Sofia Becker. Duitse school. 'Bloempot met bloem'. Circa: 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. 20e Eeuw. 'Riviergezicht met platbodem en boerenhuizen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.
Willy Krake. 'Landschap met figuren'. 20e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. 'Voorstelling naar Murillo'. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 70 cm. In goede staat.
Berger. 21e Eeuw. 'Stilleven met fruit + glas'. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.
J. v.d. Garde. Vaas met viooltjes. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 30 cm. In goede staat.
Ton Anconé. Oldenzaal (overleden). Vroeg werk. Boer met drie koeien op bospad. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 25 cm. In goede staat.
Ton Anconé. '49. Oldenzaal (overleden). Vroeg werk. Stilleven met rozen. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 19 cm. In goede staat.
Jef Diederen 69/70. 1920 - 2009. 'Moderne compositie met drie figuren'. Lithografie op papier. Afmeting: 78 x 52 cm. In goede staat.
Twee maal Jamm 1997. Verso Hans Morselt, beeldend kunstenaar. Nr. 18/40, 26/40. Moderne composities. Lithografieën op papier. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.
H.E. Roodenburg, '51. 1895 - 1987. Gezicht op kerk met figuur. Tekening op papier. Afmeting: 20 x 35 cm. In redelijke staat.
Nico Bruynesteyn. 1893 - 1950. Stilleven met kandelaar, boeken en Chinees porselein. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa: 1920. 'Portret jonge Rembrandt'. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 28 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Besneeuwd landschap met huisjes. Circa: 1920. Olieverf op paneel. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.
Beike ? Circa: 1920. Duitse school. Berglandschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa: 1920. Stilleven met tin. Volgens overlevering herkomst schenking Stien Eelsingh. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 44 cm. In goede staat.
G.F. Teyssen. 1873 - 1955. Man met sigaret in het donker. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. 1878 - 1967. Enschede. Bloesem op gemberpot. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.
N.K. Scheffer. 20e Eeuw. Zuid Afrikaans aquarel. Volksrust met stoomtrein. Aquarel op papier. Afmeting: 29 x 73 cm. In goede staat.
16e-17e Eeuwse Franse landkaart Reims en Champagne. Koperdruk hand ingekleurde gravure op papier. Afmeting: 38 x 52 cm. In goede staat.
Antieke landkaart Duitsland Eislebia Conitatus Mans Feldiae Opp. uit 1588. Ingekleurde gravure uit het boek Brauw - Hogenberg 1588. (aan de onderkant bij moetrand ingekort, werk niet beschadigd) Gravu...
H. Dechmaeijer 1929. 'Dames en herenportret. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 53 - 62 cm. In goede staat.
Cees de Kok. 1937 Tilburg - Almelo. 'Surrealistisch landschap met vogels'. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 50 cm. In goede staat.
Naar A. Koningh Jr. 'Romantisch Hollands wintergezicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.