Vier oude Chinees porseleinen 'chicken' kommen. 20e Eeuw. Afmeting: 13,5 - 20 cm. In goede staat.
Grote Imari porseleinen schaal met goud en florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 39,5 cm ø. In goede staat.
Antieke Duits porseleinen chocoladekan met 'Zwiebelmuster' ( uien) decor. Gemerkt met groot kruis en H in het midden. Circa: 1900. Afmeting: 18 x 22 x 16 cm ø. In goede staat.
Drie oude/antieke porseleinen presenteerschalen met florale decors. Afmeting: 25 - 44 cm. In goede staat.
Vijf delen oud aardewerk/glas. Drie maal goudsteen keramiek, 19e eeuw. Eén maal plated glazen bokaal, 19e eeuw. Eén maal porseleinen verdeelschaal B.S. Limoges, France. Circa 1910. Handbeschilderd. Af...
Twee maal antiek porselein. Eén maal Wachtelsbach plantenbak, gevlochten en met goud decor, circa 1920. Eén maal Frans porseleinen sauciere met goud decor, 19e eeuw. Afmeting: 25-26 cm. In goede staat...
Uitgebreid antiek Petrus Regout Maastricht servies. Decor 'Bouquet Bleu'. Bestaande uit: Theepot, melkkan, suikerpot, botervloot, vier platte schalen, drie terrines, één diepe schaal, elf kop+schotels...
Zes delen Delfts keramiek van Porceleyne Fles. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie borden, één kruik, twee vazen. Afmeting: 20 - 36 cm. In goede staat.
Acht Engelse Wedgwood sierschotels met wildvoorstelling. 80-er Jaren. 'Colin Newmans Country Panorama's'. Afmeting: 21 cm ø. In goede staat.
Apart Duits 30-er jaren Art Deco 'Bavaria' servies. Bestaande uit: Theepot, suikerpot, melkkan, zes kop + schotels, zes gebaksborden (één haarlijn). Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9,5 - 24 cm. In g...
Twee Duitse porseleinen beelden. 20e Eeuw. Eén roofvogel, Unterweissbach. Handbeschilderd door A.H. Eén kaketoe, K.P.M. Handbeschilderd door Svetlana Storogenko. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen plaquette met berglandschap + tekst, in houten lijst. Met signatuur. Afmeting: 74 x 21 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing theepot met bodemmerk, karper op deksel en florale decor. Afmeting: 9 x 18 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen sierbord met figuren in interieur decor en florale decor, met vleermuizen en goud decor. Met bodemmerk. Circa: 1900. Afmeting: 5,5 x 26,5 cm ø. In goede staat.
Handbeschilderde Meissen porseleinen sierbord met musicerende putti en goud decor met gouden M. Circa: 1900. Afmeting: ø 24,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met bodemmerk en fijn gedecoreerde bloemen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 14 cm ø. In goede staat.
Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen vaas met florale decors. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten + deksels, met tekens en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 24,5 x 19 cm ø. In goede staat.
Lot van elf stuks 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf kopjes met ranken decor. Twee miniatuur vaasjes. Twee gemerkte schotels met figuren decor. Twee Cheng Lung schotels. Afmeting: ...
Samson porseleinen sierschotel met Hollands schip en Hollandse leeuw + goud decor. Circa: 1900. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.
Antieke Franse Fayence sierschotel met datering 1789 + luchtballon met figuur. Verso bodemmerk N. Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.
Twee kleine Chinees porseleinen Familie Verte bolvaasjes, floraal. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 10,5 x 6,3 cm ø. In goede staat.
Negen delen antiek Chinees porselein. Onder andere: Imari, Cheng Lung, Capucijner etc. Twee Capucijner kommen, floraal, goed. Eén octagonaal Cheng Lung diep bord, haarlijn. Eén 18e eeuws Imari bord, g...
Drie oude/antieke Duits porseleinen verdeelschalen. Onder andere: K.P.M. Handbeschilderd door A.H. en S.S. met goud decor, figuren en floraal decor. Afmeting: 28 - 34 cm. In goede staat.
Grote antieke terracotta torso van een Romeinse man met baard. Met restbeschildering. Exacte leeftijd ? Afmeting: 60 x 31 x 25 cm. In goede staat.
Fijn beschilderde Chinees porseleinen snuffbottle met bodemmerk en figuren in landschap decor. Ballustervorm. Afmeting: 9 x 4 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale en symbolen decors. Lichte randglazuurschades. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met vazen decor etc. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 14 cm ø. In goede staat.
Duitse porseleinen reservisten bierpul met tinnen deksel. Bay. Art. Regt. Munchen 1906 - 09 Qualitätsporzellan Dr. Merkle Atelier Handdekoriert Gemany. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decor. Afmeting: 3,5 x 21,5 cm ø. In goede staat.
Vier porseleinen figuren (klein). 20e Eeuw. Eén maal Rosenthal hertje. Eén maal Rosenthal vis. Twee maal 19e eeuwse windhonden met blindstempel. Eén chip voet. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuws (eerste helft), Frankrijk. Eén Fayence dekseldoos, Barok-vorm met handbeschilderde florale decors. Eén maal theebus met achter-glas afbeeldingen. Craquele en één glas gebarsten. Af...
Chinees porseleinen figuur. Gemerkt, handbeschilderd en met goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 38,5 cm. In goede staat.
Groot Chinees spekstenen figuur met vier apen. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 16 x 7 cm. In goede staat.
Zes delen oud/antiek keramiek. Twee bisquit porseleinen wijwater bakjes. Drie porseleinen figuren met dieren. Eén terracotta Madonna, beschadigd. Afmeting: 18 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Chinees porseleinen borden/schaaltjes met karper decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 12 - ø 23 cm. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen bord met Europees jacht decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw of later. Afmeting: ø 25,5 cm. In goede staat.
Tien maal oud Chinees jade. Onder andere: Snijstukken, ketting, medaillons. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 2,5 - 20 cm. In goede staat.
Vijf oude Japanse snuffbottles met figuren voorstelling. 20e Eeuw. Twee maal glas, twee maal porselein, één maal kunststof. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
Drie maal oud Chinees porselein. Eén maal Celadon rijstwijn-kruik. Eén maal Celadon knobbelvaas. Eén maal theeglazuur kom. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 22 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese porseleinen balustervormige Mei Ping vaas met figuren in landschap en wolken decor. Afmeting: 34,5 x 18,5 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese Yixing theepot met bloesemtakken decor. Mooie kwaliteit ! 20e Eeuw. Ongesigneerd. Afmeting: 12 x 19 x 13 cm ø. In goede staat.
Zeer oud antiek klein Chinees porseleinen gemberpotje met floraal en dieren decor + craquelé glazuur. 16e Eeuw ?. Afmeting: 5 x 5 cm ø.
19e Eeuwse Chinees porseleinen pijpvaas met bodemmerk en figuren in landschap decor. Bodemrand beschadigd. Afmeting: 27 x 13 cm ø. In redelijke staat.
Twee oude decoratieve geglazuurde aardewerken vazen met heraldiek wapenvoorstelling. Afmeting: 25 x 15 cm ø. In goede staat.
Zeven oude Chinees porseleinen vazen met figuren decors. Eén vaas rand gerestaureerd. 20e Eeuw. Gemerkt. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinese figuren. Eén maal porseleinen Chinese lezende man. Circa: 1920. Eén maal antiek geglazuurde terracotta Foo-hond, beschadigingen. Eén maal terracotta geglazuurde oude man met ...
Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen zalf-dekselpot met theeglazuur, florale gouden decoratie en tekst. Gemerkt. Cheng Lung. Afmeting: 4 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met goud en mille fleur floraal decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 11,5 x 25 cm ø. In goede staat.
Drie maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung borden. Eén maal groot, met tuin decor, goed. Twee maal met florale decors, minimale chips. Afmeting: ø 23 - 26 cm. In goede staat.
Elf-delig Belgisch Art Deco keramieken theeservies Saint Chislain. Octagonaal. Chip theekan. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 25 cm. In goede staat.
Zes maal oud Hollands aardewerk. Eén maal groot Makkums polychrome sierbord. Eén maal groot Delfts blauw pauwenbord. Drie maal kommen polychrome handwerk Altena Workum. 20e Eeuw. Minimale chip mogelij...
Antieke Chinese porseleinen gemberpot met kustgezicht + 18e eeuwse porseleinen deksel met landschap. Afmeting: 16 x 16 cm en 4 x 11 cm ø. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen celadon kommen met draken. 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 19,5 cm ø. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met hert in tuin decors. Alle drie met haarlijnen. Afmeting: ø 23,2 cm. In redelijke staat.
Vier stuks 18e eeuwse Chinese Cheng Lung borden. Eén maal donkerblauw, tuin decor, goed. Drie maal tuin decor, twee maal randschade, één goed. Afmeting: ø 22,5 - 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinese natuurstenen snijstukken. Circa 1900. Eén maal dekseldoos met florale decors. Eén maal wijsheer (één chip console achterkant). Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.
Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors. Eén chip. Afmeting: 20 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.
Elf maal diverse gelithografeerde wandborden met stadsgezichten/dierenlandschappen. Seltmann Weiden, Wedgwood etc. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.
Dertien maal porselein Japan. 20e Eeuw. Bestaande uit: Borden, gebaksborden en twee vazen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 16 - 31 cm. In goede staat.
Oude Duitse porseleinen lamp met messing voet en porseleinen kap. Handbeschilderde florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x 33 cm ø. In goede staat.
Zes antieke Duitse Meissen porseleinen borden met florale en goud decors en gecontourneerd. Circa: 1900. Afmeting: ø 19,8 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Meissen porseleinen schaal met florale decors, goudrand en gecontourneerd. Circa: 1900. Afmeting: 5,5 x 61 x 30 cm. In goede staat.
Twee ovale Duitse Meissen porseleinen schalen met florale decors, goudrand en gecontourneerd. Circa: 1900. Afmeting: 3 x 28 x 20 cm. In goede staat.
Klein 19e eeuws Delfts kaststel, gemerkt van Duyn. Met florale decors en papegaaien. Twee papegaaien aangelijmd. Eén vaas chip + haarlijn. Afmeting: 18 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Delftse grote polychrome pauw borden met florale decors. Circa: 1920. Gemerkt met 18e eeuwse merken. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.
Drie maal grote Porseleyne Fles aardewerk borden/tablet. Eén maal zeegezicht. Eén maal bloemen. Eén maal bloemen + vogels, Chinoiserie. Afmeting: 27 - 34 cm. In goede staat.
Drie voor-oorlogse porseleinen rookverdrijvers. Nieuw geëlectrificeerd. Bestaande uit: Twee maal uil, één maal Chinees. Afmeting: 15 - 22 cm. In goede staat.
Drie voor-oorlogse porseleinen rookverdrijvers, uilen. Twee maal nieuw geëlectrificeerd, één maal niet geëlectrificeerd. Eén glazen oog ingelijmd. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinese/Kantonese vazen met krijgers decor. Gemerkt. Eén vaas minimale chip. Afmeting: 43 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke Chinese/Kantonese vazen met krijgers decor. Gemerkt. Eén vaas minimale chip. Afmeting: 44 - 45 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinese/Kantonese porseleinen vazen met krijgers decor en opgewerkte dieren figuren. Gemerkt. Eén vaas bovenkant gerestaureerd. Afmeting: 45 x 19 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee prachtige 19e eeuwse Kantonese porseleinen vazen met Familie Rose decors, figuren, floraal + goud decor. Mooie kwaliteit. Eén vaas haarlijn + kleine restauratie. Afmeting: 37 x 17 cm ø. In redeli...
19e Eeuws Chinees porseleinen gemberpot met landschap decor. Afmeting: 17 x 16 cm ø. In goede staat.
Vijf maal 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen schotels met florale decors, tuin + karper decor, peterselie decor. Gemerkt. Minimale randschades. Afmeting: 13 - 13,5 cm. In redelijke staat.
Vier maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemerkte kopjes met peterselie decor en geribbelde bovenrand. Afmeting: 6 x 7,8 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen octagonale 'Familie Verte' schotel met tuin, paradijsvogel en vlinder decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 29,5 x 29,5 x 4 cm. In goede staat.
Antiek Duits Villeroy & Boch kaststel met landschappen en florale decors. Eén vaas chip bovenrand. Circa: 1900. Afmeting: 34 - 37 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse keramieken vaas, gemoderniseerd tot tafellamp met chroom. Afmeting: 51 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse antieke Goebel keramieken dekseldoos met bont Art Deco decor en gestilleerd met olifant. Nr.: D.O. 369 Dep. Circa: 1935. Afmeting: 16 x 15 x 15 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Hollands plateel. Eén maal hangbloempot, goed. Twee maal rozen stekers, één chip. Eén maal suikerpot, één chip. Afmeting: 12 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen antiek Arnhems plateel. Onder andere: Flora Gelria en Maya Gelria. 1x Hangbloempot, 2x kleine oorvaasjes, 2x grotere vazen. Afmeting: 8 - 19 cm. In goede staat.
Vier-delige Gouda polychrome platelen set. Onder ander: Ivora/Regina met florale decors. Circa: 1915. Afmeting: 6 - 28 cm. In goede staat.
Antieke Arnhem platelen vaas. Monogram BS 229, gemerkt met haan. Circa: 1915. Afmeting: 17 x 7 cm ø. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen bolvaas met florale blauwe decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 29 cm ø. In goede staat.
Zeven stuks 18e eeuwse gemerkte Chinees porseleinen borden met zotjes in landschappen. Drie borden met minimale chip. Eén bord met haarlijn. Afmeting: ø 22,8 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinese Familie Rose vaas met figuren te paard in landschap en spelende kinderen. Afmeting: 46 x 17 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinese porseleinen vaas met draken decor. Qing Dynasty. Ongemerkt. Afmeting: 17 x 16 cm ø. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met donkerblauwe florale decors. Vier goed, twee met haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vier-delige plated porseleinen koffieset met plated tablet (extra). 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 41 x 30 cm. In goede staat.
Antiek societé ceramique gebakstel, acht-delig, decor Beatrix. Drie bordjes beschadigd. Twee antieke borden. Eén maal oud Delft, London-Melbourne race. Eén maal bord Petrus Regout, decor Cedra. Afmeti...
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari kom met floraal + goud decor. Haarscheur + chip. Afmeting: 7 x 14,5 cm ø. In redelijke staat.
Chinese 18e eeuwse Imari porseleinen scheerbekken met pagode en florale met goud decors. Haarscheuren. Afmeting: 8 x 29 cm ø. In redelijke staat.
Drie grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decors. Eén maal groot, gaaf. Eén maal kleiner, twee chips. Eén maal kleiner, gelijmd. Afmeting: ø 23 - ø 31,5 cm. In redelijk...
Kapitale 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotel met figuren en florale decors. Oude haarlijn. Afmeting: ø 57 cm. In redelijke staat.
Prachtige grote 19e eeuwse goud Imari porseleinen sierschotel met figuren in landschap decor en huis. Afmeting: ø 46 cm. In goede staat.