Drie Chinees porseleinen 18e eeuwse Imari borden met kraanvogels in landschap. Twee borden haarscheuren + chips. Eén bord chips. Afmeting: ø 22,5 cm. In matig/redelijke staat.
Twee oude Chinees porseleinen vazen. 20e Eeuw. Eén maal oranje glazuur met landschappen en teksten gemerkt. Eén maal zes-kantige dekselvaas met figuren en florale decors. Afmeting: 26 - 32 cm. In goe...
18e Eeuws Chinees porseleinen parfum flacon met zilveren montuur en florale decors. Gemerkt op bodem. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Duitse K.P.M. porseleinen snuiffles met handbeschilderde fruittakken en insecten decor + stop met roofvogel. Afmeting: 10 x 4,5 x 2,5 cm. In goede staat.
Grote Duitse Sitzendorf porseleinen Napoleon Bonaparte. 20e Eeuw. Zwaard uiteinde gelijmd en hand aangelijmd. Afmeting: 43 cm. In redelijke staat.
Drie antieke porseleinen pagoda figuren (knikkende hoofden). Eén contra gewicht hoofd. Porselein gerestaureerd. Circa: 1880. Afmeting: 8 - 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek vijf-delig Delfts keramieken kaststel. Gemerkt met drie eikelen. 18e -19e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 21 - 31 cm. In redelijke staat.
Vijf maal 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen schotels met florale decors, tuin + karper decor, peterselie decor. Gemerkt. Minimale randschades. Afmeting: 13 - 13,5 cm. In redelijke staat.
Twee mooie antieke Duitse Scheibe Alsbach porseleinen Jugendstil vazen met onderwater decors, goud decor en vrouwenfiguur. Circa: 1915. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
Vier stuks 18e eeuwse Chinese Cheng Lung borden. Eén maal donkerblauw, tuin decor, goed. Drie maal tuin decor, twee maal randschade, één goed. Afmeting: ø 22,5 - 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpotje in kalebas-vorm met lange lijsen in de tuin (geisha's). Haarlijn in tuit + deksel gerestaureerd. Afmeting: 11 x 14 x 8,5 cm ø. In redelijke staat.
Zes antieke Duitse witte Meissen porseleinen opdienschalen met gecontourneerde omranding. Circa: 1900 - 1930. Afmeting: 33 - 42 cm. In goede staat.
Twee oude decoratieve geglazuurde aardewerken vazen met heraldiek wapenvoorstelling. Afmeting: 25 x 15 cm ø. In goede staat.
Zes stuks 18e -19e eeuwse Duitse Fayence polychrome borden. Twee kleinere borden, goed. Vier grotere borden met haarlijnen en deels gerestaureerd. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Uitgebreid antiek Petrus Regout Maastricht servies. Decor 'Bouquet Bleu'. Bestaande uit: Theepot, melkkan, suikerpot, botervloot, vier platte schalen, drie terrines, één diepe schaal, elf kop+schotels...
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met florale decors. Afmeting: 26,5 x 15 cm ø. In goede staat.
Groot antiek Weense 'Goldscheider' keramieken windhond. Met signatuur 'Latour' + nummers, letters etc. Voorste twee poten gelijmd. Afmeting: 26 x 48 x 11 cm. In redelijke staat.
Duitse 'Dresden' porseleinen figuur. '18e Eeuwse dame met musket'. Gesigneerd 'Ritze'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Duits K.P.M. porseleinen handbeschilderd paard. 20e Eeuw. Gesigneerd. Eén voorbeen gelijmd. Afmeting: 21 x 21 x 8 cm. In redelijke staat.
Zes oude/antieke Duitse porseleinen theekop en schotels. Onder andere: 'Nymphenburg, Fürstenberg en K.P.M'. Afmeting: 6 - 16 cm. In goede staat.
Twee Duitse Furstenberg, handbeschilderd porselein Bergman kandelaar met figuren, 1 vinger ontbreekt. 20e eeuw. 26 cm. Cond.: Redelijk/Goed
18e Eeuwse grote Chinees porseleinen Cheng Lung schotel met Geisha in landschap decor. Drie haarlijnen + minimale chips. Afmeting: 5 x 26,5 cm ø. In redelijke staat.
Drie grote antieke Japanse Imari porseleinen sierschotels met goud, floraal en dieren decors. 19e Eeuw tot 1920. Afmeting: 33 - 37 cm. In goede staat.
Zeldzame 17e eeuwse Hollandse wandtegel met twee-master, in lijst. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.