Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

W. Noordijk, Arabische markt met figuren
Startprijs 225 EUR

Willem Noordijk. 1887 - 1970. Arabische markt met figuren. Sepia op papier. Afmeting: 22 x 30 cm. In goede staat.

W. Noordijk, Arabische dorpsstraat met figuren
Startprijs 225 EUR

Willem Noordijk. 1887 - 1970. Arabische dorpsstraat met figuren. Sepia op papier. Afmeting: 22 x 30 cm. In goede staat.

H. Wittenburg, 'Besneeuwd bosgezicht met paardenkar'.
Resultaat: 130 EUR

H. Wittenburg. Circa: 1880. 'Besneeuwd bosgezicht met paardenkar'. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 14 cm. In goede staat.

Capelle 1862, 'Hollands havengezicht'
Startprijs 150 EUR

Mogelijk E.A. Capelle 1862. 1834 - 1887. 'Hollands havengezicht met vele figuren'. Olieverf op linnen. (marouflé). Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

Paulina Kowarzik, Vaas met rode rozen.
Resultaat: 100 EUR

Paulina Kowarzik. 1852 - 1930. Vaas met rode rozen op tuintafel. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 42 cm. In redelijke staat.

Menillo, 'Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren'.
Resultaat: 125 EUR

Menillo. 21e Eeuw. 'Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 90 cm. In goede staat.

G.J. Tijssen, Hollands heidegezicht
Startprijs 200 EUR

G.J. Tijssen. Hollands heidegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Peeters, Besneeuwd landschap
Startprijs 300 EUR

Peeters. 20e Eeuw. Besneeuwd landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 39 cm. In goede staat.

J. v.d. Kolk, ' Koeien in ochtendnevel'.
Startprijs 150 EUR

J. v.d. Kolk. 20e Eeuw. 'Koeien in de ochtendnevel'. Gaatje + kras. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In redelijke staat.

Hasenmüller, Italiaans havengezicht met figuren
Startprijs 100 EUR

Hasenmüller. 1892. Duitse school. Italiaans havengezicht met figuren. Scheur in linnen linksboven. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijke staat.

Hans Innemee, Side by side
Startprijs 175 EUR

Hans Innemee. 1951 - . Side by side. Acryl op papier. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.

Hans Innemee, Varken
Resultaat: 175 EUR

Hans Innemee. 1951 - . Varken. Acryl op papier. Afmeting: 17 x 12,5 cm. In goede staat.

Pit van Loo, Flatgebouw met antennes
Resultaat: 225 EUR

Pit van Loo. Winsum 1905 - Groningen. Flatgebouw met antennes. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

A. Vické Deckers ?, Stilleven met vissen
Startprijs 80 EUR

A. Vické Deckers ?. Duitse school ?. Stilleven met vissen. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 86 cm. In redelijke staat.

Onduidelijk gesigneerd, Boten op zee
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Boten op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: 70 x 75 cm. In goede staat.

Dirk Jan Ribbeling, Modern abstract
Resultaat: 125 EUR

Dirk Jan Ribbeling. 1932 - 2013 (Arnhem). Moderne abstracte voorstelling. Acryl op linnen. Afmeting: 110 x 100 cm. In goede staat.

Leon Senf, Schelpenvisser met paarndenkar
Resultaat: 325 EUR

Leon Senf. 1860 -1940. Schelpenvisser met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 34 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd. Zeilboten op zee
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Zeilboten op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

G. Heinz, Boten op Duits binnenmeer
Resultaat: 150 EUR

G. Heinz. 1895. Boten op Duits binnenmeer. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 48 cm. In goede staat.

Russisch aquarel, Wintergezicht met figuren, rivier en kerk
Startprijs 120 EUR

19e Eeuwse Russische aquarel. Wintergezicht met figuren bij rivier en Russische kerk. Aquarel op papier. Afmeting: 22 x 29 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Boerderij in de winter
Resultaat: 250 EUR

Klaas Bernink. 1986. 1913 - 1996 Enschede. Nr. 28 - 200. Boerderij in de winter. Lithografie op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Boerderij in de sneeuw
Resultaat: 250 EUR

Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Nr. 118 - 150. Boerderij in de sneeuw. Lithografie op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Dorpsgebouw
Resultaat: 200 EUR

Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Dorpsgebouw. Nr. 214 - 300. Lithografie op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

F.L. Corsius, 'Marktgezicht'
Resultaat: 425 EUR

F.L. Corsius 1933 - 2013. 'Marktgezicht met figuren'. Schilderij met imposante lijst ! Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.

H. van Daalhof, Stadsgezicht met figuren
Startprijs 100 EUR

Henri van Daalhof. 1867 - 1953. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 21 cm. In goede staat.

Berger, 'Stilleven met fruit + glas'
Resultaat: 50 EUR

Berger. 21e Eeuw. 'Stilleven met fruit + glas'. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.

Pendant, 'Arabische figuren'
Startprijs 60 EUR

Pendant. Monogram. 20e Eeuw. Twee maal 'Arabische figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 9 x 7 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Wandelaar in landschap
Startprijs 250 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Wandelaar in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 21,5 x 25,5 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Landschap met sloot, boten, wilgen en koeien.
Resultaat: 325 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Landschap met sloot, boten, knotwilgen en koeien. Circa: 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: 17 x 24 cm. In goede staat.

Frijmuth, 'Surrealistische voorstellingen'.
Startprijs 60 EUR

Twee maal Frijmuth '78. (Alfous)? Tekeningen op papier. Afmeting: 31 x 41 cm. + 36 x 27 cm. In goede staat.

3x Duitse Familiewapens, 17e-18e Eeuw.
Resultaat: 800 EUR

Drie maal 18e eeuwse handgeschilderde Duitse familiewapens over families 17e-18e eeuw. 16e-17e Eeuwse Sardinië familie wapens. Afmeting: 51 x 40 cm. 17e Eeuwse Zweedse familiewapens. Afmeting: 51 x 40...

Ton Ancone, Landschap met boerderij
Resultaat: 80 EUR

Ton Ancone. Oldenzaal, overleden. Landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Ton Ancone, Landschap met hert
Startprijs 70 EUR

Ton Ancone. (overleden, Oldenzaal). Landschap met hert. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Vrouwelijk naakte buste
Startprijs 150 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Vrouwelijke naakte buste. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Chinees rol schilderij
Startprijs 600 EUR

Groot oud Chinees rolschilderij met landschappen. Gesigneerd. 20e Eeuw. Aquarel. Afmeting: 230 x 80 cm. In goede staat.

Chinees rol schilderij
Startprijs 600 EUR

Groot oud Chinees rolschilderij met florale decors. 20e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 215 x 79 cm. In goede staat.

Johan Pootjes, 'Landschap Nederlands Indië'.
Resultaat: 120 EUR

Johan Pootjes. 1882 - 1944 Laren. 'Landschap Nederlands Indië'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Johan Pootjes, 'Stilleven met beelden'.
Startprijs 50 EUR

Johan Pootjes. 1882 - 1944 Laren. 'Stilleven met beelden'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

2x P.A. Nijgh, 1x B. Ansing, 3x Twentse etsen
Resultaat: 60 EUR

Drie keer Twentse etsen. P.A. Nijgh, Oogsttijd. P.A. Nijgh, Bospad. B. Ansing, Stadsgezicht. Etsen op papier. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.

Kees Broerse, Buurserzand
Startprijs 60 EUR

Kees Broerse. 1900 - 1972 Enschede. Buurserzand. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Frans Baaijens, Twents bosgezicht
Startprijs 80 EUR

Frans Baaijens. 1896 - 1970. Twents bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

J. Lemaiyeur (?) 'Stadsgracht met figuren'.
Startprijs 350 EUR

J. Lemaiyeur (?). Circa: 1900. 'Stadsgracht met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 45 cm. In goede staat.

J. Smit, Hollands dorpsgezicht met figuren
Startprijs 100 EUR

Gesigneerd J. Smit. Circa: 1930. Hollands dorpsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 32 cm. In goede staat.

P.P. Schiedges, Hollandse platbodem op zee
Resultaat: 200 EUR

P.P. Schiedges. 1812 - 1876. Hollandse platbodem op zee. Aquarel op papier. Afmeting: 17 x 12 cm. In goede staat.

B.H. Bolink, Twents bosgezicht in herfsttooi.
Resultaat: 150 EUR

B.H. Bolink. 1876 - 1950 (Enschede). Twents bosgezicht in herfsttooi. Pastel op papier. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Duits riviergezicht met figuren in boot
Startprijs 180 EUR

Ongesigneerd. Duits riviergezicht met figuren in boot. 19e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In redelijk/goede staat.

Dirk Jan Ribbeling, Motorrijder
Resultaat: 100 EUR

Dirk Jan Ribbeling. 1932 - 2013 (Arnhem). Abstracte figuratieve voorstelling. Motorrijder. Acryl op linnen. Afmeting: 120 x 100 cm. In goede staat.

Kees Broerse, Keulse kan met bloemen.
Startprijs 75 EUR

Kees Broerse, 1962. 1900 - 1972. Keulse kan met bloemen. Gouache op papier. Afmeting: 35 x 47 cm. In goede staat.

J. v.d. Garde, Vaas met viooltjes
Resultaat: 50 EUR

J. v.d. Garde. Vaas met viooltjes. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 30 cm. In goede staat.

H. Fleurbaaij, Rotterdam
Resultaat: 325 EUR

Hendrik Fleurbaaij. 1896 - 1975. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

J.H. Böhm, Plasgezicht met grazende koe
Startprijs 150 EUR

J.H. Böhm. Duitse school. Plasgezicht met grazende koe. Circa: 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 67 x 95 cm. In goede staat.

M. van Raden, 'Hollands havengezicht'.
Startprijs 350 EUR

Marinus van Raden. 1832 - 1879. 'Hollands havengezicht met pakhuizen, figuren en boten'. Sepia op papier. Afmeting: 14 x 23,5 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesign., Riviergezicht met dorp, boten en figuren.
Startprijs 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Riviergezicht met dorp, boten en figuren. 19e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 23,5 x 30,5 cm. In goede staat.

P.A. Nijgh, Portaal kerk te Enschede.
Startprijs 30 EUR

Pieter Arie Nijgh. 1876 - 1959. Enschede. Portaal kerk te Enschede. Ets op papier. Afmeting: 31 x 26 cm. In goede staat.

L. Verburgh, 'Stilleven met appelketel, boek en bloempot'.
Startprijs 50 EUR

L. Verburgh. 20e Eeuw. 'Stilleven met appelketel, boek en bloempot'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd. Bergmeer met boten en gebouw.
Resultaat: 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Bergmeer met boten en gebouw. Circa: 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

J. van Mourik, Kinderen met geit
Resultaat: 650 EUR

J. van Mourik. Waarschijnlijk Jacques van Mourik. 1879 - 1971. Kinderen met geit. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap bij avondlicht
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd. Belgische school. Landschap bij avondlicht. Circa: 1920. Olieverf op paneel. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.

C. Verschuur, 'Werkende boer bij hooiwagen'.
Resultaat: 350 EUR

C. Verschuur, pseudoniem Cor Bouter. 1888 - 1966. 'Werkende boer bij hooiwagen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

P.A. Nijgh, 2x Twentse landschappen
Resultaat: 120 EUR

P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Twee werken. Twentse landschappen. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 25 cm en 24 x 30 cm. In goede staat.

F. Boersma + P.A. Nijgh, 2x Stilleven
Startprijs 120 EUR

F.Boersma. 1906 - 1979 Hengelo. P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Stilleven met violen. Stilleven met brandewijnkom en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 28 cm en 30 x 40 cm. In goede staat.

P.A. Nijgh, 2x Twents landschap
Startprijs 80 EUR

P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Twee werken. Twee maal Twentse landschappen. Aquarellen op papier. Afmeting: 23 x 30 cm en 28 x 40 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Stadsgezicht Parijs met koets
Startprijs 400 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Stadsgezicht Parijs met koets. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.

Willem Lanken, Voeten aan het strand
Resultaat: 75 EUR

Willem Lanken. 1890 - 1986. Duitse school. Voeten aan het strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 65 x 43 cm. In goede staat.

Willem Lanken, Zanddepots in haven
Startprijs 75 EUR

Willem Lanken. Duitse school. 1890 - 1986. Zanddepots in haven. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Jacht stilleven
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd. Jacht stilleven. 19e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 23 x 17 cm. In goede staat.

Soedarno, Indonesische tempel met figuren
Startprijs 200 EUR

Soedarno K.M. V1967. Indonesische school. Indonesische tempel met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 200 cm. In goede staat.

Landkaart 1626.
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame antieke landkaart uit 1626 door John Speede. 'New Map of XVII provinces low Germanie. Handingekleurd (verkleurd + klein scheurtje in middenvouw). Afmeting: 42 x 55 cm. In redelijk/goede staat...

Lot Chinese kunstwerken
Startprijs 100 EUR

Zeven stuks oude Chinese op zijde geborduurde kunstwerken. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 61 cm. In goede staat.

Lot Chinese kunstwerken
Resultaat: 100 EUR

Zeven stuks oude/antieke Chinese zijde beschilderde schilderijen. Gesigneerd. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Mediterraans havengezicht
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. Mediterraans havengezicht. 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Havengezicht van Danzig
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd (verso). Duitse school. Havengezicht van Danzig. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Artz, Meisje in de duinen
Resultaat: 600 EUR

Artz. 19e Eeuw. Meisje in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 57 cm. In goede staat.

Henk Schuring, Moderne compositie
Resultaat: 250 EUR

Henk Schuring '65. Enschede 1928 - 1984. Moderne compositie. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 28 cm. In goede staat.

Henk Reerink, 'Liefdespaar'
Resultaat: 300 EUR

Henk Reerink (bekende Hengelose schilder). 'Het liefdespaar'. Naar schilderij van Jan Steen. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.

J. van Oosten, Naakte dame met kousen
Resultaat: 60 EUR

J. van Oosten. 20e Eeuw. Naakte dame met kousen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Jan Vermeulen, Gezicht op kasteel
Resultaat: 60 EUR

Jan Vermeulen. Gezicht op kasteel. Circa: 1930. Olieverf op paneel. Afmeting: 12 x16 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Schaapsherder met dorp op achtergrond
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Schaapsherder met dorp op achtergrond. Circa: 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 16 cm. In redelijke staat.

Miniatuur portretje.
Resultaat: 300 EUR

Plimer, 19e eeuw. Miniatuur damesportret. Mogelijk 'Nathaniel' of 'Andrew Plimer'. Lijst omranding met filigrain en pareltjes, achterkant met schildpad. Olieverf op ivoor. Afmeting: 6,7 x 8,7 cm. In g...

Peter Cox, Heidelandschap
Startprijs 60 EUR

Peter Cox. 1912 - 1985. Heidegezicht met berkenbomen. Olieverf op linnen. Eén klein scheurtje. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Italiaans icoon, Opus Caroli Crivelli Veneti 1482
Resultaat: 220 EUR

19e Eeuwse Italiaanse icoon met vergulding. Opus Caroli Crivelli Veneti 1482. Krimpnaad in paneel. Afmeting: 47 x 87 cm. In redelijk/goede staat.

Hazelzet, Geisha
Startprijs 100 EUR

Hazelzet. 1992. Frans. Titel: Geisha, Nr. 1-199. Lithografie op papier. Afmeting: 46 x 67 cm. In goede staat.

Henk Jaspers?, Stilleven met beeld, fles etc.
Startprijs 100 EUR

Henk Jaspers? Stilleven met beeld, fles etc. Circa: 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In redelijk/goede staat.

Onduiduidelijk gesigneerd, Landschap met paarden
Startprijs 130 EUR

Onduidelijk gesigneerd (rechts onder). Landschap met paarden. Circa: 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In redelijke staat.

H. Endlich, Boerderij met knotswilgen en boerin
Startprijs 100 EUR

H. Endlich. Pseudoniem Jan Knikker. Boerderij met knotswilgen en boerin. Aquarel op papier. Afmeting: 39 x 28 cm. In goede staat.

J.W. Gruyter, 'Zeilschepen op zee bij avondlicht'.
Startprijs 300 EUR

J.W. Gruyter. 1856 - 1908. 'Zeilschepen op zee bij avondlicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 65 cm. In goede staat.

M.T. de Hose, 'Dame'.
Startprijs 250 EUR

M.T. de Hose, Ovaal schilderij. Circa 1880. 'Spaanse of Italiaanse dame'. In Louis Seize lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.

Ongesigneerd. Verliefd paar bij spinnewiel
Startprijs 240 EUR

Ongesigneerd. Verliefd paar bij spinnewiel. Circa: 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 21 x 17 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Vissers aan kade met verlichting op boten
Resultaat: 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd linksonder, 1966. Indonesische school. Verso galeriestempel Art Galery Kemoyaran. Vissers aan de kade met verlichting op boten. Afmeting: 140 x 80 cm. In goede staat.

J. Suchez, Oosterse vrouw
Resultaat: 275 EUR

Julie Suchez. 1895. Duitse school. Oosterse vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 57 x 73 cm. In redelijk/goede staat.

Theo Nijs, 'Stilleven met koffieset'.
Resultaat: 60 EUR

Theo Nijs, 1962. 1934 - 2015. 'Stilleven met koffieset'. Verso expositie Lichtenvoordse kunstenaars. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 24,5 cm. In goede staat.

Joop Kruip of Ruip, 'Dorp op palen Zuiderzee'.
Resultaat: 40 EUR

Joop Kruip of Ruip. Naïve school. 'Dorp op palen Zuiderzee'. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 28 cm. In goede staat.

P.A. Nijgh, Stilleven
Startprijs 130 EUR

P.A. Nijgh, 1955. 1876 - 1959 Enschede. Stilleven met bloempot, violen en pop. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

H.F. ter Beek, Ophaalbrug
Startprijs 70 EUR

H.F. ter Beek. Landschap met ophaalbrug. Aquarel op papier. Afmeting: 49 x 43 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Portret oude heer
Resultaat: 100 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Portret oude heer met tabakspijp. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

J. van Delden, Bomschuit op strand
Resultaat: 180 EUR

J. van Delden. Bomschuit op strand met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.