Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd, Landschap bij avondlicht
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd. Belgische school. Landschap bij avondlicht. Circa: 1920. Olieverf op paneel. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.

C. Verschuur, 'Werkende boer bij hooiwagen'.
Resultaat: 350 EUR

C. Verschuur, pseudoniem Cor Bouter. 1888 - 1966. 'Werkende boer bij hooiwagen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

F. Boersma + P.A. Nijgh, 2x Stilleven
Startprijs 120 EUR

F.Boersma. 1906 - 1979 Hengelo. P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Stilleven met violen. Stilleven met brandewijnkom en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 28 cm en 30 x 40 cm. In goede staat.

P.A. Nijgh, 2x Twents landschap
Startprijs 80 EUR

P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Twee werken. Twee maal Twentse landschappen. Aquarellen op papier. Afmeting: 23 x 30 cm en 28 x 40 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Stadsgezicht Parijs met koets
Startprijs 400 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Stadsgezicht Parijs met koets. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.

Willem Lanken, Voeten aan het strand
Resultaat: 75 EUR

Willem Lanken. 1890 - 1986. Duitse school. Voeten aan het strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 65 x 43 cm. In goede staat.

Willem Lanken, Zanddepots in haven
Startprijs 75 EUR

Willem Lanken. Duitse school. 1890 - 1986. Zanddepots in haven. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Jacht stilleven
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd. Jacht stilleven. 19e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 23 x 17 cm. In goede staat.

Soedarno, Indonesische tempel met figuren
Startprijs 200 EUR

Soedarno K.M. V1967. Indonesische school. Indonesische tempel met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 200 cm. In goede staat.

Lot Chinese kunstwerken
Startprijs 100 EUR

Zeven stuks oude Chinese op zijde geborduurde kunstwerken. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 61 cm. In goede staat.

Lot Chinese kunstwerken
Resultaat: 100 EUR

Zeven stuks oude/antieke Chinese zijde beschilderde schilderijen. Gesigneerd. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.

Henk Schuring, Moderne compositie
Resultaat: 250 EUR

Henk Schuring '65. Enschede 1928 - 1984. Moderne compositie. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 28 cm. In goede staat.

Henk Reerink, 'Liefdespaar'
Resultaat: 300 EUR

Henk Reerink (bekende Hengelose schilder). 'Het liefdespaar'. Naar schilderij van Jan Steen. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.

Jan Vermeulen, Gezicht op kasteel
Resultaat: 60 EUR

Jan Vermeulen. Gezicht op kasteel. Circa: 1930. Olieverf op paneel. Afmeting: 12 x16 cm. In goede staat.

Peter Cox, Heidelandschap
Startprijs 60 EUR

Peter Cox. 1912 - 1985. Heidegezicht met berkenbomen. Olieverf op linnen. Eén klein scheurtje. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Italiaans icoon, Opus Caroli Crivelli Veneti 1482
Resultaat: 220 EUR

19e Eeuwse Italiaanse icoon met vergulding. Opus Caroli Crivelli Veneti 1482. Krimpnaad in paneel. Afmeting: 47 x 87 cm. In redelijk/goede staat.

Hazelzet, Geisha
Startprijs 100 EUR

Hazelzet. 1992. Frans. Titel: Geisha, Nr. 1-199. Lithografie op papier. Afmeting: 46 x 67 cm. In goede staat.

Henk Jaspers?, Stilleven met beeld, fles etc.
Startprijs 100 EUR

Henk Jaspers? Stilleven met beeld, fles etc. Circa: 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In redelijk/goede staat.

Onduiduidelijk gesigneerd, Landschap met paarden
Startprijs 130 EUR

Onduidelijk gesigneerd (rechts onder). Landschap met paarden. Circa: 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In redelijke staat.

H. Endlich, Boerderij met knotswilgen en boerin
Startprijs 100 EUR

H. Endlich. Pseudoniem Jan Knikker. Boerderij met knotswilgen en boerin. Aquarel op papier. Afmeting: 39 x 28 cm. In goede staat.

M.T. de Hose, 'Dame'.
Startprijs 250 EUR

M.T. de Hose, Ovaal schilderij. Circa 1880. 'Spaanse of Italiaanse dame'. In Louis Seize lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.

Ongesigneerd. Verliefd paar bij spinnewiel
Startprijs 240 EUR

Ongesigneerd. Verliefd paar bij spinnewiel. Circa: 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 21 x 17 cm. In goede staat.

J. Suchez, Oosterse vrouw
Resultaat: 275 EUR

Julie Suchez. 1895. Duitse school. Oosterse vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 57 x 73 cm. In redelijk/goede staat.

P.A. Nijgh, Stilleven
Startprijs 130 EUR

P.A. Nijgh, 1955. 1876 - 1959 Enschede. Stilleven met bloempot, violen en pop. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

H.F. ter Beek, Ophaalbrug
Startprijs 70 EUR

H.F. ter Beek. Landschap met ophaalbrug. Aquarel op papier. Afmeting: 49 x 43 cm. In goede staat.

G. van Pelt, Vaas met boeket
Startprijs 160 EUR

G. van Pelt. 1873 - 1926. Vaas met boeket. Olieverf op paneel. Afmeting: 63 x 75 cm. In goede staat.

2x Ongesigneerd, Pendant, Hollandse wintergezichten met figuren.
Resultaat: 95 EUR

Twee maal ongesigneerd. 21e Eeuw. Pendant, Hollandse wintergezichten met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

J.T. Maten, Paardenstal met boer en kip
Resultaat: 200 EUR

J.T. Maten. 20e Eeuw. Paardenstal met boer en kip. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Henk Reerink, naar Gerard ter Borgh
Resultaat: 200 EUR

Naar Gerard ter Borgch. 'Oud Hollands interieur met figuren. Olieverf op linnen. Met zeer grote imposante barok lijst. Afmeting: 55 x 70 cm. In goede staat.

Piet Rezelman, Dames portret
Startprijs 200 EUR

Piet Rezelman. 1887 - 1967. Dames portret. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 50 cm. In goede staat.

Henk Reerink, 'Wintergezicht'
Startprijs 150 EUR

Henk Reerink, Hengelo. 'Hollandse ijspret', naar 18e eeuws voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 59 cm. In goede staat.

R. Mario, 'Stilleven met divers fruit'.
Startprijs 50 EUR

R. Mario. 21e Eeuw. 'Stilleven met divers fruit'. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.

F. Swaine, 18e Eeuws pendant
Resultaat: 360 EUR

F. Swaine. Francis Swaine. 1720 - 1780. 18e Eeuws pendant. Engelse school. Gesigneerd op voor en achterkant. Landschappen met figuren en waterpartij (rivieren). Olieverf op paneel. Afmeting: 15,4 x 10...

Monogram VoH, Boerderij bij nacht
Startprijs 200 EUR

Monogram VoH. Limburgse school ? Boerderij bij nacht. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.

H. Schallenberg, Boerenhuis aan sloot
Startprijs 125 EUR

H. Schallenberg (Huibert 1883 - 1981 ), Olieverf op linnen, Boerenhuis aan een sloot met figuur in de punter bij avond 30x46cm. Cond.: G

Ludwig Müller, Zonnig dorpsgezicht
Startprijs 120 EUR

Ludwig Müller. Duitse school. Zonnig dorpsgezicht. Circa: 1915. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.

Familiewapen 19e eeuw
Startprijs 120 EUR

18e - 19e Eeuws Hollands geschilderd familiewapen met goud decor. Geslacht wapen van de familie Moolenbergh en van Overklift. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 29,5 cm. In goede staat.

Henk Reerink, 'Koeien'
Startprijs 125 EUR

Henk Reerink, Hengelo. 'Koeien bij knotwilg', (naar A. Verhoesen). Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Landschap met koeien
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa: 1900. Landschap met koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 27 cm. In goede staat.

Gerard Krol, Vaas met bloemen
Startprijs 100 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.

Gerard Krol, Najaarsdag
Startprijs 130 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Titel: Najaarsdag 1914. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 48 cm. In goede staat.

J. van Oosten, Stilleven met knoflook en uien
Resultaat: 60 EUR

J. van Oosten. 20e Eeuw. Stilleven met knoflook en uien. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 50 cm. In goede staat.

J. van Oosten, Stilleven met rode uien en knoflook
Resultaat: 35 EUR

J. van Oosten. 20e Eeuw. Stilleven met rode uien en knoflook. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Paul Citroen, 'Zittend vrouwelijk naakt'.
Resultaat: 250 EUR

Paul Citroen. 1896 - 1983. 'Zittend vrouwelijk naakt'. Houtskool op papier. Afmeting: 28 x 37 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Chique dames bij avond
Startprijs 290 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Chique dames bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 22 x 27 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Boer met drie koeien op bospad
Resultaat: 50 EUR

Ton Anconé. Oldenzaal (overleden). Vroeg werk. Boer met drie koeien op bospad. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 25 cm. In goede staat.

Gesigneerd rechtsonder, 2 dames bij poort
Startprijs 180 EUR

Gesigneerd rechtsonder. Twee dames bij poort. Aquarel op papier. Afmeting: 37 x 51 cm. In goede staat.

Jan Bedijs Tom, Koeien bij de waterkant
Resultaat: 260 EUR

Jan Bedijs Tom (momogram). 1813 - 1894. Koeien bij de waterkant. Aquarel op papier. Afmeting: 16 x 27 cm. In goede staat.