Antiek defect Hollands pistool. Haan afgebroken. Je Maintendrai - Jott. Munts Amsterdam. Afmeting: 20 cm. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuwse wapenstok van been en hout. Twee-delig. Stukje been weg. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antieke 'F.N. Flobert' (6 mm.) kogelgeweer. Zonder mechanisme. Afmeting: 101 cm. In redelijk goede staat.
Twee oude Indonesische krissen en één repro Duitse dolk WO II. Afmeting: 38 - 50 cm. In goede staat.
Antieke scherm sabel van ijzer. Tweede helft 19e eeuw. Afmeting: 105 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal 19e eeuwse kruitzakken met koperen sluitmechanismes en leder. Afmeting: 20 - 26 cm. In goede staat.
Antieke floret. Gemerkt 'G. Pion' en voorzien van leeuwteken. 19e Eeuw. Heft is van messing en leer. Afmeting: 108 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen miniatuurkanon met wapenschild en vurenhouten basis en bronzen wielen. Afmeting: 14,5 x 28 x 9 cm. In goede staat.
19e Eeuws hagelgeweer (18 mm.), type 1867. Geweer heeft speciaal slagmechanisme. Gesigneerd 'A. Francotte A. Liege'. Afmeting: 128 cm. In goede staat.
19e Eeuws cavalerie-sabel. No. 1 - Model 1876 Holland met roggehuid grip. Zonder schede. Mooie patina. Afmeting: 94,5 cm. In goede staat.
Antieke wapen pompstok. Bestaande uit drie schroefbare delen en messing. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Drie antieke pistolen, onklaar. Bij één mist hout van kolf. Afmeting: 13,5 x 22 cm. In redelijke staat.
Antieke bajonet, geschikt voor karabijn 'Berthier' Nr. 28 etc.. Lichte oxydatie. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Oosterse antieke karabijn met koper beslagen. 19e Eeuw. Afmeting: 126 cm. In redelijk/goede staat.
Oosterse antieke karabijn met parelmoer-inleg. 19e Eeuw. Afmeting: 123 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse bajonet met messing heft voor 'Lebel' geweer Nr. B 294. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antieke schacht-bajonet voor sappeursgeweer 184. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Engelse 'Enfield' bajonet. '1907 EFD' etc. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 55,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse 'Lebel' bajonet met messing heft. Circa 1900. Afmeting: 45,5 cm. In goede staat.
Nederlandse 'FAL' bajonet voor op schacht. 20e Eeuw. In zeer goede staat.
Engelse 'Enfield' bajonet, Nr. 67. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.
Franse bajonet voor MAS. Zeldzaam. WO II. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
U.S. bajonet. Voor M8A. 'Made in West Germany'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Gave Belgische bajonet WO II. Ongenummerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 36,3 cm. In goede staat.