Oude Chinese Yixing theepot met bodemmerk, landschap decor en Chinese schrift. Afmeting: 11,8 x 18,3 x 11,5 cm. In goede staat.
Vijf antieke Duitse steengoed kruiken. 19e - 20e Eeuw. Eén maal Jugendstil schenkkan, gesigneerd 'Klanke'. Circa 1910. (goed). Drie kruiken, één oor gelijmd. Eén voorraadpot. Afmeting: 20,5 x 37 cm. I...
Reuzen 'Westerwald' keramieken Renaissance kruik. 19e Eeuw. Basis gelijmd. Afmeting: 80 x 37 x 30 cm. In matige staat.
Groot bruin geglazuurd terra cotta figuur, 'De denker'. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 x 20 cm. In goede staat.
Duitse 'Dresden' porselein musicerende aap. 'Handgemalt A.H'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Duits handbeschilderd 'Rosenthal' porseleinen presenteerblad met figuren decor. 20e Eeuw. 'Handgemalt monogram A.H'. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.
Grote handbeschilderde Duitse 'Rosenthal' porseleinen sierschotel. Monogram 'A.H'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32,5 cm ø. In goede staat.
Duitse 'K.P.M.' porseleinen dame met tamboerijn. 20e Eeuw. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse 'Fürstenberg' porseleinen siervazen met goud en florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Handgemerkt 'A.H.'. Afmeting: 16 -22 cm. In goede staat.
Vier oude blauwe Chinese celadon porseleinen borden met florale decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 19 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse handbeschilderde porseleinen tegels met bloemenvoorstelling in lijst. Door O. Strauss, 1976. Afmeting: 22 x 16 cm. In goede staat.
Twee antiek Chinees porseleinen 'Familie Verte' knobbelvazen met bloempotten decors en craquelé glazuur. Afmeting: 13,5 x 8 cm ø. In goede staat.
Twaalf oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten. Afmeting: 9 - 10 cm ø. In goede staat.
Twee grote Duitse Fürstenberg porseleinen dekselvazen. 20e Eeuw. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 39 x 25 x 17 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Duitse porseleinen kop en schotels met goud decor. Eén maal 'Nymphenburg', met florale decor (mocca). Eén maal 'Heinrich von seine Mutter', met dorpsgezicht, handbeschilderd. Schotel h...
Twee oude Duitse Dresden porseleinen musicerende figuren. 20e Eeuw. Bij violist strijkstok + viool afgebroken. Bij cello-speler strijkstok afgebroken. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijke staat.
A. Beur ? Antieke keramieken schenkkan in de vorm van een buste van Napoleon Bonaparte. Circa: 1900. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Twee grote Delftse keramieken tabakspotten. Polychrome beschilderd en blauw beschilderd. Gemerkt met 18e eeuwse merken. Circa: 1920. Afmeting: 38 x 21 cm ø. In goede staat.
Drie maal 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Eén maal groot, gerestaureerd, met landschap decor. Eén maal Familie Rose bloemen, gelijmd. Eén maal landschap decor, gecontourneerd, gelijmd. Afmeti...
Twee grote oude Chinees porseleinen bolvazen met blauw florale decor en Familie Verte figuren decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 - 40 cm. In goede staat.
Lot antiek porseleinen serviesgoed met chinoiserie decor + goud decor. Circa: 1920. Servies bestaat uit: Dertig schotels + één-en-twintig kopjes. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 3,5 x 13 cm. In goe...
Antieke Franse porseleinen sierschotel met familiewapen. Decor de lambilly point gesne, point gesnant, met goud decor en gecontourneerd. Afmeting: ø 30,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen kandelaar met meisje die plant giet. Gemerkt met anker en B. Kandelaar aangepast. Afmeting: 24,5 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Duitse Metzeler + Ortloff porseleinen specht met goud decor. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén Fürstenberg engel. Eén Hoorn des overvloeds met putti. Ongemerkt. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 23 - 31 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws Delfts bord met chinoiserie decor. Randglazuurschade. Afmeting: 5,5 x 34 cm ø. In goede staat.
Vijf Chinees porseleinen (deksel)vazen. Eén kaststel + twee vazen. 20e Eeuw. Kaststel, twee vazen gelijmd, twee vazen goed (Japan). Afmeting: 19 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen vaas op houtgestoken basement met goud, figuren decor, florale decor en Foo hond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 30 cm ø. In goede staat.
Grote Japanse Satsuma vaas met goud decor, florale en geisha's decor. 20e Eeuw. Afmeting: 64 x 33 cm ø. In goede staat.
Twee maal antiek Chinees porselein. Circa: 1900. Gemerkt. Eén maal penselen-vaas met tekens, bloesems + vogel. Eén maal dekselvaas met tekens, bloesem + vogel. Afmeting: 10,5 - 20 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil porseleinen vazen-set met florale decors en kinderen. Circa: 1900. Vergulding sleets. Eén vaas haarlijn achterkant. Afmeting: 25 cm. In redelijke staat.
Renaissance-stijl keramieken kruik door C.J. Lanooy. 1935 Gelegenheidskruik Nederlandse Rode Kruis. Afmeting: 28 x 14 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Satsuma vazen met keizerlijke figuren, goud en florale decors. Afmeting: 18,5 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Twee porseleinen beeldengroepen. Tweede helft 20e eeuw. Eén vinger af. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 19 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Duitse Thüringen porseleinen figuren. Handbeschilderd en met goud decor. 20e Eeuw. Handgemalt A.H. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Duitse Dresden porseleinen lampenvoet met handbeschilderd goud en rozen decor. Vorm van Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 12 x 12 cm. In goede staat.
Tien antieke porseleinen flessen-stoppen. (Drank komt uit de neus). Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met florale decors. Gelijmd. Afmeting: 9,5 x 13 x 9 cm ø. In matige staat.
Antieke keramieken Jugendstil vaas met messing florale zweepslag overlay. Ongemerkt. Circa: 1910. Afmeting: 14,5 x 10 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese blanc de chine porseleinen Geisha op houten basement. 20e Eeuw. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Grote antieke Majolica plantenbak met visserij decor. Nr. 379 en blindstempel. Circa: 1880. Afmeting: 21 x 38 x 21 cm. In goede staat.
Oude Duitse Dresden porseleinen figuren groep. Musicerende figuren. Tweede helft 20e eeuw. Strijkstok afgebroken. Verder minimale chip mogelijk. Afmeting: 25 x 29 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Karlsruhe Majolica fruitschaal, Nr. 4255 1'. Circa: 1920. Afmeting: 20 x 27 x 24 cm. In zeer goede staat.
Kleine oude Chinese Yixing trekpotje met bodemzegel. Mooie kwaliteit. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 11 x 7 cm ø. In goede staat.
Tien stuks 19e eeuwse Duitse terracotta keramieken ovenschalen met beschildering onder glazuur. Twee met restauratie, één met beschadigd oor. Afmeting: ø 20 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met zotjes en florale decors in coulissen en gecontourneerde omranding. Twee maal zotjes, haarlijn. Eén florale decors, haarlijn. Afmeting: ø 12 cm. In red...
Twee grote Duitse Sitzendorf porseleinen figuren in Jugendstil kleuren. 20e Eeuw. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 50 - 51 cm. In goede staat.
Acht stuks 17e - 18e eeuwse Hollandse tegels met diverse decors. Beschadigingen. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In matig/redelijke staat.
Groot lot 19e eeuws goudsteen keramieken serviesgoed met florale decors. Bestaande uit: Acht roomkannen, twee suikerpotten, vier kastkommen, één kelk, twee schalen, drie kopjes. Minimale chip + haarli...
Drie oude erotische Japans/Chinees porseleinen snuffbottles met goud decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.
Vijf bijzonder grote antieke Petrus Regout Maastricht kastkommen met Chinese decors. Circa: 1890. Afmeting: 11 x 21 cm ø. In goede staat.
Twee grote vroeg 19e eeuwse Franse porseleinen figuren met goud decor. Jongen vormt een hart met zijn handen, en meisje met bloem. Eén hand gerestaureerd. Afmeting: 30 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Japanse Imari porseleinen kom met een Hollandse viermaster, met goud en florale decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 x 21,3 cm ø. In goede staat.
Grote Japanse kapitale Satsuma kraagvaas met drakenhengsels, goud decor, kraanvogels in landschap decors. 20e Eeuw. Afmeting: 91 x 34 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Chinese/Kantonese gesigneerde porseleinen vazen met geisha en craquele glazuur. Circa: 1900. Eén minimale chip. Afmeting: 26 x 10 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws Imari porseleinen schaal met vergulde messing monturen. Afmeting: 12,5 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Vijf oude Chinese gesneden figuren. Drie maal glas. Eén maal jade geisha. Eén maal natuurstenen boeddha. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 14,5 cm. In goede staat.
Twaalf maal antiek porselein met figuren. Circa: 1900. Onder andere: Klokkenstel, vazen, schaal. Enkele delen (oor of vingers) minimaal beschadigd. Afmeting: 10 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese porseleinen vaas met vogels en florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 x 17 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing theepot met binnenhouder, in pompoenvorm met Foo hond. Bodemmerk. Chips. 19e Eeuw. Afmeting: 12 x 19 x 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese Yixing theepot met bodemmerk. Geetst bamboe decor en tekst. Afmeting: 11 x 17,5 x 12 cm ø. In goede staat.
Zes handbeschilderde porseleinen borden met diverse figuren decors. Door Svetlana Storogenko. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Grote gesigneerde keramieken Jugendstil vaas. Circa 1910. Gesigneerd 'K. Philipp'. Vaas heeft glanzende figuur, dame heeft matte glazuur. Toegeschreven aan Karl Philipp, 1872 - 1949. Basis heeft chip....
Duits 'Fürstenberg' porselein tablet. 'Handgemalt Svetlana Strorogenko'. Naar Peter Paul Rubens. Afmeting: ø 33 cm. In goede staat.
Grote handbeschilderde Duitse porseleinen sierschotel. Monogram 'A.H'. Tweede helft 20e eeuw. Handbeschilderd decor door S.S. Afmeting: 39.5 x32.5x 2 cm.. In goede staat.
Groot handbeschilderd Duits 'Fürstenberg' porseleinen tablet met goud decor. Door Svetlana Storogenko. 20e Eeuw. Afmeting: 32,7 cm ø. In goede staat.
Drie oude Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' porseleinen cakeschalen met diverse portretten naar oude meesters en goud decor. 20e Eeuw. Handgemerkt 'Svetlana Storegesko'. Afmeting: 28 cm ø. In goed...
Drie oude Duitse handbeschilderde 'K.P.M.' porseleinen vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse K.P.M. porseleinen handbeschilderde vazen door S.S. Met landschappen en gouddecors. 20e Eeuw, 28 cm, 1 chip, Cond.: Redelijk/Goed
Antieke Duitse porseleinen reservisten bierpul. 167 Regiment Cassel 1902-1904 Infanterie. Zum andenk am dienst. 6 Comp. Oberels Infant. met originele Benette tinnen deksel. gemerkt Wilhelm J.M.H. Cass...
Twee 19e eeuwse porseleinen figuren. Bloemenhouders. Man en vrouw met manden (wijnkorfen), met goud decor. Frankrijk. Eerste helft 20e eeuw. Eén restauratie bij mannelijke figuur basement + arm. Afmet...
Twee grote vroeg 19e eeuwse Franse porseleinen figuren met goud decor. Man met visnet, en vrouw met vismand. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.
Royal Copenhagen porseleinen poes. Nr. 1803. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen vazen met figuren en florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 39 - 59 cm. In goede staat.
Antiek Hollands Delfts 6-pas tegeltableau met dorpsgezicht. Eén tegel chips. Circa: 1900. Afmeting: 38 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal antiek Chinees porselein Tek Sing Cargo 1822. Twee maal kom. Twee maal bord. Afmeting: 11 -17 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Boeren paar. 20e Eeuw. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 30 - 31 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met figuren en teksten. Beide vazen hebben haarscheur. Afmeting: 35 - 43 cm. In redelijke staat.
Twee oude Franse Sevres porseleinen dekseldozen. Handbeschilderd met figuren en goud decor. Modelé et decoration exclusive a la main. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
Grote bisquit porseleinen figuur. Jongen bij kruis. Gesigneerd A. Brocher deposé 1461. Afmeting: 58 x 23 x 22 cm. In goede staat.
Vier-kantige oude Chinees porseleinen dekselvaas met Foo honden. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Grote Duitse antieke porseleinen valk. Freureuth Kunstabteilung, door M. Herman Fritz. Circa: 1920. Afmeting: 30 x 33 x 15 cm. In goede staat.
Twee grote handbeschilderde Chinees porseleinen vazen met floraal en vogels decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 13 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met draken. Afmeting: 31 x 15 cm ø. In goede staat.
Vijf Duitse porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere: K.P.M., drie keer Fürstenberg. Twee productie foute figuren. Eén tabakspijp kapot, één stukje af kleine jongen, één stok afgebroke...
Twee delen antiek keramiek. Circa: 1900. Eén maal handbeschilderde Villeroy en Boch, Bonn schenkkan. Eén maal grote Engelse vaas met goud en florale decors. Maddocks Lamberton Works. Afmeting: 35 - 60...
Grote oude Chinees porseleinen knobbelvaas met draken decor. Ongemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 29 x 16 cm ø. In goede staat.
Antieke Delftse platelen polychrome vaas met florale en vogels decor. 1905 - 1910. Door W.A. Muller, Zuid Holland. Afmeting: 35 x 15 cm ø. In goede staat.
Antiek 20-pas tegeltableau met tekst Greetsiel. Voorzien van Hollands landschap met windmolens en boot met figuren in rivier (craquelé). Afmeting: 69 x 52 cm. In goede staat.
Antieke Italiaanse Albarello naar oud voorbeeld. Circa 1900. Handbeschilderd, 'Grass Dawat'. Randglazuur chips. Afmeting: 24,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Twee grote handbeschilderde 'Furstenberg' porseleinen dekselvazen met blauw en goud decor. Handbeschilderd 'A..H'. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 22 cm ø. In goede staat.
Twee Duitse antieke porseleinen figuren. Gemerkt Sitzendorf, gebroeders Voigt. 19e Eeuw. Eén slecht horende man in robe. En een dienstmeid met thee. Afmeting: 23 - 25 cm. In goede staat.
Grote Duitse polychrome keramieken plaquette. Circa 1910. Plaquette heeft voorstelling van musicerende kinderen in landschap. Restauraties aan rand. Afmeting: 48 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
Handbeschilderde grote Duitse K.P.M. porseleinen vaas. Door Svetlana Storogenko. Met damesportretten en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 23,5 x 21 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Majolica figurengroep met 18e eeuwse figuren en kat bij boom. Nr. 2120 - 70. Circa: 1900. Afmeting: 27 x 24 x 15 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met teksten, vogels en figuren. Vaas met figuren heeft chips bovenrand. 20e Eeuw. Afmeting: 42 - 43 cm. In redelijk/goede staat.