Vroeg 19e eeuwse stoel met familiewapen en florale intarsia. Afmeting: 88 x 50 x 40 cm. In goede staat.
Duits antiek notenhouten Louis Philippe één-deurs kastje met lade. Met glas in deurtje en geschulpt blad. Circa 1870. Afmeting: 80 x 64 x 41 cm. In redelijke staat.
Zeldzame 18e eeuws Hollands Barok-Louis Quinze gebombeerde schrijfsecretaire/rolbureau met origineel beslag. Kleine restauraties noodzakelijk. Circa 1760. Afmeting: 116 x 117 x 70 cm. In redelijk/goed...
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten commode. Circa 1840. Krimpnaden, één slot mist, minimale fineerschade. Afmeting: 103 x 108 x 46 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek eikenhouten twee-delige Barok secretaire met mahonie-fineer binnenleven (dik fineer). Circa 1800. Sommig beslag niet origineel, één slotje mist, bovenhekje later. Afmeting: 130 x 120 x 64 cm. I...
18e - 19e Eeuwse Drentse eikenhouten kabinet in Louis Seize-stijl. Handgrepen nieuw, verder in goede staat. Afmeting: 255 x 180 x 55 cm. In goede staat.
Duitse antieke wortelnoten naaitafel. Gründerzeit, circa 1880. Afmeting: 82 x 48 x 44 cm. In redelijk/goede staat.
Louis Quinze-stijl wortelnoten vitrine opzetkast met vier lades en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 235 x 142 x 45 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten gebogen penantkast met marmeren blad. Krimpnaad zijkant. Verder in goede staat. Afmeting: 100 x 50 x 80 cm.
Zeldzame Hollandse eikenhouten 18e eeuwse Barok apotheker-schrijfkabinet met vele lades, geheimvak en kelder. In bovenstuk en achter schrijfklep orgelgebogen lades. Mooie smalle uitvoering en mooie pa...
Zeldzame kleine 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Seize kabinet met medaillons, guirlandes en bronzen beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 230 x 158 x 65 cm. In zeer goede...
19e Eeuws verguld neogotisch altaar met snijwerk, teksten en heiligen. Afmeting: 201 x 46 x 185 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws notenhouten muntenkabinet met intarsia en been-inleg. Afsluitbare kleppen in lade vorm met daarachter munten schuiflades. Originele sloten. Louis Seize. Circa: 1820. Lichte fineerschad...
18e Eeuwse eikenhouten Renaissance kast met snorbeslag en snijwerk. Vaste kast. Mooie patina. Afmeting: 187 x 150 x 68 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kersenhout fineer Biedermeier commode met bronzen beslag en vier lades. Circa: 1840. Blad heeft krimpnaad. Afmeting: 102 x 54 x 109 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws origineel verguld tabouret bankje met leeuwenkop. Europees. Compleet. Behoeft enige restauratie. Afmeting: 68 x 73 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Oude witte Bertoia stoel van Knoll International. Afmeting: 57 x 72 x 84 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Hollandse wortelnoten Barok commode met klauwpoten en bronzen beslag. Twee stukjes halfronde lijst weg op lades. Afmeting: 83 x 100 x 56 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Russische adelijke renslee met familiewapen en originele polychromie. Afmeting: 90 x 146 x 82 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten kuifkast. Biedermeier. Circa: 1870. Afmeting: 195 x 110 x 50 cm. In zéér goede staat.
18e -19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Renaissance-stijl bank met leeuwenkoppen en ranken. Afmeting: 110 x 152 x 50 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten armleunstoel. Stoel is opnieuw bekleed met bruin leer en grote koperen nagels. Afmeting: 112 x 60 x 56 cm. In goede staat.
Zeldzame Duitse notenhout gesneden Schwarzwald secretaire met messing beslag, bolpootjes missen. Eiken ranken en florale decor. Twee-delig. Afmeting: 176 x 57 x 46 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten theekastje met geslepen glas en afneembaar tablet. Circa: 1920. Afmeting: 80 x 66 x 43 cm. In goede staat.
Mooie bruin lederen fauteuil. 21e Eeuw. Afmeting: 75 x 68 x 80 cm. In goede staat.
Aparte Chinese houtgestoken twee-zits bank met draken en florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 115 x 135 x 66 cm. In goede staat.
Houtgestoken Franse notenhouten bijzettafel met figuur en druiven + gecontourneerd blad. Circa: 1870. In Roccoco-stijl. Afmeting: 91 x 36 x 34 cm. In goede staat.
Kersenhouten Biedermeier schrijfbureau. Front met een grote lade, onder twee deuren, met vier volle gezwarte zuilen. Blad met groen vilt bekleed. Circa: 1820 - 1830. Afmeting: 81 x 124 x 68 cm. In goe...
Decoratieve bijzettafel met koperen versieringen en intarsia. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 37 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten Neo Renaissance kabinetkastje op hoge getorste poten. Historisme. Afmeting: 110 x 60 x 42 cm. In goede staat.
Oude houten schildersezel. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afm. 180 cm. In goede staat.
Mahoniehouten empire-stijl commode met halve zuilen en messing capitellen. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 74 x 41 cm. In goede staat.
Antieke Oosterse beschilderde teakhouten kist. Circa: 1900. Slot mist, scharnieren later. Afmeting: 40 x 65 x 35 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollandse eikenhouten Barok commode met gecontourneerd blad, bolpoten en verguld messing beslag. Afmeting: 75 x 90 x 55 cm. In zeer goede staat.
Mahoniehouten antieke butler-tray. Tablet op klapbare standaard. Circa: 1900. Afmeting: 88 x 76 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse zwarte pianokruk. Circa: 1870. Afmeting: 53 x 32 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten nachtkastje met wit marmeren blad. Krimpnaad. Afmeting: 86 x 35 x 40 cm. In redelijke staat.
'Hindelopen' beschilderde bijzettafel. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x 56 cm ø. In goede staat.
Teakhouten boekenkast met lades en schappen. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 198 x 115 x 50 cm. In goede staat.
Kersenhouten Art Deco-stijl ladenkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 114 x 62 x 44 cm. In goede staat.
Antieke eethoek met grenen tafel en vijf essenhouten stoelen + biezen zittingen, waarvan één met armleuning. Oudere restauratie. Afmeting: 81 x 78 x 170 cm. 94 x 50 x 40 cm. 94 x 64 x 64 cm. In goede ...
Uitneembare Hollandse mahoniehouten Biedermeier meidenkast met schappen en lades. Lichte fineerschade, deur iets gebogen. Afmeting: 175 x 43 x 115 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse eikenhouten gestoken scharenstoelen. Dagobert-stoelen. Circa: 1880. Met rad en gesneden koppen. Afmeting: 88 x 55 x 53 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse mahoniehouten Louis Philippe halspiegel met afneembare kroon. Circa: 1870. Afmeting: 133 x 60 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten getorste bijzettafel met zestien keramieken tegels, divers. Circa: 1900. Afmeting: 52 x 49 x 49 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse geeboniseerde naaitafel met vakverdeling en spiegel. Afmeting: 70 x 54 x 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten bijzettafel met papier mache beschilderde bladen, vogels met bloesemtakken. Afmeting: 66 x 43 x 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde ovale spiegel. Twee kleurig. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.