Stel fraai gestileerde zilveren Art Deco tafelkandelaren, 835/000, op ronde voet. Minimaal deukje. Zilver fabriek Voorschoten. Circa: 1925. Afmeting: hoog ca. 7,5 cm x 7 cm ø. In goede staat.
Geelgouden naaldenkoker en vingerhoed, 585/000,. Gecontourneerde naaldenkoker fraai bewerkt met graveerwerk en een vingerhoed met stergravure. Totaal ca 7,7 gram. In goede staat
Zes zilveren lijstjes, met diverse bewerkingen en diverse gehaltes. 4 Ovale lijstjes, 51x64mm,56x70mm, 64x86mm en 92x130mm en 2 ronde lijstjes. ø 55mm en 78 mm.
Zilveren dienblad, 833/000, spitovaal model met gezaagde florale rand met een opgesoldeerde parelrand. MT.: J.P. de Vries, Hoorn jl.:H:1917 Grootte 43x25x6cm ca 772 gram. In goede staat.
Antiek zilveren knottenkistje, 835/000, met bol deksel, gegoten handgrepen met gezichten en diverse gedreven afbeeldingen. Deukje in deksel. jl.;q: 1900. Gewicht: ca. 73 gr. Afmeting: 8,5 x 4,5 x 3,5 ...
Twee zilveren kemphanen, 925/000, Spaans. 20x14cm en 16x16cm. Beide hanen missen een stukje van een poot, verder in goede staat. ca 316 gram.
Bijzonder fraai zilveren viscouvert, 833/000, Art Deco, 12 persoons, opengewerkt met puntvormige steel. Versierd met een getrembleerde bewerking. MT.: van Kempen & Zonen, Voorschoten jl.: W:1906. In c...
Fraai zilveren presenteerschaaltje, 925/000, ovaal model, op ovale voet met greepjes met koorddecor. MT.: Koch & Bergfeld, Bremen, 23x14x4cm. ca 263 gram. In goede staat
Zilveren theeservies, 830/000, met theekan, melkkan en suikerbak, ovaal gecontourneerd model. MT.: E.L.Vietor Darmstadt, 20e eeuw. Grootte 27x13x18cm, 16x8x9cm en 18x9x8cm. ca 797 gram. Voorzien van g...
Zilveren fazant, met robijnrode ogen. Prachtig tafelstuk. 31x8x15 cm. Ca. 666 gram. Importeursteken: Reed & Barton Europa B.V. Zeist, 1973-1986. In goede staat.
Zilveren lepel -vaas, 800/000, met hengsel en haakjes voor lepels. Vaas geplaatst op 4 bewerkte poten met ronde voet en voorzien van bloemendecor en cannelures. Met een hengsel gemaakt uit florale mot...
Zilveren fazant, 835/000, met scharnierende kop met strooier. 15 cm ca 45 gram. In goede staat
Zilveren vogel, 835/000, met scharnierende kop. MT.: zaanlandse zilversmederij, Zaandam. 17x4,5cm. ca 100 gram. In goede staat.
Zilveren lepeldoos, 833/000, met voorstellingen. Rechthoekige lepeldoos, geplaatst op 4 klauwpoten, met een scharnierend deksel voorzien van voorstelling van figuren aan een tafel. De bollopende zijka...
Zilveren kapset, 925/000, 4 delig, met 3 borstels en een spiegel voorzien van monogram- en datumgravure. Voorzien van een rand met bladversiering. MT.: Gerritsen en van Kempen, jl.:c:1937. lengte 15-2...
Bijzonder zilveren muntendoosje, 835/000, voorzien van schuifdeksel met afbeelding van een boer met paard voor wagen met kazen, met 4 zilveren stuivers, Koning Willem 3 o.a. 1850. Grootte 2 cm, In go...
Zilveren naaldenkoker, 18e eeuws, rond tapslopend model met gedreven medaillon, afbeelding op dop van twee mensen bij het altaar. Stadskeur Gouda, ca 1780. 9,5 cm, ca 17 gram.
Zilveren miniatuur, Walhoorn, 835/000. Importeursteken: Handelsonderneming Delka, Heemstede. ø6 cm. ca 17 gram. In goede staat.
Zilveren gelegenheidslepel, 835/000, Koningin Wilhelmina met tweezijdig fraai bewerkte steel bekroond met het wapen "Je maintiendrai, MT.:Gerritsen en van Kempen, Zeist jl.:N: 1948. 18,5cm, ca 67 gram...
Stel kristallen zoutvaatjes met zilveren zoutlepels en onderschotels, 925/000. ø6 cm. In goede staat
18e Eeuws pennenmesje met stalen lemmet, gemerkt Jos Herbst, met origineel benen heft met zilveren montuur. 10,5 cm. Puntje van het lemmet is afgbroken, in redelijk goede staat
Zilveren miniatuur, 835/000, van een molen met draaiende wieken. MT.; A.F.Westerwaal, Amsterdam, 1900-1902. 6,7 cm, ca 17 gram. In goede staat
Zilveren roomlepel, Fries vermoedelijk 18e eeuws, met korte steel en cartouche vormig schildje en een kaatser, schelpvormige bak versierd met parelranden. ca 17 gram. 9,5 cm. In goede staat
Zes zilveren theelepels, 835/000, met fraaie strakke stelen. MT.: C. de Langen, Schoonhoven, jl.: O/R: 1924-1927. ca 46 gram, 10,5 cm. In goede staat