Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Porseleinen lamp
Resultaat: 95 EUR

Oude Duitse porseleinen lamp met messing voet en porseleinen kap. Handbeschilderde florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x 33 cm ø. In goede staat.

3x oude/antieke verdeelschalen
Resultaat: 95 EUR

Drie oude/antieke Duits porseleinen verdeelschalen. Onder andere: K.P.M. Handbeschilderd door A.H. en S.S. met goud decor, figuren en floraal decor. Afmeting: 28 - 34 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Hollandse tegel in lijst
Resultaat: 95 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Hollandse wandtegel met twee-master, in lijst. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.

Lamp, Kantonees
Resultaat: 90 EUR

Antieke Kantonese porseleinen tafellamp met porseleinen fitting. Ca. 1920. Afm. 32 cm.

Sitzendorf figuur, groot.
Resultaat: 90 EUR

Groot oud Duits 'Sitzendorf' porselein figuur. 'Vrouw met paardestaard en boek'. Paardestaart afgebroken. Afmeting: 40,5 cm. In redelijke staat.

7x Porseleinen dekseldoosjes
Resultaat: 90 EUR

Zeven oude/antieke porseleinen dekseldoosjes. Deels handbeschilderd, deels gelithografeerd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 4,5 - 6,5 cm. In goede staat.

Art Deco Goebel dekselbakje met olifant
Resultaat: 90 EUR

Duitse antieke Goebel keramieken dekseldoos met bont Art Deco decor en gestilleerd met olifant. Nr.: D.O. 369 Dep. Circa: 1935. Afmeting: 16 x 15 x 15 cm. In goede staat.

2x Tafelstukken met putti
Resultaat: 90 EUR

Twee Duitse porseleinen tafelstukken met putti. Handbeschilderd door E.H. 20e Eeuw. Afmeting: 13,5 x 16,5 cm ø. In goede staat.

Kaststel (klein), van Duyn
Resultaat: 90 EUR

Klein 19e eeuws Delfts kaststel, gemerkt van Duyn. Met florale decors en papegaaien. Twee papegaaien aangelijmd. Eén vaas chip + haarlijn. Afmeting: 18 cm. In redelijk/goede staat.

3 Delen Chinees.
Resultaat: 80 EUR

Drie delen oud Chinees porselein. 20e Eeuw. Eén maal gemerkte penselen-vaas met boomschors decor. Twee maal tablets met landschappen decors. Afmeting: 17 - 24,5 cm. In goede staat.

3 x Chinees jade.
Resultaat: 80 EUR

Drie oude Chinese jade snijwerken op houten sokkels. 20e Eeuw. Twee maal Foo honden, goed. Eén maal Geisha, beschadigd. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

6x Porceleyne Fles
Resultaat: 80 EUR

Zes delen Delfts keramiek van Porceleyne Fles. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie borden, één kruik, twee vazen. Afmeting: 20 - 36 cm. In goede staat.

3x Chinese Cheng Lung borden, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Drie maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung borden. Eén maal groot, met tuin decor, goed. Twee maal met florale decors, minimale chips. Afmeting: ø 23 - 26 cm. In goede staat.

Blanc de Chine geisha met lotusbloem
Resultaat: 80 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Blanc de Chine geisha met lotusbloemen. Eén vinger gerestaureerd. 20e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In redelijk/goede staat.

Set van 3 Chinese Cheng Lung schotels
Resultaat: 80 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met hert in tuin decors. Alle drie met haarlijnen. Afmeting: ø 23,2 cm. In redelijke staat.

2x Antieke porseleinen uilen
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke porseleinen uilen. Eén gemerkt, 3700 P. Eén rookverdrijver, ongemerkt. Eén minimale chip bodemrand. Afmeting: 24 - 26 cm. In goede staat.

Grote Chinese bolvaas
Resultaat: 80 EUR

Grote Chinees porseleinen bolvaas met florale blauwe decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 29 cm ø. In goede staat.

6x Antieke kastkom, circa 1900.
Resultaat: 80 EUR

Prachtige set van zes antieke societé ceramique keramieken kastkommen, decor Canton. Circa: 1900. Afmeting: ø 11 - 16 cm. In zéér goede staat.

2x Dresden porselein, Muzikanten
Resultaat: 80 EUR

Twee oude Duitse Dresden porseleinen musicerende figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.

Twee grote Chinese gemberpotten
Resultaat: 80 EUR

Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten met florale decor en tekens. 20e Eeuw. In goede staat.

5 Delen Fürstenberg
Resultaat: 80 EUR

Vijf delen Duits Fürstenberg porselein. 20e Eeuw. Twee kaarskandelaren in Louis Seize-stijl. Handbeschilderd A.H. Drie bonbonnieres, Louis Seize-stijl, Handbeschilderd A.H. Afmeting: 17 - 24 cm. In go...

2x Chinese borden
Resultaat: 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor en vlinders. Eén bord met haarscheur. Afmeting: ø 23,7 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees blauwe snuffbottle
Resultaat: 75 EUR

Fijn beschilderde Chinees porseleinen snuffbottle met bodemmerk en figuren in landschap decor. Ballustervorm. Afmeting: 9 x 4 cm ø. In goede staat.

3 Chinese kommen
Resultaat: 75 EUR

Drie grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte kommen met florale decors. Gemerkt. Afmeting: ø 18,5 - 20,5 cm. In goede staat.

Porseleinen vaas met portret
Resultaat: 75 EUR

Gemonogrammeerde moderne porseleinen knobbelvaas met vrouwenportret. Onderkant gemerkt met Select Mosa R.3. Ontwerp G.M.E. Bellefroid Maastricht. Circa: 1970. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Dresden lampenvoet
Resultaat: 75 EUR

Duitse Dresden porseleinen lampenvoet. Figuren bij fruitboom. 20e Eeuw. Eén minimale chip achter onderrand. Afmeting: 39,3 cm. In goede staat.

Porseleinen beeld, Dame
Resultaat: 75 EUR

19e Eeuws porseleinen figuur. Gemerkt met twee zwaarden en E-C. Mooie kwaliteit. Vingers beschadigd, hoofdtooi gelijmd. Afmeting: 23 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas met figuren.
Resultaat: 70 EUR

Grote Chinees porseleinen dekselvaas met rondom figuren en vleermuizen decor. Eerste helft 20e eeuw. Gemerkt. Afmeting: 33 x 19 cm ø. In goede staat.

Chinees porseleinen bord.
Resultaat: 70 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decor. Afmeting: 3,5 x 21,5 cm ø. In goede staat.

2x Chinees trekpotje
Resultaat: 70 EUR

Twee maal Chinees porseleinen trekpotje met florale decors. 18e-19e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen kom
Resultaat: 70 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met goud en mille fleur floraal decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 11,5 x 25 cm ø. In goede staat.

2x Celadon kom met draak
Resultaat: 70 EUR

Twee grote Chinees porseleinen celadon kommen met draken. 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 19,5 cm ø. In goede staat.

Tegeltableau poezen
Resultaat: 70 EUR

Antiek 6-pas tegeltableau met poezen. Circa 1900. Beschadigd. Afmeting: 39 x 26 cm. In matige staat.

11x Tegels, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Elf stuks 17e - 18e eeuwse tegels met diverse decors. Beschadigd. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In matig/redelijke staat.

Fürstenberg, Paard.
Resultaat: 70 EUR

Groot Duits 'Fürstenberg' porseleinen figuur. 'Steigerend paard'. Handbeschilderd. Tweede helft 20e eeuw. Beschadigd + gelijmd. Afmeting: 25 x 25 x 13 cm. In redelijke staat.

Fürstenberg servies.
Resultaat: 70 EUR

Duits 'Fürstenberg' porseleinen ontbijtservies, decor 'Galerie'. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee theekannen, zes suikerpotten, zes melkkannen, zestien kop + schotels, twintig ontbijtborden. Minimale chi...

3x K.P.M. bonbonschalen
Resultaat: 70 EUR

Drie Duitse K.P.M. porseleinen opengewerkte bonbonschalen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.

Chinese inktstenen (2 x).
Resultaat: 70 EUR

Twee oude/antiek Chinese inktstenen in vaasvorm. Rondom bewerkt met figuren en gemerkt. Afmeting: 19 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Duits porseleinen figuur
Resultaat: 70 EUR

Duitse antieke porseleinen figuur met Lüdwigsburg merkteken ? Vrouw met tablet. Duim afgebroken. Afmeting: 24 cm. In redelijk/goede staat.

Dresden paardengroep
Resultaat: 70 EUR

Gesigneerde Duitse Dresden porseleinen figuren groep. 'Steigerende paarden'. Gesigneerd 'E. Frisch'. 20e Eeuw. Eén been onderbuik gelijmd. Afmeting: 37 x 40 x 14 cm. In redelijke staat.

'Dresden' schaal
Resultaat: 70 EUR

Oude Duitse 'Dresden' porseleinen schaal met drie putti's en opgewerkte bloemen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 28 x 27 cm. In goede staat.

8 Delen goudsteen met motief
Resultaat: 65 EUR

Acht-delig 19e eeuws goudsteen keramiek. Bestaande uit: Roomkan, vijf kop + schotels, koffiekan en twee kastkommen. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.

Dresden figuur.
Resultaat: 65 EUR

Grote Duitse 'Dresden' porseleinen figuur. 'Dame met lyra'. Gesigneerd 'Scheurig'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

5x Pijpvaasjes, Kutani + Imari.
Resultaat: 65 EUR

Vijf antieke Japanse porseleinen pijpvaasjes. Imari + Kutani. Circa: 1900. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.

Arnhem platelen vaas, circa 1915.
Resultaat: 65 EUR

Antieke Arnhem platelen vaas. Monogram BS 229, gemerkt met haan. Circa: 1915. Afmeting: 17 x 7 cm ø. In goede staat.

8 Delen ton aardewerk
Resultaat: 60 EUR

Acht delen antiek Duits aardewerk met glazuur + beschildering. Drie maal orenschaal, één gerestaureerd. Eén treefschaal, gerestaureerd. Drie sierschotels, één chip. Eén Spaanse Fayence schaal, geresta...

Fürstenberg beeld, Jongen bij paard
Resultaat: 60 EUR

Oude Duitse Fürstenberg porseleinen figurengroep. Arabische jongen bij paard. Eén oor beschadigd. Afmeting: 28 x 27 x 17 cm. In redelijk/goede staat.

2x Porseleinen beeld, Roofvogel + Kaketoe
Resultaat: 60 EUR

Twee Duitse porseleinen beelden. 20e Eeuw. Eén roofvogel, Unterweissbach. Handbeschilderd door A.H. Eén kaketoe, K.P.M. Handbeschilderd door Svetlana Storogenko. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.

Yixing theepot
Resultaat: 60 EUR

Oude/antieke Chinese Yixing theepot met bodemmerk, karper op deksel en florale decor. Afmeting: 9 x 18 x 10,5 cm ø. In goede staat.

Samson sierschotel, ca. 1900
Resultaat: 60 EUR

Samson porseleinen sierschotel met Hollands schip en Hollandse leeuw + goud decor. Circa: 1900. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.

Antieke Franse Fayence sierschotel, 1789
Resultaat: 60 EUR

Antieke Franse Fayence sierschotel met datering 1789 + luchtballon met figuur. Verso bodemmerk N. Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.

Stel Chinese Familie Verte bolvaasjes
Resultaat: 60 EUR

Twee kleine Chinees porseleinen Familie Verte bolvaasjes, floraal. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 10,5 x 6,3 cm ø. In goede staat.

3x K.P.M. verdeelschaal
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke Duitse K.P.M. porseleinen verdeelschalen. Handbeschilderd. Bij één schaal bodemrand beschadigd. Afmeting: 29 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

2x Witte Wien porseleinen paarden
Resultaat: 60 EUR

Twee grote witte Wien porseleinen paarden met bijenkorf merkteken. Bij groter paard één been + staart los bij. 20e Eeuw. Kleinere paard, goed. Afmeting: 26 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

Lot diverse Chinese visborden
Resultaat: 60 EUR

Lot Chinees porseleinen borden/schaaltjes met karper decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 12 - ø 23 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen vaas op 3 pootjes 'Blanc de Chine'
Resultaat: 60 EUR

Grote Chinese Blanc de Chine knobbelvaas op drie pootjes. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 38,5 x 17 cm ø. In goede staat.

Chinees porseleinen bord
Resultaat: 60 EUR

Oud Chinees porseleinen bord met Europees jacht decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw of later. Afmeting: ø 25,5 cm. In goede staat.

Chinese jade duivelsbal, 5-laags.
Resultaat: 60 EUR

Antieke vijf-lagige Chinese jade duivelsbal met drakendecor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 8,5 cm. In goede staat.

2x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale borden met figuren en vogels in natuur decor. Chips. Afmeting: 22 x 22 cm. In redelijke staat.

Duits mokka servies + dienblad, 'Eschenbach'.
Resultaat: 60 EUR

Duits Bavaria Eschenbach porseleinen mokkaservies met bloemen decor, op bakeliet dienblad. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 47 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot + deksel, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Antieke Chinese porseleinen gemberpot met kustgezicht + 18e eeuwse porseleinen deksel met landschap. Afmeting: 16 x 16 cm en 4 x 11 cm ø. In goede staat.

2 Delftse schotels, 18e eeuw.
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Delfts blauwe sierschotels. Eén maal gemerkt IG 12 met Chinees decor. Eén maal met paauw decor, gemerkt de Bij L. Randglazuurschade rondom. Afmeting: ø 22,5 - 27 cm. In redelijke staat...

3x Porseleyne Fles borden/tablet.
Resultaat: 60 EUR

Drie maal grote Porseleyne Fles aardewerk borden/tablet. Eén maal zeegezicht. Eén maal bloemen. Eén maal bloemen + vogels, Chinoiserie. Afmeting: 27 - 34 cm. In goede staat.

Hummel lamp
Resultaat: 60 EUR

Grote Duitse Hummel keramieken lampenvoet met hond en meisje in boom. Gedateerd model 1936. Minimale chip onderrrand. Afmeting: 30 x 14,5 cm ø. In goede staat.

Kaststel, Villeroy & Boch
Resultaat: 60 EUR

Antiek Duits Villeroy & Boch kaststel met landschappen en florale decors. Eén vaas chip bovenrand. Circa: 1900. Afmeting: 34 - 37 cm. In goede staat.

2x Kobalt blauwe aardewerken 4-kantige vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Duitse Villeroy en Boch ? vier-kantige vazen met Duitse landschappen, goud decor en kobalt blauwe achtergrond. Genummerd 1960/2 P 1243. Eén vaas chip ingelijmd. Afmeting: 29,5 x 15 x 15 c...

Jugendstil, keramieken Art Nouveau vaas
Resultaat: 60 EUR

Mooie antieke Jugendstil keramieken Art Nouveau vaas. Circa: 1915. Genummerd. Afmeting: 23 x 12 cm ø. In goede staat.

Lot divers antiek Chinees porselein (9x)
Resultaat: 60 EUR

Negen delen antiek Chinees porselein. Onder andere: Imari, Cheng Lung, Capucijner etc. Twee Capucijner kommen, floraal, goed. Eén octagonaal Cheng Lung diep bord, haarlijn. Eén 18e eeuws Imari bord, g...

Lot 5 Chinese trekpotjes
Resultaat: 60 EUR

Lot van vijf oude/antieke Chinese trekpotten. Eén maal Yixing, één maal calebas + tin, twee maal porselein, één maal keramiek. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen stoofje
Resultaat: 60 EUR

Antieke empire Biedermeier porseleinen stoof met goud decor, handgeschilderde landschappen decors 5x en leeuwenpoten. Circa: 1830. Afmeting: 16 x 13 cm ø. In goede staat.

Japans serviesje met gezichtjes
Resultaat: 60 EUR

Voor-oorlogs Japans porseleinen koffieservies met draken, goud decor en Geisha gezichten in de bodem van de kopjes. (opgewerkt twee-dimensionaal decor). Bestaande uit: 6 kop en schotels, koffiekan, me...

4x Porseleinen figuren, 20e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Vier porseleinen figuren (klein). 20e Eeuw. Eén maal Rosenthal hertje. Eén maal Rosenthal vis. Twee maal 19e eeuwse windhonden met blindstempel. Eén chip voet. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.

Lot divers serviesgoed.
Resultaat: 60 EUR

Lot Duits handbeschilderd serviesgoed, divers. Onder andere: Hutschenreuther, Fürstenberg, met florale en goud decors. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 30 cm. In goede staat.

Apothekerspotten, 6x.
Resultaat: 60 EUR

Zes antiek wit porseleinen apothekers-dekselpotten. Circa: 1900. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.

3x Grote Fayence sierschotels, 18e eeuw.
Resultaat: 60 EUR

Drie grote 18e eeuwse Fayence sierschotels met blauwe florale decors. Restauratie + haarscheuren. Afmeting: 30,5 - 39 cm ø. In redelijke staat.

4x Delfts aardewerk, Porceleyne Fles
Resultaat: 60 EUR

Vier maal Delfts aardewerk, de Porceleyne Fles. Twee vaasjes, één schoen en één schenkkan. 20e Eeuw. Afmeting: 10 -27 cm. In goede staat.

4x Chinese doosjes.
Resultaat: 55 EUR

Vier delen 19e eeuws Chinees porselein. Drie sets dekseldoosjes met figuren en Foo honden. Eén zalfdoosje met figuren decors. Afmeting: 8 x 11,5 cm. In goede staat.

2x half vaasje.
Resultaat: 55 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen halve wandvaasjes met figuren en goud decors. Afmeting: 14 x 6 x 2,5 cm. In goede staat.

Divers serviesgoed
Resultaat: 55 EUR

Lot Duits 'Hutschenreuther' serviesgoed, decor 'Dresden' met rose florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Servies bestaat onder andere uit: Vijftien borden, sauskom, twee schalen en één dekselsc...

4 Engelse Staffordshire honden
Resultaat: 55 EUR

Vier oude keramieken Engelse Staffordshire honden. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.

4x Imari vazen, 18e-19e-20e eeuw
Resultaat: 54 EUR

Vier maal Imari. 18e - 19e - 20e Eeuw. Eén 18e eeuwse Chinese Imari vogel-waterbak (chip). Eén 19e eeuwse Japanse Imari dekselpot. Twee maal kraagvazen, eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 3,5 - 24 cm. ...

5 x Achthoekige bordjes.
Resultaat: 50 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale schotels met pagode in landschappen decors. Drie goed, twee kapot. Afmeting: 2 x 10 x 10 cm. In redelijk/goede staat.

3 x Chinese schoteltjes.
Resultaat: 50 EUR

Drie stuks 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen schotels met florale decors. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.

7x Franse dekseldoosjes.
Resultaat: 50 EUR

Lot van zeven Franse porseleinen dekseldoosjes, divers. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.

7 Bierkruiken
Resultaat: 50 EUR

7 Oude bierpullen, 1e helft 20e eeuw. 2x glas, 1x porselein ca 1900, 4x keramiek (1 beschadigd) ca 1900. 16-28cm. Cond.: Redelijk/Goed

Thüringen porseleinen figuur.
Resultaat: 50 EUR

Duits porseleinen figuur 'De drie gratiën'. Sitzendorf, Thüringen. Figuur is handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

4x Chinese 'Chicken kom'
Resultaat: 50 EUR

Vier oude Chinees porseleinen 'chicken' kommen. 20e Eeuw. Afmeting: 13,5 - 20 cm. In goede staat.

Fürstenberg vaas
Resultaat: 50 EUR

Oude Duitse Fürstenberg porseleinen ampfora dekselvaas met ramskoppen. Handbeschilderd door A.H. Handgemalt. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen theebus
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuws Japans porseleinen theebus met goudfazant en florale decors. Afmeting: 11,5 x 6,5 x 9 cm. In goede staat.

2x Chinese pijpvazen
Resultaat: 50 EUR

Twee grote Chinees porseleinen pijpvazen met bloesemtakken decors en tekst. Twee helft 20e eeuw. Afmeting: 45 - 46 cm. In goede staat.

Bing en Gröhndahl figuur, Kus
Resultaat: 50 EUR

Bing en Gröhndahl porseleinen figuur. Kus. Nr. 2162 S.D. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Resultaat: 50 EUR

Zeer oud antiek klein Chinees porseleinen gemberpotje met floraal en dieren decor + craquelé glazuur. 16e Eeuw ?. Afmeting: 5 x 5 cm ø.

Lot Chinees porselein, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Twee kommen, Cargo ? Eén chip. Eén bord met bloempot, randschade. Eén Imari bord, haarlijn. Eén bord, blauw floraal, gerestaureerd. Afmeting: ø 15 - 26 cm. In r...

Antiek Satsuma theeservies, 12 Persoons.
Resultaat: 50 EUR

Twaalf-persoons antiek Satsuma porseleinen theeservies met figuren en vergulding. Circa: 1900. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen vazen met keizerlijk geel. Eén maal 19e eeuw met figuren en goud decor, beschadigd. Eén maal 20e eeuw met florale decors en vleermuizen, haarlijn bovenrand. Afmet...

6x Hollands aardewerk
Resultaat: 50 EUR

Zes maal oud Hollands aardewerk. Eén maal groot Makkums polychrome sierbord. Eén maal groot Delfts blauw pauwenbord. Drie maal kommen polychrome handwerk Altena Workum. 20e Eeuw. Minimale chip mogelij...