Vier maal antiek Chinees porselein Tek Sing Cargo 1822. Twee maal kom. Twee maal bord. Afmeting: 11 -17 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese Familie Rose vaas met figuren te paard in landschap en spelende kinderen. Afmeting: 46 x 17 cm ø. In goede staat.
Grote Sang de Boeuf Chinees porseleinen vaas. 19e of 20e Eeuw. Paar bodemchips. Afmeting: 33 x 20 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zeven stuks 18e eeuwse gemerkte Chinees porseleinen borden met zotjes in landschappen. Drie borden met minimale chip. Eén bord met haarlijn. Afmeting: ø 22,8 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen bolvazen met blauw florale decor en Familie Verte figuren decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 - 40 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen bolvaas met florale blauwe decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 29 cm ø. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen (deksel)vazen. 18e - 19e Eeuw. Eén dekselvaas gelijmd, deksel heel. Grote vaas goed. Afmeting: 23 - 43 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Arnhem platelen vaas. Monogram BS 229, gemerkt met haan. Circa: 1915. Afmeting: 17 x 7 cm ø. In goede staat.
Vier-delige Gouda polychrome platelen set. Onder ander: Ivora/Regina met florale decors. Circa: 1915. Afmeting: 6 - 28 cm. In goede staat.
Grote antieke Arnhemse platelen bloempot. Met florale decor 'Maya Gelria Nr.: 164'. Afmeting: 26 x 34 x 30 cm ø. In goede staat.
Arnhem platelen presenteertablet. Decor 'Olla'. Gemerkt met haan. Circa: 1920. Afmeting: 2,5 x 28,5 cm ø. In goede staat.
Mooie antieke Jugendstil keramieken Art Nouveau vaas. Circa: 1915. Genummerd. Afmeting: 23 x 12 cm ø. In goede staat.
Antieke Delftse platelen polychrome vaas met florale en vogels decor. 1905 - 1910. Door W.A. Muller, Zuid Holland. Afmeting: 35 x 15 cm ø. In goede staat.
Vijf delen antiek Arnhems plateel. Onder andere: Flora Gelria en Maya Gelria. 1x Hangbloempot, 2x kleine oorvaasjes, 2x grotere vazen. Afmeting: 8 - 19 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Hollands plateel. Eén maal hangbloempot, goed. Twee maal rozen stekers, één chip. Eén maal suikerpot, één chip. Afmeting: 12 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse antieke Goebel keramieken dekseldoos met bont Art Deco decor en gestilleerd met olifant. Nr.: D.O. 369 Dep. Circa: 1935. Afmeting: 16 x 15 x 15 cm. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil Majolica caché potten met zweepslag florale en vlinders decor. Minimale chip. Circa: 1915. Genummerd 381/2. Afmeting: 18,5 x 32 x 26 cm ø. In goede staat.
Zes oude Delftse keramieken polychrome borden. Gemerkt 'APK'. Eerste helft 20e eeuw. Eén haarscheur + twee chips. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Delfts 12-pas tegeltableau naar Ruisdael, in eiken lijst. Monogram D.P. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.
8x 19e Eeuws goudsteen keramiek met onder andere florale decors. Twee delen beschadigd. Vier maal roomkan, drie kommen (twee beschadigd). Eén schaaltje. Afmeting: 12-13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen olielampen met historisme monturen. Circa: 1880. Afmeting: 60 x 15 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse keramieken vaas, gemoderniseerd tot tafellamp met chroom. Afmeting: 51 cm. In redelijk/goede staat.
Oude ovale porseleinen vis dekselterrine met karpers en lelie decors. Circa: 1900. Afmeting: 15 x 32 x 17 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Makkumse sierschotel. Haarscheur + restauratie. Afmeting: ø 43 cm. In redelijke staat.
Groot modern Makkums' kunstobject. 1970 - 1995. J. Ottens Philips. Afmeting: 7 x 34,5 cm ø. In goede staat.
Drie delen Makkums aardewerk. 20e Eeuw. Twee maal polychrome sierschaal. Eén maal blauwe schaal. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Holland keramiek. Eén maal kerfsnede Friese aardewerk wandschotel met geel/groene glazuur. Twee maal Tichelaar gemerkte polychrome wandborden. Eén bodemrand beschadigd. Circa: 1900. A...
Antiek 20-pas tegeltableau met tekst Greetsiel. Voorzien van Hollands landschap met windmolens en boot met figuren in rivier (craquelé). Afmeting: 69 x 52 cm. In goede staat.
Antiek 6-pas tegeltableau met poezen. Circa 1900. Beschadigd. Afmeting: 39 x 26 cm. In matige staat.
Antieke Italiaanse Albarello naar oud voorbeeld. Circa 1900. Handbeschilderd, 'Grass Dawat'. Randglazuur chips. Afmeting: 24,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Chinese opengewerkte porseleinen twee-delige vaas met insteekvaas. Zeer fijn gedecoreerd met florale decors. Vaas is gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 27,2 x 17 cm ø. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten + deksels, met tekens en florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 24,5 x 19 cm ø. In goede staat.
Uitgebreid oud Zwiebelmuster porseleinen servies. Onder andere: 'Blue Danube', 'Bavaria'. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: twee koffiepotten, zes eierdoppen, melk/suikerpot, zes schalen, elf kopj...
Acht-delig 19e eeuws goudsteen keramiek. Bestaande uit: Roomkan, vijf kop + schotels, koffiekan en twee kastkommen. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.
Vijf bijzonder grote antieke Petrus Regout Maastricht kastkommen met Chinese decors. Circa: 1890. Afmeting: 11 x 21 cm ø. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Duitse 'Fayence' bierpul met tinnen klepdeksel en tinnen bodemrand. Met voorstelling van stijgerend paard en met florale beschildering. Afmeting: 25 x 11 cm ø. In goede staat.
Lot antiek porseleinen serviesgoed met chinoiserie decor + goud decor. Circa: 1920. Servies bestaat uit: Dertig schotels + één-en-twintig kopjes. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 3,5 x 13 cm. In goe...
Twee antieke Duitse Villeroy en Boch ? vier-kantige vazen met Duitse landschappen, goud decor en kobalt blauwe achtergrond. Genummerd 1960/2 P 1243. Eén vaas chip ingelijmd. Afmeting: 29,5 x 15 x 15 c...
Duitse Jugendstil porseleinen wekker-klokkast met groene glazuur en florale decor. Waarschijnlijk Eichwald. Circa: 1915. Afmeting: 5 x 11 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing trekpot met zes kommen, deels geglazuurd met florale decors, tekens en vleermuis. Gemerkt. Deksel binnenrand beschadigd + chips. Vier kopjes goed, één kopje barst, één kopje chi...
Antiek Duits Villeroy & Boch kaststel met landschappen en florale decors. Eén vaas chip bovenrand. Circa: 1900. Afmeting: 34 - 37 cm. In goede staat.
Aparte oude Chinese Yixing theepot met opengewerkt deksel en Foo hond en pioenrozen. Bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 16 x 15,5 x 9 cm. In goede staat.
Vier-kantige oude Chinees porseleinen dekselvaas met Foo honden. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Negen maal 18e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed. Onder andere Kang Xi. Bestaande uit: Zeven schotels + twee kopjes. Vijf schotels zijn goed, twee beschadigd, twee kopjes haarlijn. Afmeting: 7,5 -...
Antiek Japans eierschaal porseleinen theeservies met figuren in landschappen decor. Circa 1930. Bestaande uit: Tien kop en schotels, theekan, suikerpot en melkkan. Afmeting: circa 9 - 20 cm. In goede ...
Oude/antieke Chinees porseleinen octagonale 'Familie Verte' schotel met tuin, paradijsvogel en vlinder decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 29,5 x 29,5 x 4 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schaal met Familie Verte decor, figuren in landschap. Afmeting: 6 - 35 cm ø. In goede staat.
Twee antieke porseleinen Familie Rose vazen met hoogwaardigheidsbekleders optocht. 1850 - 1920. Balustervormig. Afmeting: 25,5 x 11 cm ø. In goede staat.
Vier maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemerkte kopjes met peterselie decor en geribbelde bovenrand. Afmeting: 6 x 7,8 cm ø. In goede staat.
Vijf maal 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen schotels met florale decors, tuin + karper decor, peterselie decor. Gemerkt. Minimale randschades. Afmeting: 13 - 13,5 cm. In redelijke staat.
Drie grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte kommen met florale decors. Gemerkt. Afmeting: ø 18,5 - 20,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen bordje met landschap decor en gecontourneerde omranding. Drie haarlijnen + chips. Afmeting: ø 15,8 cm. In redelijke staat.
Prachtige oude Chinees porseleinen vaas met perziken decor en goudrand. Gemerkt. 20e Eeuw. Mooie kwaliteit. Afmeting: 28 x 18 cm ø. In goede staat.
Lot Chinees capucijner porselein, divers. Bestaande uit: Tien schotels en dertien kopjes + kom. Met onder andere; florale + draken decors. Kop + schotels, onder andere Familie Rose. Paar beschadiginge...
Oude gesigneerde Chinees porseleinen lachende boeddha. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen gemberpot met landschap decor. Afmeting: 17 x 16 cm ø. In goede staat.
Drie oude Goebel borden. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal keramiek, Vallende ster, Janet Rolson. Twee maal glas. Afmeting: ø 19 - 22 cm. In goede staat.
Grote Duitse Hummel keramieken lampenvoet met hond en meisje in boom. Gedateerd model 1936. Minimale chip onderrrand. Afmeting: 30 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Twee oude Duitse 'Sitzendorf' porseleinen figuren. Handbeschilderd 'A.H'. In Jugendstil-kleuren. 20e Eeuw. Afmeting: 18 -19 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse 'Sitzendorf' porseleinen figuren. 'Handgemalt A.H.' 20e Eeuw. In Jugendstil-kleuren. Afmeting circa: 20 cm. In goede staat.
Twee grote keramieken poezen. Eén maal tijgerpoes van Hummel, nr. 31011 - 30 - 4, West Germany. Eén maal witte poes, Italië, gemonogrammeerd. Afmeting: 22 - 27 cm. In goede staat.
Twee gesigneerde 19e eeuwse Imari porseleinen pijpvazen met figuren en florale decors. Eén minimale chip. Afmeting: 31 x 17 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee prachtige 19e eeuwse Kantonese porseleinen vazen met Familie Rose decors, figuren, floraal + goud decor. Mooie kwaliteit. Eén vaas haarlijn + kleine restauratie. Afmeting: 37 x 17 cm ø. In redeli...
Twee grote 19e eeuwse Chinese/Kantonese porseleinen vazen met krijgers decor en opgewerkte dieren figuren. Gemerkt. Eén vaas bovenkant gerestaureerd. Afmeting: 45 x 19 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke Chinese/Kantonese vazen met krijgers decor. Gemerkt. Eén vaas minimale chip. Afmeting: 44 - 45 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke Chinese/Kantonese vazen met krijgers decor. Gemerkt. Eén vaas minimale chip. Afmeting: 43 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Japanse Imari porseleinen vazen met messing monturen, Geisha's, vlinders en florale decors. Circa: 1900. Afmeting: 38 x 14 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met vergulde messing voet, voorzien van figuren en draken decor. Eén deksel zit vast. Eén deksel gerestaureerd. Afmeting: 31 x 12 cm ø. In redelijke staat...
Grote Duitse antieke porseleinen valk. Freureuth Kunstabteilung, door M. Herman Fritz. Circa: 1920. Afmeting: 30 x 33 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Franse porseleinen sierschotel met familiewapen. Decor de lambilly point gesne, point gesnant, met goud decor en gecontourneerd. Afmeting: ø 30,5 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen rookverdrijvers in scheepjesvorm. Eén gemerkt Aerozon. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 20 x 21 cm. In goede staat.
Drie voor-oorlogse porseleinen rookverdrijvers, uilen. Twee maal nieuw geëlectrificeerd, één maal niet geëlectrificeerd. Eén glazen oog ingelijmd. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Drie voor-oorlogse porseleinen rookverdrijvers. Nieuw geëlectrificeerd. Bestaande uit: Twee maal uil, één maal Chinees. Afmeting: 15 - 22 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen kandelaar met meisje die plant giet. Gemerkt met anker en B. Kandelaar aangepast. Afmeting: 24,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke porseleinen uilen. Eén gemerkt, 3700 P. Eén rookverdrijver, ongemerkt. Eén minimale chip bodemrand. Afmeting: 24 - 26 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen Volkstedt danseressen met goud decor. 20e Eeuw. Eén beschadigd, één goed. Afmeting: 21 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote vroeg 19e eeuwse Franse porseleinen figuren met goud decor. Man met visnet, en vrouw met vismand. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.
Twee grote vroeg 19e eeuwse Franse porseleinen figuren met goud decor. Jongen vormt een hart met zijn handen, en meisje met bloem. Eén hand gerestaureerd. Afmeting: 30 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Duitse Metzeler + Ortloff porseleinen specht met goud decor. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Twee mooie antieke Duitse Scheibe Alsbach porseleinen Jugendstil vazen met onderwater decors, goud decor en vrouwenfiguur. Circa: 1915. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
Japanse Imari porseleinen buldog. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 12 x 7 cm. In goede staat.
Drie-delige polychrome Porseleyne Fles kaststel. Monogram HKA 1674. 20e Eeuw. Afmeting: 18,5 - 40 cm. In goede staat.
Drie maal grote Porseleyne Fles aardewerk borden/tablet. Eén maal zeegezicht. Eén maal bloemen. Eén maal bloemen + vogels, Chinoiserie. Afmeting: 27 - 34 cm. In goede staat.
Twee antieke Delftse grote polychrome pauw borden met florale decors. Circa: 1920. Gemerkt met 18e eeuwse merken. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.
Vier maal Delfts aardewerk, de Porceleyne Fles. Twee vaasjes, één schoen en één schenkkan. 20e Eeuw. Afmeting: 10 -27 cm. In goede staat.
Klein 19e eeuws Delfts kaststel, gemerkt van Duyn. Met florale decors en papegaaien. Twee papegaaien aangelijmd. Eén vaas chip + haarlijn. Afmeting: 18 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse borden met florale decors. Chips. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Vier 17e eeuwse Delftse Fayence borden. Twee sets van twee. Twee maal met chinoiserie decors, lichte randglazuurschade. Werkplaats 't Hart, 1675 - 1693. Twee maal met leeuwen decors. Lichte randglazuu...
Zeven stuks 18e eeuwse Delftse keramieken borden met chinoiserie decor. Sommige borden minimale chip of randglazuurschade. Afmeting: ø 22 - 26 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse keramieken boterpotten met florale decor. Kleinere heeft chips rand. Afmeting: ø 11 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zeer grote antieke Villeroy en Boch ? sierwandschotels. Circa: 1900 - 1930. Eén maal gemerkt V + B, Kerkgezicht. Eén maal 18e eeuws landschap. Afmeting: 44 - 50 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale en goud decor + vogel decor. Beschadigd. Eén florale decor, chip onder bodem. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delfts blauwe sierschotels. Eén maal gemerkt IG 12 met Chinees decor. Eén maal met paauw decor, gemerkt de Bij L. Randglazuurschade rondom. Afmeting: ø 22,5 - 27 cm. In redelijke staat...
Twee oude handbeschilderde 'Fürstenberg' porseleinen figuren. 'Mannen met tabakspijpen'. 'Handgemalt A.H. en Sweta'. 20 Eeuw. Afmeting circa: 25 cm. In goede staat.
Collectie (17 x) Duits aardewerk met bruine glazuur. Kruiken etc. 19e Eeuw. Elf, goed. Zes, gerestaureerd of haarlijn. Afmeting: 23 - 45 cm. In redelijk/goede staat.
Twee ovale Duitse Meissen porseleinen schalen met florale decors, goudrand en gecontourneerd. Circa: 1900. Afmeting: 3 x 28 x 20 cm. In goede staat.