Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

6 Delen Chinees porselein.
Startprijs 40 EUR

Zes delen oud/antiek Chinees porselein. Onder andere: Drie gemberpotten, één dekselpotje, één kom (gemerkt), één wandvaasje. Circa 1900. Afmeting: 10 - 16 cm.

K.P.M. servies.
Startprijs 40 EUR

19e Eeuws 'K.P.M.' porseleinen servies met florale decors. Bestaande uit: Theepot, negen kop + schotels, koffiepot, elf gebaksborden, suikerpot. Afmeting: 8 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

5 KPM schaaltjes
Startprijs 45 EUR

Vijf oude/antieke Duitse handbeschilderde 'K.P.M' porseleinen schalen met florale, vlinders en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.

Fayence wandobject
Startprijs 50 EUR

Franse Fayence polychrome wand-bloemsteekhouder in doedelzak vorm. Gemerkt Vichy 4137 M.C. Circa: 1900. Afmeting: 22 x 11 x 5 cm. In goede staat.

Japans eierschaal porseleinen theeservies.
Startprijs 50 EUR

Antiek Japans eierschaal porseleinen theeservies met figuren in landschappen decor. Circa 1930. Bestaande uit: Tien kop en schotels, theekan, suikerpot en melkkan. Afmeting: circa 9 - 20 cm. In goede ...

Antieke Chinese gemberpot
Startprijs 50 EUR

18e -19e Eeuws Chinees porseleinen gemberpot met landschap decor. Afmeting: 10 - 9,5 cm. ø. In goede staat.

4x Chinese borden
Startprijs 50 EUR

Vier oude Chinees porseleinen borden met landschappen en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 16 - ø 33 cm. In goede staat.

6x Chinese kommetjes met tekst
Startprijs 50 EUR

Zes Chinees porseleinen kommen met Chinese tekens. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 7,8 cm ø. In goede staat.

Wedgwood servies
Startprijs 50 EUR

Oud Engels Wedgwood servies. Octagonaal. 20e Eeuw. 11 Kop + schotels + mokkakan. Deksel mist. Mooie kwaliteit. Design. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.

Yixing theepot, ca. 1900.
Startprijs 50 EUR

Grote oude/antiek Chinese gesigneerde Yixing theepot met bamboe-greep, voorzien van landschap decors en tekst. Afmeting: 15 x 19 x 12 cm ø. In goede staat.

Japanse steengoed vaas, gemerkt.
Startprijs 50 EUR

Grote geglazuurde antieke Japanse keramieken vaas met Boedhistische figuur en draak. Met bodemmerk. Circa: 1930. Afmeting: 28,5 cm. In goede staat.

4 Delen K.P.M.
Startprijs 50 EUR

Vier delen Duits K.P.M. porselein. 20e Eeuw. Twee opdienschalen. Eén met landschap decor. Eén met floraal decor. Afmeting: 20,5 - 27 cm. In goede staat.

3x K.P.M. opdienschalen, wit
Startprijs 50 EUR

Drie grote antieke witte Duitse K.P.M. porseleinen opdienschalen. Circa: 1900 - 1930. Afmeting: 40 - 44 cm. In goede staat.

3 Duitse bierpullen.
Startprijs 50 EUR

Drie Duitse 'Fayence' bierpullen met tinnen deksels. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.

Keramieken paard
Startprijs 55 EUR

Groot porseleinen stijgerend paard in Barok-stijl beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 43 x 13 cm. In goede staat.

Fürstenberg figuur.
Startprijs 55 EUR

Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' porselein figuur. 'Zwerver' (?) 20e Eeuw. Afmeting: 8 cm. In goede staat.

5 KPM schaaltjes
Startprijs 55 EUR

Vijf oude/antieke Duitse 'K.P.M' porseleinen handbeschilderde vaasjes met florale en goud decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 9 cm ø. In goede staat.

6 x Celadon vaas.
Startprijs 55 EUR

Zes oude Chinese celadon dekselpotten + vazen. 20e Eeuw. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 - 18,5 cm. In goede staat.

3x Antieke kastkommen
Startprijs 60 EUR

Drie antieke kastkommen. Twee maal groot Imari, 19e eeuw. Eén heel, één beschadigd. Eén Petrus Regout Maastricht, decor Canton, goed. Afmeting: ø 19,5 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Lot van 8 tegels, 18e eeuw.
Startprijs 60 EUR

Acht stuks 18e eeuwse tegels met boeren gebouwen. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.

Porseleinen wekker-klokkast, ca. 1915
Startprijs 60 EUR

Duitse Jugendstil porseleinen wekker-klokkast met groene glazuur en florale decor. Waarschijnlijk Eichwald. Circa: 1915. Afmeting: 5 x 11 cm ø. In goede staat.

3x Goebel borden
Startprijs 60 EUR

Drie oude Goebel borden. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal keramiek, Vallende ster, Janet Rolson. Twee maal glas. Afmeting: ø 19 - 22 cm. In goede staat.

Japanse Imari Engelse bulldog
Startprijs 60 EUR

Japanse Imari porseleinen buldog. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 12 x 7 cm. In goede staat.

Ronde Stadt Meissen schaal
Startprijs 60 EUR

Grote antieke Duitse Stadt Meissen Teichert porseleinen schaal met florale en goud decors + gecontourneerde omranding. Circa: 1910. Afmeting: 5,5 x 32 cm ø. In goede staat.

Chinese Imari schotel, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen sierschotel met goud en florale decors. Chip gelijmd. Afmeting: ø 27,4 cm. In redelijke staat.

2x Yi Xing trekpotje, 21e Eeuw.
Startprijs 60 EUR

Twee oude Chinese Yi Xing theepotten. Gemerkt. 21e Eeuw. Afmeting: 8 - 12 cm. In goede staat.

Yi Xing trekpotje, 20e eeuw.
Startprijs 60 EUR

Oude Chinese Yi Xing theepot in pompoen-vorm. Tweede helft 20e eeuw. Gemerkt. Afmeting: 11 x 14,5 x 9,5 cm ø. In goede staat.

2x Chinese Yi Xing trekpotje
Startprijs 60 EUR

Twee oude Chinese Yi Xing theepotjes met Chinese schrift en gemerkt. 21e Eeuw. Afmeting: ø 7 cm - ø 8 cm. In goede staat.

Lot antiek porselein (5x)
Startprijs 60 EUR

Vijf maal antiek porselein. Twee maal 19e eeuwse Franse figuur op basement (blindstempsels) en bloemhouders. Bloemhouders afgestoken. Twee maal handbeschilderde bisquit porseleinen vaasjes. Eén maal v...

Terracotta Jugendstil vaas, ca. 1915
Startprijs 60 EUR

Grote antieke terracotta Jugendstil vaas met geglazuurde ranken decor rondom en medaillon met vos en geweer. Circa: 1915. Enkele beschadigingen. Afmeting: 27 x 12 cm ø. In redelijke staat.

Yixing trekpotje
Startprijs 60 EUR

Oude/antieke Chinese Yixing theepot met bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 x 14 x 9 cm ø. In goede staat.

Yixing trekpotje
Startprijs 60 EUR

Klein oud Chinees Yixing trekpotje met bloesems en vogel decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 11 x 7 cm ø. In goede staat.

Chinese Kantonese vaas op houten voet
Startprijs 60 EUR

Grote oude Chinese-Kantonese vaas met florale en vogel decors. Met bodemmerk en houtgestoken console. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 17 cm ø. In goede staat.

Yixing theepot
Startprijs 60 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met bodemmerk en tekst geetst. Afmeting: 8 x 18 x 10,5 cm ø. In goede staat.

3x Japanse Imari sierschotels, 19e eeuw.
Startprijs 65 EUR

Drie grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotels met florale decor. Afmeting: ø 31 - 38 cm. In goede staat.

Twee grote keramieken poezen
Startprijs 65 EUR

Twee grote keramieken poezen. Eén maal tijgerpoes van Hummel, nr. 31011 - 30 - 4, West Germany. Eén maal witte poes, Italië, gemonogrammeerd. Afmeting: 22 - 27 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees/Japans porselein
Startprijs 65 EUR

Lot antiek Chinees/Japans porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Elf kopjes + één met schotel en deksel. Diverse decors. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.

Japanse terracotta vaas
Startprijs 65 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse terracotta vaas met draak en zegels en goud decor. Drie bodemmerken. Afmeting: 31 x 15 cm ø. In goede staat.

Chinese snuffbottle met stop van edelsteen
Startprijs 65 EUR

Oude Chinese natuurstenen snuffbottle met kraanvogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.

3x Chinese olielampjes
Startprijs 65 EUR

Drie oude Chinees porseleinen olielampjes. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 15 cm. In goede staat.

2x Rosenthal vazen
Startprijs 70 EUR

Twee Duitse Rosenthal Studio-Line Björn Wiinblad porseleinen vazen met vogels en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17,5 - 33 cm. In goede staat.

6-Pas Hollands tegeltableau.
Startprijs 70 EUR

Hollands 6-pas tegeltableau met het schip 'de goede hoop'. Eerste helft 20e eeuw. Delft ? Circa: 1930. Afmeting: 27 x 40 cm. In goede staat.

Makkums' kunstobject
Startprijs 70 EUR

Groot modern Makkums' kunstobject. 1970 - 1995. J. Ottens Philips. Afmeting: 7 x 34,5 cm ø. In goede staat.

2x Volkstedt beelden, Danseressen
Startprijs 70 EUR

Twee Duitse porseleinen Volkstedt danseressen met goud decor. 20e Eeuw. Eén beschadigd, één goed. Afmeting: 21 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees porseleinen voorraadpot, 19e eeuw.
Startprijs 70 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen voorraadpot met florale decor. Craquelé glazuur. Afmeting: 12,5 x 16 cm ø. In goede staat.

Royal Copenhagen, Kuiken
Startprijs 70 EUR

Oude Royal Copenhagen porseleinen kuiken. Nr. 266 175. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 8,5 x 4,5 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen diepe schaal, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen diepe schaal met gecontourneerde omranding, florale decors met vogels en teksten. Afmeting: 7 x 22,5 x 16 cm. In goede staat.

Antieke 18e Eeuwse tegel
Startprijs 70 EUR

Zeldzame Hollandse 18e eeuwse tegel met zeemeerman en twee knotsen. Randschilfers. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.