Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen sierschotel met goud en florale decors. Chip gelijmd. Afmeting: ø 27,4 cm. In redelijke staat.
Twee oude Chinese Yi Xing theepotten. Gemerkt. 21e Eeuw. Afmeting: 8 - 12 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yi Xing theepot in pompoen-vorm. Tweede helft 20e eeuw. Gemerkt. Afmeting: 11 x 14,5 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Twee oude Chinese Yi Xing theepotjes met Chinese schrift en gemerkt. 21e Eeuw. Afmeting: ø 7 cm - ø 8 cm. In goede staat.
Grote antieke terracotta Jugendstil vaas met geglazuurde ranken decor rondom en medaillon met vos en geweer. Circa: 1915. Enkele beschadigingen. Afmeting: 27 x 12 cm ø. In redelijke staat.
Oude/antieke Chinese Yixing theepot met bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 x 14 x 9 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinese-Kantonese vaas met florale en vogel decors. Met bodemmerk en houtgestoken console. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 17 cm ø. In goede staat.
Drie grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotels met florale decor. Afmeting: ø 31 - 38 cm. In goede staat.
Twee grote keramieken poezen. Eén maal tijgerpoes van Hummel, nr. 31011 - 30 - 4, West Germany. Eén maal witte poes, Italië, gemonogrammeerd. Afmeting: 22 - 27 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees/Japans porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Elf kopjes + één met schotel en deksel. Diverse decors. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse terracotta vaas met draak en zegels en goud decor. Drie bodemmerken. Afmeting: 31 x 15 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese natuurstenen snuffbottle met kraanvogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen olielampjes. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 15 cm. In goede staat.
Hollands 6-pas tegeltableau met het schip 'de goede hoop'. Eerste helft 20e eeuw. Delft ? Circa: 1930. Afmeting: 27 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen voorraadpot met florale decor. Craquelé glazuur. Afmeting: 12,5 x 16 cm ø. In goede staat.
Zeldzame Hollandse 18e eeuwse tegel met zeemeerman en twee knotsen. Randschilfers. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.