Tien maal oud Chinees jade. Onder andere: Snijstukken, ketting, medaillons. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 2,5 - 20 cm. In goede staat.
Grote voor-oorlogse Chinese Familie rose vaas met kinderen, Geisha's en vleermuizen decors. Gemerkt. Afmeting: 34 x 11 cm ø. In goede staat.
Prachtige grote 19e eeuwse goud Imari porseleinen sierschotel met figuren in landschap decor en huis. Afmeting: ø 46 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met donkerblauwe florale decors. Vier goed, twee met haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen dekselpot met figuur, goud decor, patrijzen in landschap. Gemerkt. Afmeting: 38 x 16,5 cm ø. In goede staat.
Vier maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemerkte kopjes met peterselie decor en geribbelde bovenrand. Afmeting: 6 x 7,8 cm ø. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met vazen decor etc. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 14 cm ø. In goede staat.
Groot Duits 'Fürstenberg' porselein figuur. 'Handbeschilderd Sweta'. 'Harlekijn met kaarten'. Arm gelijmd. 20e Eeuw. Afmeting: 20 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Fayence plooischotel met florale decor en vogel in landschap. Randschade + haarscheur. Afmeting: 4,5 x 25,5 cm ø. In redelijke staat.
Grote Oost-Duitse Thüringen porseleinen 5-lichts kaarskandelaar met florale decors, vrouw met druivenmand en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x 39 cm ø. In goede staat.