Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Stoel met koninklijk wapen ca. 1870
Resultaat: 60 EUR

Vroeg 19e eeuwse stoel met familiewapen en florale intarsia. Afmeting: 88 x 50 x 40 cm. In goede staat.

Duits notenhouten Louis Philippe kastje
Resultaat: 55 EUR

Duits antiek notenhouten Louis Philippe één-deurs kastje met lade. Met glas in deurtje en geschulpt blad. Circa 1870. Afmeting: 80 x 64 x 41 cm. In redelijke staat.

Mahonie rolbureau
Resultaat: 850 EUR

Zeldzame 18e eeuws Hollands Barok-Louis Quinze gebombeerde schrijfsecretaire/rolbureau met origineel beslag. Kleine restauraties noodzakelijk. Circa 1760. Afmeting: 116 x 117 x 70 cm. In redelijk/goed...

Mahonie ladencommode
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten commode. Circa 1840. Krimpnaden, één slot mist, minimale fineerschade. Afmeting: 103 x 108 x 46 cm. In redelijk/goede staat.

Eiken secretaire
Resultaat: 150 EUR

Antiek eikenhouten twee-delige Barok secretaire met mahonie-fineer binnenleven (dik fineer). Circa 1800. Sommig beslag niet origineel, één slotje mist, bovenhekje later. Afmeting: 130 x 120 x 64 cm. I...

Kabinet, Eiken (Drents model).
Startprijs 250 EUR

18e - 19e Eeuwse Drentse eikenhouten kabinet in Louis Seize-stijl. Handgrepen nieuw, verder in goede staat. Afmeting: 255 x 180 x 55 cm. In goede staat.

Wortelnoten naaitafel.
Resultaat: 40 EUR

Duitse antieke wortelnoten naaitafel. Gründerzeit, circa 1880. Afmeting: 82 x 48 x 44 cm. In redelijk/goede staat.

Wortelnoten vitrinekast.
Resultaat: 160 EUR

Louis Quinze-stijl wortelnoten vitrine opzetkast met vier lades en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 235 x 142 x 45 cm. In goede staat.

Hollandse penantkast.
Resultaat: 50 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten gebogen penantkast met marmeren blad. Krimpnaad zijkant. Verder in goede staat. Afmeting: 100 x 50 x 80 cm.

Apotheker schrijfkabinet, 18e eeuw
Resultaat: 1.900 EUR

Zeldzame Hollandse eikenhouten 18e eeuwse Barok apotheker-schrijfkabinet met vele lades, geheimvak en kelder. In bovenstuk en achter schrijfklep orgelgebogen lades. Mooie smalle uitvoering en mooie pa...

Mahonie kabinet, Louis Seize
Resultaat: 1.600 EUR

Zeldzame kleine 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Seize kabinet met medaillons, guirlandes en bronzen beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 230 x 158 x 65 cm. In zeer goede...

Verguld altaar, 19e eeuw
Resultaat: 1.500 EUR

19e Eeuws verguld neogotisch altaar met snijwerk, teksten en heiligen. Afmeting: 201 x 46 x 185 cm. In goede staat.

Munten kabinetje, ca. 1820
Resultaat: 850 EUR

Vroeg 19e eeuws notenhouten muntenkabinet met intarsia en been-inleg. Afsluitbare kleppen in lade vorm met daarachter munten schuiflades. Originele sloten. Louis Seize. Circa: 1820. Lichte fineerschad...

18e Eeuwse kast met snijwerk
Resultaat: 430 EUR

18e Eeuwse eikenhouten Renaissance kast met snorbeslag en snijwerk. Vaste kast. Mooie patina. Afmeting: 187 x 150 x 68 cm. In goede staat.

Kersen commode, Biedermeier.
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse kersenhout fineer Biedermeier commode met bronzen beslag en vier lades. Circa: 1840. Blad heeft krimpnaad. Afmeting: 102 x 54 x 109 cm. In redelijke staat.

Tabouret verguld bankje, 18e eeuw
Resultaat: 275 EUR

18e Eeuws origineel verguld tabouret bankje met leeuwenkop. Europees. Compleet. Behoeft enige restauratie. Afmeting: 68 x 73 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

1 witte Knoll International Bertoia-stoel.
Resultaat: 150 EUR

Oude witte Bertoia stoel van Knoll International. Afmeting: 57 x 72 x 84 cm. In goede staat.

Hollande commode, 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Prachtige 19e eeuwse Hollandse wortelnoten Barok commode met klauwpoten en bronzen beslag. Twee stukjes halfronde lijst weg op lades. Afmeting: 83 x 100 x 56 cm. In redelijk/goede staat.

Russische adelijke slee, 19e eeuw
Resultaat: 800 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Russische adelijke renslee met familiewapen en originele polychromie. Afmeting: 90 x 146 x 82 cm. In goede staat.

Hollandse kuifkast, mahonie.
Resultaat: 400 EUR

Hollandse mahoniehouten kuifkast. Biedermeier. Circa: 1870. Afmeting: 195 x 110 x 50 cm. In zéér goede staat.

2-Zits eiken gestoken bank
Resultaat: 260 EUR

18e -19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Renaissance-stijl bank met leeuwenkoppen en ranken. Afmeting: 110 x 152 x 50 cm. In goede staat.

Eikenhouten armleunstoel met leer
Resultaat: 75 EUR

Antieke eikenhouten armleunstoel. Stoel is opnieuw bekleed met bruin leer en grote koperen nagels. Afmeting: 112 x 60 x 56 cm. In goede staat.

Schwarzwald secretaire
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame Duitse notenhout gesneden Schwarzwald secretaire met messing beslag, bolpootjes missen. Eiken ranken en florale decor. Twee-delig. Afmeting: 176 x 57 x 46 cm. In goede staat.

Theekastje met tablet.
Resultaat: 90 EUR

Hollands eikenhouten theekastje met geslepen glas en afneembaar tablet. Circa: 1920. Afmeting: 80 x 66 x 43 cm. In goede staat.

Bruinlederen fauteuil, 21e eeuw
Resultaat: 130 EUR

Mooie bruin lederen fauteuil. 21e Eeuw. Afmeting: 75 x 68 x 80 cm. In goede staat.

Chinees gestoken 2-zits bank
Resultaat: 500 EUR

Aparte Chinese houtgestoken twee-zits bank met draken en florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 115 x 135 x 66 cm. In goede staat.

Franse bijzettafel, Notenhout
Resultaat: 275 EUR

Houtgestoken Franse notenhouten bijzettafel met figuur en druiven + gecontourneerd blad. Circa: 1870. In Roccoco-stijl. Afmeting: 91 x 36 x 34 cm. In goede staat.

Biedermeier bureau, Kersenhout
Resultaat: 500 EUR

Kersenhouten Biedermeier schrijfbureau. Front met een grote lade, onder twee deuren, met vier volle gezwarte zuilen. Blad met groen vilt bekleed. Circa: 1820 - 1830. Afmeting: 81 x 124 x 68 cm. In goe...

Tafeltje met intarsia
Resultaat: 125 EUR

Decoratieve bijzettafel met koperen versieringen en intarsia. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 37 cm ø. In goede staat.

Kastje op hoge poten
Resultaat: 95 EUR

19e Eeuwse notenhouten Neo Renaissance kabinetkastje op hoge getorste poten. Historisme. Afmeting: 110 x 60 x 42 cm. In goede staat.

Schildersezel
Resultaat: 150 EUR

Oude houten schildersezel. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afm. 180 cm. In goede staat.

Empire-stijl commode
Resultaat: 140 EUR

Mahoniehouten empire-stijl commode met halve zuilen en messing capitellen. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 74 x 41 cm. In goede staat.

Antieke teakhouten kist
Resultaat: 110 EUR

Antieke Oosterse beschilderde teakhouten kist. Circa: 1900. Slot mist, scharnieren later. Afmeting: 40 x 65 x 35 cm. In goede staat.

Ladenkastje 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

18e Eeuws Hollandse eikenhouten Barok commode met gecontourneerd blad, bolpoten en verguld messing beslag. Afmeting: 75 x 90 x 55 cm. In zeer goede staat.

Antieke butler-tray, mahonie
Resultaat: 85 EUR

Mahoniehouten antieke butler-tray. Tablet op klapbare standaard. Circa: 1900. Afmeting: 88 x 76 x 45 cm. In goede staat.

Zwarte pianokruk, ca. 1870
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse zwarte pianokruk. Circa: 1870. Afmeting: 53 x 32 cm ø. In goede staat.

Notenhouten nachtkastje.
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuws notenhouten nachtkastje met wit marmeren blad. Krimpnaad. Afmeting: 86 x 35 x 40 cm. In redelijke staat.

3-Poottafeltje met rond blad, 'Hindelopen'.
Resultaat: 60 EUR

'Hindelopen' beschilderde bijzettafel. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x 56 cm ø. In goede staat.

Teakhouten boekenkast, 198 x 115 x 50 cm
Resultaat: 225 EUR

Teakhouten boekenkast met lades en schappen. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 198 x 115 x 50 cm. In goede staat.

Kersenhouten Art Deco-stijl ladenkast
Resultaat: 130 EUR

Kersenhouten Art Deco-stijl ladenkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 114 x 62 x 44 cm. In goede staat.

Eethoek-tafel met 5 stoelen
Resultaat: 155 EUR

Antieke eethoek met grenen tafel en vijf essenhouten stoelen + biezen zittingen, waarvan één met armleuning. Oudere restauratie. Afmeting: 81 x 78 x 170 cm. 94 x 50 x 40 cm. 94 x 64 x 64 cm. In goede ...

Hollandse meidenkast, mahonie
Resultaat: 80 EUR

Uitneembare Hollandse mahoniehouten Biedermeier meidenkast met schappen en lades. Lichte fineerschade, deur iets gebogen. Afmeting: 175 x 43 x 115 cm. In redelijke staat.

2x Dagobertstoeltjes
Resultaat: 160 EUR

Twee 19e eeuwse eikenhouten gestoken scharenstoelen. Dagobert-stoelen. Circa: 1880. Met rad en gesneden koppen. Afmeting: 88 x 55 x 53 cm. In goede staat.

Halspiegel met kroon, Louis Philippe
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Duitse mahoniehouten Louis Philippe halspiegel met afneembare kroon. Circa: 1870. Afmeting: 133 x 60 cm. In goede staat.

Tafeltje met tegel-inzet
Resultaat: 70 EUR

Antieke eikenhouten getorste bijzettafel met zestien keramieken tegels, divers. Circa: 1900. Afmeting: 52 x 49 x 49 cm. In goede staat.

19e Eeuwse naaitafel
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Franse geeboniseerde naaitafel met vakverdeling en spiegel. Afmeting: 70 x 54 x 42 cm. In goede staat.

Etagere-tafel, beschilderd
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten bijzettafel met papier mache beschilderde bladen, vogels met bloesemtakken. Afmeting: 66 x 43 x 36 cm. In goede staat.

Ovale spiegel, 2-kleurig.
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse vergulde ovale spiegel. Twee kleurig. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.