Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

A. Heyboer, Abstracte compositie
Resultaat: 200 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 110 x 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Religieuze afbeelding
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd. 18e eeuw.'Religieuze afbeelding met corpus christie'. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 44 cm. In goede staat.

H.E. Roodenburg, Gezicht op kerk
Resultaat: 50 EUR

H.E. Roodenburg, '51. 1895 - 1987. Gezicht op kerk met figuur. Tekening op papier. Afmeting: 20 x 35 cm. In redelijke staat.

2x Lithografie Jamm
Resultaat: 50 EUR

Twee maal Jamm 1997. Verso Hans Morselt, beeldend kunstenaar. Nr. 18/40, 26/40. Moderne composities. Lithografieën op papier. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.

Jef Diederen, 'Moderne compositie met drie figuren'.
Resultaat: 50 EUR

Jef Diederen 69/70. 1920 - 2009. 'Moderne compositie met drie figuren'. Lithografie op papier. Afmeting: 78 x 52 cm. In goede staat.

Dirk van Haaren, Zeilboten met figuren in Stadskanaal
Resultaat: 200 EUR

Dirk van Haaren. 1878 - 1953. Zeilboten met figuren in Stadskanaal. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 50 cm. In goede staat.

L. Paret, Uiterwaard met stadsgezicht
Resultaat: 80 EUR

L. Paret. 1913. Belgische school. Uiterwaard met stadsgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 39 x 24 cm. In goede staat.

C. Noltee, Stilleven met appelen en kruik
Resultaat: 170 EUR

Cor Noltee. Stilleven met appelen en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 24 cm. In goede staat.

G. Philippe, Besneeuwd havengezicht bij maanlicht
Startprijs 100 EUR

G. Philippe. Besneeuwd havengezicht bij maanlicht. Circa: 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Nils Landzelius, Kust bij avond
Resultaat: 60 EUR

Nils Landzelius. Kust bij avond. Zweedse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 38 cm. In goede staat.

2 Oude Chinese werken, Gesigneerd.
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Chinese werken. Gesigneerd. Eén maal vogel op bloesemtak. Op zijde geschilderd. Eén maal vlieg op blad. Litho op papier. Afmeting: 41 x 15 cm. en 30 x 20 cm. In goede staat.

Roel Wildeboer, Vaas met bloemen
Resultaat: 150 EUR

Roel Wildeboer. 1902 - 1989. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Stilleven met rozen
Resultaat: 50 EUR

Ton Anconé. '49. Oldenzaal (overleden). Vroeg werk. Stilleven met rozen. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 19 cm. In goede staat.

Frans Baayens, 'Landschap in Buurse'.
Resultaat: 60 EUR

Frans Baayens. 1896 - 1970 Enschede. 'Landschap Buurse'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

5x 17e-18e Eeuwse gravures, Stadsgezichten
Resultaat: 300 EUR

Vijf maal 17e - 18e eeuwse gravures. Stadsgezichten. Amsterdam, Dordrecht, Middelburg, Hondselerdijk, Paleis het Loo. Vochtvlekken. Afmeting: circa 45 x 33 cm. In redelijk/goede staat.

J. van Delden, Bomschuit op strand
Resultaat: 180 EUR

J. van Delden. Bomschuit op strand met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Portret oude heer
Resultaat: 100 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Portret oude heer met tabakspijp. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Joop Kruip of Ruip, 'Dorp op palen Zuiderzee'.
Resultaat: 40 EUR

Joop Kruip of Ruip. Naïve school. 'Dorp op palen Zuiderzee'. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 28 cm. In goede staat.

Theo Nijs, 'Stilleven met koffieset'.
Resultaat: 60 EUR

Theo Nijs, 1962. 1934 - 2015. 'Stilleven met koffieset'. Verso expositie Lichtenvoordse kunstenaars. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 24,5 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Vissers aan kade met verlichting op boten
Resultaat: 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd linksonder, 1966. Indonesische school. Verso galeriestempel Art Galery Kemoyaran. Vissers aan de kade met verlichting op boten. Afmeting: 140 x 80 cm. In goede staat.

J.W. Gruyter, 'Zeilschepen op zee bij avondlicht'.
Startprijs 300 EUR

J.W. Gruyter. 1856 - 1908. 'Zeilschepen op zee bij avondlicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 65 cm. In goede staat.

Miniatuur portretje.
Resultaat: 300 EUR

Plimer, 19e eeuw. Miniatuur damesportret. Mogelijk 'Nathaniel' of 'Andrew Plimer'. Lijst omranding met filigrain en pareltjes, achterkant met schildpad. Olieverf op ivoor. Afmeting: 6,7 x 8,7 cm. In g...

Ongesigneerd, Schaapsherder met dorp op achtergrond
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Schaapsherder met dorp op achtergrond. Circa: 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 16 cm. In redelijke staat.

Artz, Meisje in de duinen
Resultaat: 600 EUR

Artz. 19e Eeuw. Meisje in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 57 cm. In goede staat.