J.T. Maten. 20e Eeuw. Paardenstal met boer en kip. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd linksonder, 1966. Indonesische school. Verso galeriestempel Art Galery Kemoyaran. Vissers aan de kade met verlichting op boten. Afmeting: 140 x 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Jacht stilleven. 19e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 23 x 17 cm. In goede staat.
P.P. Schiedges. 1812 - 1876. Hollandse platbodem op zee. Aquarel op papier. Afmeting: 17 x 12 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Dorpsgebouw. Nr. 214 - 300. Lithografie op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Duitse school. Circa: 1900. 'Vissersvolk op besneeuwd strand'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In goede staat.
Klaas Bernink, 1979. 1913 - 1996 Enschede. Twentse boerderij in de sneeuw. Nr. 222 - 250. Herkomst galerie polder. Lithografie op papier. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Anton Funke Küpper. 1869 - 1955. Stilleven met fruit, vaas, bloemen etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 75 cm. In goede staat.
F.A. Oostveen. 1885 - 1979. Aapje met fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 32,5 x 27,5 cm. In goede staat.
J. van Delden. Bomschuit op strand met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Vijf portretten. Onder andere met monogram 'M'. Vermoedelijk Duitse school. 20e Eeuw. Olieverf op linnen + paneel. Afmeting: 39 - 52 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Kip. Pastel op papier. Afmeting: 35 x 40 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille. '87. 1922 - 2010. Compositie met duiven op stropdas. Lithografie op papier. Afmeting: 29 x 18 cm. In goede staat .
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met brood op tinnen schaal. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 13,5 cm. In goede staat.
Nefkens. Circa: 1900. Herder met komende schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 49 cm. In goede staat.
Hans Innemee. 1951 - . Varken. Acryl op papier. Afmeting: 17 x 12,5 cm. In goede staat.
Cor Noltee. Stilleven met appelen en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 24 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Danseres. Pastel op papier. Afmeting: 35 x 40 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Stilleven met bloemen, koper en wijnfles. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Jens Joppe. 1930 - . 'Hollands havengezicht met zeilboten en figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 10 cm. In goede staat.
Antieke Duitse achterglas-schilderij in Japanse lijst. Twee-master. Die Oder geführt von Capt. Friedrich Schauer. Circa: 1900. Afmeting: 18 x 26 cm. In goede staat.
Ongesigneerd omstreeks 1930, twee plezierboten met figuren op een meer, olieverf op paneel 58x48 Cond:R
Jan Hillebrand Wijsmuller, 1855-1925. 'Rivierkade met wandelaar en huizen'. Gemengde techniek op papier. Afmeting. 29 x 46 cm. In goede staat.
19e Eeuwse icoon met heiligen, Griekenland. Afmeting: 31,5 x 25 x 1,7 cm. In redelijk/goede staat.