Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Gründer buffet
Startprijs 210 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit buffetkast, compleet met kroon en sloten etc. Circa 1880. Historisme, Neo-Renaissance. Oudere restauratie, rechter koplijst mist. Afmeting: 248 x 136 x 66 cm. In...

Engels Jugendstil kastje, ca. 1900
Startprijs 220 EUR

Engels mahoniehouten kastje met bandintarsia en glas-in-lood met spiegelopstand. Circa: 1900. Afmeting: 137 x 58 x 37 cm. In goede staat.

Wortelnoten damesbureau, 19e eeuw
Startprijs 225 EUR

19e Eeuws Hollands wortelnoten fineer damesbureau met florale intarsia. Gebogen klep met lades en kelder. Circa: 1860. Afmeting: 105 x 46 x 80 cm. In goede staat.

Wortelnoten wijntafel, Louis Philippe
Startprijs 250 EUR

Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd (Schellack). Afmeting: 63 x 52 cm ø. In goede staat.

Chiffoniere, mahonie.
Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten chiffoniere met zes lades en bronzen beslag, compleet met sloten en sleutels. Afmeting: 160 x 100 x 48 cm. In goede staat.

Eiken commode.
Startprijs 250 EUR

Duitse eikenhouten 'Gründerzeit' drie-laden commode met halve zuilen en origineel beslag. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 90 x 94 x 51 cm. In zeer goede staat.

Dubbelgebogen miniatuur commode, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR

Hollandse 18e eeuwse eikenhouten Barok-Louis Quinze kindercommode, dubbelgebogen op klauwpoten met origineel beslag. Afmeting: 40 x 50 x 25 cm. In goede staat.

Kabinet, Eiken (Drents model).
Startprijs 250 EUR

18e - 19e Eeuwse Drentse eikenhouten kabinet in Louis Seize-stijl. Handgrepen nieuw, verder in goede staat. Afmeting: 255 x 180 x 55 cm. In goede staat.

Wandtafel, 18e eeuw
Startprijs 275 EUR

Louis Seize iepenhouten wandtafel met lade. Circa 1800. Afmeting: 75 x 77 x 44 cm. In goede staat.

Hollandse empire boekenkast
Startprijs 300 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse neogotische empire boekenkast met stoffen jalouzieën (geen glas). Oudere restauratie, minimale fineerschade. Afmeting: 157 x 100 x 45 cm. In goede staat.

4-Laden commode, Noten
Startprijs 300 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollands notenhouten 4-laden commode met bolpoten. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 70 x 77 x 50 cm. In goede staat.

Wortelnoten kastje met 2 lades, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

19e Eeuws orgelgebogen wortelnoten ladenkastje op hoge klauwpoten en met verguld bronzen beslag. Afmeting: 70 x 72 x 40 cm. In goede staat.

Schrijfbureau, eiken.
Startprijs 300 EUR

Duits eikenhouten schrijfbureau met snijwerk. Circa 1930. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 80 x 76 x 148 cm. In zeer goede staat.

Naaitafeltje
Startprijs 325 EUR

Duitse antieke wortelnoten naaitafel, Louis Philippe omstreeks 1870, met mooi intarsia binnenleven met deksels en vakverdeling, Recentelijk professioneel gepolitoerd en gerestaureerd, Afmeting 80x47x4...

Biedermeier penant/kastje, Kersenhouten
Startprijs 350 EUR

Kersenhouten Biedermeier penant kastje met zwarte zuilen. Front met twee laden en twee deuren. Kastje is geheel gerestaureerd. 19e Eeuw. Afmeting: 65 x 92 x 49 cm. In goede staat.

Eikenhouten Barok vitrinekast
Startprijs 350 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok vitrine opzetkast. Met zijkant deurtjes naast de lades. Klein model. Bronzen beslag. Afmeting: 198 x 110 x 56 cm. In goede staat.

Hollandse penantkast, ca. 1860.
Startprijs 375 EUR

Prachtige Hollandse notenhouten penantkast. Eén-deurs, met tollen spiegels, snijwerk met fruit, vaashouders. Circa: 1860. Afmeting: 103 x 108 x 51 cm. In goede staat.

Hollandse penantkast, ca.1860.
Startprijs 375 EUR

Prachtige Hollandse notenhouten penantkast. Eén-deurs, met tollen spiegels, snijwerk met fruit, vaashouders. Circa: 1860. Afmeting: 105 x 98 x 46 cm. In goede staat.

Franse bijzettafel met marmeren blad
Startprijs 375 EUR

Antieke Franse mahoniehouten bijzettafel met bronzen beslag en marmeren blad. Gerestaureerd. Circa: 1900. In goede staat.

Vergulde spiegel, 19e eeuw.
Startprijs 400 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde Louis Philippe spiegel met vergulding, kroon en Franse lelie. Afmeting: 170 x 107 cm. In goede staat.

Engels kabinet, mahonie.
Startprijs 400 EUR

19e Eeuws Engels mahoniehouten kabinet met origineel messing beslag. Afmeting: 126 x 60 x 190 cm. In goede staat.

Eikenhouten 2-deurs kast, ca, 1880.
Startprijs 400 EUR

Prachtige Duitse eikenhouten historisme, Neo Renaissance uitneembare twee-deurs kast met schappen en twee lades. Circa: 1880. Afmeting: 258 x 170 x 75 cm. In goede staat.

Grote spiegel met console, mahonie.
Startprijs 400 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Franse mahoniehouten console halspiegel met volle Korintische zuilen, marmeren blad + kroon. Stukje lijst weg. Afmeting: 305 x 90 x 36 cm. In goede staat.

Duitse Gründerzeit vitrinekast
Startprijs 400 EUR

Grote Duitse antieke eikenhouten Gründerzeit vitrine-opzetkast met snekken. Circa: 1880. Afmeting: 57 x 140 x 202 cm. In goede staat.

Eiken vitrinekast 19e eeuw
Startprijs 400 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten Barok-stijl porseleinkast, één deurs, met messing beslag, staande op klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 207 x 130 x 40 cm. In goede staat.

Chinese Hocker met marmer.
Startprijs 420 EUR

Antieke Chinese hocker voor vaas. Eind 19e eeuw. Met mooi snijwerk en marmeren blad. Afmeting: 78 x 41 x 44 cm. In goede staat.

Open bonheur, Wortelnoten
Startprijs 450 EUR

Prachtig 19e eeuws Hollandse wortelnoten open bonheur met geëboniseerde lijsten en snijwerk + spiegels. Front en zijkanten gebogen, lades aan zijkanten. Circa 1870. Afmeting: 189 x 137 x 60 cm. In goe...

Frans damesbureau, 19e eeuw
Startprijs 480 EUR

19e Eeuws Frans damesbureau met opstand, marqueterie fineer, vergulde bronzen ornamenten met opstand en een opklapbaar schrijfblad. Afmeting: 135 x 51 x 71 cm. In goede staat.

Italiaanse kist, 1700
Startprijs 500 EUR

Antieke Italiaanse renaissance notenhouten kist met antiek slot. Staande op klauwpoten. Circa: 1700. Afmeting: 61 x 56 x 164 cm. In goede originele staat.

Drents Louis Seize kabinet, ca. 1820
Startprijs 500 EUR

Antiek eikenhouten Drents Empire, Louis Seize kabinet met volle zuilen + kapitellen. Circa: 1820. Afmeting: 272 x 180 x 57 cm. In goede staat.

Trappenkast, massief iepenhout
Startprijs 500 EUR

Iepenhouten trappenkast met lades en schuifdeurtjes, twee-zijdig. 21e Eeuw. Afmeting: 111 x 110 x 42 cm. In goede staat.

Mahonie hoekkast, ca. 1850
Startprijs 500 EUR

Duitse laat Biedermeier mahoniehouten hoekkast. Circa: 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Paar vlekken. Afmeting: 165 x 96 x 64 cm. In goede staat.

Kast met glas, Mahonie.
Startprijs 500 EUR

Franse mahoniehouten Art Nouveau vitrinekast/secretaire met verguld bronzen versieringen, drie lades en deuren. Bovenste lade is schrijfblad. Circa: 1915. Afmeting: 162 x 82 x 47 cm. In goede staat.

Jugendstil tafel
Startprijs 500 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil tafel met messing florale applicaties en etage. Circa: 1900. Ontwerp van Gustave Serrarier Bovy (1858 - 1910). Afmeting: 78 x 80 cm ø. In goede staat.

Ingelegd tafeltje, ca. 1850
Startprijs 600 EUR

Prachtige notenhouten tafel met intarsia op blad en in 3-spant poot. Circa: 1850. Duitsland. Centraal in blad een dansend boeren paar. Diverse houtsoorten. Afmeting: 75 x 80 cm ø. In zeer goede staat.

Chippendale vitrinekast, Mahonie.
Startprijs 600 EUR

Antiek Engels mahoniehouten 'Chippendale' vitrinekast met snijwerk, twee deuren met twee glasdeuren en schappen. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 195 x 126 x 45 cm. In goede staat.

Mahonie cylinder bureau, Louis Seize
Startprijs 650 EUR

Hollands 18e eeuws mahoniehouten Louis Seize cylinder bureau met vier lades en vakverdeling in binnenleven. Met verguld beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 116 x 106 x 62 cm. In...

Duitse barok vitrine opzetkast
Startprijs 700 EUR

18e Eeuws Duitse notenhouten Barok opzet vitrinekast met bandintarsia. Circa 1780. Originele sloten en beslag, één slot mist van lade. Oudere restauratie + wormbeval. Afmeting: 120 x 65 x 220 cm. In ...

Schrijfbureau met vitrine-opstand
Startprijs 750 EUR

19e Eeuws Hollands notenhouten schrijfmeubel met porseleinvitrine opzet. Circa: 1850. In Barok-stijl met klauwpoten, schuine hoeken met deuren en gebogen front. Wortelnoten binnenleven met kelder. Afm...

Eikenhouten hoekbank, ca. 1870
Startprijs 800 EUR

Zeldzame grote Hollandse 19e eeuwse Neo Renaissance eikenhouten gestoken hoekbank met torso's, leeuwenkoppen en brandschilderingen. Circa: 1870. Afmeting: 182 x 128 x 168 cm. In goede staat.

Mahoniehouten ladenkastje, 19e eeuw
Startprijs 800 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten één-deurs ladenkastje met gebogen front. Louis Seize. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 80 x 71 x 44 cm. In goede staat.

Mahonie trumeau met wit marmer
Startprijs 800 EUR

Vroeg 19e eeuwse halfronde mahoniehouten Empire trumeau met wit marmeren blad, snijwerk en klauwpoten. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 83 x 83 x 45 cm. In zeer goede staat.

Empire secretaire
Startprijs 800 EUR

Hollandse mahoniehouten Empire secretaire. Circa: 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 160 x 104 x 48 cm. In zeer goede staat.

Rolbureau, 19e eeuw
Startprijs 800 EUR

19e Eeuwse Willem III palissander rolbureau. Mogelijk Horix. Mooie kwaliteit. Binnenkant kersen. Met spiegelopstand. Circa: 1860. Afmeting: 156 x 110 x 55 cm. In zeer goede staat.

Chinees vitrinekastje
Startprijs 850 EUR

Oosterse houten Chinese twee-delige vitrine opzetkast met bronzen beslag, pagode en bronzen draak. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 168 x 62 x 42 cm. In goede staat.

Mahonie chiffonier, ca. 1820
Startprijs 1.100 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire chiffonier met volle zuilen en verguld beslag. Circa: 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 151 x 103 x 54 cm. In zeer goede staat.

Mahonie bonheur, 19e eeuw
Startprijs 1.150 EUR

Vroeg 19e eeuwse Empire mahoniehouten bonheur du jour met kariatiden, retour de Egypte. Twee-delig. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 159 x 61 x 37 cm. In goede...

Eikenhouten kabinet, 17e-18e eeuw
Startprijs 1.200 EUR

17e - 18e Eeuws Hollands eikenhouten kabinet met diverse lades en achterklep, met ebbenhout belijmd. Twee-delig, op ballustervormige poten. Afmeting: 156 x 104 x 58 cm. In goede originele staat.