Serie van negen stuks 19e eeuwse handbeschilderde Franse keramieken borden met florale decors. Haarlijn + enkele chips. Afmeting: circa ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Groot drie-delig goud-imari porseleinen kaststel met paradijsvogels en florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 42 - 47 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen olifant. Circa: 9,5 x 14 x 5 cm. In goede staat.
Dresden porseleinen opgewerkte bonbonschaal met vogels decor + bloemmerk F.N.R. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 4,5 x 24,5 cm ø. In goede staat.
Twee porseleinen beeldengroepen. Tweede helft 20e eeuw. Eén vinger af. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 19 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse aardewerken plaquette met Arabische figuren voorstelling. Chips linksboven. Afmeting: 2 x 40 cm ø. In goede staat.
Oude Duitse Fürstenberg porseleinen ampfora dekselvaas met ramskoppen. Handbeschilderd door A.H. Handgemalt. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese-Kantonese vaas met florale en vogel decors. Met bodemmerk en houtgestoken console. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 17 cm ø. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen sierbord met figuren in interieur decor en florale decor, met vleermuizen en goud decor. Met bodemmerk. Circa: 1900. Afmeting: 5,5 x 26,5 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing theepot met bodemmerk. Geetst bamboe decor en tekst. Afmeting: 11 x 17,5 x 12 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot met bodemmerk en tekst geetst. Afmeting: 8 x 18 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing theepot met bodemmerk, karper op deksel en florale decor. Afmeting: 9 x 18 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met Amsterdams bont, figuren + goud decor. Afmeting: 9 x 19,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen plaquette met berglandschap + tekst, in houten lijst. Met signatuur. Afmeting: 74 x 21 cm. In goede staat.
Zes zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe dessert/papborden, met vazen en florale decors. Eén bord minimale chip, één bord minimale randglazuurschade, één bord minimale chip, één bord haarlijn...
Twee grote Chinese, Kantonese porseleinen vazen met figuren en goud decors + bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Twee Duitse antieke porseleinen figuren. Gemerkt Sitzendorf, gebroeders Voigt. 19e Eeuw. Eén slecht horende man in robe. En een dienstmeid met thee. Afmeting: 23 - 25 cm. In goede staat.
Lot antiek Japans/Chinees porselein. Eén maal Cargo kom, floraal. Twee grote kommen met karpers. Chips + één gelijmd. Gemerkt. 19e Eeuw. Eén 19e eeuws bord, floraal. Chip. Twee rijstwijn-koppen. Eén d...
Twee grote Delftse Porceleyne Fles sierschotels. Circa: 1920. Eén maal naar Louis Apol. Eén maal naar Anton Mauve. Afmeting: ø 40 cm. In goede staat.
Drie Duitse K.P.M. porseleinen opengewerkte bonbonschalen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen beelden. 20e Eeuw. Eén roofvogel, Unterweissbach. Handbeschilderd door A.H. Eén kaketoe, K.P.M. Handbeschilderd door Svetlana Storogenko. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.
Apart Duits 30-er jaren Art Deco 'Bavaria' servies. Bestaande uit: Theepot, suikerpot, melkkan, zes kop + schotels, zes gebaksborden (één haarlijn). Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9,5 - 24 cm. In g...
Acht Engelse Wedgwood sierschotels met wildvoorstelling. 80-er Jaren. 'Colin Newmans Country Panorama's'. Afmeting: 21 cm ø. In goede staat.
Drie Duitse Thüringen porseleinen figuren. Handbeschilderd en met goud decor. 20e Eeuw. Handgemalt A.H. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Zes delen Delfts keramiek van Porceleyne Fles. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie borden, één kruik, twee vazen. Afmeting: 20 - 36 cm. In goede staat.
Oude Duitse Fürstenberg porseleinen figurengroep. Arabische jongen bij paard. Eén oor beschadigd. Afmeting: 28 x 27 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Zes stuks 18e -19e eeuwse Duitse Fayence polychrome borden. Twee kleinere borden, goed. Vier grotere borden met haarlijnen en deels gerestaureerd. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote antieke Japanse Imari porseleinen vaas met figuren, vogels, landschappen en florale decors. Circa: 1880. Afmeting: 79 x 36 cm ø. In goede staat.
Drie oude Chinese jade snijwerken op houten sokkels. 20e Eeuw. Twee maal Foo honden, goed. Eén maal Geisha, beschadigd. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Zes handbeschilderde porseleinen borden met diverse figuren decors. Door Svetlana Storogenko. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Vier delen Duits K.P.M. porselein. 20e Eeuw. Twee opdienschalen. Eén met landschap decor. Eén met floraal decor. Afmeting: 20,5 - 27 cm. In goede staat.
Vijf delen Duits Fürstenberg porselein. 20e Eeuw. Twee kaarskandelaren in Louis Seize-stijl. Handbeschilderd A.H. Drie bonbonnieres, Louis Seize-stijl, Handbeschilderd A.H. Afmeting: 17 - 24 cm. In go...
Oude gemerkte Chinese Yixing theepot met symbolen en vleermuizen-decor. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 9 x 14,5 x 11 cm ø. In goede staat.
Twee antiek rose-witte barokke Meissen porseleinen kandelaren met figuren, fruit en bloemen decor. Circa: 1800. Eén kandelaar arm gelijmd, bij vrouw rechts enkele chips mogelijk. Afmeting: circa 49 x ...
Acht delen antiek Duits aardewerk met glazuur + beschildering. Drie maal orenschaal, één gerestaureerd. Eén treefschaal, gerestaureerd. Drie sierschotels, één chip. Eén Spaanse Fayence schaal, geresta...
Drie grote antieke witte Duitse K.P.M. porseleinen opdienschalen. Circa: 1900 - 1930. Afmeting: 40 - 44 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen tafelstukken met putti. Handbeschilderd door E.H. 20e Eeuw. Afmeting: 13,5 x 16,5 cm ø. In goede staat.
Oud keramieken 4-pas tegeltableau met stilleven. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse Fürstenberg porseleinen dekselvazen. 20e Eeuw. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 39 x 25 x 17 cm ø. In goede staat.
Uitgebreid antiek Petrus Regout Maastricht servies. Decor 'Bouquet Bleu'. Bestaande uit: Theepot, melkkan, suikerpot, botervloot, vier platte schalen, drie terrines, één diepe schaal, elf kop+schotels...
Twee antieke Duitse porseleinen figuren 'Dame en heer met bloemen'. Bij dame arm gelijmd, chip hoed, chip bloem. Bij heer, chips bloemen. Afmeting: 17 - 18,5 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese groen geglazuurde porseleinen vaas met hanenkoppen als grepen. 20e Eeuw. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen kommen met figuren, landschap en groene draak decor. 20e Eeuw. Gemerkt. Afmeting: 8 x 18,8 cm ø. en 7 x 19,5 cm ø. In goede staat.
Drie delen oud Chinees porselein. 20e Eeuw. Eén maal gemerkte penselen-vaas met boomschors decor. Twee maal tablets met landschappen decors. Afmeting: 17 - 24,5 cm. In goede staat.
Twee maal antiek porselein. Eén maal Wachtelsbach plantenbak, gevlochten en met goud decor, circa 1920. Eén maal Frans porseleinen sauciere met goud decor, 19e eeuw. Afmeting: 25-26 cm. In goede staat...
Acht maal divers porselein. Handbeschilderd met floraal + landschap. Eén maal dekseldoos, Frankrijk, circa 1900. Eén maal drie-delige stapeldeksel-terrines. Eén maal schaal, 19e eeuw, landschap. Eén m...
Vijf delen oud aardewerk/glas. Drie maal goudsteen keramiek, 19e eeuw. Eén maal plated glazen bokaal, 19e eeuw. Eén maal porseleinen verdeelschaal B.S. Limoges, France. Circa 1910. Handbeschilderd. Af...
Drie oude/antieke porseleinen presenteerschalen met florale decors. Afmeting: 25 - 44 cm. In goede staat.
Antieke Duits porseleinen chocoladekan met 'Zwiebelmuster' ( uien) decor. Gemerkt met groot kruis en H in het midden. Circa: 1900. Afmeting: 18 x 22 x 16 cm ø. In goede staat.
Grote Imari porseleinen schaal met goud en florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 39,5 cm ø. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen opengewerkte bonbonschaal met uien (zwiebelmuster )decor. Heeft randschade en is gelijmd Afmeting: 6,5 X 23 cm ø. In redelijke staat.
Groot Chinees groen jade stijl beeldengroep kunststof op basement. 'Galopperende wilde paarden'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 56 x 13,5 cm. In goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen 'chicken' kommen. 20e Eeuw. Afmeting: 13,5 - 20 cm. In goede staat.
Zes kleine oude Chinese vaasjes. Gemerkt. 20e Eeuw. Twee pijpvazen, twee dekselvazen, twee hoge vazen. Onder andere gedecoreerd met teksten/bloemen/fruit etc. Afmeting: 8 -11,5 cm. In goede staat.
Grote Chinese Blanc de Chine porseleinen quan yin. Tweede helft 20e eeuw. Twee vingers eraf. Afmeting: 43 cm. In redelijke staat.
Oude Duitse 'Dresden' porseleinen schaal met drie putti's en opgewerkte bloemen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 28 x 27 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met florale decors. Afmeting: 26,5 x 15 cm ø. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels. Eén maal met gecontourneerde omranding en goud/bamboe decors. Eén maal met landschap en florale decors in coulissen. Afmeting: ø 36,5 cm. en ø 36 ...
Grote 19e eeuwse terracotta blauw-groen geglazuurde olielamp. (paar minimale chips). Afmeting: 33 x 21 cm ø. In goede staat.
Voor-oorlogs Japans porseleinen koffieservies met draken, goud decor en Geisha gezichten in de bodem van de kopjes. (opgewerkt twee-dimensionaal decor). Bestaande uit: 6 kop en schotels, koffiekan, me...
Vijf stuks 19e eeuws Duitse wit-porseleinen dekselschalen. Eén gemerkt 'K.P.M.', andere onduidelijk, waarschijnlijk ook 'K.P.M.'. Enkele beschadigingen. Afmeting: ø 20 - ø 24 cm. In redelijk/goede sta...
Vijf 19e eeuwse (Duits) keramiek/porseleinen dekselschalen, waarvan één zonder deksel. Twee stuks onduidelijk gemerkt, K.P.M. ? Twee dekselschalen met haarscheuren. Afmeting: ø 18 - ø 24 cm. In redeli...
Vijf antieke Duitse steengoed kruiken. 19e - 20e Eeuw. Eén maal Jugendstil schenkkan, gesigneerd 'Klanke'. Circa 1910. (goed). Drie kruiken, één oor gelijmd. Eén voorraadpot. Afmeting: 20,5 x 37 cm. I...
Duits porseleinen figuur 'De drie gratiën'. Sitzendorf, Thüringen. Figuur is handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Zes antiek wit porseleinen apothekers-dekselpotten. Circa: 1900. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse terracotta 'Humpen' bierpul in Renaissance-Barokstijl. Bierpul heeft tinnen deksel met annotatie 1626. Slecht gerestaureerd. Afmeting: 21 x 19 x 14 cm. In matige staat.
Antieke (?) Duitse keramieken klepkan met tinnen montuur. Circa 1900 of ouder. Klepkan is gedecoreerd met steigerend paard. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Grote gesigneerde keramieken Jugendstil vaas. Circa 1910. Gesigneerd 'K. Philipp'. Vaas heeft glanzende figuur, dame heeft matte glazuur. Toegeschreven aan Karl Philipp, 1872 - 1949. Basis heeft chip....
Groot antiek Weense 'Goldscheider' keramieken windhond. Met signatuur 'Latour' + nummers, letters etc. Voorste twee poten gelijmd. Afmeting: 26 x 48 x 11 cm. In redelijke staat.
Drie delen antiek Frans/Italiaans 'Fayence', 18e - 19e eeuw. Eén diepe schaal met polychrome landschaps decor, beschadigd. Eén gecontourneerd bord met polychrome florale decor, gemerkt. Eén Italiaanse...
Lot Duits handbeschilderd serviesgoed, divers. Onder andere: Hutschenreuther, Fürstenberg, met florale en goud decors. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 30 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Duitse kauwtabak steengoed dekselpot. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 16 cm ø. In goede staat.
Duits 'Fürstenberg' porseleinen ontbijtservies, decor 'Galerie'. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee theekannen, zes suikerpotten, zes melkkannen, zestien kop + schotels, twintig ontbijtborden. Minimale chi...
Lot Duits 'Hutschenreuther' serviesgoed, decor 'Dresden' met rose florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Servies bestaat onder andere uit: Vijftien borden, sauskom, twee schalen en één dekselsc...
Drie oude Delftse Koninklijke Goedewaagen keramieken wandborden. Eén naar Rembrandt, één naar Johannes Vermeer en één naar Gerard Dou. Afmeting: 32 cm ø. In goede staat.
Gesigneerde Duitse Dresden porseleinen figuren groep. 'Steigerende paarden'. Gesigneerd 'E. Frisch'. 20e Eeuw. Eén been onderbuik gelijmd. Afmeting: 37 x 40 x 14 cm. In redelijke staat.
Lot Duits keuken porselein + koffiemolen. Eerste helft 20e eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 34 x 37 x 49 cm. In redelijke staat.
Grote oude Duits keramieken bierpul met tinnen omranding en tinnen deksel. Naar 18e eeuws voorbeeld. Afmeting: 33 x 15 cm ø. In goede staat.
Reuzen 'Westerwald' keramieken Renaissance kruik. 19e Eeuw. Basis gelijmd. Afmeting: 80 x 37 x 30 cm. In matige staat.
Groot porseleinen stijgerend paard in Barok-stijl beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 43 x 13 cm. In goede staat.
Drie Duitse 'Fayence' bierpullen met tinnen deksels. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.
Handbeschilderde 18e - 19e eeuwse Duitse 'Fayence' klepkan met ruiter te paard. Monogram 'B.B'. op deksel. Minimale chips bodemrand. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Groot bruin geglazuurd terra cotta figuur, 'De denker'. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 x 20 cm. In goede staat.
Antiek Duits 'Nymphenburg' handbeschilderd porseleinen theeservies. Circa: 1920. Bestaande uit: Theekan (deksel gelijmd), suikerpot, melkkan, zes kop+schotels, zeven losse schotels. Minimale chip moge...
Grote Duitse polychrome keramieken plaquette. Circa 1910. Plaquette heeft voorstelling van musicerende kinderen in landschap. Restauraties aan rand. Afmeting: 48 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
Groot Duits 'Dresden' porselein figuur. 'Dame met lyra'. Gemerkt met vos en letters. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.
Grote Duitse 'Dresden' porseleinen figuur. 'Dame met lyra'. Gesigneerd 'Scheurig'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Oude Duitse 'Schierholz' porselein figurengroep met mand. 20e Eeuw. Handbeschilderd met opgewerkte bloemen, putti en goud decor. Minimale chip. Afmeting: H. 22 x 25 x 19 cm. In goede staat.
Grote Duitse handbeschilderde 'Dresden' porselein figuur. 'Harlekijn'. 'Handgemalt A.H.' In Jugendstil-kleuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Duitse 'Fürstenberg' porseleinen figurengroep. Handbeschilderd onder glazuur. Met Jugengstil kleuren. 'Die drei partzen'. Hals mogelijk gerestaureerd. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 17 x 18 cm. In redelijk/...
Vier Duitse handbeschilderde 'Sitzendorf' porseleinen figuren. 'Handgemalt A.H'. 'Afrika, Europa, Amerika, Asiën'. In Jugendstil-kleuren. 20e Eeuw. Bij één figuur vingers licht beschadigd. Afmeting: 1...
Duitse 'Dresden' porselein musicerende aap. 'Handgemalt A.H'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' porselein figuur. 'Zwerver' (?) 20e Eeuw. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Duits handbeschilderd 'Rosenthal' porseleinen presenteerblad met figuren decor. 20e Eeuw. 'Handgemalt monogram A.H'. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.
Duitse 'Dresden' porseleinen figuur. '18e Eeuwse edelman met geweer'. Gesigneerd 'Scheurig'. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Duitse 'Dresden' porseleinen figuur. '18e Eeuwse dame met musket'. Gesigneerd 'Ritze'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.