Hendricus Anthonius Dievenbach 1901. 1872 - 1946. Boerin bij het koken. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Johannes Weiland. 1856 - 1909. Handwerkende vrouw in boeren interieur. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Landschap met bulderend hert. Circa: 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 56 cm. In redelijke staat.
C.J. Snoeyerbosch. 1914. Zutphen 1891 - . 'Vrouw met robe'. Olieverf op paneel. Afmeting: 62 x 108 cm. In goede staat.
M. de Wit, 2006. Hollandse ijspret met figuren op rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 103 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Boerderij met boerin en geit. 20e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 15 x 20 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Vlinder'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Twee Duitse schilderijen. 20e Eeuw. Eén maal onduidelijk gesigneerd 'Tiroler berglandschap'. 30-er jaren. Eén maal R. Falkenberg, 'Riviergezicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 53 cm. en 70 x 80 ...
Ongesigneerd. 'Moeder met lezend kind'. 20e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 50 cm. In goede staat.
Twee Duitse schilderijen. Onduidelijk gesigneerd. Eén maal 'Stadsgezicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 48 cm. Eén maal 'Wintergezicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 68 cm. Beide schilderi...
B. Kaspers. Tweede helft 20e eeuw. 'Paardenspan met ploeg en boer op akker'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
A. Hoogervorst. 'Boerin met kippen op erf'. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 54 x 40 cm. In goede staat.
2x Martin Monnickendam. 1874 - 1943. Baby met appel + Dame met hoed. Tekening op papier. Afmeting: 16 x 20 cm en 17 x 12 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp. 1992. 1925 - 1992. Lezende figuur. Nr. 15/175. Zeefdruk op papier. Afmeting: 60 x 47 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse gesigneerde Franse schermsport diploma's met diverse handgeschreven signaturen. Brevet de Canne, Dessine par V. Adam. Ingekleurde gravures op papier. Afmeting: 48 x 35 cm. In redelijke...
Nico Bruynesteyn. 1893 - 1950. Stilleven met kandelaar, boeken en Chinees porselein. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Stilleven met perziken'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Zuid Europees stadsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 90 cm. In goede staat.
Olle Tandberg. Boten aan een steiger. Zweedse school. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 37 cm. In goede staat.
Ursula Aubri. 1976 Enschede - Ootmarsum. Moderne compositie, 'Vogel op tak'. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.
Jacq de Groot. (4-11-1924/ 11-01-2010) Vier etsen. Diverse voorstellingen. Etsen op papier. Afmeting: circa 30 - 70 cm. In goede staat.
Jacq de Groot. (4-11-1924/11-01-2010) Vier grote etsen. Diverse voorstellingen. Etsen op papier. Afmeting: circa 37 - 52 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. 'Duits rivierlandschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met aardbeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 13,5 x 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 13,5 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21 Eeuw. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 13,5 cm. In goede staat.
Clemens Briels. 1946 - . Nr. 156/175, 2013. Snoring the dinosaurs. Lithografie op papier. Afmeting: 39 x 50 cm. In goede staat.
Theo Goedvriendt. 1879 - 1969. Zonnig landschap Italië. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollands Bevrijdingsfeest met vele figuren. 20e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 40 cm. In goede staat
Twee 19e eeuwse Franse ingekleurde staalgravures met vogels. Artus Bertrand Gayard sculpt. Vochtvlekken. Gravures op papier. Afmeting: 25 x 39 cm. In redelijke staat.
Vier oude/antieke gesigneerde Japanse/Chinese kunstwerken op papier en zijde. Afmeting: 50 x 380 cm. In redelijk/goede staat.
Twee werken van P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Twentse landschappen. Aquarellen op papier. Afmeting: 40 x 34 cm en 33 x 48 cm. In redelijk/goede staat.
H.F. ter Beek. Paddestoelen. Circa: 1950. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Hendrikus Elias Roodenburg. 1895 - 1987. Watermolen Haaksbergen. Ets op papier. Afmeting: 39 x 48 cm. In goede staat.
H.A. Jaarsma. 1928. Zeilboten op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 20,5 x 35,5 cm. In goede staat.
Alfred Weczerzick. 1864 - 1952. Duitse school. 'Duits bergachtig landschap met ossenspan en boer, kraaien en opkomende regenbui'. Olieverf op linnen. Afmeting: 121 x 86 cm. In goede staat.
Joh. B. Hooghove. Kerk interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
W.H. Unger. 1929. Duitse school. Duits bergachtig landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Wim Riem. 1922 - 2011 Ootmarsum. Twents landschap bij avond met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Wim Riem. 1922 - 2011 Ootmarsum. Twents landschap met koeien en boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 110 x 80 cm. In goede staat.
F.H. Hallmann of Hullmann. 1931. Duitse naïeve school. 'Figuren aan het oogsten bij kerk'. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 35 cm. In goede staat.
Worpswede, 1864 - 1918. 'Tief im Moor'. Worpswede, Duitse school. Original Radierung. Ets op papier. Afmeting: 62 x 88 cm. In goede staat.
Antieke Franse affiche Cartes a Jouer Francaise + Etrangeres Usines + Bureaux Rue d' Aubagne 8 Marseille. Circa: 1880. Ingekleurde gravure op papier. Afmeting: 33 x 49,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e Eeuw. Verliefd stel bij lantaarnlicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 20 cm. In goede staat.
W. Bonsall. Stadsgezicht New York. 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 49 x 60 cm. In goede staat.
Twee werken van Patty Harpenau. Amsterdam 1959. 'Twee expressieve eieren composities'. Lithografieën op papier. Afmeting: 18 x 22 cm. In goede staat.
Cesc 13/30. Francisco vilo Rufas. Spaanse school. 1927 - 2006. 'Personages'. Ets op papier. Afmeting: 25 x 35 cm. In redelijk/goede staat.
Pit van Loo, 1936. Winsum 1905 - 1991 Haren. 'Glazen vaas met gele bloemen'. Aquarel op papier. Afmeting: 43 x 57 cm. In goede staat.
Pit van Loo. Winsum 1905 - 1991 Haren. 'Abstract figuratief'. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille. '87. 1922 - 2010. Compositie met duiven op stropdas. Lithografie op papier. Afmeting: 29 x 18 cm. In goede staat .
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Abstracte compositie. Plakaatverf op papier. Afmeting: 61 x 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Spaanse stierenvechter. ( verso landschap). Circa: 1930. Gouache op paneel. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.
Vier maal diverse 18e - 19e eeuwse werken. Eén aquarel met figuren en vee. J.Z. Deez ? '79. Eén ingekleurde gravure met figuren. Nürnberg bei C. Frummer. Eén gravure, dieren, Mart. Engelbrecht, excud ...
C.J. de Vogel. Landschap met eenden. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 16 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Kip. Pastel op papier. Afmeting: 35 x 40 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Danseres. Pastel op papier. Afmeting: 35 x 40 cm. In goede staat.
Oude theater affiche 'Int. Trabour Club'. 60-er Jaren. Afmeting: circa 80 x 52 cm. In goede staat.
B. Hoppen. Landschap met boerin en ganzen. Circa: 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 22 x 34 cm. In goede staat.
Lithografie theater 'Vis à Vis pas de Quatre'. Carl Kiefert. Lith. H.G. Banks. 20e Eeuw. Lithografie op papier. Scheurtje. Afmeting: 22 x 33 cm. In redelijk/goede staat.
Joern 1977. Expressionistisch landschap. Zweedse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.
Ad Verstijnen. 1946. Kok in originele doos. Compositie. Afmeting: 29 x 18 x 27 cm. In goede staat.
Ad Verstijnen. 1946. Kok in originele doos. Compositie. Afmeting: 29 x 18 x 27 cm. In goede staat.
Anton Funke Küpper. 1869 - 1955. Stilleven met fruit, vaas, bloemen etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 75 cm. In goede staat.
Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Boerderij bij berkenboom met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
J. Infantino 1981. 'Muro'. Italiaanse school. Lithografie op papier. Afmeting: 32 x 22 cm. In goede staat.
J. Casari. Boerderij met boomgaard en kippen. Circa: 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Jan Bedijs Tom (momogram). 1813 - 1894. Koeien bij de waterkant. Aquarel op papier. Afmeting: 16 x 27 cm. In goede staat.
Gesigneerd rechtsonder. Twee dames bij poort. Aquarel op papier. Afmeting: 37 x 51 cm. In goede staat.
Ton Anconé. Oldenzaal (overleden). Vroeg werk. Boer met drie koeien op bospad. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 25 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Chique dames bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 22 x 27 cm. In goede staat.
Paul Citroen. 1896 - 1983. 'Zittend vrouwelijk naakt'. Houtskool op papier. Afmeting: 28 x 37 cm. In goede staat.
J. van Oosten. 20e Eeuw. Stilleven met rode uien en knoflook. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
J. van Oosten. 20e Eeuw. Stilleven met knoflook en uien. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 50 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Titel: Najaarsdag 1914. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 48 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa: 1900. Landschap met koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 27 cm. In goede staat.
Henk Reerink, Hengelo. 'Koeien bij knotwilg', (naar A. Verhoesen). Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Hollands geschilderd familiewapen met goud decor. Geslacht wapen van de familie Moolenbergh en van Overklift. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 29,5 cm. In goede staat.
Ludwig Müller. Duitse school. Zonnig dorpsgezicht. Circa: 1915. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
H. Schallenberg (Huibert 1883 - 1981 ), Olieverf op linnen, Boerenhuis aan een sloot met figuur in de punter bij avond 30x46cm. Cond.: G
Monogram VoH. Limburgse school ? Boerderij bij nacht. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
F. Swaine. Francis Swaine. 1720 - 1780. 18e Eeuws pendant. Engelse school. Gesigneerd op voor en achterkant. Landschappen met figuren en waterpartij (rivieren). Olieverf op paneel. Afmeting: 15,4 x 10...
R. Mario. 21e Eeuw. 'Stilleven met divers fruit'. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
Henk Reerink, Hengelo. 'Hollandse ijspret', naar 18e eeuws voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 59 cm. In goede staat.
Piet Rezelman. 1887 - 1967. Dames portret. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 50 cm. In goede staat.
Naar Gerard ter Borgch. 'Oud Hollands interieur met figuren. Olieverf op linnen. Met zeer grote imposante barok lijst. Afmeting: 55 x 70 cm. In goede staat.
J.T. Maten. 20e Eeuw. Paardenstal met boer en kip. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Twee maal ongesigneerd. 21e Eeuw. Pendant, Hollandse wintergezichten met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
G. van Pelt. 1873 - 1926. Vaas met boeket. Olieverf op paneel. Afmeting: 63 x 75 cm. In goede staat.
H.F. ter Beek. Landschap met ophaalbrug. Aquarel op papier. Afmeting: 49 x 43 cm. In goede staat.
P.A. Nijgh, 1955. 1876 - 1959 Enschede. Stilleven met bloempot, violen en pop. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Julie Suchez. 1895. Duitse school. Oosterse vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 57 x 73 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. Verliefd paar bij spinnewiel. Circa: 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 21 x 17 cm. In goede staat.
M.T. de Hose, Ovaal schilderij. Circa 1880. 'Spaanse of Italiaanse dame'. In Louis Seize lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.
H. Endlich. Pseudoniem Jan Knikker. Boerderij met knotswilgen en boerin. Aquarel op papier. Afmeting: 39 x 28 cm. In goede staat.