Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met figuren en teksten. Beide vazen hebben haarscheur. Afmeting: 35 - 43 cm. In redelijke staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen siervazen met figuren, florale en teksten decors. Grote vaas randschade + haarscheur. Kleinere vaas haarlijn. Afmeting: 44- 59 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen parfum flacon met zilveren montuur en florale decors. Gemerkt op bodem. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Twee maal Duits porselein. 20e Eeuw. Eén maal grote dekseldoos ´Ilmenau Henneberg´, floraal + goud decor. Eén maal buste biddende vrouw, 'Gerold Porzellan Bavaria'. Monogram H.H. Afmeting: 17 -22 cm. ...
Zeven delen 'Herend' porselein met vogels, vlinders en goud decors. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee kopjes + één flacon, drie schaaltjes + één mandje. Afmeting: 5 - 17,5 cm. In goede staat.
Grote oude porseleinen tafellamp. Gemerkt N met kroon (Duitsland Dresden ?) Met beeldengroep van vier figuren. Twee beschadigingen aan bladeren van boom. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 33 cm ø....
Twee oude Franse Sevres porseleinen dekseldozen. Handbeschilderd met figuren en goud decor. Modelé et decoration exclusive a la main. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Duitse K.P.M. porseleinen snuiffles met handbeschilderde fruittakken en insecten decor + stop met roofvogel. Afmeting: 10 x 4,5 x 2,5 cm. In goede staat.
Zeer grote Karlsruhe majolica wandplaquette met paard. 20e Eeuw. In de kleuren: Blauw, creme, geel en groene glazuur. Eén chip onderrand. Afmeting: 59 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf grote Duitse Neo Renaissance porseleinen schalen met rondom figuren decors en blindmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 36,5 cm ø. In goede staat.
Tien stuks 19e eeuwse Duitse terracotta keramieken ovenschalen met beschildering onder glazuur. Twee met restauratie, één met beschadigd oor. Afmeting: ø 20 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Duitse Sitzendorf figuren. Jachtgezelschap in Barok kleding. Signatuur J.B.O. 20e Eeuw. Afmeting: 27 - 28 cm. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil Majolica bloempotten. Ongemerkt. Lichte randschades. Afmeting: 15 x 19 ø cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse Stadt Meissen porseleinen opgewerkte Zwiebelmuster schaal op plated voet. Circa: 1920. Afmeting: 15 x 28 ø cm. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil keramieken vazen met florale decors. Genummerd. Circa: 1910. Afmeting: 19 x 9 cm ø. In goede staat.
Zeven maal Duits Rosenthal Björn Wiinblad. Twee maal glas, grote wandborden. Twee maal klein porselein. Drie maal groot porselein. Afmeting: 16,5 - 31 cm. In goede staat.
Twee Duitse Rosenthal Studio-Line Björn Wiinblad porseleinen vazen met vogels en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17,5 - 33 cm. In goede staat.
Antieke keramieken Jugendstil vaas met messing florale zweepslag overlay. Ongemerkt. Circa: 1910. Afmeting: 14,5 x 10 cm ø. In goede staat.
Tien antieke porseleinen flessen-stoppen. (Drank komt uit de neus). Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.
Kleine antieke Chinese Yixing trekpot. Gemerkt. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 11,5 x 7,8 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Chinese/Kantonese porseleinen gemberpot met krijgers decor. Bodemmerk. Afmeting: 24 x 20 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen schotel met florale decors. Afmeting: ø 28 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met florale decors in coulissen en gecontourneerde omranding. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x 6,5 cm ø. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met zotjes en florale decors in coulissen en gecontourneerde omranding. Twee maal zotjes, haarlijn. Eén florale decors, haarlijn. Afmeting: ø 12 cm. In red...