Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot Chinees capucijner, divers
Resultaat: 575 EUR

Lot Chinees capucijner porselein, divers. Bestaande uit: Tien schotels en dertien kopjes + kom. Met onder andere; florale + draken decors. Kop + schotels, onder andere Familie Rose. Paar beschadiginge...

Chinese vaas, 20e eeuw
Startprijs 500 EUR

Prachtige oude Chinees porseleinen vaas met perziken decor en goudrand. Gemerkt. 20e Eeuw. Mooie kwaliteit. Afmeting: 28 x 18 cm ø. In goede staat.

1x Chinees bordje
Startprijs 30 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen bordje met landschap decor en gecontourneerde omranding. Drie haarlijnen + chips. Afmeting: ø 15,8 cm. In redelijke staat.

3 Chinese kommen
Resultaat: 75 EUR

Drie grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte kommen met florale decors. Gemerkt. Afmeting: ø 18,5 - 20,5 cm. In goede staat.

5 Antieke Chinese schotels
Resultaat: 100 EUR

Vijf maal 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen schotels met florale decors, tuin + karper decor, peterselie decor. Gemerkt. Minimale randschades. Afmeting: 13 - 13,5 cm. In redelijke staat.

4 Antieke Chinese kopjes
Resultaat: 160 EUR

Vier maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemerkte kopjes met peterselie decor en geribbelde bovenrand. Afmeting: 6 x 7,8 cm ø. In goede staat.

2x Chinese vazen
Resultaat: 600 EUR

Twee antieke porseleinen Familie Rose vazen met hoogwaardigheidsbekleders optocht. 1850 - 1920. Balustervormig. Afmeting: 25,5 x 11 cm ø. In goede staat.

Grote Familie Rose schotel, 19e eeuw.
Startprijs 1.400 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schaal met Familie Verte decor, figuren in landschap. Afmeting: 6 - 35 cm ø. In goede staat.

Chinese 'Familie Verte' schotel
Resultaat: 50 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen octagonale 'Familie Verte' schotel met tuin, paradijsvogel en vlinder decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 29,5 x 29,5 x 4 cm. In goede staat.

Japans eierschaal porseleinen theeservies.
Startprijs 50 EUR

Antiek Japans eierschaal porseleinen theeservies met figuren in landschappen decor. Circa 1930. Bestaande uit: Tien kop en schotels, theekan, suikerpot en melkkan. Afmeting: circa 9 - 20 cm. In goede ...

7x Schotels + 2x Kopje, 18e eeuws.
Resultaat: 130 EUR

Negen maal 18e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed. Onder andere Kang Xi. Bestaande uit: Zeven schotels + twee kopjes. Vijf schotels zijn goed, twee beschadigd, twee kopjes haarlijn. Afmeting: 7,5 -...

Chinese dekselvaas, 4-kantig
Startprijs 120 EUR

Vier-kantige oude Chinees porseleinen dekselvaas met Foo honden. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Yixing theepot
Startprijs 700 EUR

Aparte oude Chinese Yixing theepot met opengewerkt deksel en Foo hond en pioenrozen. Bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 16 x 15,5 x 9 cm. In goede staat.

Kaststel, Villeroy & Boch
Resultaat: 60 EUR

Antiek Duits Villeroy & Boch kaststel met landschappen en florale decors. Eén vaas chip bovenrand. Circa: 1900. Afmeting: 34 - 37 cm. In goede staat.

Yixing theepot + kommen
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinese Yixing trekpot met zes kommen, deels geglazuurd met florale decors, tekens en vleermuis. Gemerkt. Deksel binnenrand beschadigd + chips. Vier kopjes goed, één kopje barst, één kopje chi...

Porseleinen wekker-klokkast, ca. 1915
Startprijs 60 EUR

Duitse Jugendstil porseleinen wekker-klokkast met groene glazuur en florale decor. Waarschijnlijk Eichwald. Circa: 1915. Afmeting: 5 x 11 cm ø. In goede staat.

2x Kobalt blauwe aardewerken 4-kantige vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Duitse Villeroy en Boch ? vier-kantige vazen met Duitse landschappen, goud decor en kobalt blauwe achtergrond. Genummerd 1960/2 P 1243. Eén vaas chip ingelijmd. Afmeting: 29,5 x 15 x 15 c...

Div. porselein
Startprijs 80 EUR

Lot antiek porseleinen serviesgoed met chinoiserie decor + goud decor. Circa: 1920. Servies bestaat uit: Dertig schotels + één-en-twintig kopjes. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 3,5 x 13 cm. In goe...

Duitse bierpul.
Resultaat: 40 EUR

18e - 19e Eeuwse Duitse 'Fayence' bierpul met tinnen klepdeksel en tinnen bodemrand. Met voorstelling van stijgerend paard en met florale beschildering. Afmeting: 25 x 11 cm ø. In goede staat.

5 Grote Petrus Regout kastkommen
Startprijs 100 EUR

Vijf bijzonder grote antieke Petrus Regout Maastricht kastkommen met Chinese decors. Circa: 1890. Afmeting: 11 x 21 cm ø. In goede staat.

8 Delen goudsteen met motief
Resultaat: 65 EUR

Acht-delig 19e eeuws goudsteen keramiek. Bestaande uit: Roomkan, vijf kop + schotels, koffiekan en twee kastkommen. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.

Uitgebreid porseleinen servies, o.a.: 'Blue Danube' etc.
Resultaat: 160 EUR

Uitgebreid oud Zwiebelmuster porseleinen servies. Onder andere: 'Blue Danube', 'Bavaria'. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: twee koffiepotten, zes eierdoppen, melk/suikerpot, zes schalen, elf kopj...

Duits 'Bavaria' servies, ca. 1930.
Resultaat: 40 EUR

Apart Duits 30-er jaren Art Deco 'Bavaria' servies. Bestaande uit: Theepot, suikerpot, melkkan, zes kop + schotels, zes gebaksborden (één haarlijn). Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9,5 - 24 cm. In g...

Duits mokka servies + dienblad, 'Eschenbach'.
Resultaat: 60 EUR

Duits Bavaria Eschenbach porseleinen mokkaservies met bloemen decor, op bakeliet dienblad. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 47 cm. In goede staat.