Zeldzame kleine 17e eeuwse Duitse steengoed 'baardman kruik' met grijze glazuur. Hengsel eraf, bovenrand beschadigd. Afmeting: 12 x 9 cm. ø. In redelijke staat.
19e Eeuws Frans porseleinen servies met diverse figuren decors in landschappen en vergulding + monogram 'W'. Bestaande uit: Twee theepotten, één koffiepot, één schaal (gelijmd), roomkan, suikerpot, th...
Twee grote antieke Chinese Yixing gember dekselpotten. Gemerkt. 19e Eeuw. Afmeting: 17 x 15 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Chinese porseleinen kom met rondom pagodes en figuren decor. Gemerkt. Afmeting: 7,5 x 18,3 cm l. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Amsterdams bont beschilderde theetrekpot met bloemenmanden, goud en blad decor. Gevlochten handvat. Minimale chip tuit. Afmeting: 16 x 24 x 13,5 cm ø. In goede sta...
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met rondom figuren decors en goudrand. Gemerkt. Afmeting: ø 5,5 - 7 cm. In goede staat.
Een 16e - 17e eeuwse diepe Chinees porseleinen bord met symbolen en florale decors. Afmeting: ø 21,2 cm. goede staat.
Een 16e - 17e eeuwse diepe Chinees porseleinen bord met symbolen en florale decors. Afmeting: ø 21,2 cm. bord heeft een haarlijn in rdelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met plant op rotsen decors. Deksels mogelijk niet origineel. Afmeting: 21,5 x 7,5 cm. In goede staat.
Zes maal 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met bloesemboom decor. Drie schotels goed, drie haarscheur. Vier kopjes goed, twee kopjes beschadigd. Afmeting: 6 x 12,5 cm ø. In ...
Oude Chinese Yixing trekpot met draken decors. Gemerkt. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 10 x 16 x 9,5 cm ø. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen 'Familie Rose' trekpot met dieren en florale decors. Stukje van tuit af. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met teksten, vogels en figuren. Vaas met figuren heeft chips bovenrand. 20e Eeuw. Afmeting: 42 - 43 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen sierschotels met figuren in landschappen decors. Eén bord lichte randglazuurschade. Eén bord twee chips. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen borden, fijn gedecoreerd met Familie Rose decor geisha's met kinderen en goud decor. Afmeting: 22,3 ø. In goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met vazen etc. + goud decor. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met 'Familie Rose' figuren decor en vleermuizen. Gemerkt. Afmeting: 25,5 x 13 cm ø. In goede staat.
Prachtig groot 19e eeuwse Kantonese 'Familie Rose' schotel met florale, goud en figuren decors. Afmeting: 7,5 x 41 cm ø. In goede staat.
Lot divers 18e - 19e eeuws Chinees/Japans Imari porseleinen kop + schotels. Bestaande uit: Negentien schotels en zestien kopjes. Enkele delen beschadigd. Afmeting: 6 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale en figuren decors. Afmeting: ø 26,3 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Han Dynastie terracotta trommelaar met restbeschildering, op zwart marmeren basement. Eén trommelstok gebroken. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antieke Japanse blauw-witte kraagvaas met landschappen decors. Circa: 1900. Gemerkt. Afmeting: 28,3 x 14,3 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen siervazen met Familie Verte decors, kraanvogels in landschap. Circa: 1900. Gemerkt. Afmeting: 37,5 x 16,5 cm ø. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met tuin decors met vogels en vlinders en geribde omranding. Afmeting: 13 x 23 cm ø. In goede staat.