Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

C. Cornelisz, 'Perzikken'.
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Stilleven met perziken'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Twee spelende poezen
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Twee spelende poezen. Circa: 1920. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

2 Japanse houtsnedes
Resultaat: 100 EUR

Twee oude/antieke Japanse gekleurde houtsnedes. Gesigneerd. Eén maal landschap met figuren. Eén maal met tekst, tabakspijp en gordelknopen. Houtsnede op papier. Afmeting: 34 x 22 cm. en 22 x 17 cm. In...

Onduidelijk gesigneerd, Bedoeïene Arabische man
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Bedoeïene Arabische man met herderstok. Circa: 1920. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 32 cm. In goede staat.

J. Wevers, 'Hollands stadsgezicht'.
Resultaat: 100 EUR

J. Wevers. 19e Eeuw. 'Hollands stadsgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 27 cm. In goede staat.

Landkaart 1696.
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke landkaart 'La Seigneurie Groningae 1696', door Nicolas Sanson. Gravure op papier. Afmeting: circa 56 x 82 cm. In goede staat.

Monogram 1862, Ruiter met harnas in stal
Resultaat: 100 EUR

Monogram 1862. Ruiter met harnas in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 58 x 47 cm. In goede staat.

2x Ongesigneerd, Pendant, Hollandse wintergezichten met figuren.
Resultaat: 95 EUR

Twee maal ongesigneerd. 21e Eeuw. Pendant, Hollandse wintergezichten met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, 'Stilleven met fruit'.
Resultaat: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 13,5 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, 'Vlinder'.
Resultaat: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Vlinder'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

P.A. Nijgh, Giethoorn + Molens + Kerk te Veere
Resultaat: 90 EUR

P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Drie werken. Eén aquarel, Giethoorn. Eén ets, Molens. Eén ets, Kerk te Veere. Etsen/aquarel op papier. Afmeting: 24 - 40 cm. In goede staat.

Salvador Dali, Eenhoorn
Resultaat: 90 EUR

Salvador Dali, Nr. 72/300. Eenhoorn. Lithografie op papier. Afmeting: 59 x 48 cm. In goede staat.

Engelse gravure, 18e Eeuw.
Resultaat: 85 EUR

18e Eeuwse handingekleurde Engelse gravure. Landgoed met familiewapen Earle of Lindsey Grimsthorp in the county of Lincoln...etc. Gravure op papier. Afmeting: 48 x 35 cm. In goede staat.

Monastery gravure, 17e-18e Eeuw
Resultaat: 85 EUR

17e-18e Eeuwse ? gravure. Gedateerd 1521. Monasterium Heverlense Fundatum ..... Afmeting: 47 x 39 cm. In goede staat.

Antieke koperdrukplaat dierentuin Artis
Resultaat: 85 EUR

Antieke koperdrukplaat van dierentuin Artis. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 30 x 2,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vaas met bloemen
Resultaat: 85 EUR

Ongesigneerd. Circa: 1900. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In redelijk/goede staat.

Johannes Bosboom, Kerkinterieur met figuren.
Resultaat: 80 EUR

Johannes Bosboom. 1817 - 1891. Kerkinterieur met figuren. Ets op papier. Afmeting: 26,5 x 19,5 cm. In goede staat.

Rien Visser, Boerenerf
Resultaat: 80 EUR

Rien Visser (Enschede). Zonnig boerenerf met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Ton Ancone, Landschap met boerderij
Resultaat: 80 EUR

Ton Ancone. Oldenzaal, overleden. Landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 18e Eeuwse ruiter te paard.
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. 18e Eeuwse ruiter te paard. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

L. Paret, Uiterwaard met stadsgezicht
Resultaat: 80 EUR

L. Paret. 1913. Belgische school. Uiterwaard met stadsgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 39 x 24 cm. In goede staat.

P.A. Nijgh, Vaas met bloemen
Resultaat: 80 EUR

P.A. Nijgh 1949. 1876 - 1959 Enschede. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 37 cm. In goede staat.

J. de Groot, 4 etsen
Resultaat: 80 EUR

Jacq de Groot.(4-11-1924/11-01-2010) Vier etsen. Diverse voorstellingen. Etsen op papier. Afmeting: circa 35 -50 cm. In goede staat.

Bert Osterlund, Expressionistisch landschap met boten
Resultaat: 80 EUR

Bert Osterlund. Expressionistisch landschap met boten. Zweedse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.