Oude Duitse porseleinen lamp met messing voet en porseleinen kap. Handbeschilderde florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x 33 cm ø. In goede staat.
Drie oude/antieke Duits porseleinen verdeelschalen. Onder andere: K.P.M. Handbeschilderd door A.H. en S.S. met goud decor, figuren en floraal decor. Afmeting: 28 - 34 cm. In goede staat.
Zeldzame 17e eeuwse Hollandse wandtegel met twee-master, in lijst. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Kantonese porseleinen tafellamp met porseleinen fitting. Ca. 1920. Afm. 32 cm.
Groot oud Duits 'Sitzendorf' porselein figuur. 'Vrouw met paardestaard en boek'. Paardestaart afgebroken. Afmeting: 40,5 cm. In redelijke staat.
Zeven oude/antieke porseleinen dekseldoosjes. Deels handbeschilderd, deels gelithografeerd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 4,5 - 6,5 cm. In goede staat.
Duitse antieke Goebel keramieken dekseldoos met bont Art Deco decor en gestilleerd met olifant. Nr.: D.O. 369 Dep. Circa: 1935. Afmeting: 16 x 15 x 15 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen tafelstukken met putti. Handbeschilderd door E.H. 20e Eeuw. Afmeting: 13,5 x 16,5 cm ø. In goede staat.
Klein 19e eeuws Delfts kaststel, gemerkt van Duyn. Met florale decors en papegaaien. Twee papegaaien aangelijmd. Eén vaas chip + haarlijn. Afmeting: 18 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen oud Chinees porselein. 20e Eeuw. Eén maal gemerkte penselen-vaas met boomschors decor. Twee maal tablets met landschappen decors. Afmeting: 17 - 24,5 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese jade snijwerken op houten sokkels. 20e Eeuw. Twee maal Foo honden, goed. Eén maal Geisha, beschadigd. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen Delfts keramiek van Porceleyne Fles. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie borden, één kruik, twee vazen. Afmeting: 20 - 36 cm. In goede staat.
Drie maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung borden. Eén maal groot, met tuin decor, goed. Twee maal met florale decors, minimale chips. Afmeting: ø 23 - 26 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Blanc de Chine geisha met lotusbloemen. Eén vinger gerestaureerd. 20e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met hert in tuin decors. Alle drie met haarlijnen. Afmeting: ø 23,2 cm. In redelijke staat.
Twee antieke porseleinen uilen. Eén gemerkt, 3700 P. Eén rookverdrijver, ongemerkt. Eén minimale chip bodemrand. Afmeting: 24 - 26 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen bolvaas met florale blauwe decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 29 cm ø. In goede staat.
Prachtige set van zes antieke societé ceramique keramieken kastkommen, decor Canton. Circa: 1900. Afmeting: ø 11 - 16 cm. In zéér goede staat.
Twee oude Duitse Dresden porseleinen musicerende figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten met florale decor en tekens. 20e Eeuw. In goede staat.
Vijf delen Duits Fürstenberg porselein. 20e Eeuw. Twee kaarskandelaren in Louis Seize-stijl. Handbeschilderd A.H. Drie bonbonnieres, Louis Seize-stijl, Handbeschilderd A.H. Afmeting: 17 - 24 cm. In go...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor en vlinders. Eén bord met haarscheur. Afmeting: ø 23,7 cm. In redelijk/goede staat.
Fijn beschilderde Chinees porseleinen snuffbottle met bodemmerk en figuren in landschap decor. Ballustervorm. Afmeting: 9 x 4 cm ø. In goede staat.
Drie grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte kommen met florale decors. Gemerkt. Afmeting: ø 18,5 - 20,5 cm. In goede staat.
Gemonogrammeerde moderne porseleinen knobbelvaas met vrouwenportret. Onderkant gemerkt met Select Mosa R.3. Ontwerp G.M.E. Bellefroid Maastricht. Circa: 1970. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Duitse Dresden porseleinen lampenvoet. Figuren bij fruitboom. 20e Eeuw. Eén minimale chip achter onderrand. Afmeting: 39,3 cm. In goede staat.
19e Eeuws porseleinen figuur. Gemerkt met twee zwaarden en E-C. Mooie kwaliteit. Vingers beschadigd, hoofdtooi gelijmd. Afmeting: 23 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen dekselvaas met rondom figuren en vleermuizen decor. Eerste helft 20e eeuw. Gemerkt. Afmeting: 33 x 19 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decor. Afmeting: 3,5 x 21,5 cm ø. In goede staat.
Twee maal Chinees porseleinen trekpotje met florale decors. 18e-19e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met goud en mille fleur floraal decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 11,5 x 25 cm ø. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen celadon kommen met draken. 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 19,5 cm ø. In goede staat.
Antiek 6-pas tegeltableau met poezen. Circa 1900. Beschadigd. Afmeting: 39 x 26 cm. In matige staat.
Elf stuks 17e - 18e eeuwse tegels met diverse decors. Beschadigd. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In matig/redelijke staat.
Groot Duits 'Fürstenberg' porseleinen figuur. 'Steigerend paard'. Handbeschilderd. Tweede helft 20e eeuw. Beschadigd + gelijmd. Afmeting: 25 x 25 x 13 cm. In redelijke staat.
Duits 'Fürstenberg' porseleinen ontbijtservies, decor 'Galerie'. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee theekannen, zes suikerpotten, zes melkkannen, zestien kop + schotels, twintig ontbijtborden. Minimale chi...
Drie Duitse K.P.M. porseleinen opengewerkte bonbonschalen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
Twee oude/antiek Chinese inktstenen in vaasvorm. Rondom bewerkt met figuren en gemerkt. Afmeting: 19 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse antieke porseleinen figuur met Lüdwigsburg merkteken ? Vrouw met tablet. Duim afgebroken. Afmeting: 24 cm. In redelijk/goede staat.
Gesigneerde Duitse Dresden porseleinen figuren groep. 'Steigerende paarden'. Gesigneerd 'E. Frisch'. 20e Eeuw. Eén been onderbuik gelijmd. Afmeting: 37 x 40 x 14 cm. In redelijke staat.
Oude Duitse 'Dresden' porseleinen schaal met drie putti's en opgewerkte bloemen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 28 x 27 cm. In goede staat.
Acht-delig 19e eeuws goudsteen keramiek. Bestaande uit: Roomkan, vijf kop + schotels, koffiekan en twee kastkommen. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.
Grote Duitse 'Dresden' porseleinen figuur. 'Dame met lyra'. Gesigneerd 'Scheurig'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Vijf antieke Japanse porseleinen pijpvaasjes. Imari + Kutani. Circa: 1900. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Antieke Arnhem platelen vaas. Monogram BS 229, gemerkt met haan. Circa: 1915. Afmeting: 17 x 7 cm ø. In goede staat.
Acht delen antiek Duits aardewerk met glazuur + beschildering. Drie maal orenschaal, één gerestaureerd. Eén treefschaal, gerestaureerd. Drie sierschotels, één chip. Eén Spaanse Fayence schaal, geresta...
Oude Duitse Fürstenberg porseleinen figurengroep. Arabische jongen bij paard. Eén oor beschadigd. Afmeting: 28 x 27 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Duitse porseleinen beelden. 20e Eeuw. Eén roofvogel, Unterweissbach. Handbeschilderd door A.H. Eén kaketoe, K.P.M. Handbeschilderd door Svetlana Storogenko. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing theepot met bodemmerk, karper op deksel en florale decor. Afmeting: 9 x 18 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Samson porseleinen sierschotel met Hollands schip en Hollandse leeuw + goud decor. Circa: 1900. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.
Antieke Franse Fayence sierschotel met datering 1789 + luchtballon met figuur. Verso bodemmerk N. Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.
Twee kleine Chinees porseleinen Familie Verte bolvaasjes, floraal. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 10,5 x 6,3 cm ø. In goede staat.
Drie antieke Duitse K.P.M. porseleinen verdeelschalen. Handbeschilderd. Bij één schaal bodemrand beschadigd. Afmeting: 29 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote witte Wien porseleinen paarden met bijenkorf merkteken. Bij groter paard één been + staart los bij. 20e Eeuw. Kleinere paard, goed. Afmeting: 26 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Chinees porseleinen borden/schaaltjes met karper decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 12 - ø 23 cm. In goede staat.
Grote Chinese Blanc de Chine knobbelvaas op drie pootjes. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 38,5 x 17 cm ø. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen bord met Europees jacht decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw of later. Afmeting: ø 25,5 cm. In goede staat.
Antieke vijf-lagige Chinese jade duivelsbal met drakendecor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 8,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale borden met figuren en vogels in natuur decor. Chips. Afmeting: 22 x 22 cm. In redelijke staat.
Duits Bavaria Eschenbach porseleinen mokkaservies met bloemen decor, op bakeliet dienblad. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 47 cm. In goede staat.
Antieke Chinese porseleinen gemberpot met kustgezicht + 18e eeuwse porseleinen deksel met landschap. Afmeting: 16 x 16 cm en 4 x 11 cm ø. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delfts blauwe sierschotels. Eén maal gemerkt IG 12 met Chinees decor. Eén maal met paauw decor, gemerkt de Bij L. Randglazuurschade rondom. Afmeting: ø 22,5 - 27 cm. In redelijke staat...
Drie maal grote Porseleyne Fles aardewerk borden/tablet. Eén maal zeegezicht. Eén maal bloemen. Eén maal bloemen + vogels, Chinoiserie. Afmeting: 27 - 34 cm. In goede staat.
Grote Duitse Hummel keramieken lampenvoet met hond en meisje in boom. Gedateerd model 1936. Minimale chip onderrrand. Afmeting: 30 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Antiek Duits Villeroy & Boch kaststel met landschappen en florale decors. Eén vaas chip bovenrand. Circa: 1900. Afmeting: 34 - 37 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Villeroy en Boch ? vier-kantige vazen met Duitse landschappen, goud decor en kobalt blauwe achtergrond. Genummerd 1960/2 P 1243. Eén vaas chip ingelijmd. Afmeting: 29,5 x 15 x 15 c...
Mooie antieke Jugendstil keramieken Art Nouveau vaas. Circa: 1915. Genummerd. Afmeting: 23 x 12 cm ø. In goede staat.
Negen delen antiek Chinees porselein. Onder andere: Imari, Cheng Lung, Capucijner etc. Twee Capucijner kommen, floraal, goed. Eén octagonaal Cheng Lung diep bord, haarlijn. Eén 18e eeuws Imari bord, g...
Lot van vijf oude/antieke Chinese trekpotten. Eén maal Yixing, één maal calebas + tin, twee maal porselein, één maal keramiek. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke empire Biedermeier porseleinen stoof met goud decor, handgeschilderde landschappen decors 5x en leeuwenpoten. Circa: 1830. Afmeting: 16 x 13 cm ø. In goede staat.
Voor-oorlogs Japans porseleinen koffieservies met draken, goud decor en Geisha gezichten in de bodem van de kopjes. (opgewerkt twee-dimensionaal decor). Bestaande uit: 6 kop en schotels, koffiekan, me...
Vier porseleinen figuren (klein). 20e Eeuw. Eén maal Rosenthal hertje. Eén maal Rosenthal vis. Twee maal 19e eeuwse windhonden met blindstempel. Eén chip voet. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.
Lot Duits handbeschilderd serviesgoed, divers. Onder andere: Hutschenreuther, Fürstenberg, met florale en goud decors. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 30 cm. In goede staat.
Zes antiek wit porseleinen apothekers-dekselpotten. Circa: 1900. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Drie grote 18e eeuwse Fayence sierschotels met blauwe florale decors. Restauratie + haarscheuren. Afmeting: 30,5 - 39 cm ø. In redelijke staat.
Vier maal Delfts aardewerk, de Porceleyne Fles. Twee vaasjes, één schoen en één schenkkan. 20e Eeuw. Afmeting: 10 -27 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws Chinees porselein. Drie sets dekseldoosjes met figuren en Foo honden. Eén zalfdoosje met figuren decors. Afmeting: 8 x 11,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen halve wandvaasjes met figuren en goud decors. Afmeting: 14 x 6 x 2,5 cm. In goede staat.
Lot Duits 'Hutschenreuther' serviesgoed, decor 'Dresden' met rose florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Servies bestaat onder andere uit: Vijftien borden, sauskom, twee schalen en één dekselsc...
Vier oude keramieken Engelse Staffordshire honden. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.
Vier maal Imari. 18e - 19e - 20e Eeuw. Eén 18e eeuwse Chinese Imari vogel-waterbak (chip). Eén 19e eeuwse Japanse Imari dekselpot. Twee maal kraagvazen, eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 3,5 - 24 cm. ...
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale schotels met pagode in landschappen decors. Drie goed, twee kapot. Afmeting: 2 x 10 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Drie stuks 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen schotels met florale decors. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.
Lot van zeven Franse porseleinen dekseldoosjes, divers. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
7 Oude bierpullen, 1e helft 20e eeuw. 2x glas, 1x porselein ca 1900, 4x keramiek (1 beschadigd) ca 1900. 16-28cm. Cond.: Redelijk/Goed
Duits porseleinen figuur 'De drie gratiën'. Sitzendorf, Thüringen. Figuur is handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen 'chicken' kommen. 20e Eeuw. Afmeting: 13,5 - 20 cm. In goede staat.
Oude Duitse Fürstenberg porseleinen ampfora dekselvaas met ramskoppen. Handbeschilderd door A.H. Handgemalt. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans porseleinen theebus met goudfazant en florale decors. Afmeting: 11,5 x 6,5 x 9 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen pijpvazen met bloesemtakken decors en tekst. Twee helft 20e eeuw. Afmeting: 45 - 46 cm. In goede staat.
Bing en Gröhndahl porseleinen figuur. Kus. Nr. 2162 S.D. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Zeer oud antiek klein Chinees porseleinen gemberpotje met floraal en dieren decor + craquelé glazuur. 16e Eeuw ?. Afmeting: 5 x 5 cm ø.
Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Twee kommen, Cargo ? Eén chip. Eén bord met bloempot, randschade. Eén Imari bord, haarlijn. Eén bord, blauw floraal, gerestaureerd. Afmeting: ø 15 - 26 cm. In r...
Twaalf-persoons antiek Satsuma porseleinen theeservies met figuren en vergulding. Circa: 1900. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen vazen met keizerlijk geel. Eén maal 19e eeuw met figuren en goud decor, beschadigd. Eén maal 20e eeuw met florale decors en vleermuizen, haarlijn bovenrand. Afmet...
Zes maal oud Hollands aardewerk. Eén maal groot Makkums polychrome sierbord. Eén maal groot Delfts blauw pauwenbord. Drie maal kommen polychrome handwerk Altena Workum. 20e Eeuw. Minimale chip mogelij...