Zes delen oud/antiek Chinees porselein. Onder andere: Drie gemberpotten, één dekselpotje, één kom (gemerkt), één wandvaasje. Circa 1900. Afmeting: 10 - 16 cm.
19e Eeuws 'K.P.M.' porseleinen servies met florale decors. Bestaande uit: Theepot, negen kop + schotels, koffiepot, elf gebaksborden, suikerpot. Afmeting: 8 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf oude/antieke Duitse handbeschilderde 'K.P.M' porseleinen schalen met florale, vlinders en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.
Franse Fayence polychrome wand-bloemsteekhouder in doedelzak vorm. Gemerkt Vichy 4137 M.C. Circa: 1900. Afmeting: 22 x 11 x 5 cm. In goede staat.
Antiek Japans eierschaal porseleinen theeservies met figuren in landschappen decor. Circa 1930. Bestaande uit: Tien kop en schotels, theekan, suikerpot en melkkan. Afmeting: circa 9 - 20 cm. In goede ...
18e -19e Eeuws Chinees porseleinen gemberpot met landschap decor. Afmeting: 10 - 9,5 cm. ø. In goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen borden met landschappen en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 16 - ø 33 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen kommen met Chinese tekens. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 7,8 cm ø. In goede staat.
Oud Engels Wedgwood servies. Octagonaal. 20e Eeuw. 11 Kop + schotels + mokkakan. Deksel mist. Mooie kwaliteit. Design. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.
Grote oude/antiek Chinese gesigneerde Yixing theepot met bamboe-greep, voorzien van landschap decors en tekst. Afmeting: 15 x 19 x 12 cm ø. In goede staat.
Grote geglazuurde antieke Japanse keramieken vaas met Boedhistische figuur en draak. Met bodemmerk. Circa: 1930. Afmeting: 28,5 cm. In goede staat.
Vier delen Duits K.P.M. porselein. 20e Eeuw. Twee opdienschalen. Eén met landschap decor. Eén met floraal decor. Afmeting: 20,5 - 27 cm. In goede staat.
Drie grote antieke witte Duitse K.P.M. porseleinen opdienschalen. Circa: 1900 - 1930. Afmeting: 40 - 44 cm. In goede staat.
Drie Duitse 'Fayence' bierpullen met tinnen deksels. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.
Groot porseleinen stijgerend paard in Barok-stijl beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 43 x 13 cm. In goede staat.
Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' porselein figuur. 'Zwerver' (?) 20e Eeuw. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke Duitse 'K.P.M' porseleinen handbeschilderde vaasjes met florale en goud decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 9 cm ø. In goede staat.
Zes oude Chinese celadon dekselpotten + vazen. 20e Eeuw. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 - 18,5 cm. In goede staat.
Drie antieke kastkommen. Twee maal groot Imari, 19e eeuw. Eén heel, één beschadigd. Eén Petrus Regout Maastricht, decor Canton, goed. Afmeting: ø 19,5 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Acht stuks 18e eeuwse tegels met boeren gebouwen. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Duitse Jugendstil porseleinen wekker-klokkast met groene glazuur en florale decor. Waarschijnlijk Eichwald. Circa: 1915. Afmeting: 5 x 11 cm ø. In goede staat.
Drie oude Goebel borden. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal keramiek, Vallende ster, Janet Rolson. Twee maal glas. Afmeting: ø 19 - 22 cm. In goede staat.
Japanse Imari porseleinen buldog. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 12 x 7 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Stadt Meissen Teichert porseleinen schaal met florale en goud decors + gecontourneerde omranding. Circa: 1910. Afmeting: 5,5 x 32 cm ø. In goede staat.