Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Frans Baayens, 'Twentse watermolen'
Startprijs 100 EUR

Frans Baayens, 1896 - 1947 Enschede. 'Twentse watermolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Josef Israëls, 'Kindje in kakstoel'. (Ets)
Resultaat: 60 EUR

Josef Israëls 1824 - 1911. 'Kindje in kakstoel'. Ets op papier.

Nico Zwiers, 'Oosterse citadel bij avond'.
Resultaat: 40 EUR

Nico Zwiers. Circa 1960. 'Oosterse citadel bij avond aan het water'. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.

J. Joppe, 'Hollands havengezicht met zeilboten en figuren'.
Resultaat: 160 EUR

Jens Joppe. 1930 - . 'Hollands havengezicht met zeilboten en figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 10 cm. In goede staat.

Berry Brugman, 'Bloemen'.
Startprijs 100 EUR

Berry Brugman, 1915 - 1996. 'Bloemencompositie'. Gouache op papier. Afmeting: 54 x 75 cm. In goede staat.

Cordy, Vaas met rozen
Startprijs 50 EUR

Cordy. 20e Eeuw. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 21 cm. In goede staat.

E.A. Paquet, Landschap met boerderij, boerin en kind
Startprijs 30 EUR

E.A. Paquet (Philadelphia). Circa: 1900. Landschap met boerderij, boerin en kind. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 29 cm. In goede staat.

H. v/d Vet, Portret Karel Appel
Startprijs 50 EUR

Henk van de Vet. '90. 1939 - 2016. Portret Karel Appel. Lithografie op papier. Afmeting: 63 x 88 cm. In goede staat.

Nefkens, Herder met komende schapen
Resultaat: 175 EUR

Nefkens. Circa: 1900. Herder met komende schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 49 cm. In goede staat.

Landkaart 1696.
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke landkaart 'La Seigneurie Groningae 1696', door Nicolas Sanson. Gravure op papier. Afmeting: circa 56 x 82 cm. In goede staat.

Monogram A.W., Stadsgezicht met figuren
Startprijs 75 EUR

Monogram A.W. Circa: 1930. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Jacqueline Schäfer, Handbeschilderde koe
Resultaat: 125 EUR

Jacqueline Schäfer. Handbeschilderde koe. Gelimiteerde oplage. In originele doos. Afmeting: 25 x 17 x 30 cm. In goede staat.

R. Livora, Man met tabakspijp
Startprijs 50 EUR

Rudolf Livora, Tsjechië 1927. 1884 - 1958. 'Man met tabakspijp'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 36 x 50 cm. In goede staat.

Wim Helder, 'Bloemstilleven'.
Startprijs 150 EUR

Wim Helder. 1892 - 1966. 'Vaas met diverse bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

3x P.A. Nijgh, Monnickendam/Stilleven/Twents landschap
Startprijs 120 EUR

Drie werken van P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Stadsgezicht Monnickendam. Stilleven met gemberpot. Twents landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 - 30 cm. In goede staat.

2x P.A. Nijgh, Vaas met violen + Vaas met asters
Startprijs 80 EUR

Twee werken van P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Vaas met violen. Vaas met asters. Aquarellen op papier. Afmeting: 20 x 25 cm en 27 x 36 cm. In goede staat.

2 x Jan H. Bolink, 'Twentse boerderij'.
Resultaat: 80 EUR

Twee werken van Jan H. Bolink. 1913 - Enschede. Twee maal 'Twentse boerderij'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 41 cm. + 50 x 60 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Landschap met korenschoven
Startprijs 110 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: 24,5 x 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 'Abrahams offer'.
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd religieus 19e eeuws schilderij. 'Abrahams offer'. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 28 cm. In goede staat.

2x Fritz Meisel, Stadsgezicht + Figuren op tribune
Resultaat: 150 EUR

2x Fritz Meisel. 1897 - 1960. Duitse school. Stadsgezicht Potsdam met tram en figuren. Tekening. En een aquarel op papier. 1927. Figuren op tribune. Afmeting: 27 - 29 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Expressionistisch landschap
Resultaat: 75 EUR

Ongesigneerd. Circa: 1900. Expressionistisch landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 75 cm. In goede staat.

Dieudonné Jacobs, 'Man met baard'.
Startprijs 20 EUR

Dieudonné Jacobs (Rome), 1887-1967. Sommum Perpertum, man met baard (vouw). Gemengde techniek op papier. Afmeting: 28 x 23 cm. In redelijk/goede staat.

Kok, 'Stilleven met fruit, bloemenvaas'.
Startprijs 20 EUR

Kok. 'Stilleven met fruit, bloemenvaas etc.'. Aquarel op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

J. de Groot, 5 Aquarellen
Resultaat: 110 EUR

Jacq de Groot. ( 4-11-1924/11-01-2010)Vijf aquarellen. Dorpsgezicht Italië. Jachthonden. Zeilboot op zee. Zeilboot op zee. Landschap. Aquarellen op papier. Afmeting: 19 - 52 cm. In goede staat.

J. de Groot, 3 Aquarellen
Resultaat: 80 EUR

Jacq de Groot.( 4-11-1924/ 11-01-2010) Drie aquarellen. Riviergezicht met brug. Uiterwaard. Dorpsgezicht Siquenza. Aquarellen op papier. Afmeting: 39 - 40 cm. In goede staat.

J. de Groot, 3 Aquarellen
Resultaat: 80 EUR

Jacq de Groot. (4-11-1924/ 11-01-2010) Drie aquarellen. Zeilboten op zee. Aquarellen op papier. Afmeting: 36 - 56 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Vrouwelijk naakt
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Verso atelierstempel Johan Dijkstra. Vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.

C. Pignatari, 2x Gravure.
Startprijs 30 EUR

Twee maal Italiaanse gravure. F. Campana Inc. Casanova del en C. Pignatari R. Inc. G. Casanova R. 18e-19e Eeuw. Gravures op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

2x Aquarel.
Startprijs 35 EUR

Twee maal landschappen met figuren (vochtvlekjes), 19e eeuw. Met monogram. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 32 x 49 cm. In redelijke staat.

2x P.A. Nijgh, Etsen
Startprijs 80 EUR

Twee etsen van P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Twents boerenhuis met kippen. Ingang Nederlands hervormde kerk. Etsen op papier. Afmeting: 36 x 28 cm en 32 x 27 cm. In goede staat.

Rien Visser, Portret lezende man
Startprijs 60 EUR

Rien Visser. Portret lezende man (Gerard Krol ?). Aquarel op papier. Afmeting: 29 x 43 cm. In goede staat.

C. de Kok, 'Surrealistisch landschap met vogels'.
Resultaat: 50 EUR

Cees de Kok. 1937 Tilburg - Almelo. 'Surrealistisch landschap met vogels'. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 50 cm. In goede staat.

J.H. Wijsmuller, 'Rivierkade met wandelaar en huizen'.
Resultaat: 150 EUR

Jan Hillebrand Wijsmuller, 1855-1925. 'Rivierkade met wandelaar en huizen'. Gemengde techniek op papier. Afmeting. 29 x 46 cm. In goede staat.

Icoon, 19e eeuw.
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse icoon met heiligen, Griekenland. Afmeting: 31,5 x 25 x 1,7 cm. In redelijk/goede staat.

W. Zwart, Antiek pand met figuur op brug
Startprijs 90 EUR

W. Zwart. '99. Antiek pand met figuur op houten brug. Aquarel op papier. Afmeting: 22 x 15 cm. In goede staat.

Monogram V.D., Herenportret met hoed
Startprijs 110 EUR

Monogram V.D. 20e Eeuw. Herenportret met hoed. Houtskool op papier. Afmeting: 55 x 43 cm. In goede staat.

Bernard Buffet, Clown met hoedje
Resultaat: 140 EUR

Bernard Buffet. Clown met hoedje. Lithografie op papier. Afmeting: 23 x 31 cm. In goede staat.

H. Balman, Bomschuiten met figuren op strand
Startprijs 160 EUR

Gesigneerd H. Balman. 21e Eeuw. Bomschuiten met figuren op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

A. Merichs ? Vissers op het ijs bij avond
Startprijs 120 EUR

A. Merichs ? Düsseldorfer Schule. Vissers op het ijs bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 40 cm. In goede staat.

H. Hasseldiek, Flamingo's
Startprijs 80 EUR

Hans Hasseldiek. 1958. Duitse school. Flamingo's. Ets op papier. Afmeting: 37 x 23 cm. In goede staat.

Landkaart Eilsleben, (16e/17e Eeuw)
Resultaat: 50 EUR

Antieke landkaart Duitsland Eislebia Conitatus Mans Feldiae Opp. uit 1588. Ingekleurde gravure uit het boek Brauw - Hogenberg 1588. (aan de onderkant bij moetrand ingekort, werk niet beschadigd) Gravu...

Barton, Oosterse havenbordeel met ontblote dames
Startprijs 60 EUR

Barton. Nr. 3 / 75. Oosterse havenbordeel met ontblote dames. Ets op papier. Afmeting: 22,5 x 17 cm. In goede staat.

Antieke koperdrukplaat dierentuin Artis
Resultaat: 85 EUR

Antieke koperdrukplaat van dierentuin Artis. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 30 x 2,5 cm. In goede staat.

Zivojin Celic, Moderne abstracte compositie
Startprijs 350 EUR

Zivojin Celic. Servië 1954 - Split. Moderne abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: 60 x 46 cm. In goede staat.

Landkaart Reims en Champagne (16e/17e Eeuw)
Resultaat: 50 EUR

16e-17e Eeuwse Franse landkaart Reims en Champagne. Koperdruk hand ingekleurde gravure op papier. Afmeting: 38 x 52 cm. In goede staat.

Eva Kiander, Zonnige landweg
Startprijs 50 EUR

Eva Kiander. Zonnige landweg. Zweedse school. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 22 cm. In goede staat.

E. Nussbaum, Flamingo danseres.
Resultaat: 40 EUR

E. Nussbaum. '98. Flamingo danseres. Aquarel op papier. Afmeting: 27 x 50 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Kip
Resultaat: 280 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Kip. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Landkaart Ratzenburgh, 16e Eeuw.
Startprijs 100 EUR

Bekende beroemde 16e eeuwse Duitse landkaart Stad Ratzenburg, door Gerdt Hane 1588. Ingekleurde gravure op papier. Afmeting: 40 x 33 cm. In goede staat.

Mariska Rietveld, Figuratieve voorstelling
Startprijs 60 EUR

Mariska Rietveld, 2003. Figuratieve voorstelling. Acryl op papier. Afmeting: 23 x 23 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Polderlandschap met huizen'.
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Landschap met witte huizen en knotwilgen'.

2 Chinese zijde-schilderijen
Startprijs 60 EUR

Twee oude/antiek Chinese/Japanse gesigneerde zijde-schilderijen. Landschap + Geisha. Afmeting: 32 x 28 cm. + 35 x 42 cm. Aquarel op zijde. In goede staat.

Map met 4 kunstwerken + 1 foto
Startprijs 60 EUR

Map met vier kunstwerken en één foto van Miroslav Koudelka. Eén maal houtskool, C. van Bael 'Zeilboot op meer'. Drie maal houtsnedes Jac. de ..?... Harderwij, Laren, Loosdrecht. Afmeting: 21 - 37 cm....

S. Kramer, 'Houten huisje met duiven bij boerderij'.
Startprijs 50 EUR

S. Kramer (Simon 1940 - 2015). 'Houten huisje met duiven bij boerderij'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Onbekend, Berglandschap met houten huisjes
Startprijs 80 EUR

Onbekend. 19e Eeuw. Berglandschap met houten huisjes. Olieverf op linnen. Afmeting: 63 x 45 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Figuren op de bouw.
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Figuren op de bouw. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.

2 Oosterse aquarellen
Resultaat: 25 EUR

Twee Oosterse aquarellen. Eén maal Perzië, 'Figuren in interieur'. 19e-20e Eeuw. Gouache op papier. En één maal M.D. Artona Bali, miniatuur 'Dansende Foohonden'. Aquarel op papier. Afmeting: 8 x 16 cm...

P.J. Glisman, Stilleven met Keulse kruik
Startprijs 50 EUR

P.J. Glisman. Stilleven met Keulse kruik. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.

J. Rieter, Eendenfamilie aan waterkant
Startprijs 75 EUR

J. Rieter. 20e Eeuw. Eendenfamilie aan waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

F. Pidan ? Italiaanse jongen met peuk
Startprijs 75 EUR

F. Pidan ? Circa: 1940. Italiaanse jongen met peuk. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Slootkant'.
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 'Slootkant'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Frits Janse, 'Stilleven met gemberpot en bloem'.
Startprijs 50 EUR

Frits Janse, 1944. 'Stilleven met gemberpot en bloem'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven met tin
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. Circa: 1920. Stilleven met tin. Volgens overlevering herkomst schenking Stien Eelsingh. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 44 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Polderlandschap met molen en figuren'.
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Polderlandschap met molen en figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 43 x 28 cm. In goede staat.

Japans zijde-schilderij + houtsnede
Startprijs 80 EUR

Japans gesigneerd zijde-schilderij 'Geisha met parasol' + houtsnede. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 32,5 cm. en 30 x 23 cm. In goede staat.

2 Oude antieke Japanse houtsnedes
Startprijs 60 EUR

Twee oude/antieke Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Eén maal met landschap met kuikens. Eén maal Maruyana Okyo 1733 - 1795. Werkende figuren. Boekpagina in kleuren gedrukt. Afmeting: 20 x 12 cm. en 20 x...

2 Japanse houtsnedes
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Japanse houtsnedes. Gesigneerd, met figuren en teksten. Lichte beschadigingen. Afmeting: 16 x 11 cm. en 35 x 24 cm. In redelijke staat.

2 Japanse houtsnedes
Startprijs 100 EUR

Twee antieke/oude Japanse houtsnedes. Gesigneerd en met vissen. Houtsnedes op papier. Afmeting: 36 x 21 cm. en 36 x 25 cm. In goede staat.

2 Japanse houtsnedes
Startprijs 60 EUR

Twee oude Japanse houtsnedes met landschappen en haven. Circa: 1930. Houtsnede op papier. Afmeting: 35 x 32 cm. In goede staat.

2 Japanse houtsnedes Hiroshiga
Startprijs 60 EUR

Twee oude Japanse houtsnedes 'Hiroshiga' met landschappen en figuren. Circa: 1930. Houtsnede op papier. Afmeting: circa 35 x 32 cm. In goede staat.

Sven Erik Lund, Winters besneeuwd landschap met boten
Startprijs 80 EUR

Sven Erik Lund. Winters besneeuwd landschap met boten. Zweedse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.

9 Indonesische aquarellen
Startprijs 180 EUR

Negen oude Indonesische aquarellen landschappen. Onder andere: Suratin, Hady, Soewardja Dawant, Abulani. Aquarellen op papier. Afmeting: circa 30 - 40 cm. In goede staat.

Victor W. Stroud, 'Jockeys te paard'.
Startprijs 40 EUR

Victor W. Stroud, 1944 Winchester. 'Jockeys te paard'. Lithografie op papier. Afmeting: 70 x 48 cm. In goede staat.

2x Duits schilderij, 'Winterstadsgezicht' + H. Fischer, 'Marktgezicht'.
Startprijs 80 EUR

Twee gesigneerde Duitse schilderijen. 20e Eeuw. Eén maal H. Fischer, 'Marktgezicht'. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 26 cm. Eén maal 'Winterstadsgezicht Waisenbrücke'. Olieverf op paneel. Afmeting: ...

Ongesigneerd, 2x 'Bloemstilleven'.
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd. Twee 'Bloemstillevens'. 20e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 40 cm. en 33 x 43 cm. In goede staat.

3 Duitse schilderijen, 2x 'Portret' + 1x 'Bloemen'.
Startprijs 150 EUR

Drie oude Duitse schilderijen, monogram 'M'. Twee maal 'Portret'. Eén maal 'Bloemen'. Olieverf op linnen. Olieverf op paneel.

Ongesigneerd, Mata Hari
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd, Mata Hari of Oosterse danseres. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

Maarten Morselt, Abstract Tulp + figuren
Startprijs 80 EUR

Maarten Morselt. '97. Herdruk '98. Nr. 12/100. Abstract figuratieve compositie, tulp + figuren. Afmeting: 52 x 62 cm. Zeefdruk op papier. In goede staat.

H.F. ter Beek, Houtsnip
Resultaat: 60 EUR

H.F. ter Beek. Houtsnip in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

R. Visser, Korenschoven + Boer met stro.
Startprijs 80 EUR

Rien Visser, Enschede. Twee werken. Eén aquarel, Korenschoven. Eén pastel, Boer met stro. Aquarel/pastel op papier. Afmeting: 35 - 37 cm. In goede staat.

J.M. Piket, Portret meisje
Startprijs 50 EUR

J.M. Piket. Portret meisje naar .... 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Alonso Redondo, Impressie stadsgezicht Parijs
Startprijs 100 EUR

Alonso Redondo. 1970. Impressie stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: 20 x 80 cm. In redelijke staat.

Andries Verleur, Paardenkar met arbeider
Resultaat: 70 EUR

Andries Verleur, 1876-1953. 'Paardenkar met arbeider bij zandafgraving'. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 50 cm. In goede staat.

Atelier Rose-Marie Sterenberg
Resultaat: 30 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz. Amsterdam 1919. 'Dame met hoed'. Ollieverf op linnen. Afmeting: 50 x 75 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Twee spelende poezen
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Twee spelende poezen. Circa: 1920. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Monastery gravure, 17e-18e Eeuw
Resultaat: 85 EUR

17e-18e Eeuwse ? gravure. Gedateerd 1521. Monasterium Heverlense Fundatum ..... Afmeting: 47 x 39 cm. In goede staat.

Engelse gravure, 18e Eeuw.
Resultaat: 85 EUR

18e Eeuwse handingekleurde Engelse gravure. Landgoed met familiewapen Earle of Lindsey Grimsthorp in the county of Lincoln...etc. Gravure op papier. Afmeting: 48 x 35 cm. In goede staat.

Mandalang, Riviergezicht met pagode gebouwen
Startprijs 20 EUR

Mandalang. Indonesische school. Riviergezicht met pagode gebouwen. Aquarel op papier. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.

J. van Oosten, Strandgezicht met ruiters
Resultaat: 30 EUR

J. van Oosten. Strandgezicht met ruiters. 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 29 x 20 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Zeilboten
Resultaat: 160 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1930, twee plezierboten met figuren op een meer, olieverf op paneel 58x48 Cond:R

Hollandse gravure, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

17e - 18e Eeuwse Hollandse gravure. Partie de Maarsen Boelestijn et Vechtleven. Door Mart. Engelbrecht excud. Vochtvlekken. Gravure op papier. Afmeting: 28 x 20 cm. In redelijke staat.

Solt ? Marktgezicht met vrouwen
Startprijs 150 EUR

Solt ? Circa: 1900. Verso invoerstempel. Marktgezicht met vrouwen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 17 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Eenden aan waterkant
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Eenden aan de waterkant. 21e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

H. van Dijk, Hollandse winter met ijspret
Startprijs 60 EUR

H. van Dijk. Hollandse winter met ijspret. 21e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

W. Poortman, Vaas met bloemen
Startprijs 60 EUR

W. Poortman. 1947. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 22,5 x 17 cm. In goede staat.

Jan Mankes, 'Melkende boerin'
Startprijs 250 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. 'Melkende boerin'. Originele houtsnede gedrukt door den uitgever. Houtsnede op papier. Afmeting: 20 x 14 cm. In goede staat.