken consoles. Circa: 1900. Mooie kwaliteit. Ceder of vruchtboom hout. Afmeting: 18 - 21 cm. In goede staat.
Antieke volkskunst. Bijzondere houten naaldenkoker met kerfsnede versierd en een kijkglaasje met afbeelding van een vrouw met een mand. 11 cm in goede conditie
Antieke merklap in mahoniehouten lijst. Circa: 1820. Afmeting: 37 x 30 cm. In goede staat.
Lot bestaande uit zilveren en plated, met onder andere: Zilveren roomlepel, 5 messen en vorken met zilveren gecontourneerd heft en een gebroken theezeef, 2 zilver en 7 plated longdrinklepels en divers...
Oude Hollandse mahoniehouten Huygens barometer met chroom. 20e Eeuw. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Vijf boeken over klokken. Brittens Clock + Watches. Antieke klokken, Richard Muhle. Zakhorloges, Reinhard Meis. Beobachtungsuhre, Norbert Eder. Beauty of Clocks, Michael Pearson. Afmeting: 27 - 33 cm....
Drie stuks 19e eeuwse speculaasplanken en botervorm. Gemaakt van notenhout. Afmeting: 22 - 28 cm. In goede staat.
Uitgebreide antieke gereedschapset in houten kist, met beitels, schafen, zagen, boren, hamers. Afmeting: 30 x 76 x 28 cm. In goede staat.
"Les plans, élévations et description de la magnifique maison nommée Ryxdorp, située près le village de Wassenaer" 1715 , Pierre Post, Pierre van der Aa, interessant boek met plattegronden en ontwerpe...
Vier delen oud/antiek brons. Twee maal Neo-gotische religieuse relekwiehouders, 20e eeuw. Twee maal historisme kaarskandelaren. Circa: 1900. Afmeting: 16 - 32 cm. In goede staat.
Hollands aluminium wapen gevelstuk. Origineel beschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 32 x 2,5 cm. In goede staat.
Twee beschilderde gietijzeren deurstoppers met haan en kippen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 29 x 25 x 8 cm. In goede staat.
Oud Chinees hardhouten sierradenkistje met jade plaquettes en slotje. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 15 x 14 cm. In goede staat.
Oude Chinese teabrick (geconcentreerde thee). Werd in het verre Oosten ook als betaalmiddel gebruikt. Afmeting: 24 x 19 x 2,5 cm. In goede staat.
Interessant lot diverse oude/antieke religieuse voorwerpen. Onder andere: Heilig kruizen, kandelaren, wierookbrander etc etc.. Afmeting: 7 - 40 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse eikenhouten taverne wijnvaten met wandbevestiging en originele polychromie. Afmeting: 22,5 x 8,5 x 21 cm. In goede staat.
Twee grote oude kwikbarometers van hout. Engels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 - 107 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese ivoren Geisha figuur met mand, lotusbloemen en paradijsvogel. Circa: 1900. Afmeting: 39 - 44,4 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
Antieke metalen gehoor-hoorn voor slechthorende. 19e Eeuw. Afmeting: 35,5 cm. In goede staat.
Grote oude vergulde messing neo-renaissance bijbelstandaard met graveringen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 31 x 30 cm. In goede staat.
Gipsen metalen pianolamp met chrome bol. Giso 404. Ontwerp J.J. Pieter Oud. Afmeting: 29 x 20 x 12 cm. In goede staat.
Chanoine Crampon, La Sainte Bible Ancien et Nouveau Testament , 1960/1969. Fraaie bijbel, metaal beslagen band op hardcover kaft met voorop afbeeldingen van de apostelen. In goede staat 30x23x7cm.
Lot van zes maal tin. Circa: 1800 - 1900. Eén beschilderde kraantjeskan, circa: 1830. Eén tinnen koffie-theeset, Engels, circa: 1870 - 1900. Afmeting: 11 - 43 cm. In goede staat.
Groot lot divers tin en koperwerk. Bestaande uit onder andere; Presenteerschalen, koffieset, sierborden etc. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Oude vergulde kerkelijke messing neo-gotische bijbelstandaard met gravering. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 36 x 36 cm. In goede staat.
Lot antiek koper. Onder andere: Pudding vormen, lepelset, strijkijzer etc.. Afmeting: 12 - 48 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke metalen bellen, messing etc. Circa: 1900 en later. En een oude antieke boekenpers, circa: 1900. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws fragment van een bronzen Charles Dix kaarskandelaar met drie duiven. Afmeting: 9 x 11 cm ø. In goede staat.
Grote oude neo-gotische vergulde messing bijbelstandaard met klauwpoten en graveringen. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 38 x 36 cm. In goede staat.
Vier oude /antieke waaiers. Eén maal Wenen, Gebruder Rodeck Hof-lieferanten, circa 1900. Handbeschilderd floraal + adellijk wapen (verbindingsband kapot). Eén maal Japan, beschilderd zijde. Eén maal w...
Voor-oorlogse Duitse 'Leipzig Sprio-Krautzbergen Holzhausen' verstuiver. 'Modelle Majolika'. In originele doos met beschrijving. Afmeting: 5 x 19 x 15 cm. In goede staat.
Twee Japanse lakwerk wandplaquettes met benen figuren en deels geschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 70 - 124 cm. In redelijk/goede staat.
Oosters houten sierradenkastje met messing beslag, jade en snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 21 x 15 cm. In goede staat.
Antiek marmeren zuil (piedestal). Circa 1920. Blad bovenop later. Eén stuk bij basis ingelijmd circa 8 cm. Afmeting: 105 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oude Duitse 'Super Stern' gokkast. Inworp 10-20 Pfennig. Afmeting: 76 x 54 x 22 cm. In goede staat.
Empire-stijl messing hanglamp, 6-lichts. Circa 1900. Afmeting: 47 x 54 cm ø. In goede staat.
Vier delen antiek tin. Twee stuks historisme heraldiek sierwandschotels. Circa 1880. Eén maal groot blad bord, 18e eeuw. (scheur rand). Eén 18e eeuws militaire aktenhouder met messing hengsel en sluit...
Twee 19e eeuwse houtgestoken panelen met naakte figuren. Neo Renaissance. Afmeting: 34 x 53 x 2 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek Duits tin. 19e - 20e Eeuw. Eén keramieken deksel-bierpul. Twee olielampen. Eén schroefschenkkan. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.
Diverse antieke kazuifel kragen, enkele met beschadigingen. Afmeting: circa 100 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Afrikaanse ivoren figuren op houten basement. Midden 20e eeuw. Vrouw met kruik en schaal op hoofd. Vrouw met vijzel en stamper. Afmeting: 22-25 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel c...
Twee antieke Chinese parelmoer snijstukken met houtgestoken consoles (één beschadigd). Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 20 x 4 cm. In redelijke staat.
Oude Chinese houtgestoken boeddha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Composiet gegoten Aphrodite. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee oude miniaturen, deels geschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.
Bronzen tafelstuk met geslepen kristallen schaal. 19e Eeuw. Afmeting: 18 x 21 cm ø. In goede staat.
Twee oude/antieke ivoren figuren, circa 1930. Eén maal mariabeeld (handen missen) en één maal figuur, wolf in bos (Rusland). Afmeting: 14-22 cm. In redelijk/goede staat. Voorzien van origineel certifi...
Drie oude/antieke ivoren vazen. Twee maal Jugendstil bewerkt met bloemen en teksten, 1916. Eén maal olifant met bloem en slangen, circa 1930. Afmeting: 16-24 cm. In goede staat.
Voorzien van origine...
Oude gegraveerde Indonesische bronzen vaas met Wayang figuren en florale decors. 'Hewetson & Milner London'. Afmeting: 31 x 14 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke houten lokeend met originele polychromie. Afmeting: 18 x 29 x 16 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse cloisonne eenden dekseldozen. Meiji periode. 19e Eeuw. Afmeting: 13,5 x 17 x 8 cm. In goede staat.
Chinese bronzen urnvaas met wolken decor rondom. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 31 cm ø. In goede staat.
Lot met leuk divers oud/antiek koperwerk. Onder andere: Chinese houder, koffie-set, tempelbel, miniatuur doofpot, bonbonschaal etc... Afmeting: 6 - 27 cm. In goede staat.
Oude Chinese hertshoornen drinkbeker met figuren in landschap decor. 20e Eeuw. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse koperen beddepannen met originele stelen. Eén maal opengewerkt. Eén maal pauw decor. Afmeting: 100 - 120 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse Biedermeier stoof met diverse houtsoorten, koperen hengsel + binnenbak. Afmeting: 43 x 38 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten emmer met messing hengsel + binnenbak. Afmeting: 33 x 30 cm ø. In goede staat.
Bronzen haardset op driepoot met klauwen. Vijf-delig. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 30 x 22 cm. In goede staat.
Elf reebok geweien op houten plaquette. Afmeting: circa 30 - 40 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse houtgestoken gepolychromeerde Heilig kruizen + Corpus Christi. Afmeting: 50 - 57 cm. In goede staat.
Twee miniatuur schaakspellen. Eén maal antiek, mahonie Engels. Eén maal 20e eeuw met onderzetters. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude schaakspellen. 20e Eeuw. Eén maal Italië, magnetisch reisschaakspel met polychrome houten stukken. Eén maal notenhout, Duitsland, Selenus-stijl. Figuren uit been gesneden. Afmeting: 20 -40 c...
Antieke messing Jugendstil bureaulamp met florale graveringen en drie glazen gekleurde stenen. Circa: 1915. Afmeting: 35 x 24 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Japanse lakwerk sierraden kist met parelmoer. Figuren voorstelling belijmd en goudverf. Circa: 1920. Afmeting: 11 x 34 x 25 cm. In goede staat.
Leuke zes-delige rood koperen pannenset. Circa: 1900. Afmeting: ø 12 - ø 17 cm. In goede staat.
Duitse tachometer in foudraal. G. Schlieper Remscheid. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 18 x 10 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse bronzen met marmer boekensteunen. Voorstellende een bronzen hond voor een notenhouten deur. Circa: 1900. Afmeting: 40 x 18 x 25 cm. In goede staat.
Oude Italiaanse onyx zuil/piedestal met verlichting binnenin. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 26 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten gestoken barometer met Hollandse tekst. Circa: 1900. Afmeting: 46 x 19 x 4 cm. In goede staat.
Antiquarisch Duits boek 'Fürst von Bismarck in Friedrichsruh' von C.W. Allers Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Met vele afbeeldingen. Afmeting: 50 x 37 x 2 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse plated wijwaterhouder met engel en putti op houten met velours plaquette. Afmeting: 41 x 29 x 5 cm. In goede staat.