Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

H. van Daalhof, Stadsgezicht met figuren
Startprijs 100 EUR

Henri van Daalhof. 1867 - 1953. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 21 cm. In goede staat.

Berger, 'Stilleven met fruit + glas'
Resultaat: 50 EUR

Berger. 21e Eeuw. 'Stilleven met fruit + glas'. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.

Pendant, 'Arabische figuren'
Startprijs 60 EUR

Pendant. Monogram. 20e Eeuw. Twee maal 'Arabische figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 9 x 7 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Wandelaar in landschap
Startprijs 250 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Wandelaar in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 21,5 x 25,5 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Landschap met sloot, boten, wilgen en koeien.
Resultaat: 325 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Landschap met sloot, boten, knotwilgen en koeien. Circa: 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: 17 x 24 cm. In goede staat.

Frijmuth, 'Surrealistische voorstellingen'.
Startprijs 60 EUR

Twee maal Frijmuth '78. (Alfous)? Tekeningen op papier. Afmeting: 31 x 41 cm. + 36 x 27 cm. In goede staat.

3x Duitse Familiewapens, 17e-18e Eeuw.
Resultaat: 800 EUR

Drie maal 18e eeuwse handgeschilderde Duitse familiewapens over families 17e-18e eeuw. 16e-17e Eeuwse Sardinië familie wapens. Afmeting: 51 x 40 cm. 17e Eeuwse Zweedse familiewapens. Afmeting: 51 x 40...

Ton Ancone, Landschap met boerderij
Resultaat: 80 EUR

Ton Ancone. Oldenzaal, overleden. Landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Ton Ancone, Landschap met hert
Startprijs 70 EUR

Ton Ancone. (overleden, Oldenzaal). Landschap met hert. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Vrouwelijk naakte buste
Startprijs 150 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Vrouwelijke naakte buste. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Chinees rol schilderij
Startprijs 600 EUR

Groot oud Chinees rolschilderij met landschappen. Gesigneerd. 20e Eeuw. Aquarel. Afmeting: 230 x 80 cm. In goede staat.

Chinees rol schilderij
Startprijs 600 EUR

Groot oud Chinees rolschilderij met florale decors. 20e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 215 x 79 cm. In goede staat.

Johan Pootjes, 'Landschap Nederlands Indië'.
Resultaat: 120 EUR

Johan Pootjes. 1882 - 1944 Laren. 'Landschap Nederlands Indië'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Johan Pootjes, 'Stilleven met beelden'.
Startprijs 50 EUR

Johan Pootjes. 1882 - 1944 Laren. 'Stilleven met beelden'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

2x P.A. Nijgh, 1x B. Ansing, 3x Twentse etsen
Resultaat: 60 EUR

Drie keer Twentse etsen. P.A. Nijgh, Oogsttijd. P.A. Nijgh, Bospad. B. Ansing, Stadsgezicht. Etsen op papier. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.

Kees Broerse, Buurserzand
Startprijs 60 EUR

Kees Broerse. 1900 - 1972 Enschede. Buurserzand. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Frans Baaijens, Twents bosgezicht
Startprijs 80 EUR

Frans Baaijens. 1896 - 1970. Twents bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

J. Lemaiyeur (?) 'Stadsgracht met figuren'.
Startprijs 350 EUR

J. Lemaiyeur (?). Circa: 1900. 'Stadsgracht met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 45 cm. In goede staat.

J. Smit, Hollands dorpsgezicht met figuren
Startprijs 100 EUR

Gesigneerd J. Smit. Circa: 1930. Hollands dorpsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 32 cm. In goede staat.

P.P. Schiedges, Hollandse platbodem op zee
Resultaat: 200 EUR

P.P. Schiedges. 1812 - 1876. Hollandse platbodem op zee. Aquarel op papier. Afmeting: 17 x 12 cm. In goede staat.

B.H. Bolink, Twents bosgezicht in herfsttooi.
Resultaat: 150 EUR

B.H. Bolink. 1876 - 1950 (Enschede). Twents bosgezicht in herfsttooi. Pastel op papier. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Duits riviergezicht met figuren in boot
Startprijs 180 EUR

Ongesigneerd. Duits riviergezicht met figuren in boot. 19e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In redelijk/goede staat.

Dirk Jan Ribbeling, Motorrijder
Resultaat: 100 EUR

Dirk Jan Ribbeling. 1932 - 2013 (Arnhem). Abstracte figuratieve voorstelling. Motorrijder. Acryl op linnen. Afmeting: 120 x 100 cm. In goede staat.

Kees Broerse, Keulse kan met bloemen.
Startprijs 75 EUR

Kees Broerse, 1962. 1900 - 1972. Keulse kan met bloemen. Gouache op papier. Afmeting: 35 x 47 cm. In goede staat.