Zeer oud antiek klein Chinees porseleinen gemberpotje met floraal en dieren decor + craquelé glazuur. 16e Eeuw ?. Afmeting: 5 x 5 cm ø.
Zes delen oud/antiek keramiek. Twee bisquit porseleinen wijwater bakjes. Drie porseleinen figuren met dieren. Eén terracotta Madonna, beschadigd. Afmeting: 18 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale en symbolen decors. Lichte randglazuurschades. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen pijpvazen met bloesemtakken decors en tekst. Twee helft 20e eeuw. Afmeting: 45 - 46 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans porseleinen theebus met goudfazant en florale decors. Afmeting: 11,5 x 6,5 x 9 cm. In goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen 'chicken' kommen. 20e Eeuw. Afmeting: 13,5 - 20 cm. In goede staat.
Duits porseleinen figuur 'De drie gratiën'. Sitzendorf, Thüringen. Figuur is handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Oude gemerkte Chinese Yixing theepot met symbolen en vleermuizen-decor. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 9 x 14,5 x 11 cm ø. In goede staat.
17e Eeuws Hollandse wandtegel met springend hert. Chips. Afmeting: circa 13 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.